-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
[SIZE=4]DT dla Milki..jest tak zimno:modla:[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] Eniu wstaw jej tam jakies kartony rozerwane przynajmniej, zeby tak na ziemi nie lezala co?
-
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
Charly replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
RM ale czemu on jest na ulicy? przeciez byl u Ciebie na DT w domu. Czy czegos nie doczytalam -
[quote name='AnnaB']Miałam napisać coś wczoraj ale nie dałam rady :-( Mru tak mi bardzo przykro :-( Nie znałam Dymka , Jego historię przeczytam dopiero teraz zaglądając na początek tego wątku. W końcu polubiłam Cię "wirtualnie" dopiero niedawno i nie miałyśmy okazji pogadać o naszych psach. :-( Ale nie płacz, ja obiecałam sobie że gdy moja 10 letnia teraz Hipcia odejdzie,to nie będę płakać. Opowiem wam jakie fajne i ciekawe miała życie,jak ja kochałam ją a ona mnie. Nie płacz Mru kochana... YouTube - Enya pięknie to napisałas:-( Za każdym razie jak odejdzie pies za TM boję się o mojego. szczegolnie jesli jest to piesek ze schronu po przejsciach. boje sie ze zachoruje nagle i nagle umrze i nic nie będzie mozna zrobic. lub boję się ze będzie cierpiał i chorował, a ja będę musiala podejmować decyzję. Caly czas mysle o tym i zastanawiam się jak juz teraz się przygotowac choc troszkę do tego. przyzwyczaic do tej mysli. Moze potem w obliczu smierci i tak się pogubię, ale po tym co napisałas, chce juz teraz myslec nie ze strachem, a cieszyc sie z tego, jaki zdrowy i radosny jest teraz. A potem ze mogłam mu to dac. Jestem przekonana, ze faktycznie można się przygotować i ze jest to możliwe. tylko zapomniałam o tym. Dziękuję
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nie. nie ma weterynarza u nas. to znaczy jest. kierowniczka, ale ona tylko usypia. nie wiem jaki jest wiek psa. i masza nigdy nie byla badana -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nie nie. tu na dogo wiadomo gdzie jest. tylko ogloszenia poza dogo. nei pisac gdzie jest. niech zadzwonią do nas najpierw. widzisz, przez przypadek kiedys w ogloszeniu allegro podalam ze u nas w elblagu jest mlody owczarek kaukaski. tzn. nei wpsialam ze jest w elblagu, ale mialam to miasto jako miasto gdzie ja mieszkam. no i ktos zwyczajnie sobie pojechal po niego. i tyle. nie wiemy gdzie jest (tzn. cos tam wiemy, ale nie dokladnie. ) nie bylo wizyty, umowy. w przypadku "rasowych" psow generalnie nie podajemy gdzie są. Jesli chodzi o Masze to nie jest az tak strasznie wazne, bo jest juz starsza i nikt niepowolany się raczej nie skusi na nią. Ale...lepiej nie ryzykowac. Ja cche wiedziec gdzie Maszenka pojdzie. Oczywiscie zawsze moze ktos zajsc do schronu i ją zobaczyc i zabrac. no ale na to nie mamy wpluwu. jeszcze;) a wiek? ona juz starsza jest. takie duze psy to szybko się starzeją. 8 minimum moim zdaniem. moze 10 nawet albo i więcej -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Dzieki za pomoc i piękne banerki:multi: oczywiscie Masza pojdzie tylko do sprawdzonego wczesniej domku. nie ma innej opcji:lol: tylko wazne zeby w ogloszeniach nie podawac ze jest w elblagu. tzn ona starutka juz jest, wiec wielkiego ryzyka nie ma, ale pewne jest pewne -
[quote name='kordonia']Juśka, a jesli Twoja kotka nie zaakceptuje kolejnego psa, tak jak poprzedniego, o którym pisałas w sierpniu, że musiałas zwrócić go do schronu, albo koteczki, która miałaś ode mnie we wrzesniu, to co zrobisz? Oddałalaś już psa i kota z tego powodu i szukasz kolejnego zwierzaka?[/quote] skoro wzięlas Juska psa ze schroniska i oddałas go po kilku dniach, potem kotka od kordoni i znow oddalas, to proponuje nie bierz zadnego zwierzęcia juz. To cos potwornego dla takiego stworzenia.
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
kochane snieżkowe zdjęcia:lol:. Dzieki Beciu Becia karmi wyglodnialych zdjęciami milosiernie....:modla: -
no. tyle osob ją widzi. na naszek klasie np. komentarze ze sliczna ze fajne,ale domku nie ma nadal
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
a mozna prosic o zdjecia? edit: aaaaa...cos się laduje yupiiii widzę widze Sniezkę:):):) -
na pogrzebie:-(. dymek od Mru nie zyje
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Sniezka/3.jpg[/IMG] [CENTER]:loveu:[/CENTER] -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
melduję wiadomość z forum Szansy:lol: Atina: "To jeszcze nie koniec dzisiaj robie przelew na 30zł a pewnie jeszcze ktoś się dołoży. Goldenia rodzina pod tym względem jest zwarta w szeregach, dała sie poznać w momencie transportu Fiony więc myślę a raczej jestem pewna że jeszcze wpłyną pieniążki od naszych ciotek i wujków Śnieżko Śnieżko:loveu::loveu::loveu: -
myśle sobie, ze to Mru szuka momentu w całym zdarzeniu, którego można się uchwycic i odwrócić bieg wydarzen- winiąc siebie samą tym samym za to ze czegoś tam nie zrobila...Ale Mru tak jak Tobie wet powiedział, Dymek byl starszym pieskiem, gdyby był młodszy być moze organizm poradzilby sobie. Ale może i nie. Teraz mozna łączyc glupiego jasia z tym wydarzeniem, zeby znaleść wytłumaczenie. Prawdą jest, ze te schroniskowe psiaki ( i nie tylko) mają taką a nie inna przeszłość. Kiedys przy sterylce psiaka z ulicy od Basi wet sie załamał. wszsytko w srodku bylo nie tak jak trzeba. pozrastane dziwnie, zmiany po niewyleczonych chorobach i innych. Niestety taki los tych bid biednych. Dymek miał to szczęscie być Waszym Zadymiarzem. Wiesz ile psów ze schronu tego nie zazna nigdy.
-
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
Charly replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
podnoszę:shake: Negri ma Igor jakies ogloszenia? -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Już wstawiam:):lol: