Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. acha:lol:. to chyba nie ten ktorym ja z Katowic czasem jeżdzę na wieś (kierunek Chalupki). Tak czy siak, trasa nie jest dluga
  2. no wez...nie trzeba już jak przy Husi cichaczem podnosic od tylu kojca dach budy, zeby zobaczyc (po kryjomu.....) ile szczeniakow ma... Co za absurd.
  3. no ba! pełna dokumentacja będzie:lol:
  4. [quote name='koss']Witam ! Z dojazdem do Wrocławia nie będzie problemu. Cieszę się że Maja przeszła próbę z kotami, i że już nie długo będzie u mnie. Teraz czekam na kontakt z osoba która ma przyjechać na wizytę, mam tylko prośbę aby Pani podała jeszcze numer telefonu mojej żony ponieważ pracuje na 3 zmiany i nie zawsze mogę odebrać telefon. [COLOR=green][B][I]to kolejny list od Pana ,moze czas już na załatwianie transportu...:oops:[/I][/B][/COLOR][/quote] o wow. widze dom się kroi. wspaniale
  5. Majeczce ten schron wyjątkowo zle dziala na figure:shake:. jest coraz grubsza. ale to nic. wyspacerujemy ją
  6. JUz przyjechalam. we wtorek z Kordonią idziemy do schronu i będziemy rozmawiac z Maszą jaka to ona jest i czego sobie dama życzy;):loveu:
  7. [quote name='Dogo07']Jeśli mogę się wtrącić to wydaje mi się że jest mało info o Bobim,:cool1: - nie wiadomo skąd się wziął w schronisku, kiedy, dlaczego, - czy jest zdrowy, - ile ma lat, - coś więcej o charakterze - gdzieś na początku wątku było że gryzł się z psem, a potem pisze że jest grzeczny, to w końcu jaki jest ? - jaki jest w stosunku do ludzi, dzieci, - jaki jest na spacerach, czy jest posłuszny, czy nie jest agresywny przy jedzeniu lub czesaniu lub innych zabiegach. Im więcej informacji tym lepiej. To że on jest słodki to widać :lol: ale jak ktoś będzie chciał wziąść przygarnąć dużego dorosłego psa to powinien o nim możliwie najwięcej wiedzieć. Żeby nie było niepotrzebnych rozczarowań - przede wszystkim dla psiaka.[/quote] bardzo dobre uwagi. I faktycznie było:multi: tak, ze nie moglismy takich informacji uzyskac, bo nie chciano nas w schronisku. no, ale teraz jest luzik, więc zajmę się Bobikiem:)
  8. [quote name='olekg89']Ja nie daje w dzień podróży jeść. A mam pytanie słyszałem ,że bilet za psa podrożał.I już nie jest tak jak było czyli 4zł nie zależnie od długości trasy.:angryy:Orientujecie się może jak to teraz wygląda.?[/quote] a własnie zmienilo się to od pierwszego grudnia zdaje się. kiedys placilam za podróz mojego psa z Elbląga do Tarnowskich Gór (Śląsk) 15 zl : w tym 2 osobowe pociągi i 2 IC lub EC. teraz place za kazdy osobowy osobno (okolo 6 zl za pociąg) plus za kazdy IC lub EC 15 zl. czyli ponad 40 zl...
  9. ja nie moge normalnie. szok. we wtorek idziemy z Kordonią. jest jedna szpila w tym wszystkim. ale mam nadzieję poradzimy sobie i z tą. wspaniale jestescie, ze tak się angazujecie. ze tyle nowych ludzi chodzi do schronisko. suuuuuper
  10. wlasnie wrocilam po miesięcznej nieobecnosci. ogladam powierzchownie wątek. co to za zdjęcia??:-o:crazyeye:. Zwierzaki w "łożeczkach" wymoszczonych:crazyeye:. Takie cos widzialam w Ciapkowie ostatni raz:razz:. TO U NAS? YUPIIII:multi::multi::multi:
  11. z katowic do rybnika czyli okolice domu psiaka ( we wodzislawiu pociąg chyba się nie zatrzymuje) jest okolo 1, 5 godziny pociagiem. wolniutko się toczy, bo jedzie po kopalniach;), ale można wytrzymac. kurcze szkoda ze tak pozno. wlasnie wrocilam. sama bym go odebrala w katowicach. no, ale moze kto inny się znajdzie
  12. [quote name='APPALACHIAN']Niestety sytuacja Husi sie zmienila. Osoba, ktora miala ja zaadoptowac poinformowala mnie, ze jest zmuszona zrezygnowac z Husi. Nie tyle z Husi w sumie co wogole z adopcji malamuta, tak na okolo rok. Dziewczynka-czekoladka ma domek.[/quote] oki. porobie jej nowe ogloszenia.
  13. jakis czas temu dostalam zapytanie o Maniusia z allegro. Odpisalam ze jest w nowym domku itd itd. A oto odpowiedz:loveu:;) "Fantastycznie!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) > To teraz pewnie caly czas ma takie wesole oczy! > Alez to jest super wiadomosc!! Dla mnie zreszta nie pierwsza dobra od > poczatku roku. > Zaraz pisze do mojej starszej pani! > Dzieki wielkie za info. > Gdzies w Pismie Swietym jest napisane: "[COLOR=darkred][B]Piekne sa nogi tych, ktorzy > przynosza dobre wiadomosci.". Nigdy tego nie rozumialam ( i pewnie dlatego > zapamietalam to;) ale jest wierzyc tej lekturze, to ma panie... "piekne > nogi" ;)) [/B][/COLOR]> Jakkolwiek. Cieszymy sie z Maniusiem. > Zyczymy dalszego powodzenia i skutecznosci szukania domkow. > Pozdrawiamy serdecznie" :evil_lol::razz: [SIZE=1](zrobię zdjęcie nog i wstawie hihi)[/SIZE]
  14. wybaczcie nieobecnosc. jestem teraz w Tarnowskich Gorach u rodziny i cześć z niej:) twierdzi, ze nie potrzebuje internetu, dlatego dostep mam tylko sporadyczny i nie mam teraz czasu przeglądac wątku, zeby tytul zmienic. Transport potrzeba skąd dokąd?
  15. Czaruchna Czaruchna. Dobrze ze DT takie wyrozumiałe:loveu::multi:
  16. grrrr.... to może "bezdomna kamfora":roll:...
  17. [quote name='masienka']a przypomne tylko, ze czekoladowa dziewczynka szuka domku :cool3: podobno niezly z niej rozrabiaka:evil_lol:[/quote] o:oops: myslalam, ze maluchy juz zaklepane. dostalam telefon o Husie i powiedzialam ze ma już dom. odszukam ten numer.
  18. nie czytałam wątku- co mam napisać w tytule?
  19. dzięki za odwiedzanie Bobika i oglaszanie:loveu::loveu::loveu:. Jak wróce do Elblaga zajmę się tym aktywniej znów
  20. Więc schronisko do stycznia bylo w rękach czlowieka bardzo okrutnego i obojętnego na los zwierząt: byla "pani" kierowniczka i wet w jednej osobie dalej tam pracuje, ale nie na stanowisku kierownika. Basia 0607 poprosila animalsow z Gdyni o przystąpienie do konkursu i dlatego schronisko po kilku? kilkunastu? latach jest w rękach wspanialych ludzi. Eks kierowniczka usmiercala zwierzęta, nie zgadzala się na wolontariat, nie wpuszczala nas do schroniska, obrazala nas ( do Rybci np,. na naszej klasie pisala bardzo obrazliwe pw), nie zyczyla sobie zdjęc, ogloszen ani strony internetowej, rozmnazała zwierzęta, nie leczyla,agresywne zwierzęta umieszczala razem ze slabymi i uprawiala inne formy znęcania się na zwierzętami, o których teraz nie będę pisać, bo jak się rozpędzę, to cięzko mi się zatrzymac, a tego nie chcę.... teraz wszystko zaczyna się rozkręcac. psy wreszcie maja siano w budach, pewnie będzie i strona, wolontariat się rozkręca i mozliwe będą spacery. jak tylko przyjade do Elblaga - zajmę się Maszą- postaram się sprawdzić jaki ma charakter itd. więcej o schronisku w Elblagu na wątku zalozonym przez Rybcię (nie mam teraz linka pod ręką). Bardzo Wam dziękuję za odwiedzanie wątku i trzymanie kciuków za Maszenkę. Ja nie mam teraz dostępu do sieci non stop, dlatego tak rzadko tu bywam
  21. [quote name='malawaszka']tu nawet nie tyle o kolor oczu chodzi co o to, że tak jej je wywaliło - i to zmienia psa, ale ja jestem pewna, że to Lolcia[/quote] masz racje. im bardziej patrze na te pyszczek, tym bardziej mysle ze to jednak Lolcia jest.
  22. no chyba padne....:-o najchętniej bym powiedziala ze to nie ona...ale wiem jak bardzo kolor oczu zmienia cały wyraz twarzy i to bardzo mozliwe ze to ona byla..TE oczka na tych zdjęciach wyglądają chore i kto wie jakie choróbsko moglo się wdac. Mi lekarz tez powiedzial ze moj Filip mogl oslepnąc w schronie:roll: pisze zaraz do pani Lolci jak tam Lolci się wiedzie zimą:lol:.
  23. Charly

    Barf

    Aga moze napisz do Martens na pw- zeby jej post nie umknął, a poza tym zajrzyj tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f503/barf-jadlospisy-122910/[/URL]
  24. Tzn. bylas w srodku, czy ona podeszła? Byłaś na spotkaniu? (Ja nadal na Slasku jestem i dopiero w przyszlym tygodniu wróce do Elbląga) I oczywiscie Maszenka w góre po domek
×
×
  • Create New...