Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. napisalam do deagths w sprawie zmiany tytulu i telefonu. ale jeszcze jedna wazna sprawa. Ja generalnie w ogloszeniach nie podaje nigdy gdzie jest pies. nawet w moich ustawieniach osobistych na allegro podaję warszawę jako miejsce zamieszkania. pan Alana przeczytal ogloszenie i odebral go poniewaz mialam ustawiony elblag. Alan miał szczęscie ale przeżywalam horror zanim dopytalam pracownikow gdzie on pojechal i kto go zabral. [B]W przypadku Marleya trzeba byc ostroznym.[/B] [B]Dlatego deatghs prosze usun z ogloszenia dane schroniska. oraz zmien Twoje dane.[/B] edit: po tej historii z Alanem dlugo mialam wspisane w profilu na dogo w miejsce zamieszkania "akuku';) . dopiero teraz zmienilam na warmie i mazury;)
  2. Wazny jest numer telefoniczny. proszę umiesc rybci i moj moj: (0) 785 132 983
  3. Cześć moja kochana Madziu:angel::angel::angel:. Wiesz co się dzis stalo??? nie uwierzysz..poszłam do domku:crazyeye::multi::multi:. Przyjechala miła pani specjalnie po mnie i mnie zabrala:sweetCyb:. Bardzo Cię pokochalam i nigdy nie zapomnę, ale teraz już lecę, bo musze tak: biegać, lizac, szczekac, biegac, lizac, skakac prost w ramiona. Ledwo skoczę w te ramiona już zeskakuje..w sumie to nawet wskakując robię juz w tyl zwrot...bo wiesz..muszę biegac, hopsać, biegać, lizac,biegać i troszkę też rozporządzac innymi psami. A jesli ta pani nie ma zadnych oprócz mnie, to znajde sobie jakies do rządzenia na spacerku. Poradzę sobie. Dobra lecę latać:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :Dog_run::Dog_run::Dog_run: :painting::painting::painting: Twoja Lusia:iloveyou::sweetCyb: [IMG]http://images27.fotosik.pl/313/74209f2dea798fe7med.jpg[/IMG]
  4. MagYa jak zawsze wspaniale banerki. bardzo dziękujemy Rybciu banereki są stronę wstecz. proszę przenies je na pierwszą.
  5. dzięki deagths ja tez go oglaszam na jakis najrozniejszych portalach. [COLOR=darkred]Marley jest wspanialy dla ludzi. nie tylko wspanialy. on bardzo potrzebuje czulosci.[/COLOR] natomiast pobyt w schronisku wyzwolil w nim agresje do innych zwierząt czy to pies, suka, czy szczeniak. Cięzko brac odpowiedzialnosc za takiego psa w schronisku gdzie jest 140 innych psow czyli ok. 40 za duzo...(co za tym idzie brak miejsca). Jego stan pogarsza sie. Najpierw nie bylo agresji. potem agresja do psow, potem do suk... Także jedyna szansa to dom, który popracuje z psem i może odpwiedzialnie życ z faktem, ze Marleya stosunek do innych zwierząt być może zawsze już będzie zawieral jakis faktor niepewności..
  6. no wiadomo. a czy macie juz kogos na sprawdzenie domku? tzn. slynna dogomaniacka wizyte przed adopcją?:lol: szkoda będzie jechac, jesli na miejscu kierownictwo stwierdzi, ze nic z tego w ogole ogromny uklon w stronę schroniska. gdzie indziej Ogryzia juz dawno bylaby za TM
  7. [quote name='Kropa']czy on ma allegro?[/quote] nie ma allegro Marley ma wyrok. Prosimy o pomoc
  8. gumtree ma na warszawie, trójmiescie i krakowie.
  9. Ziewający Brodacz:loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/65/94fef2ebe34d4dc7med.jpg[/IMG]
  10. [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=109264897&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ109264897MXGuidMZ11fa7eb0-79b0-a0e6-5060-9da0ffffd63a]S.O.S dla Marleya!!! Uratuj mu życie!!! - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url]
  11. aaaaa...ale kiedyś takiej już nie będzie;). Frytka jest wyjątkowa:loveu:;)
  12. jakie wagary? praca spoleczna. wyręczasz gminę ( w tym wypadku elbląską). Powinni za to płacic. tak to powino byc:lol:
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sos-dla-marleya-zostalo-malo-czasu-pomocy-dogomania-125143/"][COLOR=#000000]SOS DLA MARLEYA ! ! ZOSTAŁO MAŁO CZASU ! ! Pomocy, DOGOMANIA ! ![/COLOR][/URL]
  14. i rybcia co jest z tym banerkiem. on prowadzi tylko na stronę głowną dogo
  15. [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Marley,15891]Marley - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] trzymajmy kciuki, zeby go wydrukowali
  16. Baste też polecam na nocne oglądanie:lol:
  17. nocną porą o domku śni Zosienka.. [IMG]http://upload.miau.pl/3/181738.jpg[/IMG]
  18. Gibsonek... Ktoś rozmnożył psa...uszkodził (?),porzucił (!) Jak malo takich Madziek..jak mało http://www.youtube.com/watch?v=CA93y...next=1&index=1
  19. cytat Madziek z pierwszego postu: "Dokładnie tak...Gibson jest ślepy, nic nie widzi. Nie widzi krat schroniskowego boksu, nie widzi drzew, nie widzi ludzi, nie widzi psów, a już na pewno nie widzi miłości. Czuje się zagubiony, samotny, przerażony? Nikt tak naprawdę nie zrozumie chyba jak może się taki pies jak on czuć. A patrząc jak kręci się w kółko po boksie, jak po omacku szuka miski i jak rozpacziliwe próbuje zobaczyć świat przez dźwięki, można tylko sobie próbować wyobrazić co może czuć. Gibson ma dopiero 2 lata, ma przed sobą całe życie i szansę na to, żeby ktoś mu pokazał, że to życie może być piękne i szczęśliwe. Tylko czy znajdzie się ktoś kto podejmie się opieki nad psem, który nic nie widzi?" znalazł się taki KTOŚ kto pokazał mu,że życie może być piekne i szczęśliwe- TY...
  20. NIe zapomnę Twojej walki o tego psa. Cichej, skromnej...Na tym wątku Gibsonek był na pierwszym miejscu...a Madziek gdzieś tam w tyle. Gibsonek byl największym szczęściarzem. A teraz umarł:-(:-(:-( :-(:-(:-(
  21. Frytka miala wielkie szczęscie ze taka milosniczka zainteresowala się nią. Zaraziła inna nową miłośniczkę i hops Fryteczka spi pod kołderką:)
  22. bardzo ładny jest Rico. taki jakis szalenie estetyczny. i do tego mlody. czemu nikt go nie chce. ma jakies ogloszenia? pewnie nie;) ale teraz będzie mial:)
  23. [quote name='mru']:evil_lol: [B]ej czyli konkluzja jest taka, że nicienie różni od siebie ilość żeber w penisie?[/B] ah ci naukowcy :cool3: [B]to brzmi jak zabawa w głuchy telefon[/B] :multi: :-o:-o hahahahahhaha....buahahahahhaha.....dokładnie tak:shiny::shiny:
×
×
  • Create New...