Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='Hawa']ZSYPY DLA KARAKANÓW! DOMY DLA "FRANCUZÓW" KARALUCH TEŻ MA DUSZĘ! Potek - Despotek pozdrawia Jako Benio P.S. ślimaki afrykańskie były do adopcji chyba parę lat temu? szkoda jednego bym wzięła. Ślimaki też lubią się przytulać.[/quote] Witaj Beniowy Domku i Potku Despotku slimaki jak najbardziej szukaja domkow. obrodzilo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f486/afrykanskie-slimaki-mlodziez-szuka-dobrych-domkow-np-poznan-wystawa-psow-93676/[/URL]
  2. Jak będzą jakies zdjecia Husi, to ja bardzo chętnie bym ją zobaczyla:lol:
  3. no trzymamy trzymamy. to jej szansa. oby nie ostatnia
  4. szczęściarz Czarus:) co to w ogole się dzieje na dogo. ruch taki jak nie wiem. a juz po północy:lol:
  5. według regulaminu dogo, bazarki moga isc tylko na psy w potrzebie ( na DT);)
  6. [quote name='orpha']eeeeeeeeeeeeeeeeeee ?? coooo ?? kurde no nie wiem , jak to jest w takim przypadku :oops: , ja mam same powycinane , nie mialam z taka sytuacja doczynienia[/quote] eeeee:oops: sorry:oops: To mi sie pomylilo. Myslalm ze nie doczytalas ze sunia i male juz sa wyciągniete...mea culpa
  7. [quote name='orpha']no trzeba bylo :mad: dobra to ja rozumiem , ze narazie to Husia i tak musi byc z malymi poki ich troche nie odchowa ? tak ? a potem i ja i male trzeba stamtad wyciagnac , prosze mnie poprawic jesli sie myle i co ze sterylka dziewczyny ?? pytam bo nie wiem jak to sie odbywa zaraz po urodzeniu :oops:[/quote] orpha orpha:shake::shake::shake::mad::mad:
  8. ---------------------------
  9. no ciekawe jak się Dieguś bedzie czul w wannie. Zycze mu zeby się nie stresowal i mógl się rozkoszowac ciepłą wodą na te chude przemarznięte bezdomne kosteczki:placz::lol::loveu:
  10. napisz najlepiej do masienka lub APPALACHIAN
  11. jakoś w to wątpie:shake:. Ona miala już sporo ogloszen i odnawiam je raz po raz. I zero zero odezwu. Nawet nie z allegro. Nawet "glupiego" odzewu nie ma. No nic. szukamy dalej domu.
  12. [quote name='orpha']a jak to sie stalo ze ja tu wczesniej nie byłam ??? :niewiem:[/quote] bo nie chcialas:placz:. a ja mowilam chodz:placz:. I nawet pytalam czy masz jakies DT dla niej...dobrze, że nie miałaś, bo Husia szczeniaczki w brzuszku miała:evil_lol::loveu:
  13. o jeza. ale sliczne:-o:loveu:. Takie typowe w sumie...Husia mamusia:loveu: Dziękujemy za te zdjecia i za wszystko w ogole...:lol:
  14. nie wiem co napisac. Żal straszny zal. nie bylo miejsca. nie bylo pieniędzy na DT. zal
  15. Sliczny pan Szorstek. A jego tez latwo namierzyc? tak jak Diego?
  16. [quote name='Ragazza']Wiem Rybciu skąd u Ciebie takie serducho, i determinacja w walce z beznadziejną kierowniczką( od wielu lat tylko takie opinie na jej temat słyszę, aż dziw, że jeszcze pracuje w schronie). Tylko taki tata, może wychować taką córkę! Wielki szacunek dla Niego![/quote] :klacz::klacz::klacz:
  17. Kto zechce Maszeńke. Czeka sliczna. Zdjecia w pierwszym poście
  18. DZiekujemy Wam bardzo. Okropny widok to byl...w tym schronie. Ta mamusia w zimnie, w blocie, z biegunką...rzucająca się na jedzenie, ktore przyniosla jej Rybcia. Nie to ze tam zwierzaki glodują, ale karmiąca sunia potrzebuje troszkę wiecej...Ale ale kogo to obchodzi. Wazne, ze szyby nie byly przyciemnione. Wstydzilabys się kobieto
  19. [quote name='pciumpcia']o kurcze,dogo się rozwija, a ja swoje karaluchy z kuchni wytrułam zamiast poszukać im nowych domków;)[/quote] :scream_3::shiny::shiny::shiny::talker:
  20. panią z urzedu miasta też serdecznie pozdrawiam. Dlugo potrzebowalam by zrozumiec, jak wielka przyjazn lączy obie panie:hand:
  21. :mdleje::mdleje::mdleje: zapomnialas dodac, ze odbior suni i malych byl wczesniej uzgodniony z kierowniczką...:angryy::angryy::angryy: Kompletna porażka ta kobieta. Lepiej by sunia zostala w budzie w zimnie, blocie, syfie, z biegunką. Mloda malamucia mama z malymi. Bo auto nie takie. Auto jest w porządku. Doskonale przystosowane do transportu. Ale trzeba utrudniach. A jak się jescze ma takiego urzędasa w UM to już nic nie grozi:angryy::angryy::angryy:
  22. Oddajcie glos na...niego:cool3: [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1664/05lu4.jpg[/IMG]:loveu: [url=http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=8933]Forum o psach i kotach[/url]
  23. Dobrze ze Potek tak dobrze trafil:loveu::loveu: aaaaa,, macie slimaka afrykanskiego????:multi::multi: na dogo tez slimaki afrykanskie szukaja domow:cool3:
  24. To wszystko razem i inne rzeczy też...ja nie wiem co powiedziec. Mru jestes czarodziejką...niesamowitą:placz::placz: :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...