-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
[quote name='Hawa']ZSYPY DLA KARAKANÓW! DOMY DLA "FRANCUZÓW" KARALUCH TEŻ MA DUSZĘ! Potek - Despotek pozdrawia Jako Benio P.S. ślimaki afrykańskie były do adopcji chyba parę lat temu? szkoda jednego bym wzięła. Ślimaki też lubią się przytulać.[/quote] Witaj Beniowy Domku i Potku Despotku slimaki jak najbardziej szukaja domkow. obrodzilo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f486/afrykanskie-slimaki-mlodziez-szuka-dobrych-domkow-np-poznan-wystawa-psow-93676/[/URL]
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no trzymamy trzymamy. to jej szansa. oby nie ostatnia -
szczęściarz Czarus:) co to w ogole się dzieje na dogo. ruch taki jak nie wiem. a juz po północy:lol:
-
[quote name='orpha']no trzeba bylo :mad: dobra to ja rozumiem , ze narazie to Husia i tak musi byc z malymi poki ich troche nie odchowa ? tak ? a potem i ja i male trzeba stamtad wyciagnac , prosze mnie poprawic jesli sie myle i co ze sterylka dziewczyny ?? pytam bo nie wiem jak to sie odbywa zaraz po urodzeniu :oops:[/quote] orpha orpha:shake::shake::shake::mad::mad:
-
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Charly replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
--------------------------- -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ciekawe jak się Dieguś bedzie czul w wannie. Zycze mu zeby się nie stresowal i mógl się rozkoszowac ciepłą wodą na te chude przemarznięte bezdomne kosteczki:placz::lol::loveu: -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
jakoś w to wątpie:shake:. Ona miala już sporo ogloszen i odnawiam je raz po raz. I zero zero odezwu. Nawet nie z allegro. Nawet "glupiego" odzewu nie ma. No nic. szukamy dalej domu. -
nie wiem co napisac. Żal straszny zal. nie bylo miejsca. nie bylo pieniędzy na DT. zal
-
Sliczny pan Szorstek. A jego tez latwo namierzyc? tak jak Diego?
-
[quote name='Ragazza']Wiem Rybciu skąd u Ciebie takie serducho, i determinacja w walce z beznadziejną kierowniczką( od wielu lat tylko takie opinie na jej temat słyszę, aż dziw, że jeszcze pracuje w schronie). Tylko taki tata, może wychować taką córkę! Wielki szacunek dla Niego![/quote] :klacz::klacz::klacz:
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Kto zechce Maszeńke. Czeka sliczna. Zdjecia w pierwszym poście -
DZiekujemy Wam bardzo. Okropny widok to byl...w tym schronie. Ta mamusia w zimnie, w blocie, z biegunką...rzucająca się na jedzenie, ktore przyniosla jej Rybcia. Nie to ze tam zwierzaki glodują, ale karmiąca sunia potrzebuje troszkę wiecej...Ale ale kogo to obchodzi. Wazne, ze szyby nie byly przyciemnione. Wstydzilabys się kobieto
-
:mdleje::mdleje::mdleje: zapomnialas dodac, ze odbior suni i malych byl wczesniej uzgodniony z kierowniczką...:angryy::angryy::angryy: Kompletna porażka ta kobieta. Lepiej by sunia zostala w budzie w zimnie, blocie, syfie, z biegunką. Mloda malamucia mama z malymi. Bo auto nie takie. Auto jest w porządku. Doskonale przystosowane do transportu. Ale trzeba utrudniach. A jak się jescze ma takiego urzędasa w UM to już nic nie grozi:angryy::angryy::angryy:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
To wszystko razem i inne rzeczy też...ja nie wiem co powiedziec. Mru jestes czarodziejką...niesamowitą:placz::placz: :loveu::loveu::loveu: