-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
a ja tu prawie palpitacji serca dostalam:roll: no to super. ze wszytko sie wyjasnilo. w takim razie piszę do pati-c, ze nie transport juz zalatwiony:loveu:
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
Charly replied to gagata's topic in Już w nowym domu
na watku wyborów do krakvetu bedzie robiona ankieta, wedlug ktorej zostanie wytypowany kandydat do krakvetu. Juz teraz mozna skladac propozycje. 10 pierwszych zgloszen znajdzie sie w ankiecie. Tak mysle, moze zglosic p. Rome?? -
tutaj list osob z Zielonej i okolic [URL]http://www.dogomania.pl/forum/1943412-post235.html[/URL] [SIZE=3][COLOR=darkred][B][U]a tutaj konkretnie wizytacja domów[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][B][U][COLOR=#800000]5.WIZYTACJA DOMÓW[/COLOR] [/U][/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Arial Narrow]●[/FONT][/SIZE][FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=red][B]Krosno Odrzańskie: medar, czarok[/B][/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#000000]●Sulechów : Hekate[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#000000]●[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Zatonie k/Zielonej Góry: Edzina [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#000000]●[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Zielona Góra : andre, Dina2, ruda14[/SIZE][/FONT] i kontakt z tymi osobami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/2259768-post399.html[/URL] a tu link do mapy pomocy dogo ( jest przyklejona na pwp). podzielona na wojewodzctwa (I część) oraz rodzaje pomocy (II część). Najlepszy wynalazek na dogo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blyskawiczna-mapa-dogo-http-mapapomocy-dogomania-pl-rejestrujcie-sie-27419/[/URL]
-
popatrze po innych forach, gdziekolwiek. moze znajdziemy kogos z tej zielonej albo okolic edit: zajrzalam na mape pomocy. myslalam ze juz tam byłyscie;)
-
a jesli to nie ten domek? co wtedy z sunią?
-
[quote name='martka1982']Super, Sabina,że znalazłaś Ewę:) jeszcze raz wielkie dzięki.[B] Odezwiemy się do niej albo telefonicznie albo mailowo.[/[/B]quote] odezwalas sie do Ewy?
-
Szkoda Martka ze się wylączylas, bo napisalam na pw. 1) czy byla juz wizyta? 2) jesli nie bylo mamy szukac kogos nowego? bo zostal jeden dzien tylko... 3) w piątek jest mozliwosc transportu za ok. 110 zl. W tej sprawie skontaktuj sie z Pati-c
-
[SIZE=4]Kto wie więcej? Mamy szukac kogos nowego do sprawdzenia? I czy schronisko jesli dom bedzie sprawdzony mała wypuści? Bo byla opcja ze sami chcieli sprawdzic.... [/SIZE]
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
suuper. takie spotkania są najlepsze. Ale dziwne trochę ze go nie szukali -
Pati-c oferuje transport. za ok. 110 zl w ten piątek ja myslalam ze ten domek juz dawno sprawdzony:shake: Nie ma sensu wozic Ogryzię, jesli nikt nie byl jeszcze w tamtym domku
-
[quote name='natalia_aa']Dziękuję ciotki za Viki!!! :loveu: Już sie nie mogę doczekać soboty. Ewa w nagrodę za zdjęcia dostaniesz ode mnie (od nas...) kotka, bo narzekałaś ostatnio, że deficyt masz! Charly co do Atosa, psiak nadal u nas w schronisku, ma się dobrze, trochę ostatnio uszka miał przełysiałe, ale zimno, buda... nie służy psiakowi. W każdym razie postaram się może w piątek wziąć go na spacer i porobić nowe zdjęcia, napiszę też gotowy tekst do ogłoszeń i wrzucę na jego stary wątek.[/quote] o swietnie. on mial juz wczesniej wlasnie problemy ze skóra. 2 inne z jego boksu zostaly uspione bo wygladaly juz bardzo zle. atosa zdolalam wyciągnac i zawiozlysmy go z Ewką do Ciapkowa. Tamte inne psy wyraznie mialy jakąs chorobe skórną. mam nadzieje ze Atos nie.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no ja mroże go mroże i dziele też na części:-?. Ale co to za wyprawa z lodówą...nawet podręczną. To od razu mogę się "zadziecic:roll::evil_lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
alez to się nigdy nie zmieni droga Gametko:evil_lol:. Praca gary, szmata, gary, szmata, praca, szmata, gary:multi: dobrze Ci radzę...pogódz się z tym:evil_lol: jesli chodzi o królika to jest tak: u nas w Elblagu jest w kauflandzie i w carefourze. Ale np. bylam u rodziny w Tarnowskich Górach i tam można kupic u rzeznika ( co prawda tylko u jednego, ale można). Kroliki w zaleznosci gdzie kupisz roznią się od siebie stosunkiem kosci do mięsa. czasem wydasz 30 zl za kg, a tak naprawde mięsa tam jest na 3 dni i to dla 7kg piesa:roll:. Takze trzeba poprobowac. Ale pies toleruje mięsko wysmienicie. No i nie wiem co ja zle robię, ale gotuje tego króla i gotuje i mimo tego zawsze jest jeszcze trochę rozowe. nawet po godzinie gotowana. Jesli podam psu rózowe- ma biegunkę, potem żre trawę caly dzien a potem wiadomo...:roll:. Więc wpadlam ostatnio na dobry pomysl:hmmmm: i daje mięcho teraz na 6 czasem 7 minut do mikrofalówki i wtedy jest tak akurat. Ostatnio robil mój TZ- potrzymal 20 min. i pies otrzymal czipsy królicze:lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
mój pies nie toleruje innego mięsa. Ma ataki padaczki po wolowinie i drobiowym. Biegunkę i wymioty po rybie. no i nie mam na kogo zwalic obowiązku karmienia...takie życie:roll:;) -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
chyba nie o wlosnia. juz sprawdzilam: choroba Aujeszkyego (mają takze hodowlane "swiniowate" i inne:)) -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
dzika??? o łoł. dzis strasznie drogi. ja gotuje królika, ale dzik? fju fju... tyle, ze dzik jako dzika swinia:lol: takze moze miec tą chorobe na a ( zawzse zapominam nazwy). I nie wiem czy ona znika przez gotowanie:niewiem: -
[quote name='natalia_aa']Ja nie mówię o tym czy jest przeciwny, tylko, [B]czy schronisko narzuciło mu taki obowiązek[/B]? Dom z ogrodem... nie problem by uciekł do suki lub by suka przeskoczyła do niego... i kolejne psie nieszczęścia gotowe. Jest szansa na jakieś zdjęcia?[/quote] mysle ze na to pytanie tutaj nikt nie odpowie; decyzja co i czy w ogole narzucac nowemu wlascicielowi nie lezy w ramach kompetencji wolontariuszek. w sobote możesz osobiscie zapytac p. kierowniczkę:) -------------------------- trochę ot:oops: co z Atosem? masz jakies informacje/zdjęcia?
-
ach...tam.... wiesz ciężko upilnować jest Gops;). Taki pieseczek to raz dwa jakąs szczelinę znajdzie:lol: ot malusi [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336881143482418"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasARMSpiDI/AAAAAAAAJyg/W5Z2ff-sbzg/s144/IMG_8077%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Tak jak myslalam, Amadeusz zwiał po prostu. Ma swojego pana:) Przez którą dziurkę w płocie Amadeusz zwial..hmm? -
on wygląda jak neandertalczyk hihi nie wiem czemu ostatecznie nikt go nie chce. za duzy....Jaki duzy??? jak taki wystawi glowę na powitanie pana od mierzenia cieplej wody,to spokoj gwarantowany:evil_lol: To jest York ....gigantyczny