Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. a ja tu prawie palpitacji serca dostalam:roll: no to super. ze wszytko sie wyjasnilo. w takim razie piszę do pati-c, ze nie transport juz zalatwiony:loveu:
  2. na watku wyborów do krakvetu bedzie robiona ankieta, wedlug ktorej zostanie wytypowany kandydat do krakvetu. Juz teraz mozna skladac propozycje. 10 pierwszych zgloszen znajdzie sie w ankiecie. Tak mysle, moze zglosic p. Rome??
  3. tutaj list osob z Zielonej i okolic [URL]http://www.dogomania.pl/forum/1943412-post235.html[/URL] [SIZE=3][COLOR=darkred][B][U]a tutaj konkretnie wizytacja domów[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][B][U][COLOR=#800000]5.WIZYTACJA DOMÓW[/COLOR] [/U][/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Arial Narrow]●[/FONT][/SIZE][FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=red][B]Krosno Odrzańskie: medar, czarok[/B][/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#000000]●Sulechów : Hekate[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#000000]●[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Zatonie k/Zielonej Góry: Edzina [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#000000]●[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Zielona Góra : andre, Dina2, ruda14[/SIZE][/FONT] i kontakt z tymi osobami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/2259768-post399.html[/URL] a tu link do mapy pomocy dogo ( jest przyklejona na pwp). podzielona na wojewodzctwa (I część) oraz rodzaje pomocy (II część). Najlepszy wynalazek na dogo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blyskawiczna-mapa-dogo-http-mapapomocy-dogomania-pl-rejestrujcie-sie-27419/[/URL]
  4. popatrze po innych forach, gdziekolwiek. moze znajdziemy kogos z tej zielonej albo okolic edit: zajrzalam na mape pomocy. myslalam ze juz tam byłyscie;)
  5. a jesli to nie ten domek? co wtedy z sunią?
  6. [quote name='martka1982']Super, Sabina,że znalazłaś Ewę:) jeszcze raz wielkie dzięki.[B] Odezwiemy się do niej albo telefonicznie albo mailowo.[/[/B]quote] odezwalas sie do Ewy?
  7. Szkoda Martka ze się wylączylas, bo napisalam na pw. 1) czy byla juz wizyta? 2) jesli nie bylo mamy szukac kogos nowego? bo zostal jeden dzien tylko... 3) w piątek jest mozliwosc transportu za ok. 110 zl. W tej sprawie skontaktuj sie z Pati-c
  8. [SIZE=4]Kto wie więcej? Mamy szukac kogos nowego do sprawdzenia? I czy schronisko jesli dom bedzie sprawdzony mała wypuści? Bo byla opcja ze sami chcieli sprawdzic.... [/SIZE]
  9. suuper. takie spotkania są najlepsze. Ale dziwne trochę ze go nie szukali
  10. Pati-c oferuje transport. za ok. 110 zl w ten piątek ja myslalam ze ten domek juz dawno sprawdzony:shake: Nie ma sensu wozic Ogryzię, jesli nikt nie byl jeszcze w tamtym domku
  11. [quote name='natalia_aa']Dziękuję ciotki za Viki!!! :loveu: Już sie nie mogę doczekać soboty. Ewa w nagrodę za zdjęcia dostaniesz ode mnie (od nas...) kotka, bo narzekałaś ostatnio, że deficyt masz! Charly co do Atosa, psiak nadal u nas w schronisku, ma się dobrze, trochę ostatnio uszka miał przełysiałe, ale zimno, buda... nie służy psiakowi. W każdym razie postaram się może w piątek wziąć go na spacer i porobić nowe zdjęcia, napiszę też gotowy tekst do ogłoszeń i wrzucę na jego stary wątek.[/quote] o swietnie. on mial juz wczesniej wlasnie problemy ze skóra. 2 inne z jego boksu zostaly uspione bo wygladaly juz bardzo zle. atosa zdolalam wyciągnac i zawiozlysmy go z Ewką do Ciapkowa. Tamte inne psy wyraznie mialy jakąs chorobe skórną. mam nadzieje ze Atos nie.
  12. takie zajęcia i tylko takie powinny mieć pieski [URL]http://upload.miau.pl/3/186423.jpg[/URL] kochany mały. smutna buzka, ale patyczek poniesie:-(
  13. no ja mroże go mroże i dziele też na części:-?. Ale co to za wyprawa z lodówą...nawet podręczną. To od razu mogę się "zadziecic:roll::evil_lol:
  14. alez to się nigdy nie zmieni droga Gametko:evil_lol:. Praca gary, szmata, gary, szmata, praca, szmata, gary:multi: dobrze Ci radzę...pogódz się z tym:evil_lol: jesli chodzi o królika to jest tak: u nas w Elblagu jest w kauflandzie i w carefourze. Ale np. bylam u rodziny w Tarnowskich Górach i tam można kupic u rzeznika ( co prawda tylko u jednego, ale można). Kroliki w zaleznosci gdzie kupisz roznią się od siebie stosunkiem kosci do mięsa. czasem wydasz 30 zl za kg, a tak naprawde mięsa tam jest na 3 dni i to dla 7kg piesa:roll:. Takze trzeba poprobowac. Ale pies toleruje mięsko wysmienicie. No i nie wiem co ja zle robię, ale gotuje tego króla i gotuje i mimo tego zawsze jest jeszcze trochę rozowe. nawet po godzinie gotowana. Jesli podam psu rózowe- ma biegunkę, potem żre trawę caly dzien a potem wiadomo...:roll:. Więc wpadlam ostatnio na dobry pomysl:hmmmm: i daje mięcho teraz na 6 czasem 7 minut do mikrofalówki i wtedy jest tak akurat. Ostatnio robil mój TZ- potrzymal 20 min. i pies otrzymal czipsy królicze:lol:
  15. mój pies nie toleruje innego mięsa. Ma ataki padaczki po wolowinie i drobiowym. Biegunkę i wymioty po rybie. no i nie mam na kogo zwalic obowiązku karmienia...takie życie:roll:;)
  16. lepiej zamilczmy Vitka, zamilczmy:nerwy::oops:
  17. chyba nie o wlosnia. juz sprawdzilam: choroba Aujeszkyego (mają takze hodowlane "swiniowate" i inne:))
  18. dzika??? o łoł. dzis strasznie drogi. ja gotuje królika, ale dzik? fju fju... tyle, ze dzik jako dzika swinia:lol: takze moze miec tą chorobe na a ( zawzse zapominam nazwy). I nie wiem czy ona znika przez gotowanie:niewiem:
  19. a o co chodzi? co to za ostrzeżenie i dla kogo? czy taki tylko nowy fajny podpis moda?:eviltong:
  20. [quote name='natalia_aa']Ja nie mówię o tym czy jest przeciwny, tylko, [B]czy schronisko narzuciło mu taki obowiązek[/B]? Dom z ogrodem... nie problem by uciekł do suki lub by suka przeskoczyła do niego... i kolejne psie nieszczęścia gotowe. Jest szansa na jakieś zdjęcia?[/quote] mysle ze na to pytanie tutaj nikt nie odpowie; decyzja co i czy w ogole narzucac nowemu wlascicielowi nie lezy w ramach kompetencji wolontariuszek. w sobote możesz osobiscie zapytac p. kierowniczkę:) -------------------------- trochę ot:oops: co z Atosem? masz jakies informacje/zdjęcia?
  21. a on faktycznie trochę musial biegac bez pożywienia, bo nie był wcale gruby. wygląda fajnie, ale jak dotknęłam to nawet przez futro wyraznie żebra bylo czuc. praktycznie zadnego tluszczu nie czulam.
  22. ach...tam.... wiesz ciężko upilnować jest Gops;). Taki pieseczek to raz dwa jakąs szczelinę znajdzie:lol: ot malusi [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336881143482418"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasARMSpiDI/AAAAAAAAJyg/W5Z2ff-sbzg/s144/IMG_8077%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
  23. Tak jak myslalam, Amadeusz zwiał po prostu. Ma swojego pana:) Przez którą dziurkę w płocie Amadeusz zwial..hmm?
  24. wspaniale:loveu:. Ja tak myslalam, ze amadeusz tylko zwial. kurczę. faaaajnie...Oby te boksy zostaly wolne Wreszcie Markus domku sie doczekal. wreszcie:loveu:On taki biedak tam plakal nieszczęsny. wreszcie się rozrusza trochę. cuuuudnie
  25. on wygląda jak neandertalczyk hihi nie wiem czemu ostatecznie nikt go nie chce. za duzy....Jaki duzy??? jak taki wystawi glowę na powitanie pana od mierzenia cieplej wody,to spokoj gwarantowany:evil_lol: To jest York ....gigantyczny
×
×
  • Create New...