-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Taka jestem sliczna Husia:loveu::loveu::loveu: Mam ogonek i on lata jak szalony:multi:, bo tak się cieszę:multi::multi: Musze szybko tam cos powąchac...dobra lecę....nie....jednak wracam...znow lecę....szybko się tulic. kocham wszystkich:loveu::loveu::loveu: Taka jestem sliczna i szczęsliwa Husia:lol: wzorcowa akcja, wzorcowy wątkek: informacje, zdjecia nawet filmki:-o...wow...serce rosnie. cudnie:) edit: Husia tez mi się bardzo podoba. Nie zeby bylo ze mi się imona rybci nie podobają:evil_lol:. Rybcia w sumie wszystkie wymysla, bo ja najcześciej nie umiem się zdecydowac. Ale gdyby się domkowi nie podobalo, może zmienic, bo Husia jest Husia dopiero od schroniska;)
-
aktywnie w schronisku elbląg dziala Rybcia i ja. Więc czego mamy oczekiwac niestety. A hopac tez nie będę non stop. porobilam parę ogloszen i tyle co mogę zrobic.
-
no. zero zainteresowania. ale poproszę o nowe ogloszenia naszą nową pomoc elbląską:)
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Charly replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
on jest na stronie krzyczek. Paros prosila na wątku o wiecej info na jego temat. więc przesle jej to co jest tutaj nowego -
[quote name='Rybc!a']Tylko, że ona faktycznie reaguje na to imię, przynajmniej reagowała wtedy, gdy była ze mną .[/quote] Ty je wymyslilas nie? a kto wie- moze faktycznie juz jest jej:) tylko wiesz psy w schronie reagują na kazde imie. zreszta moj pies tez. mogę go wolac nawet Jacek i on przychodzi:evil_lol::lol:
-
[quote name='mru']ojezusie :multi: jaka szczęśliwa na tym spacerku! :loveu:[/quote] bosz jak ona się zmienila. ten wzrok. ta glowa. wolna Husia:multi::multi: tragicznie to bylo w schronie, jak probowala jezyczkiem dosięgnąc suchej karmy, która się rybci troche na zewnątrz kojca wysypala też. I te male leżace w tej zimnej budzie. A husia brudna i nieszcześliwa:):):) cudenko:) akcja free Husia zakonczyla się pomyślnie:loveu::multi:
-
jamnisia wygląda na bardzo kochaną i grzeczną. a czaruchna jest taki słodki,ze nie idzie patrzec na te zdjecia:loveu::loveu:
-
:-o:-o Appalachian kocham Cie bardzo siarczyscie:placz::placz::placz::loveu::loveu::loveu: Jaka cudna Husia mamusia:):):) Kochana dzieweczka nasza:) bardzo się cieszę, że nie będzie łatwo, egzaminuj ile wlezie:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:heheh:diabloti: acha..ona sie nie nazywa Husia, więc mozna ja nazwac jak tam się chce...Pisze tak na wszelki wypadek, gdyby ktos myslal, ze musi zostac Husia;)
-
czesc Gops:) wejdz na wątek z jadlospisami. tam znajdziesz odpowiedzi, a jak będziesz miala dalsze pytania zadaj je tutaj potem:) ps. a DT z naszego schronu?
-
[quote name='betty_labrador']w sumie masz racje, tez to slyszalam. Tylko jak dobrze pamietam ono nie zdarzylo sie dobrze zamrozic, nawet nie skostnialo. Eh chyba wywale. Dobrze ze to nie bylo cos cenniejszego i drozszego :P ale przynajmniej juz nie zapomne wlaczyc zamrazarki :) Tosca tez ma żołądek ze stali :) kurcze. to dawac czy nie. Dylemat. Ale mowisz ze raczej nie. No nic, jeszcze mam pelno korpusow, szyje, i lapki :) jak narazie. branoc :)[/quote] zamrozone, rozmnozone i znow zamrozone tez slyszalam;) raczej się nie daje. a co do nieswiezego mięsa-...dalmatynczyk moich rodzicow (sunia) uwieeeelbia surowe smrodliwe mięso. rodziece mieszkają przy lesie i łakach...i wiosna jak juz sniegi stopnieją dalmatce zdarzylo się juz kilka razy przytaszczyc do domu sarnę lub zająca ( tzn. to co z nich pozostalo), które padly zimą...snieg je przysypal...lód zmroził....potem pewnie w cieplejsze dni sobie odtajaly, potem znow zamarzly, a potem sniegi stopnialy no i pies to dorwał. Zanim odbierzemy mu skarb łyka tego ile wlezie...a jaki dziki przy tym..:-o :smhair2:A to mięcho smierdzi na całą posesję...:-? w takim jednym barfowym poradniku internetowym przeczytalam, ze mieso surowe spoko może się zasmierdziec:lol: ( [B]nie mówie tutaj o zamrazaniu, rozmnazaniu i ponownym zamrazaniu i odmrazaniu ani tym bardziej [COLOR=red]o "starszym" mięsie gotowanym- to jest trujące[/COLOR][/B]) i np. jesli wyjezdzamy gdzies pod namioty latem i nie mamy lodowki, to mozna mięsne kosci w cos zawinąc ( oczywiscie nie w folie:evil_lol:) albo i nie, wykopac głęboooki dól:evil_lol:i tam to wszystko wsadzic przykryc trawą i kamieniami. i nawet kilka dni albo i dluzej takie mieso potem mozna wyciągac i karmi psiaczka. Lub zabrac suche zarcie- w ramach urlopu:lol: ps. to wszytko nie oznacza oczywiscie jak slusznie zauwaza Joanika:lol:, ze mamy psiakom teraz celowo podwac stare mięso. swieze to jednak swieze:)
-
super. gumtree tez dobrze "działa":)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dieguś ma ponad 300 wejść na allegro i jednego obserwatora. To nic niby nie znaczy, ale jak pomyslec ze jeszcze niedawno pies z kulawą noga się nim nie intersowal:lol: to jednak fajnie. oby cos z tego wyszlo. tzn. dom!!! -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Charly replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']On jest koło Ciechanowa, w tym schronisku? O ogłoszenia trzeba poprosic kogoś z mapy dogo, moze pidzej? supergoga? Jemu przydałby się dt, bo nie bardzo widzę chętnych na psa, który sie boi, ma jakiś ataki i nie podchodzi do człowieka. :cool1:[/quote] no ale dziewczyny piszą że tak ma, jesli jakis pies go "nagabuje". a jesli on faktycznie jest z krzyczek to nie dziwota, ze taki wystrachany, jak one się tam jadly nawzajem. Lori z naszego elblaskiego schroniska pojechala do Niemiec i niezbyt fajnie zachowywala się w nowym domu, w którym byl juz inny pies. w koncu jej pani oddala sunie swojemu sąsiadowi, gdzie jest kochana i rozpieszczana i co najwazniejsze jest jedynym psiakiem. sunie zmienila się niesamowice. zero agresji, nerwówki. Jest fajnym psiakiem. -
ja nie wiem. sama nie podaje psiakowi kosci przy których mam zle uczucie. np. zebra krolika ( ok. to troche cos innego niz taki wól no:evil_lol:). Sa tak kruche, ze nie podaję ich.
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
odkąd ten wątek zrobilam. ona z pewnościa bedzie super pieskiem. na początku mialam respekt przed nią, bo mnie nie znala i warczala, kiedy zblizalam się do krat... ale teraz czesciej chodze do schroniska i juz nie warczy, tylko tak patrzy i wodzi wzrokiem:-(:-(:-( bedzie na pewno super wiernym i oddanym pieskiem. takim ktory chce spac na dworze w wygodnej i cieplej budzie i takim ktory nie bedzie się narzucal ale chce miec swiadomosc, ze jest ten czlowiek, który kocha. schronisko to przykre miejsce. ale w przypadku tak mądrego, rozumnego psa jak Masza- bardzo bolesne..ech fajnie ze tu wchodzisz i nam pomgasz pomagac tym zwierzakom. dziekuje wszytkim, ktorzy wchodzą na ten wątek i podrzucają go tym samym. -
ten Aujeszky ( czy jak mu tam) to jest smiertelna choroba dla psów. Ludzi nie.Objawow praktycznie zadnych i pies umiera b. szybko. Ratunku praktycznie nie ma.
-
bardzo dobry pomysł:)
-
Tu allegro [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=498157478"][/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=498157478[/URL] fajnie jest w trakcie wystawiania przypadkowo nacisnac dwa rozne klawisze jednoczesnie i tym samym cos tam rozkazac i fru....wszystko znika i jesteśmy na pierwszej stronie wystawiania allegro:mad::evil_lol: ale można sobie podnieść humor i poczuć szalenie ważnym wpisując znak wodny na zdjęciu ha!:lol:
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
bardzo fajne:) dziękujemy. możesz Owczarka kaukazkiewgo zmienic na owczarka kaukaskiego?:oops::lol::lol:;) -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Po co tyle czekac. Jesli Aska ma zdjecia proszę o przeslanie na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i ja moge wstawic. Napisalam do ASi tez na gg. Jesli macie kontakt poproscie ją zeby przeslala mi zdjecia a ja je wstawie. -
Gibson z uszkodzonym ukł. nerwowym... mój kochany za TM...
Charly replied to Madziek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no tak. co zrobic ech Gibsonku:-( -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no. na razie nic nie zrobimy, choc będą zmiany;) Masza jest cudowna. Jest coraz bardziej zrezygnowana. Na już potrzebuje domu