-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
genialne zdjęcie:lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/71/c3dfdc44e91c3e2a.jpg[/IMG][/URL] -
moj pies jest prawie niewidomy. Na jedno oko nie widzi wcale. drugie jakies 10%/. Byl u dr. garncarza- nic się nie da zrobic. ale...ja w ogole nie widze:lol:, ze pies jest niewidomy. na początku w domu wpadal na sciany, na spacerkach na lawki i drzewa. ale b. szybko nauczyl się gdzie co jest. Potem wzrok pogorszyl się i piesek zaczął znow wpadac na przedmioty, ale bardzo szybko naczyl się "inaczej patrzec". Jest ostrozniejszy i znow nie wpada na nic.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ależ ona ma ładny ryjek. To zupelnie inny pies:-o -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Pudelki miniaturowe naleza do dlugowiecznych ras.Daszenka ma 10 lat.I spedzi u Twojego boku nastepne 10,jezeli dasz jej na to szanse... [COLOR=red](dziewczyny,nie przesadzilam?:razz:?[/COLOR] nie przesadziłas:) Saba Kordoni ma teraz 32 lata, bo jak Kordonia ją odbierala w ciapkowie to Saba miala 30 lat...:cool1::evil_lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:-(:-(:-( to prawda. cała prawda. a i tak łagodnie ujęta... mała ma slabe ząbki. nie wiadomo jak ona sobie radzila z suchą karmą. musialo być jej bardzo cięzko:-( bardzo fajny tekst. zrobię jej ogloszenie na cafe animals. przy odrobinie szczęscia wydrukują ją w metrze. to czekam na dane kontaktowe i wstawiam ją. [B]Rybciu wstaw proszę ten tekst w pierwszy post.[/B] -
[quote name='Maadzia']Widzę Vitko, że zdobyłaś sympatię u Roxi. bardzo dobrze :) Fajnie, że dziś też kilka z nich wysżłona spacerek. ja będę dopiero w piątek. Ewentualnie środa, ale szczerze wątpie ;/ A Roxi ma watek..? Bo ostatnio jakoś tak.. nie patrzam na to xD Kurde zastanawiałam się nad sunią (Roxi), a raczej nad jej nogą. Myślałam, a własciwie dzieliłam myśli, na pozytywne i negatywne strony posiadania tej (niezbyt potrzebnej już..) nogi. Ona potrafi doskonale biegać, nauczyła się na 3 nogach. Ale amputacja byłaby chyba taka.. noo.. yyhh... nie wiem. Taka nie tego. Odrzucam tę możliwość, bo nie wyobrazam sobie jej bez nogi.. Co o tym myślicie? Noga jest wszak nieruchoma.. coś tam słyszałam, że źle zrośnięta, ale pomimo to nadaje uroku.. Myślicie, że ją boli? :( Kochana suniaa..![/quote] na dogo bylo juz kilka wątków i fajnych kompetentnych dyskusji na temat wlasnie amputowac, czy nie. czy lepiej bez nogi, czy z nogą dla psa. Poszukam tych wątków. sama bym chciala wiedziec. Pewnie na wątku trójlapków się czegos dowiem.
-
No ja mam 3: mam zoskę, niko i Nerusia.Dobika "obsługuję" bo mi go zal, bo jest glupek i odstrasza wszystkich:roll: I chyba wszyscy mamy Amadeusza:multi: Wlasnie zauwazlym Vitka, ze cosik Cię do Kopika ciągnie:loveu:. A masa zdjęc, które zrobilas Roksi mówi sama za siebie. wspaniale się to ogląda. oglądalam wszystkie. strzałka w przod i taki się filmi zrobi.. Na każdym jedym zdjęciu Roksi coraz bardziej szczęśliwa. Zrobiłas wielką rzecz dla tego psa. To jej pierwszy spacerek byl przeciez. Oczywiscie ujarzmila ją Kordonia:loveu::lol: A Basta chciala jakiegos psiaka zjesc czy cos jak się do Was zblizala czy za daleko byla,zeby cos powiedziec? [SIZE=1]a co się tyczy odchudzania, to faktycznie Basta by mogla cosik zrzucić, ale Pralinka???super dziewczyna....niejednemu już serce złamała:cool3: [/SIZE] Maadziu ja Tobie caly czas chcę pokazac tego psiaka w typie Luska i zapominam;) Następnym razem pokaże.
-
ahahahahha:shiny::shiny:. Wspaniala Karusiap:loveu:. Kocham czytac Wasze wątki. Opowiesci drwalowe pobijają wszystko:grin::-D Trzymam kciuki za maluszka:kciuki: ja mysle ze piesek może pogodzić się z innymi psami. ale na to trzeba czasu...Przyjazd z sukami do hotelu raczej sprawy nie rozwiąże..Mam nadzieję, ze będzie dobrze. Ale jesli nie..to nie znaczy, że trzeba to przekreslic. Sami wiecie. Psiaki się godzą po jakims tam czasie...przeważnie;)
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no tak. w schronie sikala kiedy chciala, to nie rozumie, ze trzeba czekac. nauczy się:evil_lol:. Moj pies uczyl się miesiąc....gdzie niegdzie wydaje mi się ze parkiet lekkojest wybrzuszony:cool1: wspaniale ze jest zdrowa. uuffff:multi: -
[quote name='mru'][URL]http://img220.imageshack.us/img220/3199/czaru2.jpg[/URL] imo Weroni kanapę i telewizor już widział ;) :eviltong: patrzcie jak mordkę cieszy :p piękny Czarek z jednym uszkiem zawiniętym :) piękny mimo, że wygląda strasznie nędznie (znaczy o kondycję mi idzie) cudo kochane :) [COLOR=black][B]ja wtedy myślałam, że on duzy jest[/B][/COLOR] :P[/quote] :evil_lol:to tak jak Kordonia myslala patrząc na zdjęcie, ze nasza Zoska duza jest. dlatego zrobila to zdjęcie obok nogi swojej:lol:
-
gdzie ona przebywa? tzn. jakie miasto?
-
Gucio- beżowy, długowłosy piesek - NARESZCIE ZNALAZŁ DOM . ; )
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Guciek jest bardzo milym psiakiem. jest zywy,energiczny, unika kłotni z innymi pieskami. Schronisko to miejsce absolutnie nie dla niego. Zostal teraz przeniesiony do boksu z małymi pieskami i czuje się lepiej. Ale nadal czeka na dobry kochający domek -
....a tymczasem gruby brzusio czeka na domek [IMG]http://images48.fotosik.pl/69/80b4aaf79daf102amed.jpg[/IMG]
-
[quote name='karusiap']hotel hotel. 0 507058628 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/quote] oki. dzięki.
-
Dziewczyny trzeba zacząc wpisywac dane kontaktowe w pierwszy post:) Napisała do mnie pani w sprawie Kacperka. Jestem z nią w kontakcie z powodu innego pieska. Chciala skontaktowac się z Wami, ale nie ma Waszego numeru:) Czy Kacperek jest w hotelu czy jescze w schronisku? Nie przeczytalam watku. pytam szybciutko bo ta pani mnie pyta własnie.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
z ranka witam Daszeńkę i jej rodzinę tymczasową:loveu: