Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. wiesz co Mru- dr. Garncarz powiedzial mi dokladnie to samo. w kwietniu 2008 bylam - powiedzial do sierpnia nie będzie widziec. pies widzi. dziwi mnie ze to samo uslyszalas, bo juz kilka razy potem czytalam tą opinię gdzies. az mi się nie chce wierzyc. takie trochę rutynowe diagnozy...:roll:
  2. genialne zdjęcie:lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/71/c3dfdc44e91c3e2a.jpg[/IMG][/URL]
  3. moj pies jest prawie niewidomy. Na jedno oko nie widzi wcale. drugie jakies 10%/. Byl u dr. garncarza- nic się nie da zrobic. ale...ja w ogole nie widze:lol:, ze pies jest niewidomy. na początku w domu wpadal na sciany, na spacerkach na lawki i drzewa. ale b. szybko nauczyl się gdzie co jest. Potem wzrok pogorszyl się i piesek zaczął znow wpadac na przedmioty, ale bardzo szybko naczyl się "inaczej patrzec". Jest ostrozniejszy i znow nie wpada na nic.
  4. ależ ona ma ładny ryjek. To zupelnie inny pies:-o
  5. [quote name='Vitka']Hahaha :megagrin: Nic proszę Roxi nie amputować! :roll: no cóz chowam toporek z powrotem do szuflady..ech..:watpliwy:
  6. [quote name='brazowa1']Pudelki miniaturowe naleza do dlugowiecznych ras.Daszenka ma 10 lat.I spedzi u Twojego boku nastepne 10,jezeli dasz jej na to szanse... [COLOR=red](dziewczyny,nie przesadzilam?:razz:?[/COLOR] nie przesadziłas:) Saba Kordoni ma teraz 32 lata, bo jak Kordonia ją odbierala w ciapkowie to Saba miala 30 lat...:cool1::evil_lol:
  7. :-(:-(:-( to prawda. cała prawda. a i tak łagodnie ujęta... mała ma slabe ząbki. nie wiadomo jak ona sobie radzila z suchą karmą. musialo być jej bardzo cięzko:-( bardzo fajny tekst. zrobię jej ogloszenie na cafe animals. przy odrobinie szczęscia wydrukują ją w metrze. to czekam na dane kontaktowe i wstawiam ją. [B]Rybciu wstaw proszę ten tekst w pierwszy post.[/B]
  8. a macie zdjęcia Bastuni? bo wątek juz ma, to ja potem moge wstawic.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/basta-piekny-mix-rottweiler-w-schronisku-132035/[/URL] [SIZE=1]Pralinko bo sluchy elbląsko schroniskowe donoszą, żę....."za oknem fajnie snieżek pada i w ogółe jest fajnie":evil_lol:[/SIZE]
  9. [quote name='Maadzia']Widzę Vitko, że zdobyłaś sympatię u Roxi. bardzo dobrze :) Fajnie, że dziś też kilka z nich wysżłona spacerek. ja będę dopiero w piątek. Ewentualnie środa, ale szczerze wątpie ;/ A Roxi ma watek..? Bo ostatnio jakoś tak.. nie patrzam na to xD Kurde zastanawiałam się nad sunią (Roxi), a raczej nad jej nogą. Myślałam, a własciwie dzieliłam myśli, na pozytywne i negatywne strony posiadania tej (niezbyt potrzebnej już..) nogi. Ona potrafi doskonale biegać, nauczyła się na 3 nogach. Ale amputacja byłaby chyba taka.. noo.. yyhh... nie wiem. Taka nie tego. Odrzucam tę możliwość, bo nie wyobrazam sobie jej bez nogi.. Co o tym myślicie? Noga jest wszak nieruchoma.. coś tam słyszałam, że źle zrośnięta, ale pomimo to nadaje uroku.. Myślicie, że ją boli? :( Kochana suniaa..![/quote] na dogo bylo juz kilka wątków i fajnych kompetentnych dyskusji na temat wlasnie amputowac, czy nie. czy lepiej bez nogi, czy z nogą dla psa. Poszukam tych wątków. sama bym chciala wiedziec. Pewnie na wątku trójlapków się czegos dowiem.
  10. No ja mam 3: mam zoskę, niko i Nerusia.Dobika "obsługuję" bo mi go zal, bo jest glupek i odstrasza wszystkich:roll: I chyba wszyscy mamy Amadeusza:multi: Wlasnie zauwazlym Vitka, ze cosik Cię do Kopika ciągnie:loveu:. A masa zdjęc, które zrobilas Roksi mówi sama za siebie. wspaniale się to ogląda. oglądalam wszystkie. strzałka w przod i taki się filmi zrobi.. Na każdym jedym zdjęciu Roksi coraz bardziej szczęśliwa. Zrobiłas wielką rzecz dla tego psa. To jej pierwszy spacerek byl przeciez. Oczywiscie ujarzmila ją Kordonia:loveu::lol: A Basta chciala jakiegos psiaka zjesc czy cos jak się do Was zblizala czy za daleko byla,zeby cos powiedziec? [SIZE=1]a co się tyczy odchudzania, to faktycznie Basta by mogla cosik zrzucić, ale Pralinka???super dziewczyna....niejednemu już serce złamała:cool3: [/SIZE] Maadziu ja Tobie caly czas chcę pokazac tego psiaka w typie Luska i zapominam;) Następnym razem pokaże.
  11. Basta to super:multi:. A szla sama czy w towarzystwie innych psiaków? wygląda na to ze kazda z nas ma już psa, dla którego serce pęka:loveu:
  12. ahahahahha:shiny::shiny:. Wspaniala Karusiap:loveu:. Kocham czytac Wasze wątki. Opowiesci drwalowe pobijają wszystko:grin::-D Trzymam kciuki za maluszka:kciuki: ja mysle ze piesek może pogodzić się z innymi psami. ale na to trzeba czasu...Przyjazd z sukami do hotelu raczej sprawy nie rozwiąże..Mam nadzieję, ze będzie dobrze. Ale jesli nie..to nie znaczy, że trzeba to przekreslic. Sami wiecie. Psiaki się godzą po jakims tam czasie...przeważnie;)
  13. no tak. w schronie sikala kiedy chciala, to nie rozumie, ze trzeba czekac. nauczy się:evil_lol:. Moj pies uczyl się miesiąc....gdzie niegdzie wydaje mi się ze parkiet lekkojest wybrzuszony:cool1: wspaniale ze jest zdrowa. uuffff:multi:
  14. [quote name='mru'][URL]http://img220.imageshack.us/img220/3199/czaru2.jpg[/URL] imo Weroni kanapę i telewizor już widział ;) :eviltong: patrzcie jak mordkę cieszy :p piękny Czarek z jednym uszkiem zawiniętym :) piękny mimo, że wygląda strasznie nędznie (znaczy o kondycję mi idzie) cudo kochane :) [COLOR=black][B]ja wtedy myślałam, że on duzy jest[/B][/COLOR] :P[/quote] :evil_lol:to tak jak Kordonia myslala patrząc na zdjęcie, ze nasza Zoska duza jest. dlatego zrobila to zdjęcie obok nogi swojej:lol:
  15. wez...wiele sobie zyczylam, ale coś takiego:-o. To jak z tysiąca i jednej nocy.
  16. gdzie ona przebywa? tzn. jakie miasto?
  17. jeśli piesek tam sobie szczeka na sukę to chyba nie co nie? Jesli jednak Kacperek jest takim podwórkowym burkiem, ktory po prostu lubi sobie na to i owo poburczec to faktycznie sąsiedzi mogą się buntowac. lepiej nie brac psiaka, niz brac i oddawac:)
  18. [quote name='Maszaberla']Jakos mnie nie przekonuje p.Ela ..... uwazam, że pani Ela postępuje bardzo mądrze. większość osob nawet nie pomysli zwrócic uwagę na takie rzeczy, lub zapytać. Problemy zaczynają się potem. Płaci za to jak zawsze pies.
  19. Guciek jest bardzo milym psiakiem. jest zywy,energiczny, unika kłotni z innymi pieskami. Schronisko to miejsce absolutnie nie dla niego. Zostal teraz przeniesiony do boksu z małymi pieskami i czuje się lepiej. Ale nadal czeka na dobry kochający domek
  20. ....a tymczasem gruby brzusio czeka na domek [IMG]http://images48.fotosik.pl/69/80b4aaf79daf102amed.jpg[/IMG]
  21. ja w ogole jestem ciekawa kto na dogo przyzna się do uzywania kolczatek:cool3:
  22. [quote name='karusiap']hotel hotel. 0 507058628 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/quote] oki. dzięki.
  23. Dziewczyny trzeba zacząc wpisywac dane kontaktowe w pierwszy post:) Napisała do mnie pani w sprawie Kacperka. Jestem z nią w kontakcie z powodu innego pieska. Chciala skontaktowac się z Wami, ale nie ma Waszego numeru:) Czy Kacperek jest w hotelu czy jescze w schronisku? Nie przeczytalam watku. pytam szybciutko bo ta pani mnie pyta własnie.
  24. z ranka witam Daszeńkę i jej rodzinę tymczasową:loveu:
  25. Roxi wspaniale:) Jaka szczęśliwa. przeglądnęłam całą galerię.
×
×
  • Create New...