-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nie widac na tych zdjęciach jak bardzo jest slodki To zdjecie najbardziej oddaje Amadeusza:) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasARs6nbWI/AAAAAAAAJyo/n3UghmdFdF0/IMG_8078%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG] Amadeusz lubi drapanko boku:) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasAL9ZrFhI/AAAAAAAAJx4/1AtqX5yNb3M/IMG_8072%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG] -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336881143482418"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasARMSpiDI/AAAAAAAAJyg/W5Z2ff-sbzg/s144/IMG_8077%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336889901051234"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasARs6nbWI/AAAAAAAAJyo/n3UghmdFdF0/s144/IMG_8078%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336908805969554"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasASzV5lpI/AAAAAAAAJyw/CK3WDp4OgLs/s144/IMG_8079%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336927321755602"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasAT4UaD9I/AAAAAAAAJy4/P-94WzxJppU/s144/IMG_8080%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336946269794034"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasAU-5-LvI/AAAAAAAAJzA/BYmqn05WR0I/s144/IMG_8081%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336963233522770"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasAV-GcJFI/AAAAAAAAJzI/XLsLEzVBl28/s144/IMG_8082%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
a oto nasz chlopak. niestety trzeba klikac zeby powiększyc. nie da rady wgrac na imageshack'a. wtedy mowi ze jest bad file:roll: [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336772342240802"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasAK2-aViI/AAAAAAAAJxw/Tr92SyqYhEA/s144/IMG_8071%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336791247066642"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasAL9ZrFhI/AAAAAAAAJx4/1AtqX5yNb3M/s144/IMG_8072%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336806435609490"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasAM1-525I/AAAAAAAAJyA/uRAsHzEQCrw/s144/IMG_8073%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336828995783602"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasAOKBqy7I/AAAAAAAAJyI/pDONtqu9dV8/s144/IMG_8074%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336847307872962"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasAPOPnGsI/AAAAAAAAJyQ/KcVRhMm00A4/s144/IMG_8075%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336865400256754"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SasAQRpK-PI/AAAAAAAAJyY/mReOYjk7ud8/s144/IMG_8076%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] -
na tym zdjęciu Zoska wydaję się miec dosc silną budowę. Jakos nie zwrócilam na to uwagi. ta nózka tylna taka dosc umięsniona jest. A ten ogonek taki charakternie zakręcony:lol:. Mysle ze Zoska w nowym domciu by odżyła i zapomniałam o swoim strachu. Zosia na tym spacerku wyprowadzana jest przez "nowych" wolontariuszy. Kiedy wrócila do schroniska wyszlam jej na przeciw. ona rzuciła się w ramiona jak ptaszek bezbronny:-(. Jak napisala Gameta pokocha na amen. Oby miala komu to serduszko dac.
-
i wiadomo co z psem?:) u mnie w okolicy biega samopas mieszanka kaukaza- niby jest lagodny, ale natrętnie próbuje wąchac mojego psa. Kiedy mały odchodzi, pies chce go atakowac. na szczęscie da się odgonić. wypuszczają go na spacery, kiedy jest juz ciemno wieczorami. nie widzę go i pojawia się znienacka. wczoraj wolno biegająca mieszanka (wedlug wlasciciela)CAO i psa cyrylskiego ( nei wiem czy dobrze napisalam tę nazwe) chciala zaatakowac mojego psa. szybko wziełam malucha na ręce. pies polozyl łapska na moich ramionach, próbując dorwac malego od tylu. krzyczalam i uciekl...zawsze wtedy nie mam telefonu, by zadzwonic na policję. takie cos powinno byc karalne:angryy:
-
Mielec-Sabinka za TM [*], KASIA W DOMKU!!! Kasia za TM [']
Charly replied to Sabina02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tutaj dziewczyna pojechala z Olsztyna do Mielca. Moze jedzie z powrotem? moze będzie jakos przez ślask jechala albo gdzies mozna się spotkach. ja nie mam telefonu. ale ktoś kto wpisal się na wątku może ma:roll: http://www.dogomania.pl/forum/f521/27-02-jade-olsztyn-mielec-132025/ edit: oj teraz dopiero doczytalam, ze juz pojechala z powrotem:oops: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
czy był już tekst do ogłoszen i przeoczyłam? -
[URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko28Lutego2009#5308336521742735346"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/Sar_8Ra1V_I/AAAAAAAAJwI/0QNq6mNdxs8/s144/IMG_8056%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/70/249ce7b25d0aca41med.jpg[/IMG][/URL]
-
zdjęcia wkleiłam w pierwszy post
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
o jeza Gameta:loveu: Złota dziewczyno:loveu: Jaki sweterek:lol::multi: a tu wyglada jak E.T:lol: [URL]http://x.screeny.pl/ga6444/72b19318d5a73e38f7374230/bazarki_i_dasza_077.jpg[/URL] -
Maadziu nie ma sensu ostro dyskutowac i bronic swoich racji bo...racja jest jak diupa...kazdy ją ma;):lol:. Forum jest ok. Ale jesli myslisz, że zwierzakom dzieje się krzywda lub moglaby się dziac, to warto temat poruszyc w schronisku. Tak myślę, że z tego wlasnie zyje wolontariat. Każda para oczu więcej to wygrana dla zwierząt..
-
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
coś jak TV;) -
weszlam tam i go zabralam. bal się. polozyl w malutkim koszyczku, w ktorym lezal Gucio ( Gucio jest w jedynce teraz). Ale w momencie kiedy poczul obroże sam wstal i skierowal się w strone wyjscia:-o Po spacerze zajrzalam do niego jescze raz. Szczekal tak jak i wczesniej, albo i gorzej nawet:evil_lol::roll: a smaki trzeba mu wkladac prosto w paszcze. inaczej sie nie odwazy. a jesli to jamnikowaty ukradnie mu i ugryzie przy okazji. ten jamnikowaty powinien miec osobny boks jak Markus lub Dobek;) bo nie toleruje innych psów:mad:
-
[U]Dla mnie[/U] temat jest "TAKI" wazny, ze poruszę tę kwestię jutro na miejscu- w schronisku.
-
no czekam wlasnie czekam:) Pewnie wieczorkiem dziewczyny wstawią. Podgardla chyba nie widac, bo Neruś ruszał się i kręcil caly czas. nie chcial stanąc nawe na moment. On w ogole chrumka jak wącha
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
Charly replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Cudny jest Alfik. takie wilczury jamnikowate sa najpiękniejsze:loveu: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
faktycznie....racja:) a propos potrzeb Daszy i w ogole-tytul trzeba zmienic -
taki zmarszczuch z niego. szczegolnie jak zalozylam obrozę. Caly się zmarsczyl:) ciekawe skąd to podgardle takie. Ale Gops- moje uznanie:loveu:. skąd wiesz o którym psie mowa? nie ma zdjęcia a nie chodzisz juz do schronu. czyzbym takwspaniale go opisala:oops::evil_lol:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Zrobimy tak,aby sunia mogła skorzystac z porad weta OTOZowskiego,to zawsze taniej.Trzeba ja doprowadzic do porzadku.Postaramy sie skontaktowac z prezes OTOZu,pieski z Gdyni moga korzystac z wizyt ulgowych u weta,po adopcji (przez dwa tygodnie),wiec mysle,[COLOR=darkred][B]ze skoro sunia OTOZowska[/B][/COLOR],to sie uda. Suczka jest aniołem.Aniołkiem,jakiego juz sie nie spotyka.A gameta to drugi Anioł. a ja 15 minut temu wrociłam do domu ,a zycie mi uratowal rower zacumowany w Sopocie koło schronu i niezła kondycja.Inaczej do tej pory bylabym na odludziu :diabloti:[/quote] prawie się popłakałam. sunia OTOZowska- jak to dumnie brzmi:multi:. Sunia OTOZowska oznacza....życie..Godne...w miare możliwosci. -
Wyszlo trochę sucho, więc powiem krótko o co mi chodzi. W schronisku jestem prawie codziennie ( za wyjatkiem wtorków i niedziel) od godziny 12 do 17-19. Więc trochę też widzę. Jestem odmiennego zdania w sprawie dominacji Nika w boksie. Co więcej, wiem jak zachowywal się Niko kiedy zostal przeniesiony do boksu dorosłych psów. Wyprowadzam tego psa codziennie i bylam przerażona zmianą jego zachowania. To minęlo. Decyzja o przeniesieniu psa może byc łatwa i szybka. Czasem może miec poważne konswekwencje. Trzeba dobrze się nad tym zastanowic. Piszesz, że nic mu się tam nie stanie. Niestety jest inaczej. I nie mówie tylko o tym, ze zostal pogryziony- bo to się zdarza. Pisze o zmianie jego zachowania- na szczęście to szybko minęlo. Wzrost to nie jedyna kwestia decydująca o miejscu należnym psu. Wystarczy zerknąc w 12;) W sobotę byla p. behawiorystka, byla p. kierowniczka. bylo zebranie. Szkoda ze nie poruszylas tam tak waznej dla Ciebie sprawy. Tutaj mozemy dyskutowac, przedstawiac odmienne zdanie. Nic z tego nie wyniknie. ani ja ani Ty nie decydujemy o przeniesieniu psa. Jednak uwazam, że skoro 3 osoby są odmiennego zdania, trzeba temat poruszyc. Porusze w poniedzialek. Jesli błędnie oceniam sytuacje w boksie Nika z wielką przyjemnościa nauczę się czegos nowego.