Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. nikogo:-(. ale masz dwa poziomy i to dosc duze;)
  2. no nie wierzę:-o. Ale akcja. wspaniale Tineczko wszystkiego najlepszego. Zyj zdrowo psiulko:loveu::multi:
  3. [quote name='kordonia']Czyli,z e wszyscy popełnili bład, wszyscy są beznadziejni, nieokrzesani, bez jakiejkolwiek wiedzy na jakikolwiek temat. Tak ja rozumiem Twoje niezadowolone posty...[/quote] i jeszcze jedno. staram się rozrózniac dwie kwestie: moją ocenę wydania psa, który MOIM zdaniem nie nadaje sie do miejsca gdzie poszedl, a tak dobitną i niszczącą ocenę calej osoby, która przedstawiłas Ty. i jesli juz jedziemy tak osobiscie: widzisz...bardzo chcialam zeby Marley znalazl nowy dom..Tak bardzo, ze myslalam, ze oddamy Marleya do- co prawda wspanialego domu-...ale z 5letnim dzieckiem...Ta wizja tego jednak dominującego psa z przeszloscia schroniskową, w mieszkaniu z dzieckiem takim malym, byla dla mnei nieprzyjemna. Ale tak bardzo chcialam tego domu, ze gdzie gleboko zepchnęłam to negatywne odczucie... Dzis rozmawialam o tym z p. kierowniczką. I p. Jola stwierdzila, ze nie! ze pies- ten pies nie pojdzie do domu, do mieszkania gdzie jest jeszcze taki szkrab. Ja popelnilabym ten bład, chyba. Ciesze się, ze ktos zwrócil mi na to uwagę. Następnym razem dwa razy zastanowie się, zanim powiem domkowi tak. Nie odbieram tego tak osobiscie. Nie obrazam sie. Gdybym miala inne zdanie, zloscilabym się pewnie deczko;). To wszystko.
  4. tyle ze mod ten podpis kiedys usunie bo jest za duzy. A Twoj Ajula jest za duzy i tak;)
  5. hihihi. Ewka skoro tak to rozumiesz. Po prostu mam zdanie na pewien temat i będe je reprezentowac. powtórzę: pies ktory nie ma podszerstka, nie szczeka nie nadaje sie do budy do pilnowania firmy. w schronisku jest wystarczająco duzo psow, ktore moglyby spelnic się w tej roli. Jesli teraz wszyscy mają ochotę sie poobrazac- bardzo prosze. zdania nie zmienię. Swoją drogą tez twierdzisz ze Baton jest psem domowym i Wolf bylby lepszy w tej roli. o to chodzi. odnoszę wrazenie ze chodzi o urazone ambicje. nie w tym rzecz.
  6. nie wiem czy podgląda. raczej nie ma czasu, ale kto wie;)
  7. ale posty skacza:crazyeye: a z tym orderem to nie mów za glosno. knujmy cos na pw albo gg albo jutro:cool1:. bedziecie na zebraniu?
  8. [quote name='kordonia']Bo z jamnikiem było tak- nikt go nigdzie nie szukał, nikt o niego nie pytał, minęło 14 dni pobytu u nas, został zaczipowany i zaszczepony, wiec dałam na portelu ogłoszenie,z e taki piekny pies jest do wzięcia :) Ze zdjeciami. I napisała do mnie pani,z e to jest pies sąsiada jej siostry,z e zbiegł uch małej córce. Poprosiłam ją, zeby ich powiadomiła, i dziś oni przyszli. Jamnik, który nazywa sie Karmel, oszalał z radosci. Niestety, musia ł zostac tam an noc jeszcze, bo nie było już nikogo od adopcji. Ale jutro bedą z samego rana, ja tez tam bede od ósmej, wiec psiaka wydamy.Jak sie ciesze, bo jakoś pokochałam go, a on mnie (tak sie złożyło, ze tylko ze mną bywał na spacerach i zaczał mnie uważać za swoją). Ech :)[/quote] ciekawe jak zareaguja jak sie dowiedzą, że musza go wykupic:cool1:. Niech płacą, moze drugim razem nie zgubią. Swoją droga nie pofatygowali sie przez 14 dni do schroniska. nie szukali psa...No ale radosc pewnie będzie wielka.
  9. i jak to? nikt nie chce??? sami handlarze??:-o
  10. Mistrzyni nożyczek zawitała na wątek:multi::loveu:
  11. [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko27Lutego2009#5307565378167512402"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SahClzvWHVI/AAAAAAAAJTc/dOKXy0D4DOI/s144/IMG_7795%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko27Lutego2009#5307565412824252706"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SahCn02KASI/AAAAAAAAJTk/9ZzNtvnh61k/s144/IMG_7796%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko27Lutego2009#5307565433419610178"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SahCpBkeOEI/AAAAAAAAJTs/oi5UrhMwgcM/s144/IMG_7797%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko27Lutego2009#5307565468883998066"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SahCrFr11XI/AAAAAAAAJT0/BRYxvvnyLpg/s144/IMG_7798%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
  12. no od razu tam polazlam:D Depresji i siedzeniu w budzie mówimy kategoryczne [B]NIE[/B]:-D
  13. [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko27Lutego2009#5307563334617265554"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SahAu26_9ZI/AAAAAAAAJLY/J1a6qj2lpEY/s144/IMG_7715%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko27Lutego2009#5307563378172785186"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SahAxZLcciI/AAAAAAAAJLg/PE8p8EU8Dbk/s144/IMG_7716%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SahAzVDHVrI/AAAAAAAAJLo/ZbfqgOgYmWM/s144/IMG_7717%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG] ciekawska Balbina vel Dasza zagląda do Zoski z boku:loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SahAP7X3zpI/AAAAAAAAJJo/aCDrOsIR5ek/s144/IMG_7696%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG]
  14. w ogole to dzięki Vitce swiat mogł zobaczyc Serafina, a Serafin swiat:) Ja go wogole nie zauwzylam. bylam w tym boksie kilka razy, ale pies faktycznie caly czas siedzi w budzie. zajęta powstrzymywaniem Demona przed ucieczkami nie liczylam nawet ile psów powinno byc w kojcu. No i Vitka wczoraj na gg poprosila mnie o zaglądniecie do Serafinka:) :loveu:
  15. nie dziala:placz:. trzeba to w googla wkleic czy jak
  16. To ze chcial Demona to nic nie znaczy. Nie kazdy moze miec takiego psa jakiego chce. Marley??? to zupelnie inna bajka. Jesli dzwoni ktos o Marleya nie proponuję innych psów. Jesli natomiast przyjdzie ktos po psa, ktory ma mieszkac w budzie i pilnowac firmy,a ten pies nie ma podszerstka i nie szczeka i nie nadaje sie do budy a tym bardizej do "pilnowania obejscia to ode mnie takiego psa nie dostaje tak samo mogl dostac dalmata. czemu nie..
  17. dziękuję bardzo w imieniu Dobika. Dobik jutro wyjdzie na spacer. dzis nie zdążyłam znów.
  18. [SIZE=5][COLOR=darkred]Dziewczęta:loveu: Jutro czyli w sobotę o godzinie 12:00 jest zebranie wolontariuszek. Przyjdzie tez pani "trenerka psów" i pokaże nam to i owo:multi:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#8b0000]Więc przybywajcie....:)[/COLOR][/SIZE]
  19. Ten pan ma sporo terenu do pilnowania. z tego co slyszalam Alan i Masza nie są nawet na jednym obejsciu. Bo Masza miala byc domowa. A Alan pilnuje czegos w innym miejscu. Ale nie wiem dokladnie. Skontaktuje sie z KWL'em, bo pan Maszy, Alanka i Lorda ma jeszcze jakies inne zwierzaki chyba z fundacji Viva, a KWL ma z nimi kontakt. I masz racje. Nasza kierowniczka jest swietna i ma podejscie do ludzi. Tylko mnie odkąd jestem na dogo nie interesuje czy przyszly własciciel psa jest mily, rozsądny itd. Za duzo się naczytalam i jestem teraz "poszkodowana";) I dlatego wolalabym zeby maszka byla wysterylizowana. a propos mamy w schronie takiego kaukaza, że slinka leci. Jest cudny. wspanialy. Mlody, moze 1 moze 1, 5? Wygląda jak Misio- olbrzymia glowa, olbrzymie lapksa i cielsko...jest imponujący. I jest tez taki miziasty. cudowny. Usmiecha się na widok czlowieka i delikatnie zlizuje smaczki z dłoni. Samym języczkiem, zeby czasem nie skaleczyc. Wspanialy niedzwiadek. Zdaje sie juz zarezerwowany:) moze ktoras z dziewczyn ma zdjęcie i wklei.
  20. bedą wniebowzięte psiaki:). Oni się kochaja.
  21. [quote name='gameta']Dziewczyny, dojechałyśmy ! Teraz na szybko, bo wanna czeka :diabloti: Daszeńka jest cuuuuuudowna :loveu: pięknie jeździ samochodem - siedziała mi na kolankach całą drogę. Kordonia, nie martw się, miałam ze sobą ręcznik :razz: [B]Domku będziemy szukać - ona jest tak cudowna, że załuguje na pancie na wyłączność :oops:[/B] Charly - oczywiścię, że opiszę na jej wątku i kłamać nie będę, bo ona też jest sama słodycz :loveu: Idziemy do wanny :evil_lol:[/quote] i tak trzymac Gameta:loveu: Nie daj się podejsc niecnie elbląskim ciotkom:evil_lol:
  22. mial allegro. wyroznione i wszytko. nawet allegratkę mu wyroznilam. i nic z tego. teraz allegro się skonczylo.
  23. no. raczej w przypadku Marleya nie wiem co z tego wyjdzie. I ...mysle, ze jest to rozsądne. bo...jesli ktos chce psa to po niego przyjedzie. z drugiej strony nie wszyscy moga. ten pan teraz akurat non stop pracuje i nie moze. a z rozmowy wydawal się b. optymalny. wlasnie chcial takiego psa dominującego. ma dom z ogrodem. mieszka na wsi. ale po prostu niech on zadzwoni do schroniska i juz. jutro do niego zadzwonie.
×
×
  • Create New...