Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='mru']to z dzieciństwa :eviltong: nie mówcie, że nie znacie![/quote] ja nie znam, za stara jestem. Pamietam słonia dominika, reksia, muminki i barbapape za to no i misie wszystkie;koralgole, uszatki itp:lol::lol: ale to Mru może pamiętasz hihihihihihi (commodore 64 ??? hihihi) [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=fT4-vcssKwM&feature=related"]YouTube - Sąsiedzi programistami (orginal version)[/URL]
  2. :kciuki::kciuki::kciuki::wolfie:
  3. jak się miewa Stiwi?
  4. Snieżkowe allegro (na pierwszej stronie) zamieniłam za zgodą Maupy4 i Albiemu na allegro Piwkowe z mojego podpisu. Sniezka znalazla DT i nie musi na gwałt szukac schronienia, natomiast Piwko jest w wielkiej potrzebie.
  5. Dzieki dziewczyny za podnoszenie. Zosienko pokaz się
  6. Sniezka malenka jedzie za niedlugo. Mam nadzieje, ze bidulka przyzywczai się szybciutko:roll:
  7. cudownie. Taka bida z tego Patosika. Niech wreszcie i do niego los się usmiechnie...na Święta:)
  8. mozesz zdaje sie zmienic to skad jestes. zreszta nie wiem. ale zawsze podaje niepoprawne miejsce pobytu psa. pisze mazowieckie i warszawa, a kod np. 111111... Potem zaznaczam na samym dole ze pomozemy w transporcie.
  9. eee:oops::oops: nie wiem czy mówisz o tym "moim". Bo Bubu tez juz wystawila. ale poniewaz nie bylo wyroznione, umowilysmy się ze ja wystawie maluszkowi, a Bubu wstawi jakąs inną bide w to niewyróznione. "moje" wyróznione juz lecialo na Sniezke bez oczek od niedzieli. I te 200 wejść są jej...A ponieważ Sniezka znalazla już wspaniały nieograniczony czasowo DT, pomyślałysmy, że lepiej będzie wstawic w to allegro psa, który jest w większej biedzie i wykorzystac to ze jest wyroznione i podwietlone itd..no i Sniezki "sławę" na allegro.
  10. dziewczyny wpiszcie moze w pierwszą ze konto bedzie na pw i od kogo, tak zeby kazdy wiedzial do kogo uderzyc. i moze jakis numer telefonu, bo nie wszyscy są zarejestrowani na dogo. tu wypasione allegro maluszka. Wyroznione, podgrubione i podswietlone,- oplacila Maupa4- allegro napisala Bubu, ja wystawilam Spiący w deszczu- stary niewidomy bezdomny pies!! (501482288) - Aukcje internetowe Allegro Oby znalazl dom na do BN
  11. [quote name='basia0607']Czym zablokowalaś sobie możliwośc brania psów ze schroniska bez oplaty adopcyjnej ![/quote] Jestes niedoinformowana.TOZ wystosowal odpowiednią propozycję do UM, który tą propozycje odrzucił jako nieuzasadnioną. Odpowiednią decyzję otrzymala pisemnie F. z TOZu oraz ja.
  12. chcialam bardzo podziękowac Beacie z Szansy i innym osobom, ktore chcą wspomoć podróz Sniezki finansowo. Bardzo WAm dziękujemy:) to jest dluga trasa - podkarpacie- szczecin- podkarpacie. Dlatego wielkie dzięki za każde wsparcie tego przedsięwzięcia:):loveu:
  13. no tak juz niestety raz nam się zdarzylo ze schroniskowym Alanem, tez kaukazem. Dlatego nie piszemy w ogloszeniach gdzie psy są. Szczegolnie nie takie "rasowe". A jak ludzie pytają to tez nie. a wiadomosc gdzie pies jest dostanie ktos jak juz sie zdecyduje.
  14. Ja bym poczekala na powrót z ulopu. Nie wiadomo jak będzie się zachowywac. dlatego mysle ze będzie potrzebowala wzmozonej uwagi. Ta sunia jesli trafi do DT- to tam musi juz zostac do znalezienia domu. Tzn niezaleznie od tego, jak ona będzie się zachowywać, taki DT musi podjąc wszelkie mozliwe kroki (np. porada behawiorysty) aby sunie zatrzymac. Nie mozna jej wziaść, a potem odstawic na ulice. Tzn. ze musi byc pewnosc 100% na to, ze sunia bedzie miala DT- do tego nieograniczone czasowo az do znalezienia DS. Szukanie DS moza trwac 3 dni, 2 tygodnie, 5 miesięcy albo i dluzej. Do tego dochodza oczywiscie koszta takze weterynarz itd. Na dogomani zawsze mozna poprosic o pomoc- ale ile jej naplynie- nie wie nikt. To juz teraz musi byc decyzja na 100%- nie na próbę.Niezaleznie od tego czy niszczy, szczeka, sika i robi kupy w domu. DT jest sam odpowiedzialny za tego psa.
  15. no kurde. co tym ludziom:shake:
  16. czy teraz tytul jest "geograficznie prawdziwy?:lol:
  17. Biedna jamnisia:(. Popros Weroniu MagYa o banerek.
  18. Beata z szansy chciala wspomóc Sniezke. przesle Tobie jej gg na pw.
  19. To z TOZem? bo nie wiem czy mi sie odpowiedni link otwiera. jesli tak- ten artykul byl powodem dla ktorego nie przedstawilam tej organizacji zadnych papierow dotyczących moich adopcji. mam tego dosc. Jesli chcą sprawdzic jak bytują zwierzaki to maja jechac tam gdzie one przebywaja. a nie- brac od wolontariuszek dokumenty i odlozyc w segregatorze w poczuciu dobrze spelnionego obowiązku. Mam dosc tych szopek.
  20. skoro nikt nie chce:cool::oops::oops: to ja skromnie i niechętnie:cool3::oops:.... zadecyduje[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4386/explain2de6.gif[/IMG][/URL], że..tak i owszem nie trzeba. Jak dobrze ze jestem:evil_lol: edit: tifet juz zadecydowala widzę:watpliwy::watpliwy:
  21. biedna milka:shake:
×
×
  • Create New...