-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no wez...nie trzeba już jak przy Husi cichaczem podnosic od tylu kojca dach budy, zeby zobaczyc (po kryjomu.....) ile szczeniakow ma... Co za absurd. -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no ba! pełna dokumentacja będzie:lol: -
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss']Witam ! Z dojazdem do Wrocławia nie będzie problemu. Cieszę się że Maja przeszła próbę z kotami, i że już nie długo będzie u mnie. Teraz czekam na kontakt z osoba która ma przyjechać na wizytę, mam tylko prośbę aby Pani podała jeszcze numer telefonu mojej żony ponieważ pracuje na 3 zmiany i nie zawsze mogę odebrać telefon. [COLOR=green][B][I]to kolejny list od Pana ,moze czas już na załatwianie transportu...:oops:[/I][/B][/COLOR][/quote] o wow. widze dom się kroi. wspaniale -
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Majeczce ten schron wyjątkowo zle dziala na figure:shake:. jest coraz grubsza. ale to nic. wyspacerujemy ją -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
JUz przyjechalam. we wtorek z Kordonią idziemy do schronu i będziemy rozmawiac z Maszą jaka to ona jest i czego sobie dama życzy;):loveu: -
[quote name='Dogo07']Jeśli mogę się wtrącić to wydaje mi się że jest mało info o Bobim,:cool1: - nie wiadomo skąd się wziął w schronisku, kiedy, dlaczego, - czy jest zdrowy, - ile ma lat, - coś więcej o charakterze - gdzieś na początku wątku było że gryzł się z psem, a potem pisze że jest grzeczny, to w końcu jaki jest ? - jaki jest w stosunku do ludzi, dzieci, - jaki jest na spacerach, czy jest posłuszny, czy nie jest agresywny przy jedzeniu lub czesaniu lub innych zabiegach. Im więcej informacji tym lepiej. To że on jest słodki to widać :lol: ale jak ktoś będzie chciał wziąść przygarnąć dużego dorosłego psa to powinien o nim możliwie najwięcej wiedzieć. Żeby nie było niepotrzebnych rozczarowań - przede wszystkim dla psiaka.[/quote] bardzo dobre uwagi. I faktycznie było:multi: tak, ze nie moglismy takich informacji uzyskac, bo nie chciano nas w schronisku. no, ale teraz jest luzik, więc zajmę się Bobikiem:)
-
[quote name='olekg89']Ja nie daje w dzień podróży jeść. A mam pytanie słyszałem ,że bilet za psa podrożał.I już nie jest tak jak było czyli 4zł nie zależnie od długości trasy.:angryy:Orientujecie się może jak to teraz wygląda.?[/quote] a własnie zmienilo się to od pierwszego grudnia zdaje się. kiedys placilam za podróz mojego psa z Elbląga do Tarnowskich Gór (Śląsk) 15 zl : w tym 2 osobowe pociągi i 2 IC lub EC. teraz place za kazdy osobowy osobno (okolo 6 zl za pociąg) plus za kazdy IC lub EC 15 zl. czyli ponad 40 zl...
-
z katowic do rybnika czyli okolice domu psiaka ( we wodzislawiu pociąg chyba się nie zatrzymuje) jest okolo 1, 5 godziny pociagiem. wolniutko się toczy, bo jedzie po kopalniach;), ale można wytrzymac. kurcze szkoda ze tak pozno. wlasnie wrocilam. sama bym go odebrala w katowicach. no, ale moze kto inny się znajdzie
-
[quote name='APPALACHIAN']Niestety sytuacja Husi sie zmienila. Osoba, ktora miala ja zaadoptowac poinformowala mnie, ze jest zmuszona zrezygnowac z Husi. Nie tyle z Husi w sumie co wogole z adopcji malamuta, tak na okolo rok. Dziewczynka-czekoladka ma domek.[/quote] oki. porobie jej nowe ogloszenia.
-
jakis czas temu dostalam zapytanie o Maniusia z allegro. Odpisalam ze jest w nowym domku itd itd. A oto odpowiedz:loveu:;) "Fantastycznie!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) > To teraz pewnie caly czas ma takie wesole oczy! > Alez to jest super wiadomosc!! Dla mnie zreszta nie pierwsza dobra od > poczatku roku. > Zaraz pisze do mojej starszej pani! > Dzieki wielkie za info. > Gdzies w Pismie Swietym jest napisane: "[COLOR=darkred][B]Piekne sa nogi tych, ktorzy > przynosza dobre wiadomosci.". Nigdy tego nie rozumialam ( i pewnie dlatego > zapamietalam to;) ale jest wierzyc tej lekturze, to ma panie... "piekne > nogi" ;)) [/B][/COLOR]> Jakkolwiek. Cieszymy sie z Maniusiem. > Zyczymy dalszego powodzenia i skutecznosci szukania domkow. > Pozdrawiamy serdecznie" :evil_lol::razz: [SIZE=1](zrobię zdjęcie nog i wstawie hihi)[/SIZE]
-
Czaruchna Czaruchna. Dobrze ze DT takie wyrozumiałe:loveu::multi:
-
grrrr.... to może "bezdomna kamfora":roll:...
-
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gosia 665 715 196 -
nie czytałam wątku- co mam napisać w tytule?
-
dzięki za odwiedzanie Bobika i oglaszanie:loveu::loveu::loveu:. Jak wróce do Elblaga zajmę się tym aktywniej znów
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Więc schronisko do stycznia bylo w rękach czlowieka bardzo okrutnego i obojętnego na los zwierząt: byla "pani" kierowniczka i wet w jednej osobie dalej tam pracuje, ale nie na stanowisku kierownika. Basia 0607 poprosila animalsow z Gdyni o przystąpienie do konkursu i dlatego schronisko po kilku? kilkunastu? latach jest w rękach wspanialych ludzi. Eks kierowniczka usmiercala zwierzęta, nie zgadzala się na wolontariat, nie wpuszczala nas do schroniska, obrazala nas ( do Rybci np,. na naszej klasie pisala bardzo obrazliwe pw), nie zyczyla sobie zdjęc, ogloszen ani strony internetowej, rozmnazała zwierzęta, nie leczyla,agresywne zwierzęta umieszczala razem ze slabymi i uprawiala inne formy znęcania się na zwierzętami, o których teraz nie będę pisać, bo jak się rozpędzę, to cięzko mi się zatrzymac, a tego nie chcę.... teraz wszystko zaczyna się rozkręcac. psy wreszcie maja siano w budach, pewnie będzie i strona, wolontariat się rozkręca i mozliwe będą spacery. jak tylko przyjade do Elblaga - zajmę się Maszą- postaram się sprawdzić jaki ma charakter itd. więcej o schronisku w Elblagu na wątku zalozonym przez Rybcię (nie mam teraz linka pod ręką). Bardzo Wam dziękuję za odwiedzanie wątku i trzymanie kciuków za Maszenkę. Ja nie mam teraz dostępu do sieci non stop, dlatego tak rzadko tu bywam -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']tu nawet nie tyle o kolor oczu chodzi co o to, że tak jej je wywaliło - i to zmienia psa, ale ja jestem pewna, że to Lolcia[/quote] masz racje. im bardziej patrze na te pyszczek, tym bardziej mysle ze to jednak Lolcia jest. -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no chyba padne....:-o najchętniej bym powiedziala ze to nie ona...ale wiem jak bardzo kolor oczu zmienia cały wyraz twarzy i to bardzo mozliwe ze to ona byla..TE oczka na tych zdjęciach wyglądają chore i kto wie jakie choróbsko moglo się wdac. Mi lekarz tez powiedzial ze moj Filip mogl oslepnąc w schronie:roll: pisze zaraz do pani Lolci jak tam Lolci się wiedzie zimą:lol:. -
Aga moze napisz do Martens na pw- zeby jej post nie umknął, a poza tym zajrzyj tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f503/barf-jadlospisy-122910/[/URL]
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Tzn. bylas w srodku, czy ona podeszła? Byłaś na spotkaniu? (Ja nadal na Slasku jestem i dopiero w przyszlym tygodniu wróce do Elbląga) I oczywiscie Maszenka w góre po domek