Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. ja mojego dalmata szczeniora uczylam swego czasu tak jak Filipka. Tyle ze dalmat zajarzyl wszystko w ciagu 3 dni, a kompletnie czysty byl juz 5 dnia, natomiast Filip potrzebowal dokladnie 5 tygodni i 2 dni:lol:
  2. ...a gdyby ktos sie jeszcze zglosil i dal mu dom- taki tylko dla niego...to wtedy pojedzie tam? czy tam gdzie jest to najlepsze wyjscie dla niego?
  3. :baddevil:widzieliscie:smhair2::smhair2:...zdjęcia satanistki:evil::stormy-sad: --------------------------------------------- muzyka z pieskiem itd:razz: YouTube - aphex twin - come to daddy- nie Orphy, ale pasuje do wzoru strasznej muzyki
  4. [quote name='zofia&sasza']Słucha szantów czy country&western? A może KOCIEJ MUZYKI?[/quote] :shake::shake::shake:- gorzej. straszniej. orpha zapodaj próbke ahahahahahhah...kot bojowy jest de best ahahahahhahahahah:evil_lol:
  5. bo Orphy trzeba się bac....ma straszne psy, straszne koty, slucha strasznej muzyki i ..w ogóle wierzy w rózne straaaszne rzeczy:smhair2:
  6. zeby nie bylo potem, ze nikt nie wiedzial...:razz: ...nie gdzieś tam, nie ktoś tam- nie wyjątki- nasze codzienne pożywienie... [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=5yBJHX1C6n8"]YouTube - Meet your Meat: Part 1[/URL] częsc druga itd. zaraz obok na you tube
  7. Orpha ja nie widzialam tych sponiewieranych zjęc Niyi:-o. To tak jak ta nasza elbląska Husia. Tez zupelnie inny zwierz teraz jest:)
  8. oooooo szczęsciara babulinka:kciuki::kciuki::bigcool:
  9. wpisuje dla informacji portale na ktorych sa ogloszenia. niektore linki usunęłam, bo dogo zamienia niektóre linki na jakies dziwadla. dlatego kilka prowadzi do strony ogolnie, kilka konkretnie do ogloszenia, a kilka nie prowadzą nigdzie;) kupiepsa.pl ogloszenia.aderts petworld.pl zwierzaki.org gumtree [URL="http://www.zwierzak-w-domu.info/"]www.zwierzak-w-domu.info[/URL] [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] czeka na akceptacje [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/389"]Patos- uciekł z Krzyczek- teraz szuka domu - psy - ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL]- to trzeba będzie aktywować też ( jest u Ciebie w skrzynce) [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/?misio/zwierzeta_oferowane/all"]Zwierzęta oferowane - Mammisia.pl - Ogłoszenia zwierzęta. Wszystkie zwierzęta. Oddam, sprzedam, kupię, zamienię![/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/"]www.bono-polska.pl[/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?module=0&rodzaj=1&kategoria=1&woj=6"]Animalia.pl :: Ogłoszenia :: Szukaj[/URL]
  10. [quote name='ARKA']:crazyeye::evil_lol: i co jeszcze? :hmmmm: a ksiazeczka ma byc ze zdjeciem kota czy moze byc bez?[/quote] może byc bez, ale jesli będzie ze zdjęciem, to oczywiscie wedlug nowych standardów tzn. profil, jedno ucho odkryte i takie tam. Inaczej się nie liczy
  11. [quote name='zofia&sasza']Stanowczo domagam się od przedstawicieli PiSDZ odpowiedzi na moje pytanie: CZY MACIE KOTY?! Jeśli tak, to jakie i ile?! :shake:to nie wystarczy..mi. Chce dodatkowo informacji skąd je mają i chce zobaczyc (moze byc scan) ksiązeczki zdrowia kotów i czytelny podpis weta:stop: :scared:
  12. [quote name='irenaka']Już to zrobiłam w tej chwileczce. Tylko ogłoszenia są na Warszawę. Jak przyjdzie zawozić Patosa do domu w Warszawie, to znowu będzie dramat z kasą na benzynę. Porobię jeszcze na KRK ale dopiero po świętach. Mam za dużo kłopotów i spraw teraz.[/quote] nawet nie wiem jak to jest w gumtree- czy one faktycznie są teraz tylko na Warszawe, czy ogolnie. musze sprawdzic i te inne tez:roll:
  13. [quote name='zuzlikowa'][B]\[/B] Jednak...[B]wiele razy sprawdziło mi się, że pierwszy wybór był najlepszy![/B] [/quote] Widzę, że jestes pewna swego:D:lol: Masza takiego kogos potrzebuje:roll: Masza kocurka by nie zjadła...ona jest zbyt wyniosla na takie numery;) [SIZE=3]Masza potrzebuje miejsca, gdzie może sobie posiedziec, pofilozofowac, posiedziec, popatrzeć...i być kochaną...:)[/SIZE]
  14. Porobiłam Patosowi trochę ogloszen. wieczorem robię dalej. Kilka z nich trzeba aktywowac i link aktywacyjny przyjdzie zdaje się do mnie, tylko z jednego ogloszenia podalam i w ogloszeniu i w danych osoby wystawiającej Twoj mail Irenaka i do Ciebie przyjdzie link aktywujący. Klikniesz i juz:) To bedzie z gumtree zdaje się.
  15. co to za zdjęcie??? jak szczury...
  16. Witam małą w ten cieply acz deszczowy ranek i zyczę najwspanialszego domu- oby jak najszybciej:lol:
  17. :ghost_2::ghost_2::ghost_2: mi się tak nie chce jechac. ja ostatnio to mam taką fazę, ze bym najchętniej narzucila koldre na siebie i nie wytykala nosa za drzwi. a teraz do pociągu...i jechac...do domu...znajomi, znajomi znajomych....radość szczęscie i zbawienie..:roll:;)
  18. "cos mi się do nogi przykleiło"......................:roflt::roflt: :roflt:
  19. nie no ja uwazam ze tamto z transporterkiem jak najbardziej...taki wielki scisk:evil_lol: ale to tutaj tez http://p.animalia.pl/galeria/Margo05/30781_1229549477.jpg ahahahhahahahah
  20. Psinal ma wielkie szczescie, ze jest w ciepelku teraz, nie na dworze w zimnie i sniegu tak jak ostatnie lata. biedaczek. Wiem, ze podejmiesz odpowiednią decyzję. A czy on w ogole ma jakies oznaki radości z życia? cokolwiek w tym kierunku?
  21. to zdjęcie mysle to kwintesencja tego wątku:errrr: http://p.animalia.pl/galeria/Margo05/30781_1229506109.jpg
  22. O jeny :shake:wlasnie przeczytalam. Tara zeżarła kota u Rybon... Coś strasznego. Ciekawe jak Masza do kotów. choc to nigdy nie wiadomo. warunki schroniskowe a domowe to jednak roznica a co w psie siedzi to nie wiadomo do konca.
  23. Dzieki za nowe ogloszenie Maszy:) Jak to Tara nie ma domku? Przeciez miala isc do Rybon czy cos pomieszalam?
  24. Podam Ci zaraz linka do mapy pomocy dogo. wybierzesz tam na samym dole pierwszego postu wojewodzctwo i pokazą ci się poszczegolne osoby. mozesz do nich napisac.np. na gg. Moze akurat ktos cos wie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blyskawiczna-mapa-dogo-http-mapapomocy-dogomania-pl-rejestrujcie-sie-27419/[/URL]
×
×
  • Create New...