Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. teraz jak to czytam, to mysle ze nie jest to kometa. Ale kto w takim razie. i przeciez to nieeeee moze byc:-o
  2. Husia w nowym domciu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-husky-husia-ze-szczeniakami-bezpieczne-w-hotelu-czekaja-na-ds-122939/index11.html[/URL]
  3. Taka jestem sliczna Husia:loveu::loveu::loveu: Mam ogonek i on lata jak szalony:multi:, bo tak się cieszę:multi::multi: Musze szybko tam cos powąchac...dobra lecę....nie....jednak wracam...znow lecę....szybko się tulic. kocham wszystkich:loveu::loveu::loveu: Taka jestem sliczna i szczęsliwa Husia:lol: wzorcowa akcja, wzorcowy wątkek: informacje, zdjecia nawet filmki:-o...wow...serce rosnie. cudnie:) edit: Husia tez mi się bardzo podoba. Nie zeby bylo ze mi się imona rybci nie podobają:evil_lol:. Rybcia w sumie wszystkie wymysla, bo ja najcześciej nie umiem się zdecydowac. Ale gdyby się domkowi nie podobalo, może zmienic, bo Husia jest Husia dopiero od schroniska;)
  4. aktywnie w schronisku elbląg dziala Rybcia i ja. Więc czego mamy oczekiwac niestety. A hopac tez nie będę non stop. porobilam parę ogloszen i tyle co mogę zrobic.
  5. no. zero zainteresowania. ale poproszę o nowe ogloszenia naszą nową pomoc elbląską:)
  6. on jest na stronie krzyczek. Paros prosila na wątku o wiecej info na jego temat. więc przesle jej to co jest tutaj nowego
  7. [quote name='Rybc!a']Tylko, że ona faktycznie reaguje na to imię, przynajmniej reagowała wtedy, gdy była ze mną .[/quote] Ty je wymyslilas nie? a kto wie- moze faktycznie juz jest jej:) tylko wiesz psy w schronie reagują na kazde imie. zreszta moj pies tez. mogę go wolac nawet Jacek i on przychodzi:evil_lol::lol:
  8. [quote name='mru']ojezusie :multi: jaka szczęśliwa na tym spacerku! :loveu:[/quote] bosz jak ona się zmienila. ten wzrok. ta glowa. wolna Husia:multi::multi: tragicznie to bylo w schronie, jak probowala jezyczkiem dosięgnąc suchej karmy, która się rybci troche na zewnątrz kojca wysypala też. I te male leżace w tej zimnej budzie. A husia brudna i nieszcześliwa:):):) cudenko:) akcja free Husia zakonczyla się pomyślnie:loveu::multi:
  9. jamnisia wygląda na bardzo kochaną i grzeczną. a czaruchna jest taki słodki,ze nie idzie patrzec na te zdjecia:loveu::loveu:
  10. :-o:-o Appalachian kocham Cie bardzo siarczyscie:placz::placz::placz::loveu::loveu::loveu: Jaka cudna Husia mamusia:):):) Kochana dzieweczka nasza:) bardzo się cieszę, że nie będzie łatwo, egzaminuj ile wlezie:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:heheh:diabloti: acha..ona sie nie nazywa Husia, więc mozna ja nazwac jak tam się chce...Pisze tak na wszelki wypadek, gdyby ktos myslal, ze musi zostac Husia;)
  11. Charly

    Barf

    czesc Gops:) wejdz na wątek z jadlospisami. tam znajdziesz odpowiedzi, a jak będziesz miala dalsze pytania zadaj je tutaj potem:) ps. a DT z naszego schronu?
  12. Charly

    Barf

    [quote name='betty_labrador']w sumie masz racje, tez to slyszalam. Tylko jak dobrze pamietam ono nie zdarzylo sie dobrze zamrozic, nawet nie skostnialo. Eh chyba wywale. Dobrze ze to nie bylo cos cenniejszego i drozszego :P ale przynajmniej juz nie zapomne wlaczyc zamrazarki :) Tosca tez ma żołądek ze stali :) kurcze. to dawac czy nie. Dylemat. Ale mowisz ze raczej nie. No nic, jeszcze mam pelno korpusow, szyje, i lapki :) jak narazie. branoc :)[/quote] zamrozone, rozmnozone i znow zamrozone tez slyszalam;) raczej się nie daje. a co do nieswiezego mięsa-...dalmatynczyk moich rodzicow (sunia) uwieeeelbia surowe smrodliwe mięso. rodziece mieszkają przy lesie i łakach...i wiosna jak juz sniegi stopnieją dalmatce zdarzylo się juz kilka razy przytaszczyc do domu sarnę lub zająca ( tzn. to co z nich pozostalo), które padly zimą...snieg je przysypal...lód zmroził....potem pewnie w cieplejsze dni sobie odtajaly, potem znow zamarzly, a potem sniegi stopnialy no i pies to dorwał. Zanim odbierzemy mu skarb łyka tego ile wlezie...a jaki dziki przy tym..:-o :smhair2:A to mięcho smierdzi na całą posesję...:-? w takim jednym barfowym poradniku internetowym przeczytalam, ze mieso surowe spoko może się zasmierdziec:lol: ( [B]nie mówie tutaj o zamrazaniu, rozmnazaniu i ponownym zamrazaniu i odmrazaniu ani tym bardziej [COLOR=red]o "starszym" mięsie gotowanym- to jest trujące[/COLOR][/B]) i np. jesli wyjezdzamy gdzies pod namioty latem i nie mamy lodowki, to mozna mięsne kosci w cos zawinąc ( oczywiscie nie w folie:evil_lol:) albo i nie, wykopac głęboooki dól:evil_lol:i tam to wszystko wsadzic przykryc trawą i kamieniami. i nawet kilka dni albo i dluzej takie mieso potem mozna wyciągac i karmi psiaczka. Lub zabrac suche zarcie- w ramach urlopu:lol: ps. to wszytko nie oznacza oczywiscie jak slusznie zauwaza Joanika:lol:, ze mamy psiakom teraz celowo podwac stare mięso. swieze to jednak swieze:)
  13. super. gumtree tez dobrze "działa":)
  14. Dieguś ma ponad 300 wejść na allegro i jednego obserwatora. To nic niby nie znaczy, ale jak pomyslec ze jeszcze niedawno pies z kulawą noga się nim nie intersowal:lol: to jednak fajnie. oby cos z tego wyszlo. tzn. dom!!!
  15. [quote name='malagos']On jest koło Ciechanowa, w tym schronisku? O ogłoszenia trzeba poprosic kogoś z mapy dogo, moze pidzej? supergoga? Jemu przydałby się dt, bo nie bardzo widzę chętnych na psa, który sie boi, ma jakiś ataki i nie podchodzi do człowieka. :cool1:[/quote] no ale dziewczyny piszą że tak ma, jesli jakis pies go "nagabuje". a jesli on faktycznie jest z krzyczek to nie dziwota, ze taki wystrachany, jak one się tam jadly nawzajem. Lori z naszego elblaskiego schroniska pojechala do Niemiec i niezbyt fajnie zachowywala się w nowym domu, w którym byl juz inny pies. w koncu jej pani oddala sunie swojemu sąsiadowi, gdzie jest kochana i rozpieszczana i co najwazniejsze jest jedynym psiakiem. sunie zmienila się niesamowice. zero agresji, nerwówki. Jest fajnym psiakiem.
  16. Charly

    Barf

    ja nie wiem. sama nie podaje psiakowi kosci przy których mam zle uczucie. np. zebra krolika ( ok. to troche cos innego niz taki wól no:evil_lol:). Sa tak kruche, ze nie podaję ich.
  17. odkąd ten wątek zrobilam. ona z pewnościa bedzie super pieskiem. na początku mialam respekt przed nią, bo mnie nie znala i warczala, kiedy zblizalam się do krat... ale teraz czesciej chodze do schroniska i juz nie warczy, tylko tak patrzy i wodzi wzrokiem:-(:-(:-( bedzie na pewno super wiernym i oddanym pieskiem. takim ktory chce spac na dworze w wygodnej i cieplej budzie i takim ktory nie bedzie się narzucal ale chce miec swiadomosc, ze jest ten czlowiek, który kocha. schronisko to przykre miejsce. ale w przypadku tak mądrego, rozumnego psa jak Masza- bardzo bolesne..ech fajnie ze tu wchodzisz i nam pomgasz pomagac tym zwierzakom. dziekuje wszytkim, ktorzy wchodzą na ten wątek i podrzucają go tym samym.
  18. Charly

    Barf

    ten Aujeszky ( czy jak mu tam) to jest smiertelna choroba dla psów. Ludzi nie.Objawow praktycznie zadnych i pies umiera b. szybko. Ratunku praktycznie nie ma.
  19. bardzo dobry pomysł:)
  20. Tu allegro [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=498157478"][/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=498157478[/URL] fajnie jest w trakcie wystawiania przypadkowo nacisnac dwa rozne klawisze jednoczesnie i tym samym cos tam rozkazac i fru....wszystko znika i jesteśmy na pierwszej stronie wystawiania allegro:mad::evil_lol: ale można sobie podnieść humor i poczuć szalenie ważnym wpisując znak wodny na zdjęciu ha!:lol:
  21. bardzo fajne:) dziękujemy. możesz Owczarka kaukazkiewgo zmienic na owczarka kaukaskiego?:oops::lol::lol:;)
  22. Po co tyle czekac. Jesli Aska ma zdjecia proszę o przeslanie na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i ja moge wstawic. Napisalam do ASi tez na gg. Jesli macie kontakt poproscie ją zeby przeslala mi zdjecia a ja je wstawie.
  23. no. na razie nic nie zrobimy, choc będą zmiany;) Masza jest cudowna. Jest coraz bardziej zrezygnowana. Na już potrzebuje domu
×
×
  • Create New...