Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='Neczka']Też o tym pomyślałam :D Przewspaniale:loveu::loveu:[/quote] w takim razie i ja nie moge juz się opanowac:lol: i muszę i ten wątek "wzbogacic" muzycznie tematycznie moze ktos z Was pamięta. rok 1994:placz: [url=http://pl.youtube.com/watch?v=nDrxJXjIgG4&feature=related]YouTube - Kelly Familly - An Angel[/url]
  2. a nie no fakt. tak patrzą tylko devonki kosmiczne stworki:D:D
  3. tyle tych tekstow na allegro się czyta:roll:- a jednak..gęsia skórka... zabieram się za darmowe ogloszenia. linki będę wstawiac tutaj
  4. nooo....taki zly wzrok:diabloti: cornishowaty czy cuś:niewiem::lol: ach...tęskno tu bylo w przeciągu ostatnich tygodni..ach pusto. Lzy roniłam przez bana Donvitowa. Na kota czekalam...a tu dziewczyny zakocily wątek pierwszorzędnie:razz: a to był moj:( (kliknijcie w obrazek jaki cudny- spal mi na twarzy, hihih) edit: koze to chyba GoniaP wstawila
  5. nie ma dylematow, bo nikt nie jest przeciw na zachodzie:roll: psy zresztą są kastrowane, suki też.
  6. [quote name='ARKA']Mam "swoja teorie" ze jak ma byc spokojny i rozwnowazony kot, proludzki kot, negadatliwy, to z duzą glowa:evil_lol: taki wlasnie jest moj ideał kota. spokojny, i przede wszystkim niegadatliwy:roll: z duża glową. taki w typie brytyjski krótkowlosy
  7. [quote name='GoPo']nie znam żadnego psa który urodził się jako bezdomny i tak umarł. a ja znam. mam podac imie i nazwisko psa?:roll: zapraszam do naszego schroniska . "Dobre" schronisko. czyste i schludne, kasy nie brak. A szczeniaki? walają sie na izolatce we wlasnych odchodach, chore, padają jak muchy. Jesli przezyją ida trochę pozniej na boksy. Tam albo są zagryzane ( 64 zagryziena w pierwszym pol roku- a to wcale nie jest duzo) albo zostaną adoptowane, albo zachoruja na cos i wtedy są humanitarnie uspypiane...
  8. komunikatywne ahahahahahah:mdrmed::mdrmed: mnie własnie polecono tego kociaka bo TZ ma alergie na koty, a ja...nie. Az kupilismy kiedys wlasnie cornisha - z powodu TZa....Jednak nie on a ja opuchlam jak bańka, w nocy szpital:smhair2: a byl piękny. duże uszyska, kremowy krecony baranek i miodowe oczy. Niestety musielismy pod dwoch dniach odwiesc do hodowcy:placz:
  9. oooo:loveu:. ale suuuuuuuuuuuuuuuuuper:multi::multi:
  10. ...a jaaa...nie polecam cornish rex-ów:lol:.....Cudne, sliczne (oczywiscie sprawa gustu), ale straaasznie gadatliwe,głosne, zrzędzące. strasznie duzo i glosno zrzędzi np, kiedy się go obudzi ze snu w nocy i takie tam. Poza tym wielka przylepa- dość denerwujace. Zawsze im zimno no i są takie cieple zawsze (trochę to dziwne uczucie dotykac takiego kota), dziwnie pachną i nieprawda ze nie wywolują alergii. wywolują i to bardzo mocno.
  11. no niby za ocean skrzydelka ją poniosą nie?:lilangel::lilangel::lilangel:
  12. Swietne wiesci amonowe:loveu:. tak macie racje- lepiej mu w głowce nie mieszac, ale on taki typowy facet i tak jest. Wszędzie tam gdzie mu dają tam dobrze....ehe ehe ehe:oops:
  13. Kochana jest pani Ewa:loveu: bardzo:placz:. Szkoda ze jedzie:-( Mam nadzieję, ze to nic poważnego ze sniezkowym uszkiem:roll:. Dzięki za wiesci. Przekleje to na szanse -------------------------------------- [SIZE=1]Mru normalnie wyjechac nie potrafie:roll::evil_lol:, a mialam jechac dzis w nocy, ale wpadlam na pomysl, ze musze jeszcze poprac to i owo:evil_lol:[/SIZE] -------------------------------------------------------------------
  14. Orpha:oops: a sa jakies wiadomosci od boga amona?
  15. no ja juz przynajmniej nie musze sie zastanawiac, bo widze juz teraz co i jak. strzelali 2 dni temu,a Filip dalej nie chodzi na spacery. na rączkach, pod kamienica siku i kupę ( dzis rano wreszcie:multi::oops:) i do domu. a w domu mieszka w szafie lub pod lozkiem:roll: ale jak Twoje będą z rodzicami to tez dobrze. byle sami nie byli. I tylko poinstruuj zeby wyszli wczesniej i potem juz nie- na te nocne spacerki na ktore tak chętnie chodzimy:loveu:
  16. Iwona swietne:lol:
  17. Przedswiąteczny:multi: a Milka jeszcze kilka dni tylko na ulicy? suuuper. Szukamy DS jak najszybciej. Ciekawe jak się będzie sprawowac na DT
  18. [quote name='oktawia6']tabletka to bez dyskusji-daje się tabletki już 3 dni przed sylwestrem nie w tym dniu-by zaczęło siędziałanie-to nie hera że zacznie działac po 5 minutach-trzeba czasu-a on jeszcze tak to przeżywa:shake:[/quote] dzięki. dzis w takim razie juz lece do weta. niech mnie poinstruuje jak i co.
  19. No- sunieczka rosnie i rosnie- a domku ani widu ani slychu:roll: Podrzucę mała choć. Jesli sliczna- czemu nikt jej nie chce:shake:
  20. to jest okropne. Odkąd jestem na dogo inaczej patrzę na nazwy miast. Jadąc pociągiem do domu ( na swieta np.) przejeżdzam przez Nasielsk zdaje sie czy Chrcynno- jedno z dwóch. brrr
  21. Luka moze zaloz mu osobny wątek. Szorstka, Milke rodzielilismy już. I o dziwo- oba mają DT Podrzucam Diego:) Wszytkie 3+1 szukają domów:roll:
  22. czaiłam się:) Dzięki wielkie. Niech niesie niesie to szczęscie:)
  23. [quote name='hop!']Oktawio, jeżeli tu są pustki, to co można powiedzieć o wątku Tinki? Jest w popularniejszym dziale - Psy do adopcji, a zainteresowanie jest właściwie zerowe. Ale nie ma co się dziwić... Ot, zwykły szczeniak - kundelek... ;) trzeba zajrzec do Tinki. A w moim podpisie popatrzcie na Psinala. Tez mial byc przeniesiony na pwp, ale dziewczyna stwierdzila nieopatrznie oficjalnie ( a pisalam na pw nie rób tego:diabloti:) ze nie ma szans na adopcje i pies dokona zywota u niej, no i niestety jest na akcjach:roll: Duduś jest sliczny, koffaaaany. A Twojego TZa trzeba ozlocić:lol:
  24. Dzięki MagYa za bobikowy banerek:loveu:
  25. Czarecki się rozbestwil i tyle:loveu:
×
×
  • Create New...