Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='lilith27']prawie się połapkałam jakona lezy w tych pieleszach[/quote] jak też. jak fajnie, ze ta sunia wreszcie jest szczęśliwa:)
  2. Sliczny kochany Czareczek i kochana jamniczka z bródką:loveu: on ma zawsze szelki ubrane? mój psiak zaraz po spacerze przylazi zeby mu sciągnąc, bo nie lubi:lol:
  3. super:) beba daj ten numer tez w pierwszy post. tu sie zgubi i znow bedziemy pytac i szukac za chwilkę;)
  4. wszyscy o tym wiedzą. animalsi wygrali przetarg i bardzo się z tego cieszą. My też. a sprawa jest pewna na 100%:p
  5. Beba wklej proszę te zdjęcia i co napisałas w pierwszy post.
  6. dzięki:):):)
  7. Ja bylam pewna, ze juz ma..szukam szukam i nie potrafie znalesc:lol:
  8. dzięki za ogloszenia w imieniu zwierzaków:):) Czy ktos widzial;) banerek Bobba? Zdawalo mi się ze ma, ale nie widze:( Kto potrafi zrobic?
  9. nasza dalmatka miala podobne objawy w wieku 10 tygodni. Wet ją nawadnial i nawadnial ( 2 razy dziennie biegalam) a mala w ciagu 2-3 dni wyglądala juz jak szkielet. nie jadla, przestala pic, cokolwiek wypila zwymiotywala......w kupce krew..Na 3 dzien(:oops::oops: pózno,ale człowiek nie zna się i ufa) zmienilam weta, bo nawadnianie nic nie pomagalo, a ja tylko kase i nerwy tracilam bez poprawy zdrowia suni. Pojechalam z nia do kliniki. Tam zostala, od razu na kroplowke i cos tam jeszcze przez 2 cale dwa dni. Po dwoch dniach byla zdrowa jak ryba tak jak napisane, jesli szczeniak nie pije, to moze zejsc b. szybko.
  10. aaaaa...tu juz mamy wyszłą szkołe jazdy, do tego politycznie* poprawnie:lol::lol::lol: *dogomaniacko
  11. Co to dokladnie będzie oznaczać jestem ciekawa. Czy wszyscy muszą zostać przez rok jeszcze. I jakie etaty będzie miala purzycka.
  12. [quote name='deathgs']No to biorę na siebie allegro i allegratkę. Jakiś pomysł jak dotrzeć do ludzi którzy mają wielkie posesje? To idealny psiak do domu z dużym ogrodem.[/quote] dzięki za ogloszenia. Pytalas gdzies jak się wyroznia. to kwestia finansowa. Wyroznienie kosztuje 12 zl i zaznacza sie gdzies tam przy wystawianiu.
  13. ahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaahaahahhhhhhhh padlam...az mi glosu zabrakło hahahhhhhhhhhhhhhhhhhhahahha o jejku hahahhahaaaahahahahaha buahahahahhahahhah
  14. [quote name='kordonia']Słyszałam, że konkurs na kierowanie schroniskiem jest już rozstrzygniety- wygrali Animalsi Od stycznia bedą zmiany [/quote] jezaaaaaa!!!!!! tak zajeta glosowanie, ze o schronisku zapomnialam [SIZE=6][COLOR=red]YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]aaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]:jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]achaha hahahah hihihi hah hah[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]HURRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
  15. No to czekamy jeszcze na zdjęcia Sniezki:)
  16. Dobrze ze ma Ciebie. Jezdzisz zpsiakiem, ktory jest na DT do weta. Niezle.
  17. wejsc do boksu i wyczesac wykąpać....:mdleje: będę bardzo kontent jesli babsztyl jej nie uśpi- tylko dlatego bo sunia ma wątek- tak....sobie na złość..a co? "mam prawo.." za ogloszenia bardzo bardzo dziękuję:loveu:
  18. [quote name='Renata5']No to ja dołożę się do tego tomiku wierszy: Ciotka Mru i Ziuteczka Obcięły Diegowi jajeczka A że to są wiśnie dwie To nie podzieliły się One wzięły se po jednym A nam nic nie dały biednym:placz:[/quote] 10 punktow dla tej pani ahahahhahahahhahahhahah:diabloti:
  19. [quote name='mru']ojejku! :D aaa a patrzę w Tówj podpis i wiesz co? ślepki nie mają banerka... :roll:[/quote] Mru:modla::modla::krolik:
  20. Maj (tu jak widac data i czas na zdjeciach jest prawdziwa:lol:) wykąpali i zapakowali mnie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/382/017ds6.jpg[/IMG][/URL] moja pani sortuje pranie...znakomite miejsce na krótka drzemkę wsród skarpetek i innych pachnidelek:). A jakie mam ładne włoski...waże 7, 100 kg:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4476/005vc1.jpg[/IMG][/URL] ciag dalszy pozniej..:)
  21. koniec 3 miesiąca w nowym domu [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3868/pisobie017ec7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2051/pisobie018vc5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/817/pisobie032bu0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5778/pisobie014go2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6138/pisobie007cb6.jpg[/IMG][/URL]
  22. tu już jestem prawie dwa miesiące w domu (koniec marca) i juz się nie boję chodzic na spacery dalej niz 10 metrów od mojego domku:) Ladnie już zarastam na nowo:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4098/sunp0004lf0.jpg[/IMG][/URL] woda...ooooo:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3856/sunp0006cb4.jpg[/IMG][/URL]
  23. Zostalam poproszona o uporządkowanie tego wątku:oops::oops: pod kątem zdjęc i histori Filutka:lol:- nie wiem gdzie w tym wątku sa zdjecia Filutka, więc wstawiam je tutat teraz, a potem poproszę Oktawie o wstawienie numeru tej strony w pierwszy post. w pierwszym poscie są zdjecia Filipka z Krzyczek. Tu jeszcze jedno. Dziewczyny daly mnie do srodka. I tak czekalem na moją panią, az po mnie przyjechała:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2226/ccafaca97f946f87na0.jpg[/IMG][/URL] Filipek w lutym 2008 (tydzien u mnie) po obcięciu włosków i odklejeniu się martwego podszerstka w kąpieli. (Filipek ważyl 4 kg, mial anemie, odwodniony, zyły, oczka zapadnięte, lysawy, mial szarą skóre, pchly oraz wszy (także w odbycie). Jadlem bardzo dużo, a piłem między 2 i 3 litry wody dziennie...Co wypilem to wysikalem i tak w kółko.....:cool3: Miałem duzo kroplowek, jeszcze więcej zastrzyków i tabletek, masci i czopkow. To wszytko mnei tak zmęczylo, ze już nawet prawie nie wstawalem przez kilka pierwszych dni, caly czas spalem, mialem gorączke i robilem sisiu pod siebie...kupke tez..czasem..No ale mi przeszlo:) Acha niektore z moich wszy poszly sobie do mojej pani i siedzialy u niej za uszami i w innych miejscach też i ją też gryzly...sobie:-?. Trwalo to cale 3 tygodnie, az ostatnia wesz wybilismy:snipersm: Teraz jestem caaaalkiem zdrowy:lol:-pomijając alergie pokarmową- toleruje tylko mieso królika- to dobrze, bo najbardziej je lubie hihi) Datą i czasem na zdjęciach proszę się nie sugerować;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4441/sunp0012yn3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4445/sunp0017su7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1657/sunp0018is1.jpg[/IMG][/URL] Tu jestem już kilka tygodni w domu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4713/sunp0002ht4.jpg[/IMG][/URL] odpoczywam sobie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7848/sunp0014ec8.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='sleepingbyday']rany boskie, mru nawiała ?!?!!? jezus maryjo to jakis sedalin weźcie. pewnie wpełźnie pod samochód jakiś i trzeba sie będzie czołgać :shake:... ostatecznie się ją odstrzeli, no trudno... :roll: ahchahahahahahhah:evil_lol: Mru bylas grzeczna, czy wpelzłas hahahahha pod auto i nie chcialas wyjsc hahahahahhahah he? W ogole to wszystko co tu sie wypisuje powinno byc zebrane w jeden scenariusz, na ktorego to podstawie powstanie swietny film pt;" pies w wielkim miescie".....z czegos trzeba zyc, jak sie juz cala pensje na psy wywala nie Mru?
×
×
  • Create New...