-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
no, a domku nie ma nadal taki jest [IMG]http://upload.miau.pl/3/183843.jpg[/IMG] taki byl 27 stycznia 2009 [IMG]http://upload.miau.pl/3/172938.jpg[/IMG]
-
Serafin dziś przed i po spacerku, jeszcze przed obcięciem:) [IMG]http://upload.miau.pl/3/184463.jpg[/IMG] jestem sliczny...ale nie podejdę...nawet warknę...:lol: [IMG]http://upload.miau.pl/3/184465.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/184467.jpg[/IMG] pokaż ciotka co tam masz i spadaj... [IMG]http://upload.miau.pl/3/184469.jpg[/IMG] warczę sobie.... [IMG]http://upload.miau.pl/3/184471.jpg[/IMG] w końcu poszedłem na spacerek. tutaj juz po..:) [URL]http://upload.miau.pl/3/184473.jpg[/URL]
-
Dzis był na spacerku. Nazywa się Serafin. Serafin zostal oddany przez wlasciciela. Faktycznie byl troszkę wstydliwy na początku i nawet powarkiwal, ale w koncu dal sie przekonac. karmilam psiaka puszkowym smakowitym zarciem, podczas kiedy Kordoni zmieniala "obroże". To co mial to nie obroza byla...a kolczatka. Mądry pan własciciel tak go przyprowadzil. Tak psiak poszedl do boksu i tak sobie siedzial. No ale dzis pozbyl się tego swinstwa. Na spacerku zachowywal się znakomicie. Zero agresji do innych psow czy ludzi. Jest cudny. Nie ciągnąl. od czasu do czasu mial ataki radosnych biegów, ale da się go opanowac. A potem:cool3:.....wycięłam mu wszystkei kołtuny. cale cialko, pod uszami, za uszami, pod ogonem, na ogonie. Serafinek stał grzecznie- a trwalo to godzinkę- i dawał się obcinac i czesac. Wycięłam i wyczesalam pól reklamowki:-o...a to dopiero początek...
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziadzio byl na spacerku przedwczoraj. zachowywal się swietnie i byl bardzo radosny. To już dziadzius ale jeszcze bardzo dziarski:lol: Kto da mu dom na ostatnie lata zycia? Rybcia ma zdjęcia i pewnie pozniej wklei -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
oj ale było focenia i szczęścia:loveu::loveu::loveu: Balbinka vel Dasza juz w drodze do nowego domku. Pewnie zaraz dojedzie. Szczęściara z niej wielka:multi: ps. dziewczymy chcą ją wcisnąc biednej Gamecie na zawsze:evil_lol: Gametko ja będę Cię bronić.....jeśli napiszesz parę zacnych słow na wątki Zosieńki:cool3::loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zosia-prosze-przygarnij-pokochaj-122974/?highlight="][B][COLOR=#000000]Zosia......Prosze przygarnij..pokochaj......[/COLOR][/B][/URL] -
no i zapomnialam o tych kotach dzisiaj:oops:. sprawdzę jutro. Zoska bez zmian- tylko jeszcze większa przytulanka i przylepa się z niej robi. cudna sunia. Rybcia zrobila nam kilka zdjęc.
-
no. 140 mamy i cała masa wolontariuszy:loveu: Marley negatywna wiadomosc: domek z Warszawy jednak odpada. Jest tam dziecko 5letnie....Ryzyko za duze. Pan z Podkarpacia bylby super, ale decyzję w kwestii dowozenia psa nie podjemuję ja. Zadzwonię do tego pana, zapytam ile mógłby podjechac, a potem niech sam dzwoni do schroniska. Dla mnie ten dom bylby lepszy niz Warszawa, poniewaz pan ma dom z ogrodem i lubi dominujące psiaki. [IMG]http://images34.fotosik.pl/450/cc31cd2859c3aa46med.jpg[/IMG] Wiadomosc pozytywna: Marley został przeniesiony do duzego kojca gdzie jest kilka psow. Jest tam od wczoraj i radzi sobie znakomicie. Jak na razie...;) Więc domek nadal poszukiwany
-
dziś pójdą do wspólnego boksu.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ewka pewnie zrobi w schronisku:) Ja tez lece- zobacze to na zywo:eviltong: -
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja to rozumiem wszystko. Takze ze pan jest miły. tylko nie rozumiem po co otrzymal psa, który zimą będzie marzł na dworze i który nigdy nie wyda z siebie szczeku, podczas kiedy w schronisku jest masa owczarkowatych psów wspaniale nadających się do tej roli. psów ktorych szanse na dom z racji swojej pospolitosci i nijakosc raczej wielkie nie są. A Demon nawet w największym tumulcie- kiedy Wolf darł się w niebogłosy w swoim boksie nie wydał najmniejszego nawet dzwięku. To nie ten typ psa. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
pewnie cos się znajdzie. jakas mala obróżka, czy cuś;) -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ewka faktycznie mówi na nią pudel ahahahahahh. "biorę dzis Pudla na spacer", " a Pudel jak się zachowywal?" hihihihi Balbinka teraz to tak. socjalna jest:) wystarczy podejsc do drzwi boksu a ona juz podchodzi pewna siebie. nosek w drzwi i mysli ze idzie:placz: Ale teraz faktycznie idzie..na zawsze:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
chyba tak. tam tylko jedno takie jest:) Ubiore grube rękawice i zobaczymy co z tego wyniknie:roll: Balbinka jedzie do domciu. nawet jeszcze nie wie glupiutka:loveu: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ale ja będę. I pozegnam Balbinkę. Coraz mniej psiakow w tym boksie. Trzeba będzie się zając tą/tym?? nieprzyjazym malym stForkiem w tym kojcu. Bo jak będize taki warczący to cienko to widzę z domkiem. -
to fakt. ta cala akcja duzo mi dala do myslenia. to wszystko kwestia odpowiedniego zaprezentowania psa. bylo 100 chętnych. byle go ratowac przed smiercią. Ludzi trzeba uswiadomic. musza wiedziec, ze kazdy dzien w schronisku to walka i ryzyko dla kazdego jednego psa,a strzykawka często wielkim miłosierdziem. niestety. ja nie wiem, czy chcialalbym zyc czy umrzec będąc psem w schronisku. Mysle ze nie chcialabym tak zyc. Ale wola zycia i walki budzą się wlasnie chyba w takich sytuacjach. Jednak nie zawsze. Są psy załamane, zrezygnowane, tępo patrzące przed siebie. Jak Sarunia np.:(
-
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ja po prostu się obawiam, ze jemu będzie zimno ( bo będzie):roll: no i ze on czmychnie pewnego pięknego dnia. Wszytko o czym Demon będzie myslal dniami i nocami to...jak się stąd wydostac...;) On byl taki mądry na spacerkach. zadziwil mnie ostatnio bardzo. no ale nic. poszedl. -
Sara jest cudowna. ona razem z Oskarkiem są wspaniali i muszą trafic do takich ludzi. pewnie to glupie co powiem, ale rana Sary jest w ksztalcie idealnego serca. wylizala sobie serduszko tak idealne w ksztalcie, ze lepszego bym nie narysowala....................
-
Nie oferowalam ludziom innych psów, bo: mialam tyle telefonów w sprawie Marleya, ponieważ byl do uspienia. Kazdy mial juz kilka psów-ale "jeśli taki mlody pies ma isc do uspienia to my go bierzemy". Chyba nikt nie mysli powaznie, ze ludzie dzwonili bo Marley jest taki sliczny.... dokladnie 3 osoby byly bez psów. Pani z Warszawy. Pan z Podkarpacia i 82letnia pani. Jesli Warszawa wypali, wtedy mozna zadzwonic do tego pana z Podkarpacia i zaoferowac mu tego pseudopodhalana. DZordz tez byl w metrze. mialam 3 telefony. a drugi powod to ten, że to nie jest targowisko. jesli ktos dzwoni w sprawie konkretnego psa, to nie będę oferowac innych.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka']Przyłączam się do podziękowań! :loveu:[/quote] Ja też. Gdyby nie Ewka Balbina nie jechalaby taka wypicowana. A tak? przyjedzie jak ta lala:lol: -
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
w jakim sensie Demon [B]nadaje[/B] sie do firmy do budy? Nie szczeka i ma cienką siersc bez podszerstka. Nadaje się owczarkowaty Wolf ktory z nim w boskie siedzial. -
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka']Ja też się cieszę. Myślę, że gdyby trafił do domu nie miałby i tak wystarczająco dużo ruchu... ludzie nie mają czasu :roll: A na posesji może sobie biegać ile chce, zwłaszcza, że nie jest tam sam tylko z Batonem ;) Gdyby mieszkał w domku, na podwórku miałby podobnie jak w firmie.[/quote] Vitka wiem cos o tym jak psy uwielbiają biegac na posesji. Moi rodziec mają suke dalmatynczyka. suka ma teren do biegania- zaloże sie wiekszy niz ta firma. ma olbrzymi teren do biegania. sad, ogród i co tylko. zawsze stoi pod bramą i czeka na spacer. Dalmaty lubią biegac. ale Demon to zupelnie inna bajka. On jest urodzony do biegania. Poza tym jak pisalam- cieniutką ma siersc.będzie marzł. Jesli wogole pies do firmy to Wolf. Mam nadzieje ze to solidna firma. Na dogo az roi się od firm, ktore padają, zmieniają wlasiciela i psy maja 14 dni na zniknięcie. Jest gdzies na topie taki wątek. Wiadomo takze skąd byla Masza. jednego psa mniej w schronisku. Z tego mozna sie cieszyc. -
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
czemu Demon a nie Wolf z tego samego boksu nie bardzo rozumiem. Wolf jest urodzony do tego zadania. Szczeka jak opętany. wrecz uwielbia szczekac. Ma wspaniała gruba siersc. Dobra idę.