-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Mru ja jestem pewna, ze on takie cos mowil. bo jeszcze sobie myslalam, ze jakie zebra w penisie? i zastanawialam się co jeszcze mnie w zyciu ominęło..ech:cool1: Dopytam. A jesli on powie ze nic takiego nie mowil, to co...Muszę isc do lekarza ( specjalizacja wiadoma) jak nic:placz::evil_lol: zrobil mnie w ..balona Mru...w balona!!! Mru nie bądz taki Freud hihi
-
jesli mi wyobraznia nie spłatała figla to ten robak wyglądał jak pająk, ktoremy z brzucha ( czy gdzies tam) wychodzila glista..w kazdym razie bylo widac gliste dluga, różową i poskręcaną oraz czarne cialo z nogami jak pająk. wiesz co- ja mysle ze doktor robil mnie w konia. jaki penis w ogole? i do tego z zebrami?? tak myslalam sobie ze cos nie tak ( mądra jestem nie? hahahahah),ale skoro doktor tak mowi. Musze zapytac jeszcze raz o czym on tam gadal...:oops: edit: banerek faktycznie nie dziala. zaraz to zlosze rybci. dzieki a Filutek zawsze tak. to mój cień:roll:;)
-
[quote name='Vitka']A dlaczego Meggi wróciła?:placz: Pralinka będzie rozpaczała:-( Oprócz tego wspaniale!!!!!!:multi::multi::multi::multi: Wszystko tak pięknie!! Rewelacja!:loveu:[/quote] Meggi wrócila bo reszta rodziny powiedziala "nie!". Ze Meggi jest i pewnie będzie za duza. Podkolankowa Meggi:cool1: wiadomo jak to jest. przyjechal smierdzący kundel do domu zrobil kupe na dywan i fruuuuuu z powrotem do schronu. a jaki problem z powrotem suni. dlugo jej nie bylo. pachiala inaczej to i suki najpierw na nią napadly calą chmarą. potem popuscily, ale trzeba bylo widziec Megusie wcisniętą w kąt. Załamaną.. Jako powód wpisała rybcia duzymi literami: glupota ludzka
-
8 lat dla psa jej wielkosci to przeciez kwiat zycia. przy dobrej opiece pozyje jeszcze i drugie tyle. moj maly z Krzyczek jaki byl staruszek:evil_lol:- a teraz też go oceniają na jakies 8. Zachowuje się jak mlodziak. energii az nadto:) a poza tym wiadomo w czym rzecz..
-
hihih no. w lesie biega i zachowuje się jak mysliwski pies:eviltong:
-
[quote name='martka1982'][B][COLOR=red]JEST DOMEK DLA OGRYZKI![/COLOR][/B]:multi: Potrzebne jest jednak wasze wsparcie - chodzi o [B]transport[/B]. Domek znajduje sie w Zielonej Górze to jakies 240 km jadąc przez Grodzisk Wielkopolski, a przez Poznań to niestety jeszcze dalej. Samochód jakim dysponuje schronisko ma łyse opony i przy takiej pogodzie strach nim wyruszyć w taka trasę. Ogryzia mogłaby jechać do domu już dziś, więc im szybciej uda nam sie zorganizować dla niej transport, tym szybciej opuści schronisko. Dlatego prośba do was - jeśli znacie kogoś kto podróżuje tą trasą a byłby skłonny przewieź zwierzaka, to zapytajcie. Charly, czyli osoba, która założyła Ogryzce wątek dostała już PW ode mnie z informacją,żeby zmienić tytuł jej wątku. Ludziska! [B][COLOR=red]Szukamy transportu Konin - Zielona Góra[/COLOR][/B] ! A gdy już nam się uda, to będziemy machać Ogryzce na pożegnanie![/quote] [SIZE=4][COLOR=darkred]Największy cud swiata:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/SIZE]
-
Zoska jest coraz fajniejsza. Jest cudna po prostu. Az nie chce się wierzyc, że kilka spacerkow kilka glaskow tyle moze zdzialac. ech- schroniskowe bidy są the best:multi::multi::multi: pewnosc siebie powraca sunieczce. Dzis juz nie w kącie boksu na betonie, tylko w samym srodku na poduszecce sobie siedzi Zosieczka. Macha ogonkiem .Podbiega do krat i wyraz buzinki inny juz. wspaniala metamorfoza. Kto chce byc wspanialym i dumnym czlowiekiem i obserwowac błyskawiczne przemiany tej sunieczki u siebie w domu?:lol: Mysle ze za 2 tyg. sunieczka powinna pokazac takze poprawe stanu skory i wtedy można będzie myslec o ewentualnym wyjsciu. chętne domki, zglaszac się proszę zeby nie ukmnęlo: Zosia ma 8 lat:)
-
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
bardzo nie chce. jak zaden inny pies. poza tym tak naprawde nawet jesli zabieram go na spacer, nie moge dac mu tego czego on potrzebuje. Demon potrzebuje biegu biegu biegu, prosto przed siebie. nie dla wąchania czy dla zwiedzania okolicy. On po prostu chce biec. A ja nie dam rady uprawiac z nim joggingu, bo czekają na mnie jeszcze inne psy, na które tez musze miec trochę sily no i moj wlasny pies. A i tak ledwo się ruszam po kazdym dniu wolontariatu:) uciekl mi z boksu. wiec wzielam go na smycz, zeby odprowadzic. od razu uspokoil się widząc smycz. myslal, ze pojdzie na spacer. dopiero w poblizu drzwi boksu zaczął wierzgać znow:-(:-(:-( ale dzis wyjdzie znow. on potrzebuje tego jak zaden inny -
Więc Zoska ma ok. 8 lat. I ma zmiany skórne, na co jest leczona.Nie będzie wydana przed koncem leczenia. Także gdyby ta pani mogla poczekac i to bylby TEN domek to:lol:
-
jadę dzis do Zoski i zobaczę jak się miewa i Koss dopytam o co pytałaś.
-
podniose Zosię na noc.
-
[quote name='koss']Prosze sprawdz -ale to duzo ..kurcze ...byłby ..domek( i to sprawdzony, recze..) ...ale Pa:shake:ni straciła niedawno piesa -będzie sie bała,ze straci znowu -ale popytaj i wet. -poza tym idealnie pasuje do mojego domku.[/quote] o jejku. ale zoska dalaby jej tyle uczucia. ona jest bardzo uczuciowa. jak laleczka. cisnie się na kolana. tuli jak dzieciak. nie jest mloda niestety:-( Jednak- Zoska jest energiczna. W lesie bawi się jak szczeniak. Biega, skacze. Na początku nie chodzila wcale. Myslalam, że będzie tylko dreptac. Ale ona jest pelna zycia, tylko jescze nadal wystraszona. Domek który wezmie Zoskę dostanie cudnego psa do "opracowania";). Tzn. ją trzeba duzo tulic, mówic do niej, przebywac z nią:) Wtedy szybciutko się otwiera i jest radosna.
-
Zosia jest pod opieką lekarską. Jaka jest diagnoza nie wiem. Te informacje mozna uzyskac u pani kierowniczki. wiek? wedlug mnie 10 na pewno. zapytam weterynarza o jej wiek
-
[B]Narządy rozrodcze[/B] Nicienie są obupłciowe. Narządy płciowe żeńskie są długie, czasem dłuższe od ciała i poskręcane. U samców występuje pojedyncze jądro i nasieniowód. hm...nie ma penisa:oops:. ale te narządy płciowe żenskie są interesujące:-oKurcze faktycznie moglam go obfocic. moze mi go zwrócą jak poprosze..
-
bardzo jest biedna. biedna i zabiedzona. teraz się otworzyla. ale tylko po to zeby dowiedziec się, ze nie, ze nie zostanie zabrana. ze glaszczę ją i tulę a potem odnoszę z powrotem do boksu. ona nie piszczy. ona placze, nie tak sobie wzruszająco jak szczeniaczek. przerazliwie. taki placz trzęsący się caly. taki; ja juz nie mogę, nie moge nie mogę juz:-(:-(:-( [IMG]http://images40.fotosik.pl/65/4a549b980602d679med.jpg[/IMG]
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no a jesli nie? to Balbinka za to zaplaci:-(