-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaB'] [COLOR=darkred]Ja trochę zaglądam na ten wątek, chociaż nic nie piszę- bo co będę pisać skoro pomóc nie mogę ... Jeśli potrzebny byłby transport gdzieś ,gdziekolwiek,dajcie znać.[/[/COLOR]quote] wspaniale:loveu::loveu::loveu: Transport juz jest Sniezko. Teraz domku się zglos. choc DT- ale taki fajny. spokojny. KB pisala gdzeis ze sniezka potrzebuje duzo ciszy. ze kladzie się w miejsca, gdzie jest spokój i cisza.. Albiemu my się nie rozumiemy. Nie piszę o zwrotach z adopcji. Bo te się zdarzają. Pisze o nie wysylaniu psa w ciemno... -
Dzięki Miśka:calus:
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
super Orpha. ja wieczorkiem ( póznym) dorobie jeszcze pare innych. Mru kochana wez te ogloszenia wrzuc w pierszy post co? zebysmy sie nie dublowali z nimi. -
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
Charly replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
hm..teraz weszlo. super. biedny Igorek. Jak on dlugo jest w schronie juz? -
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
Charly replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
igor ma troche za duzy banerek. juz mi nie wejdzie, a trzymam miejsce specjalnie dla niego:placz: -
mix cane corso&pitbullterrier szczeniak pilnie szuka domu!!!
Charly replied to tifet's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Czyżby to ten o którym rozmawiałyśmy? Patrząc na przykrótkie łapencje to chyba tak... :cool3: Odpowiedzialny domek dla malucha potrzebny!!![/quote] hm...ten z przykrotkimi lapciami ma inny wątek;) no chyba ze sie teraz wtracam i wyskakuje jak Filip z konopii:evil_lol::oops::oops: :oops:ten inny to taki maly staff i zalozylam mu w imieniu Tifet wątek wczoraj:oops: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
2 obserwatorów ma i masę wejsc. tylko czemu oni nie piszą, nie dzwonią:mad: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='albiemu']nikt z nas tutaj chyba nieletni nie jest ja też już sporo wiosen mam jakieś szanse dla Snieżki? Ja już nie mogę się doczekać telefonów wieczornych ... bardzo licze na jakieś rozwiązania i tylko dobre[/quote] na allegro ma 116 wejsc. to chyba nie tak zle na kilka godzin. mocno trzymam kciuki zeby zjawil się fajny DS -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='albiemu']Mru :shake: jest mi przykro tym bardziej że nie jedynie z powodu Snieżki ale jeszcze z powodu takich wpisów jak Neczki :shake: , która zna i mnie i Snieżkę .... Najwidoczniej nie znam się ...[/quote] Problem w tym, ze nikt nie "znał" KB ani Sabiny. Nie bylo wizyty przed tą adopcją ni w DT ni w DS. 2 dni po adopcji wiesci są jak z kosmosu. No a nowe wiesci to juz odjazd wogole. Nie podobał mi się przegieg i organizacja tej adopcji. Po prostu. sporo strasznych histori na dogo- psów wyadoptowanych przez dogo. musimy im z miejsca zapewnic choc minimum bezpieczenstwa. Przykłady Xanta czy Pysia mną wstrząsneły na tyle, ze zrozumialam, ze jesli chodzi o psa zaufanie zaufaniem, a kontrola musi byc. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Nie byłam tam, więc moją opinię opieram na tym co czytam tutaj i na szansie. Ale pamiętam, że Sniezka byla chora i odwodniona tak bardzo, ze jakis tam lekarz proponowal uspienie. Pomijając tego lekarza, ja zastanawiam się na ile Sabina jest w stanie opiekowac się tym psem. Sama, bez pomocy innych. Jesli Sniezka byla odwodniona, tzn ze nie pila wody przez jakis czas, lub wymiotywala i miala biegunke. W takim przypadku z psem idzie się do weta. To nie jest szczeniak i nie odwodni się w przeciągu kilku godzin tak, ze potrzebna jest kroplowka. Odwodnione psy ratujemy z ulic lub (pseudo)schronisk...nie z DS.. No a teraz ta allergia.. Jakby nie bylo, cieszę się, ze Sniezka pójdzie do innego domu. Zal ze jet tak poniewierana, ale wierzę ze skonczy się to wkrótce. -
tak. to jest przestępstwo. bo częsc z nich nie przezyje a jesli to zachoruja pozniej i schron uspi lub będą tam siedziec do konca zycia. produkcja szczeniakow u nas w schronie nie ma sobie równych. ale na podstawie jakiego artykulu chcesz to zglosic? lenistwa? obojętnosci? znieczulica? ale to juz dzis juz dzis juz dzis ( animalsi podpisują umowę- jesli się nie mylę:lol:)
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no ja tez. jak ta pani odpisze Rybc!a da znac -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
ach...tak naprawdę to żal mi Sniezki i Sabiny. Jesli dobrze pamiętam to ona poratowala KB i Sniezke..Przyjęla ją do domu, po tym jak KB po dwóch dniach jednak zdecydowała, ze Sniezka nie moze byc u niej. przyjęła ją do malego mieszkanka z 4 dzieci..no i stara się jak może...:roll: To ze psiaka nie przyjmuje się z dobrego serca to inna kwestia i byla juz omawiana 100.000 razy Tylko czemu się teraz nie kontaktuje.. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
no..moznaby zobaczyc co i jak. ale wiesz nawet umowić się cięzko skoro sabina nie odbiera.Ale jest jeszcze KB. Jesli dobrze pamietam mieszkaja w jednym miejscu tzn. na jednym osiedlu czy jakos tak nie? -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']staramy się ;) chociaż trochę się zrobiło jak na targu... :eviltong: jak te posty skaczą to trochę jakbyśmy się przekrzykiwały :roll::evil_lol:[/quote] wlasnie dlatego to napisalam. bo nie ma sensu tak szybko pisac, bo i tak wszytko skacze;) -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
spokojnie spokojnie spokojnie:) -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']jedziemy :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] jej, ale się przestawia..:roll: napisalam na szansie 1000 razy zeby zadzwonila do Albiemu. Ona jest pierwsza, ktora powinna poinformowac. nie bardzo rozumiem dlaczego pisze tylko tam. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Myślę a przynajmniej mam taką nadzieję że się ktoś zgłosi ... Szczeniak bez oczu czekał na dom chyba tylko a może aż trzy dni i domów było "do wyboru do koloru" ... No a moja Migotka na moją "decyzję" czekała 8 godzin ... No tylko trzeba z ludzmi rozmawiac tak bardziej "optymistycznie" - nie ma oczu czyli nie widzi ale za to jest super czyli same superlatywy (i wymieniac). A nie że jest fajna, miła, bezproblemowa no ale ... nie ma oczu. Moja Migotka jest super normalnym zdrowym psem. No tylko ... nie ma oczu bo się bez nich urodziła. Normalnie żyje, normalnie wariuje z innymi psami, sama biega po schodach. Jest normalnym psem ...[/quote] no. zdjecia Migoci sa niemozliwe. wariuje jak reszta stada. "nasza" niewidoma lOla z Elbląga tez znalazla fajny domek Dla Sniezki tez byly zapytania z naszej klasy, ale wtedy byla juz w "swoim" domku:roll: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Przecież dzwon jesli trzeba. nowe lekko zmienione allegro Snieżki [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=501482288]Dramat niewidomej Śnieżki- sunia szuka domu!!! (501482288) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
albiemu oszczędz sobie ironie nie na miejscu -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Allegro wyróżnione - opcja full - zapłacone ... tzn pieniądze wpłacone.[/quote] Dzięki. Zeby ktoś się zglosił tylko.. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
przestawia się, bo dogo ma inny czas jakos. przemienię trochę allegro. bo na razie jest ze jest w schronie. napisze ze musi do niego wrócic, bo dom ma allergie na psa. moze to kogos ruszy:roll: (Pysio mi sie przypomina..)