-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']prawie się połapkałam jakona lezy w tych pieleszach[/quote] jak też. jak fajnie, ze ta sunia wreszcie jest szczęśliwa:) -
Sliczny kochany Czareczek i kochana jamniczka z bródką:loveu: on ma zawsze szelki ubrane? mój psiak zaraz po spacerze przylazi zeby mu sciągnąc, bo nie lubi:lol:
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Charly replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
super:) beba daj ten numer tez w pierwszy post. tu sie zgubi i znow bedziemy pytac i szukac za chwilkę;) -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Charly replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Beba wklej proszę te zdjęcia i co napisałas w pierwszy post. -
dzięki:):):)
-
Ja bylam pewna, ze juz ma..szukam szukam i nie potrafie znalesc:lol:
-
dzięki za ogloszenia w imieniu zwierzaków:):) Czy ktos widzial;) banerek Bobba? Zdawalo mi się ze ma, ale nie widze:( Kto potrafi zrobic?
-
nasza dalmatka miala podobne objawy w wieku 10 tygodni. Wet ją nawadnial i nawadnial ( 2 razy dziennie biegalam) a mala w ciagu 2-3 dni wyglądala juz jak szkielet. nie jadla, przestala pic, cokolwiek wypila zwymiotywala......w kupce krew..Na 3 dzien(:oops::oops: pózno,ale człowiek nie zna się i ufa) zmienilam weta, bo nawadnianie nic nie pomagalo, a ja tylko kase i nerwy tracilam bez poprawy zdrowia suni. Pojechalam z nia do kliniki. Tam zostala, od razu na kroplowke i cos tam jeszcze przez 2 cale dwa dni. Po dwoch dniach byla zdrowa jak ryba tak jak napisane, jesli szczeniak nie pije, to moze zejsc b. szybko.
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaaaa...tu juz mamy wyszłą szkołe jazdy, do tego politycznie* poprawnie:lol::lol::lol: *dogomaniacko -
[quote name='deathgs']No to biorę na siebie allegro i allegratkę. Jakiś pomysł jak dotrzeć do ludzi którzy mają wielkie posesje? To idealny psiak do domu z dużym ogrodem.[/quote] dzięki za ogloszenia. Pytalas gdzies jak się wyroznia. to kwestia finansowa. Wyroznienie kosztuje 12 zl i zaznacza sie gdzies tam przy wystawianiu.
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
ahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaahaahahhhhhhhh padlam...az mi glosu zabrakło hahahhhhhhhhhhhhhhhhhhahahha o jejku hahahhahaaaahahahahaha buahahahahhahahhah -
[quote name='kordonia']Słyszałam, że konkurs na kierowanie schroniskiem jest już rozstrzygniety- wygrali Animalsi Od stycznia bedą zmiany [/quote] jezaaaaaa!!!!!! tak zajeta glosowanie, ze o schronisku zapomnialam [SIZE=6][COLOR=red]YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]aaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]:jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie: :jumpie::jumpie::jumpie: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]achaha hahahah hihihi hah hah[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]HURRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
No to czekamy jeszcze na zdjęcia Sniezki:) -
Dobrze ze ma Ciebie. Jezdzisz zpsiakiem, ktory jest na DT do weta. Niezle.
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
wejsc do boksu i wyczesac wykąpać....:mdleje: będę bardzo kontent jesli babsztyl jej nie uśpi- tylko dlatego bo sunia ma wątek- tak....sobie na złość..a co? "mam prawo.." za ogloszenia bardzo bardzo dziękuję:loveu: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5']No to ja dołożę się do tego tomiku wierszy: Ciotka Mru i Ziuteczka Obcięły Diegowi jajeczka A że to są wiśnie dwie To nie podzieliły się One wzięły se po jednym A nam nic nie dały biednym:placz:[/quote] 10 punktow dla tej pani ahahahhahahahhahahhahah:diabloti: -
Maj (tu jak widac data i czas na zdjeciach jest prawdziwa:lol:) wykąpali i zapakowali mnie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/382/017ds6.jpg[/IMG][/URL] moja pani sortuje pranie...znakomite miejsce na krótka drzemkę wsród skarpetek i innych pachnidelek:). A jakie mam ładne włoski...waże 7, 100 kg:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4476/005vc1.jpg[/IMG][/URL] ciag dalszy pozniej..:)
-
koniec 3 miesiąca w nowym domu [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3868/pisobie017ec7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2051/pisobie018vc5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/817/pisobie032bu0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5778/pisobie014go2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6138/pisobie007cb6.jpg[/IMG][/URL]
-
tu już jestem prawie dwa miesiące w domu (koniec marca) i juz się nie boję chodzic na spacery dalej niz 10 metrów od mojego domku:) Ladnie już zarastam na nowo:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4098/sunp0004lf0.jpg[/IMG][/URL] woda...ooooo:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3856/sunp0006cb4.jpg[/IMG][/URL]
-
Zostalam poproszona o uporządkowanie tego wątku:oops::oops: pod kątem zdjęc i histori Filutka:lol:- nie wiem gdzie w tym wątku sa zdjecia Filutka, więc wstawiam je tutat teraz, a potem poproszę Oktawie o wstawienie numeru tej strony w pierwszy post. w pierwszym poscie są zdjecia Filipka z Krzyczek. Tu jeszcze jedno. Dziewczyny daly mnie do srodka. I tak czekalem na moją panią, az po mnie przyjechała:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2226/ccafaca97f946f87na0.jpg[/IMG][/URL] Filipek w lutym 2008 (tydzien u mnie) po obcięciu włosków i odklejeniu się martwego podszerstka w kąpieli. (Filipek ważyl 4 kg, mial anemie, odwodniony, zyły, oczka zapadnięte, lysawy, mial szarą skóre, pchly oraz wszy (także w odbycie). Jadlem bardzo dużo, a piłem między 2 i 3 litry wody dziennie...Co wypilem to wysikalem i tak w kółko.....:cool3: Miałem duzo kroplowek, jeszcze więcej zastrzyków i tabletek, masci i czopkow. To wszytko mnei tak zmęczylo, ze już nawet prawie nie wstawalem przez kilka pierwszych dni, caly czas spalem, mialem gorączke i robilem sisiu pod siebie...kupke tez..czasem..No ale mi przeszlo:) Acha niektore z moich wszy poszly sobie do mojej pani i siedzialy u niej za uszami i w innych miejscach też i ją też gryzly...sobie:-?. Trwalo to cale 3 tygodnie, az ostatnia wesz wybilismy:snipersm: Teraz jestem caaaalkiem zdrowy:lol:-pomijając alergie pokarmową- toleruje tylko mieso królika- to dobrze, bo najbardziej je lubie hihi) Datą i czasem na zdjęciach proszę się nie sugerować;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4441/sunp0012yn3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4445/sunp0017su7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1657/sunp0018is1.jpg[/IMG][/URL] Tu jestem już kilka tygodni w domu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4713/sunp0002ht4.jpg[/IMG][/URL] odpoczywam sobie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7848/sunp0014ec8.jpg[/IMG][/URL]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
:roflt::klacz::klacz::klacz: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']rany boskie, mru nawiała ?!?!!? jezus maryjo to jakis sedalin weźcie. pewnie wpełźnie pod samochód jakiś i trzeba sie będzie czołgać :shake:... ostatecznie się ją odstrzeli, no trudno... :roll: ahchahahahahahhah:evil_lol: Mru bylas grzeczna, czy wpelzłas hahahahha pod auto i nie chcialas wyjsc hahahahahhahah he? W ogole to wszystko co tu sie wypisuje powinno byc zebrane w jeden scenariusz, na ktorego to podstawie powstanie swietny film pt;" pies w wielkim miescie".....z czegos trzeba zyc, jak sie juz cala pensje na psy wywala nie Mru?