-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Prośba o godną śmierć PSINALA-leki lub eutanazja:(
Charly replied to kobix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
....zapomniałam o tym utworze na wieki całe...Kobix..dziękuję ze to wstawiłaś tutaj.. [*] -
Nic się nie rusza na allegro:shake:. Ale może tu ktos Zosię zobaczy. Dzięki Wielkie:loveu:za podnoszenie:loveu:
-
Dziękujemy Paniom:loveu: i innym cioteczkom za odwiedziny i pomoc w ogłaszaniu Bobika:lol:
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
dziękuję wszystkim cioteczkom za odwiedzianie Maszeńki:loveu: -
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
allegro dla Majeczki [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=508822928]MAJA -PSIE DZIECKO W SCHRONISKU! (508822928) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Prośba o godną śmierć PSINALA-leki lub eutanazja:(
Charly replied to kobix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odpoczywaj Psinalku piesku. Miałeś wspaniałą istotę, która była przy Tobie kiedy przechodziłeś na drugą stronę. Nie zapomnimy o Tobie piesku -
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84']Zrobiłam Majkce ogłoszenie na [URL="http://www.rzeszowiak.pl"]www.rzeszowiak.pl[/URL][/quote] Kochana Miśka..dzięki za pomoc naszej Majce Majki ogloszenie na gumtree Warszawa [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=95916339&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200008%3B9034%3B95916339%3B14589975%3B%3B&secev=AQAAAR5ZaoYAAM0AAAABACIxMWU2YTI3OWI0NS5hMGU2NTQ0LjM1OTYzLmZmZmRmNzMyAAAAAQAAAAAFt5EzAC4MmCAKBtgHg0WgewLghyvboXjW&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ95916339MXGuidMZ11e6a279-4fc0-a0e6-53e3-86a3ffff1380&wmid=95916339"]Nr referencyjny ogłoszenia MAJECZKA- ŚLICZNA TERRIEROWATA SUNIA TĘSKNI ZA DOMEM na : 95916339[/URL] to samo na Trójmieście [URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=95916739&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200005%3B9034%3B95916739%3B14589975%3B%3B&secev=AQAAAR5ZaoYAAM0AAAABACIxMWU2YTJjNWQ5Ny5hMGU2NTllLjE0MWMxLmZmZmRlMmQ1AAAAAQAAAAAFt5LDABW2Gvw6iD89sAv2E%2FNRNSBH0p1j&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ95916739MXGuidMZ11e6a2c5-8730-a0e6-5446-c986ffff189e&wmid=95916739"]Nr referencyjny ogłoszenia MAJECZKA TĘSKNI I CZEKA NA DOM- ŚLICZNA TERRIERKA na : 95916739[/URL] -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
wspaniałe wieści pod choinkę:loveu::loveu::loveu: Bardzo dziękuję Maupa4 za oplacenie świecącego allegro. Sniezka świeciła swieciła az domek sobie wyświeciła:loveu: -
[quote name='orpha']Dzwoniłam do nowej pani Munka :) , wszytsko układa sie cudownie , wczoraj jeszcze biedulek byl zestresowany , nie chcial chodzic po schodach , pani musiala go targac na rekach ( wspołczuje jej :cool1: , sama go niosłam to wim co to za słodki ciezar :evil_lol: ) ,wogóle sie wczoraj nie załatwił - to napewno stres , biedulek nie wiedzial o co chodzi , zabrali go z miejsca niefajnego ale takiego ktore znał , wiezli jakimis ryczacymi potworami , jakies nowe osoby i nowe miejsca ..... Dzisiaj jest juz rewelka zasuwal sam po schodach , ładnie sie załatwił , byl z pancia na długim spacerze , a teraz p.Helenka gotuje mu jedzonko a Muniek siedzi kolo niej i sie w nia wpatruje. Czeka go dzisiaj jeszcze male spa narazie tylko wyczesywanie , bo pani niechce go stresowac poki co kapiela :loveu:[/quote] wspaniale cudowne wieści. Dzięki Orpha:loveu:
-
o tym właśnie myślałam w tym momencie też. Jak są ludzie zainteresowani losem psów..to wszystko można. Miejsce jest, psy się zagryzaly,ale po co nowe boksy były...no po co? nie obchodzi nic:angryy: glupota ograniczonych ludzi jest straszna, ale potworna jest obojętność tych niby myślących. W dodatku takich, którzy przecież z powołania (:crazyeye:) zajmują się zwierzętami. potwór i tyle.
-
Allegro Timusia. Podświetlone, wyróżnione i pogrubione. Opłaciła Gogonek. Wziełam tekst z pierwszego:) Wszystkiego najlepszego na Święta Timusiu, domku prawdziwego:loveu: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=512693064]Samotne starsze psie serce tak bardzo czeka na dom (512693064) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Bardzo dziękuję:loveu: Ja bardzo się cieszę, że go mam. Teraz jestem u siostry. Malutki jest cały czas ze mną. Gdzie jestem, tam i on. Jest wspaniałym grzecznym towarzyszem. Mam parę zdjęc z nim i będzie nawet filmik- relace Filipek- 5miesięczny dzidzius- miodzio:loveu: Dobrze, ze go wypatrzałas i obfociłas wtedy:lol::loveu: Ja też będę zyczyć,ale jutro:lol: Filipek jest kochany, chce powąchać koty- a one go gupie atakują. dał im spokoj:lol:
-
buahahahah:lol: poszalały ahhahahahahhahah Mru ja zawsze podejrzewałam, że Ty czystosć potrafisz utrzymac- odrapane drzwi- drobiazg-. Na pewno jestes wspanialym tymczasem:loveu:;) [SIZE=1]Wracam z kościoła -dokładnie spod kościoła, siora się spowiadała, a ja czekalam z krzyczącym wózkiem i psem na zewnątrz. tez bym poszła, naprawde...ale w takim wypadku no...musialam się poswięcic. nie wyszlo...damn:razz::diabloti:[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] Gogonek poslała mi namiary na Timusia- na niego będzie allegro. Wezcie dziewczyny jakis fajny aparat na tą poadopcyjną, coby zdjęcia byly:loveu::loveu::loveu:
-
aaaaaaaaaaaaa, ale wieści super:multi::multi::multi: Maniuś:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :bigcool::bigcool::bigcool: :Cool!::Cool!::Cool!: Kochani jesteście cudowni:loveu::loveu::loveu: Gogonku kochana napisz do mnie na pw jakiego psiaka mam wstawic w allegro Maniusia:loveu: edit: acha widzę propozycje. nie mam dużo czasu teraz, niancze dzidziaka siostry, i odpieram ataki jej kotów na mojego Filipka (coby mu ostatniego oczka nie ruszyły:roll:;))Nie ma co...zamykam je (hehe:diabloti:) co za koty, warczą i wyją jak psy:-o proszę dlatego napiszcie wybierzcie psiaka, zdjęcie i proszę o tekst:oops:.. wtedy wymienie to. warto bo allegro jak to Gogonek okreslila błyszczy się i swieci i mieni:loveu: