-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Sposób na walkę z pseudohodowlami - Urząd Skarbowy
Charly replied to G.Lindenberg's topic in Pseudohodowle
[quote name='AsiaCCH']Chciałabym zwróić uwagę, iż opodatkowaniu podatkiem dochodowym podlega jedynie hodowla psów rasowych!!!!a więc musi to być pies, który musi spełniać wszelkie wymogi, by zostać uznanym za rasowego!!![/quote] z tego co napisala chivas na stronie 4 wynika, ze zarowno rasowe jak i nierasowe. czy nie? "[SIZE=3][COLOR=#008080][FONT=Times New Roman][U]HODOWCY (osoby fizyczne): [/U][B]1. Podatek dochodowy od osób fizycznych ( występują różne warianty[/B]) [B]lub podatek rolny[/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] [COLOR=teal][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][/COLOR][COLOR=teal][SIZE=3][FONT=Times New Roman]działalność gospodarcza - np. stosując zasady ogólne rozliczania podatku dochodowego i prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów [B](dotyczy psów i kotów [U]rasowych jak i nierasowych);[/U][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=teal][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][/COLOR][COLOR=teal][SIZE=3][FONT=Times New Roman]dział specjalny produkcji rolnej: podatek w formie ryczałtu; gdzie nie jest wymagana żadna ewidencja [B](dotyczy wyłącznie hodowli psów i kotów [U]rasowych)[/U][/B] lub podatek rozliczany na zasadach ogólnych i prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów [B](dotyczy psów i kotów [U]rasowych jak i nierasowych[/U]);[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=teal][FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][/COLOR][COLOR=teal][SIZE=3][FONT=Times New Roman]działalność rolnicza."[/FONT][/SIZE][/COLOR] -
[quote name='evita.']Mam nadzieję, że "błońskie" dziewczyny nie będa miały mi za złe, że pierwsza napiszę, że Pan Szorstek już zapakowany do auta pojechał do lepsze życie :multi:. Dziewczyny jesteście niesamowite :lol:. Najpierw Diego, potem Dasza a teraz i do Pana Szorstka dzięki Wam uśmiechnął się los :loveu::loveu::loveu:[/quote] Mru:loveu::loveu::loveu::multi:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
pasujecie do siebie:mdrmed::mdrmed:, ale oczywiscie Diegus szuka domku..i ma nowe allegro z nowymi zdjęciami wedle życzenia Mru [url=http://www.allegro.pl/item492607535_dramat_na_ulicy_bezdomny_diego.html]DRAMAT NA ULICY- BEZDOMNY DIEGO (492607535) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ( czy Wy tez widzicie pierwsze zdjęcie krzywo?) trzymam kciuki za łapankę Mru:roll: -
Poczekamy jeszcze do polowy tygodnia, apotem najwyzej jeszcze raz poprosze, jak mi poczta nic nie powie na ten temat. Sorry jeszcze raz za zajmowanie watku psiaka. Skoro juz wiem do kogo moge sie udac, będę pisać na pw albo od razu na seterkach na pw;) albo będe dzwonic i ględzic:evil_lol: Dzięki za troskę:)
-
Piękny "azjata" Grand MA WSPANIAŁY DOM!!!-OLSZTYN
Charly replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
biedny piesek. Ogonek podwinięty, a miało być tak pięknie....:-( [url=http://www.youtube.com/watch?v=8T-ZjI0kcjs&feature=related]YouTube - Qazaq[/url] -
no.....porobilam mu kilka na tych typowych. nei ma allegro i nei ma allegratki:cool3:
-
:kciuki::kciuki::kciuki: masz p. Szorstku byc taki...:wolfie: a nie taki......:Dog_run:
-
(DZięki za pomoc, ale umowy jak nie ma tak nie ma. moze jeszcze dojdzie:roll:) A tak poza tym modzi coś się lenią. przeciez Irysek juz w domciu jest.
-
no i podniose Boba, ktorego mimo niebanalnej urody nie chce nikt:shake:
-
hm...Besi wyslala umowe, ale ona nie doszla..moze jeszcze dojdzie:) ok. sorry za OT
-
[SIZE=3][COLOR=#8b0000](powtarzam moją wypowiedz z wątku krakvetu)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]Wspaniali Dogomaniacy jesteście kochani!!! Te bezdomne zwierzęta tak bardzo NAS potrzebują. One faktycznie nie mają ŻADNYch praw!!! Całkowicie zależne od człowieka, od jego dobrej lub (jakże często) złej woli. Trzymane na króciutkich łancuchach, głodzone, bite, topione, palone, obdzierane ze skóry, wieszane- lista ludzkich pomysłów nie ma końca!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]Pani Wanda stanęla po stronie tych stworzeń tak bardzo kochających i umęczonych przez człowieka. Są ludzie, którzy potrafią i chcą to docenić....I są też ludzie, którym to właśnie przeszkadza. Także i tym razem. Niestety mam przykrą, przerażającą wiadomość, którą po konsultacji z panią Wandą zdecydowałysmy się umieścic na forum.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]Cytuję wypowiedż Magdiny (Magdina) z forum przytuliska [URL]http://www.zwierzakiuwandy.ovh.org/[/URL][URL="http://,która"],która[/URL] w tej sprawie zakłada osobny wątek[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]"Niestety P.Wandę spot)kała przykra sprawa. W ostatnich dniach zadzwonił do niej jakiś mężczyzna i wyzywając ją od najgorszych zagroził jej śmiercią!Wczoraj przed wejściem do schroniska znalazła kota z podciętym gardłem i odciętym ogonem!P.Wanda jest przerażona!Zgłosiła sprawę policji ale to raczej nie zagwarantuje je bezpieczeństwa.Nie mamy pojecia o co może mężczyżnie chodzic,z pewnością nie jest on miłośnikiem zwierząt i być może przeszkadza mu ,że P. Wanda dostaje wsparcie z gminy i od innych ludzi ,którym los zwierząt nie jest obcy."[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred][/COLOR][/SIZE]
-
Piękny "azjata" Grand MA WSPANIAŁY DOM!!!-OLSZTYN
Charly replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
niemozliwe. Przeslalam wątek Mru, a Mru swojemu znajomemu. Może on coś wymysli...a nawet jesli nie- im więcej osob zobaczy pieska tym lepiej. A tymczasem podnoszę "małego";) Ile ma lat mniej więcej? -
Piękny "azjata" Grand MA WSPANIAŁY DOM!!!-OLSZTYN
Charly replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
piękny jest Grand. Może jednak znajdzie się ten odpowiedzialny dom:roll: a jaki jest do psow? wiadomo juz? -
Dzięki. Sama bym zadzwonila, ale nie mam telefonu. Rybcia tez juz nie ma. ps. sama teraz widze, ze minąl juz miesiąc. prosze popros Besi zeby mi to jutro wyslala. adres ma podany.
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że ma się dobrze. A będą jakieś zdjęcia małej? -
sliczne zdjecie Zosienki. Dzieki Rybciu
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
KB oddała Sniezke, więc ona nie jest adresatem naszych pytan.Myslalam ze cos wie, ale nie wie, skoro kieruje nas na szanse, gdzie nie ma informacji. Albiemu : czy ktoś był juz u Sniezki. A jesli nie- mamy osobe ktora tam moze pojechac. Co Wy na to? Jesli bylyscie tam, prosze podzielcie się informacjami. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
KB pojawiła się na wątku wyborów do krakvetu i tam oznajmila między innymi, że na szansie sa wiadomosci dot. Sniezki. Oczywiscie na szansie są znaki zapytania od uzytkownikow tamtego forum. nic poza tym. co wiadomo w sprawie Sniezki? -
[quote name='seti25']Irys jest już w nowym domku :p a umowy adopcyjne mamy u siebie z których korzystamy [URL="http://www.setery-adopcje.pl/www/index.php?option=com_content&task=view&id=74&Itemid=81"]Setery-adopcje - Wzory Umów[/URL] chyba że o coś innego chodzi to przepraszam że się wtrąciłam :oops:[/quote] chodzi o umowe między mną a Waszym stowarzyszeniem. Bylam obecna przy wyadoptowaniu seterka w schronisku, bo mnie o to poproszono. Wzielam go na siebie i na Stowarzyszenie w Pasłeku. Z tego tytulu Besi nie płaciła 100 zl opłaty adopcyjnej. Napisalam maila, wyslalam umowę, dostalam odpowiedz, ale umowa nadal nie doszla do mnie. W ciagu miesiaca od adopcji musze ja oddac w UM, w innym wypadku będę musiala płacic te 100 zl sama. Czy ma ktos numer tel od Besi?
-
Dziękujemy za ten post wet
-
Gibson z uszkodzonym ukł. nerwowym... mój kochany za TM...
Charly replied to Madziek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napisz co sie dzieje:-(