Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Nr referencyjny ogłoszenia Niewidoma sunia Babulinka szuka kochającego domu! na : 95398628 www.adopcje.org czeka na akceptację Niewidoma sunia Babulinka czeka na dom! http://ogloszenia.adverts.pl/sa/adm.htm?ak=mogl czworonogi. - czeka na akceptację www.przygarnijzwierzaka.pl- czeka na akceptacje www.przygarnij.pl
  2. ech -myslalam ze ta gazeta cos da. a one nadal same:shake:
  3. tak jak dziewczyny mówią- to mogą byc te gruczoly, lub jak moj pies- alergia pokarmowa. ale mam nadzieje ze tylko gruczoly. wyczysci i z glowy:)
  4. Ok. zrobie jej kilka darmowych ogloszen. mam tylko jutro jeszcze internet ( potem z doskoku) wiec zrobię ile zdąze
  5. ale to Kobix sie tam nie dostanie bez auta. autobusem, pociągiem? Kobix ma juz jakis plan? Ech..na mapie dogo jest tylko z KIelc jedna osoba. Z konskiego nie ma nikogo
  6. czyli Kobix szuka z Konskich do Kielc transport we wtorek, tak? poszukam po mapie dogo- moze akurat. Linssi wiesz ile to jest km?
  7. a, ze tak spytam: im sie nic nie stanie? tzn. przezyją-tak mogą byc wysadzone i juz?
  8. [quote name='Ninti']numer większe. A miny mają identyczne, jak na Twoich zdjęciach :lol: [COLOR=red]Wszystkie moje przybłąkańce na początku wydzierały się na inne psy na spacerze. Jakby chciały powiedzieć "Mam Dom, mam Dom, ma swoją Pańcię!!! No i podskocz mi teraz który!"[/COLOR] Przejdzie mu. Gdy na 100% uwierzy,że MA DOM.[/quote] ahahahahhaha... super napisane. moze faktycznie tak jest. hihihihi:loveu::evil_lol:
  9. mogę prosic o tekst i zmiejszone zdjecia? jutro jeszcze mam dostęp do sieci i moge jej zrobic kilka ogloszen ( gumtree, adopcje org itd) (acha..no i kontakt)
  10. Nie byłam jeszcze nigdy w takiej sytuacji. Nigdy nie musialam podejmowac takich decyzji. Nawet nie wiem co powiedzieć, oprócz tego, że cieszę się, ze to własnie Ty jestes teraz z Psinalem.
  11. "trudniejsza rasa" to jest dobre okreslenie. a yorki mimo ze jako przykład podany...faktycznie yorka z charakterem yorka (te które znam...) o wielkosci ONka spotkac bym nie chiala:smhair2:
  12. [quote name='mru']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no mój tato już sobie na nią ostrzy zęby![/quote] zęby jak zęby...papieru t. trzeba zakupic na zapas:oops::evil_lol:
  13. o :-o Coraz większa panieneczka.Ile ma teraz?
  14. 22kg karmy:-o:-o
  15. Tifet są jakies wiesci? Jest jeszcze? Trochę się obawiam, że dostał się w niepowolane ręce...
  16. dzięki Rysio:roll:...hm...ciekawe czy to dlatego we Wloszech ONki sa na liscie..:czytaj::roll::diabloti: ONek to slaby przykład...pinczerek, ktory zagryzl dzidziusia już byl lepszy
  17. tak ładnie to napisałaś. Juz go zobaczylam jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki....świecący, piękny, szczęśliwy.... Maniusiek pokazuj się wszystkim:)
  18. ani stara, ani slepa, ma 4 lapki. ot pospolity kundelek. Tylko ta jej mordka...kochana...
  19. strasznei prawdziwe to co napisalas. tak wlasnie jest. mogl umrzec gdzies na deszczu, mrozie, sniegu ( akurat nie ma- ale to bez roznicy) samotny, glodny w bólach. To co ma teraz- to jest luksus. cokolwiek się wydarzy. Trzymajcie się:calus:
  20. To super wiesci:loveu::multi: Proszę uraczcie nas od czasu do czasu jakims zdjeciem:) widze ze Pifko się nie przyjęlo:evil_lol:
  21. juz pisze co i jak edit: a to odpowiedz Gogonki: ( musze Gogonko wkleic choć część Twojego pw- jest cudowne. kochany Maniuś- są ludzie, którzy Cię bardzo kochają) (..)Opłacę całość, czyli wszystko co możliwe, żeby Maniuś był lepiej widoczny. [COLOR=darkred]Niech świeci, niech błyszczy i co tylko się da[/COLOR].":loveu:
  22. dorobilam dwa jeszcze. ma teraz te od Tuli, allegro i te dwa: [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=95266214&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200008%3B9034%3B95266214%3B14589975%3B%3B&secev=AQAAAR5HZEQAAM0AAAABACIxMWU1NDRhZjY2YS5hMGU2NTA3LjVlNmM1LmZmZmYzNTljAAAAAQAAAAAFraWmAKdr2wKaYpTAi4nVVzse9LdYXErH&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ95266214MXGuidMZ11e544af-1040-a0e6-5050-33a0ffffa0cb&wmid=95266214"]Nr referencyjny ogłoszenia Pies staruszek- śpi w schronisku na betonie na : 95266214[/URL] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=68604#68604"]Forum o psach i kotach[/URL]
×
×
  • Create New...