-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
smaczki psie byly znakomite i zostaly wydane w całosci. bardzo dziękujemy:) No to idę spac, zdjęc pewnie dzis juz nie będzie:) napierw tną psa 12 godzin,a potem narzekają, ze taki łysy:watpliwy: -
ale fajnie posty skoczyly:lol:. troche dziwnie wątek bez zdjęc zakladac. Ale Rybcia je ma.
-
[B][U][COLOR=darkred][I]więcej zdjęc na stronie 2 i 3 i 6:)[/I][/COLOR][/U][/B] [B][I][COLOR=#8b0000]Nero ma na razie swoją własną budę, spacerki i jest zupełnie innym psem:) (maj 2009)[/COLOR][/I][/B] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2020/dsc03996640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/605/dsc03985640x480.jpg[/IMG] [B][I][U][COLOR=#8b0000]więcej zdjęc z jego metamorfozy na str. 6:)[/COLOR][/U][/I][/B] [B][I][U][COLOR=#8b0000]---------------------------------------------------[/COLOR][/U][/I][/B] luty 2009 Dziś Nero otrzymal swoje imię:) Nero jest starszym pieskiem. Takim, który szczeka gardlowym glosem na czlowieka, gdy ten zblizy się do boksu. Jednak Nero jest absolutnie łagodny. Jest wystraszony i reaguje niepewnie na ruch, szczególnei podniesioną rękę..Oddany w pazdzierniku przez własciciela. Dzisiaj poszedl na spacerek. To byl taki wąchany spacerek. Neros wąchal kazdy centymetr ziemi, lizal wszytko, obsikiwal...Ogon caly czas mu przy tym chodzil. Zupelnie tak, jakby to ten ogonek napędzał Nerusia:lol: Nerus tak na moje oko jest w typie molosa. wzrok ma taki molosowaty. Podgardle zwisa. Rybcia zrobila kilka zdjec. Patrzcie jaki fajny biedny opuszczony Neruś. On marne szanse ma, bo szczeka i nie podchodzi do krat. Ale on nie szczeka groznie. On szczeka, bo szczeka...Szczeka bo jest w stresie. NIe wiem czy to prawda, ale dzis rozmawialam z pewną b. miła osobką, ktora powiedziala, ze fakt, ze Nerus poza boksem wszytko co kilka kroków obsikuje, moze wskazywac na to, ze jest w boksie dominowany biedne zmarszczone czółko.. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/70/249ce7b25d0aca41med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/74/9291850a034a27dfmed.jpg[/IMG][/URL] Nie widac najwazniejszej częsci podgardla, bo scisnieta jest obrożą;) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/74/25fabe12500f26b9med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images37.fotosik.pl/81/1b0fc47b3532e086med.jpg[/IMG] tu sobie aż przysiadlem z wrażenia....głaszczą mnie po pleckach:-( [IMG]http://images46.fotosik.pl/85/b979a6853f54da58.jpg[/IMG] [COLOR=darkred][B]kontakt: (0) 785 132 983[/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B]email: [/B][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=darkred][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL]
-
kupka nieszczęscia, ale slicznie wygląda mimo tego. cieszy się chyba na kogos:) I jak on tam stal to czego wypatrywał? przeciez nie widzi nic
-
Maadziu juz napisalam. nie będe wypowiadac się tutaj na ten temat. mysle ze kazdy jest na tyle dojrzaly aby nie kwestionowac wypowiedzi pani Ani behawiorystki.
-
Maadziu rozmawialam na ten temat z Rybcia. . Poruszmy ten temat w schronisku następnym razem wspólnie. Bo nikt z nas nie podejmuje takich decyzji. zresztą w poniedzialek będzie p. Ania ( czyli behawiorystka) w schronisku. Zobaczy i się wypowie.
-
Wlasnie dowiedzialam się od Rybci, ze z tą czystoscia nie do konca jest tak:oops:. bo zoska ostatnio jednak zrobila kupe w biurze:biggrina:. Więc troszkę ją przereklamowalam:oops::diabloti:. Ale nie omieszkam dopisac, ze Rybcia postąpila bardzo lojalnie pisząc o tym na gg nie na forum:buzi::lol:
-
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
i znow nie wyszedł dzis:roll: -
o tym wlasnie zapomnialam. jezdzi samochodem, nie reaguje na koty. i nie chce wychwalac za duzo,a le mysle, ze ona wie jak zachowac czystosc. nie przychodzi jej do glowy zeby siusiac w biurze. kiedy bylo na izolatce zalatwiala się tuż przed wyjsciem.
-
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
wyluzuj troszkę Rybc!a. O tak. Ja takze pominę to o czym pisalysmy na gg a przede wszytkim to o czym rozmawiamy takze:roll:. Więc faktycznie bez kłotni i nerwowki czekajmy na nowe wiesci:p, które swoją drogą nie interesują pewnie nikogo oprócz nas... A cala reszta siedzi z czipsami na udach, obgryzając paznokcie i czekając na nowy fight.. Dla zmiany klimatu wkleję więc zdjęcie tych dwóch, "po stracie których taka zadra w sercu mym";) Demonik [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/12/57cd2b054582bc02.gif[/IMG][/URL] i jego boksowy kumpel Baltonik [IMG]http://images40.fotosik.pl/60/5f519354d95744d8med.jpg[/IMG] w tyle widać Serafina. Serafin to wspanialy piesek....taki ciut ciut w typie owczarka podhalanskiego. tez ma swoj wątek. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/snieznobialy-aster-mix-goldena-owczarka-podhalanskiego-122917/[/URL] -
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Baton okazal sie takze bardzo mądrym pieskiem. Uciekl z nowego domu i po 3 godzinach sam wrócil:multi: Fajnie, że będą mialy wizytę. Jeśli buda faktycznie jest ocieplana to odetchnę. -
Niewielki, drobny, biszkoptowy SABIK - znalazł dom- PO RAZ DRUGI ! ! :))
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sabik już w nowym domu:) Pojechal ze swietnymi ludzmi. W domku jest juz sunia dobermanka i kotki:) Sabik przez swoich przyszlych wlascicieli zostal potraktowany jak swoj. od razu. fajnie widziec takich ludzi:) -
Przyjechali dzis fajni, mili państwo. ale fajni i mili nie znaczy niestety odpowiedni dla psa. Niko mial isc na wies. do domku. wszytko super, ale niestety dom nie ogrodzony....... i kastracja tez kategorycznie nie. Więc Niko ani zaden inny pies nie zostal wydany. bardzo zal, ze nikus nadal w schronisku. strasznie się cieszę, że nie zostal wydany do miejsca,ktore nie byloby bezpieczne.takie rzeczy cieszą ogromnie. Nikus jest kochany. taki slodki. Dzis na spacerku znalazl sobie zgnile jablko. biegl z nim kilka metrow.upuszczal, znow biegl, znow upuszczal, znow biegł i tak bez konca. Bawil się jak dzieciak. tak malo tym psiakom do szczescia potrzeba a jednak jak widac i to jest za duzo:-(
-
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
kula smakula:D:D -
[Gdynia] VICTORIA zamieszkała u Asi i jej rodziny!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
:multi: co jak co- ale milosniczka to miłośniczka:lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zdjęęęęęcia zdjęęęęęęcia.... ciekawa jestem, jak się zachowywala Daszka przy scinaniu. Bo ona w schronisku jak miala stracha przed czyms, to chciala gryść. Gryzla do momentu, kiedy Ewka ją " rozpracowala";) -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
więc masza bedzie miala odwiedziny, ale jeszze nie teraz. trochę jeszcze poczekamy. a tymczasem pokaze Wam tego cudnego misiaka w naszym schronisku. Wiec ma podobno 8 miesiecy najwyzej. Dzis wyprowadzilam go na spacer. wielki misiek tulil się do kazdego:lol: zdjecia dziewczyny pewnie wkleją pozniej -
Zoska bardzo zaitneresowala się kocim jedzeniem w kociarni. Na koty nie zwracala uwagi kompletnie. nosilysmy ją do tych kotów, gonilismy te koty z Zoską na rękach- po prostu one dla niej nie egzystują. Seidziala na rękach Kordoni i co rusz odwracala głowkę w moim kierunku, pytając o co chodzi. Na koniec chciala tam zostać, bo cieplo i pełno jedzenia:lol: A poza tym strasznie płacze i zawodzi. domku przychodz
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
a jak najbardziej:) zaraz podam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/owczarek-kaukaski-juz-szczesliwy-na-duzym-rancho-109659/[/URL] a Ty mówisz o Amadeuszu? hihihhi...nie nie ma. bo juz zarezerwowany podobno jest