-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
a co ona robi na klatce? mieszka tam gdzies?
-
czekamy:):)
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Kto wiezie Sniezke? Podkarpacie do Szczecina? Pytam, bo Beata z Szansy napisała do mnie na gg w sprawie pomocy finansowej. jest łączony transport z podkarpacia do koszalina prawdopodobnie w niedziele (jedzie mięso;) i pies). koszalin jest 160km od Szczecina- no i nie wiem skąd dokladnie z podkarpacia jest transport. ale jesli to pomoze jakos to dajcie znac- zapytamy o miejsce. -
[quote name='żabusia']Nie wiem czy się śmiać czy smucić. Ludzię chętniej adoptują zgrabniuchy czy pokraki?[/quote] hmm.....i te i te. lub ani te ani tamte:roll: i mnie nie bij ja tylko zacytowalam Mru:placz::turn-l:
-
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
Charly replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']Ja też jakoś tak nie bardzo widzę, żeby prywatne konto umieszczać w pierwszym poście. ;) tak najbezpieczniej. rozne ludki chodza po dogo. ktos kiedys umiescil, a ktos inny naslal US na niego:-? -
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o jej. caly czas patrzę na ten tytul, ale tak malo osob interesowalo się Babulinka,że czytajc częsciowo zmieniony tytul nie wierzylam ze to ona. z ciekawosci weszlam...a to przeciez ona...Babulinka:):):evil_lol: tez b. niecierpliwei czekam na wiesci -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
...była b. kochana przez swoje ostatnie dni Jestem szczesliwa ze Sniezka dostanie się własnie tam Dzięki Albiemu. Naprawdę teraz się cieszę i czuję ulgę wielką. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
pamiętam tą sunie. nawet nie wiedzialam ze juz umarla. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
o jesssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahahahaahahahhahhhhhhhh:multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: wspaniele cudownie cudddnie a gdzie to jest? -
[quote name='Rybc!a']Brak słów . Chciałabym jeszcze dodać, że trzy szczeniaczki które siedzą obok siebie są zupełnie dzikie. Potrzebują resocjalizacji, kontaktu z człowiekiem, chociaż jego obecności.. One muszą nauczyć się, że człowiek to niekoniecznie zło.. A gdybym zaoferowała, że będę przyjeżdżać CODZIENNIE, właśnie do nich, wiecie po co? Po to, żeby nawet w tej izolatce siąść i przy tych szczeniakach być, odrabiać lekcje, zawołać do nich, oswajać , pogłaskać . Jaka byłaby reakcja schroniska? Domyślcie się .. A gdybym miała takie możliwości, uwierzcie, że znalazłabym codziennie godzinę, dwie - może wtedy nie miałabym tak dużo czasu na wątki, zdjęcia i ogłoszenia, bo oprócz tego mam przecież swoje, prywatne życie, psy i obowiązki, ale miałabym większą satysfakcję z tego co robię .. Bo teraz tylko wyciągam , szukam nowych domów... A bardzo, bardzo chcę im jeszcze pomagać inaczej .. Pomysłów mam tak wiele, i na sposób adopcji, i na kampanie, festyny, wolontariat.. Nie zdajecie sobie sprawy ile w schronisku jest rzeczy, dzięki którym psom byłoby lepiej, a nie są wykorzystywane .. Są tam przykładowo wielkie kotły, palniki- tylko komu chce się gotować? Komu chce się ruszyć tą cholerną dupę by pomóc tym psom ? Jak myślicie, co jest lepsze ? Puste, bezwartościowe suche jedzenie, czy gotowany ryż z mięsem ? Gdybym dobrze się zakręciła, znalazłabym hurtownie w Elblągu, które przykładowo raz , dwa razy w tygodniu udostępniałyby mi mięso, kości .. Kiedyś, dawno dawno temu, zaniosłam do schroniska wielkie kości z kulkami.. Wtedy było lepiej i mogłam je dać psiakom , które są same ( ew. we dwójkę ) w boksie, by uniknąć pogryzień. Nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak te psy się cieszyły, skakały na dwie łapki. Dlaczego.. ? Bo dostały kość za 50 groszy.. Tak mało trzeba.. Tylko kto tego chce ..[/quote] płakac mi się chce jak to czytam. to jak za starych dobrych czasów. zero inicjatywy. odbębnić, odrobić i juz. zapominają tylko, ze to nie numerki i dokumenty, a zywe cierpiące stworzenia i to święte przekonanie kierowniczki ze ona faktycznie robi wszystko co w jej mocy. Pamiętam jak mi krzyczala ze ona przeciez nie jest w stanie w przeciągu 3 tygodni zauwazyc czy jakis pies jest ciezko chory, podczas kiedy my z Rybcią widzimy to w trakcie 10-15 minutowego obchodu. straszne
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
cytuje z forum: Nikt nie kontaktował się ze mna. I nic nie jest ustalone. Mój num.tel:669xxxxxx. edit: numer wyslalam na pw. kazdy wie jak odnalesc ten numer na tamtym forum, a ludzie czytający dogo czasem mają rozne pomysly. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
dopiero teraz weszlam do domu. Na gg próbowala się ze mna skontaktowac Sabina,a wczesniej dzwonila dziewczyna z Szansy ze tam jest numer pozostawiony dl aAlbiemu i Sabina czeka na telefon, no i ze nikt do niej nie dzwonil. Tak czy siak, zaraz ten numer tam znajdę Neczko - przekażesz ten numer smesem do albiemu? (bo ja nie mogę). moze to jakis inny numer jest. -
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
Charly replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']Ja mogę zająć się zbiórką pieniędzy dla Igora. Osobom, które będą chciały wpłacić na jego leczenie podam na priv nr swojego konta. Każdą wpłatę potwierdzę na forum a na pierwszej stronie dam rozliczenie. :lol:[/quote] Negri to może wpisz ta informacje ten w pierwszy post -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie spadaj Sniezko:shake: -
Sunia jest młoda, mała- taka do kolana czarna :smile: jak widać na fotach z plamkami :smile: bródkę ma i ogólnie jest bardzo bardzo ładna, serio nie jakaś pokraka - zgrabna sunia :smile:
-
[B][SIZE=3][COLOR=#9932cc]Milka[/COLOR][/SIZE] [/B]- to śliczna [B]wysterylizowana[/B] sunia [SIZE=3][COLOR=red][B]wyrzucona z mleczarni... [/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]dzieci zrobily jej schowek gdzies....:-([/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5935/ffvx0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4992/ggrf6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7421/hhst8.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Blonie/SDC15996.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/821/aazm7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3955/bbkp6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/2404/cccl2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4334/ddzb1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2673/eerb8.jpg[/IMG][/URL]
-
13. luty: Milka się odnalazla....i tyle ---------------------------------------------------- Milka miała jechac do DT do Malagos. Jednak w dniu odbioru sunia "zniknęła". Ukryly ją dzieciaki prawdopodobnie w obawie przed "strasznymi ciotkami" z dogo...:roll: aktualnie nie wiemy, gdzie jest MILKA
-
to ja sobie juz wpisuje w zadania domowe ze zrobie jej watek osobny. zresztą juz zrobie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/milka-sliczna-sunia-samotna-na-ulicach-warszawy-126678/#post11390108[/URL] szukam zdjec.
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
no właśnie, Moze tu się komus spodoba:lol: Z tego co pisała Sabina mala jest czysta- tzn nie zalatwia się w domu. czyli będzie z niej sliczna, wesola, kochana psinka. A ten kto ją wezmie zyska przyjacioł z tego wątku...takich co to nigdy nie opuszczą..na smierc i zycie:cool3::diabloti:. same atuty:loveu: -
A ta Milka ma jakis wątek:oops: Zdjecia?:oops: ogloszenia?Bo gdzies cos mi przemknęlo kolo oczu, ale nie jestem pewna.
-
mix cane corso&pitbullterrier szczeniak pilnie szuka domu!!!
Charly replied to tifet's topic in Już w nowym domu
buahahahhaha:evil_lol: