-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Demon dziś, razem ze swoim boksowym kolegą Batonem pojechali do nowego domu. Przyjechał pan, szukał dwóch psiaków: dużego i mniejszego, z jednego boksu, żeby się ze sobą dogadywały. Psiaki będą mieszkały w firmie, w nocy będą mogły biegać na terenie. Mój niezawodny ojciec powiedział mężczyźnie wszystko, powiedział, że Demon nie lubi być zamykany. Pan powiedział, że będzie go przyzwyczajać, że w boksie będą wyłącznie na czas przyjścia klientów. By się nie martwić, bo oni pieska tam mieli, żyło mu się bardzo długo i dobrze. Myślę, że będzie dobrze. Może byśmy się dowiedziały jaka to firma i pojechały zobaczyć ? :)[/quote] wybaczcie. ja sie nie cieszę. demon lubi biegac. duzy teren tego nie zmieni. szkoda ze zostal wydany. on takze nie szczeka. wiec na nic sie przyda w firmie. szkoda wedlug mnie i bardzo mi go zal. Demon poza tym ma bardzo delikatną siersc. jak dalmat. nie nadaje się do budy. -
sliczne Kasiu- bardzo dziękujemy. Sarunia ma jakies powazną depresje i/lub rozwinęła ( pewnie spowodowaną stresem) alergie na cos. wylizuje sobie skóre do mięsa. myslalam ze jest pogryziona. ale nie jest. rany są gładziutkie. w miejscu gdzie lize brak siersci kompletnie. jest pod opieką weterynarza, ale złamanego serca nawet najlepszy wet nie wyleczy.
-
ludzie ktorzy dzwonią chca Marleya, Marleya i juz. Tylko nie Marleya dominanta masa telefonów ze Slaska, bardzo duzo z Warszawy. Mowie ludziom, ze w Warszawie na Paluchu masa wpsanialych psiakow czeka na dom. to samo w Bytomiu, Katowicach, Szczecinie. Nie! W tym wypadku zostala poruszona wyobraznia i wrazliwosc ludzka. No bo Marley do uspienia. nie napisalam takiego tekstu, ale Metro wydrukowalo to w ten sposob. i w sumie... uratowali Marleya. Ale potrzebna jest jakas forma edukacji, uswiadomienie, ze tak naprawdę ratujemy zycie kazdego jednego psa, kiedy zabieramy go ze schroniska. Coż to są za warunki w schronisku. Ciemne, wilgotne boksy. brak lub malutko spacerków. Choroby, agresje, codzienna walka. a przeciez są schroniska gdzie nawet to nie jest zapewnione. nie ma jedzenia, nie ma nawet regularnego pojenia. psy są agresywne. zagryzają się nawzajem. Spolecznosc nie wiem o tym. Mialam cos okolo 100 telefonow od wczoraj. Kazdy chcial ratowac Marleya. gdyby kazdy z nich wziął innego psiaka, w naszym schronie zostaloby ich nagle tylko 40....... :placz::placz::placz:
-
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
pewnie tak. on biega bardzo "czysto". rzadko tam cos wacha czy cos. na początku tak, ale jesli wrzuci sie odpowiednie tempo to biegnie prosciutko do przodu. -
[quote name='Maadzia']Buhaha ^^ no tak Demon ma powera :D Chwilka! jakie nowe szafki? Czy ja o czymś jeszcze nie wiem? Mój informator (Rybc!a) coś nie zawsze odpowiada :evil_lol::evil_lol: musze go zmienić..? :roll: nie no dobra, nie będę taka o.! Kurde.. Szkoda, że bez chipów. Jak nie będzie włascicieli, to tak czy siak szybko pójdą. Dwa rasowce.. mryy xD Husky z bliska.. NIGDY. Dalmat z bliska.. NIGDy. Brak okazji? Ah.! Tak chciałabym zobaczyć.. Zdąże...?! :placz: ..jutro też będę w schronie. Od południa.. :cool1: pomęcze psiaki. :diabloti: Ale Lusia już mnie nie pomęczy ^^ buhaha :D[/quote] no. nowe szafki mamy w kuchni. i nową przebieralnię. w piwnicy i w biurze adopcyjnym. nie wiem dokladnie. bo uprzywilejowane wolontariuszki ( czyli na pewno ja) :evil_lol::eviltong: mają przebieralnie w biurze..a reszta w piwnicy.a nie wiem teraz czy jestes uprzywilejowana czy nie...musisz Lindy spytac:evil_lol: Pomieszczenie pracownikow zostalo wczoraj wnocy wymalowane:lol: Zmiany na calego. Dalmaty sa super uczuciowe. Mają moi rodzice. Byl także moim psem, jak dlugo mieszkalam w domu. Są "lekko" niezalezne i samodzielne:roll:, potrzebują straaasznie duzo ruchu. Choc jak patrze na te tluste dalmaty w mojej okolicy to zastanawiam się ile ruchu mają...:roll: W kazdym razie nasz dalmat jesli nie mial odpowiedniej dawki ruchu rozwalal kanapy i poduszki:evil_lol: Jutro pokazę Ci psiaka, który jest jeszcze bardziej ruchliwy i zywy niz Luska. do tego mniejszy:evil_lol:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
załatwione. -
tu znow wygląda jak taki burek, ktoremu na kanapie będzie bardzo fajnie:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/409/5e3f7d373d59efd2med.jpg[/IMG][/URL] no i Warszawa jest oczywiscie łakomym kąskiem, bo tam...bo tam.. za każdym rogiem czai się uzbrojony po zęby dogomaniak, aby ciemną gwiezdną nocą na pomoc psu w potrzebie leciec. sikac w krzakach i gubić komórki i modlić się do bogów, także tych ciemniejszych, a potem straszyc i straszyc i straszyc CO NIE ORPHA?? MRU???:evil_lol:
-
dzwonil jeszcze jeden b. sympatyczny pan z Podkarpacia.marley tam bylby na dworze i w domy. Tzn. generalnie w budzie ale z wejsciem do domu, gdyby tego chcial. Podkarpacie daleko,kto tam pojedzie? kto oplaci transport? tylko kiedy patrzę na zdjęcia ponizej mam pewne objekcje oddawac Marleya do centrum miasta do bloku czykamienicy. Jednak Marley ma opinię straszliwie miziastego i z tego względu ma isc do mieszkania. hm. [IMG]http://images34.fotosik.pl/450/cc31cd2859c3aa46med.jpg[/IMG]
-
Maadziu bylam tam wczoraj ale nie zdązyłam wyprowadzic dalmata. chcialam, ale zaczęłam sprzątac boksy. Demon oczywiscie nawial więc polecialam z nim na spacer:painting::painting::painting:. potem myłysmy z Rybcią nowe szafki no a potem zrobila się 19 i pojechałysmy do domu. Ale jutro sprawdzę. ale oba psiaki byly b. spokojne. dalmat stal przy wyjsciu i nie rozumial co sie stalo. Haszczak lezal na macie i mial minę taką jakby bylo mu bardzo glupio, że nawial. pewnie oba nawialy. niestety nie mają czipów.
-
[quote name='mru']na pewno będzie dobrze :):):) i Marley będzie pod ręka dogomaniacką[/quote] fajna ta pani:) w ogole od wczoraj mialam okolo 100 telefonow i sporo emaili. 90% telefony mile, 10% wburzone. Ale cieszy mnie to. Cieszy mnie to, że ludzie reagują. wiele z nich nie zdaje sobie sprawy jak wygląda sytuacja w schroniskach. Ile psów umiera tam, takze od zagryzien. Wywiązują się z tego całkiem fajne rozmowy. Jedna pani bardzo przejęła się losem Marleya. Dzwoniła, oglaszala. prześlę tej pani linka do wątku. moze poczyta, moze sie zaloguje. moze zyskamy nowego dogomaniaka:)
-
hihi. Zosienka jest wspaniała. mysle ze nie zrobi krzywdy kociakowi. ale ja mogę sprawdzic jej reackję na koty. jutro będe w schronisku i zrobię to:) .
-
Przeciez ona jedzie do Zielonej Góry. nie wywożą ją na straszny dziki Zachód:roll:. Zwierzęta z dogo i nie tylko sa rozwożone po calej Polsce. Wystarczy poczytac watki. Wazne są umowy, wizyty i kontakt. ryzyko zawsze zostaje.
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zapytam:):) -
Jest pani z Warszawy, która chce wziąść Marleya. Ma dziecko 5letnie... W takim razie potrzebujemy kogos z Warszawy na wizyte przedadopcyjną oraz transport. Nigdy nie mialam nic przeciwko dowozeniu psa do miejsca zamieszkania, jednak w przypadku Marleya mam. Gdybym to ja miala wziąść psa ktory sprawia problemy tej natury chcialabym zobaczyc go zanim zdecyduję się na adopcję. Nie jestem pewna czy to jest dobry pomysł z tym dowozeniem. Pominę fakt, ze w tej kwesti jeszcze p. kierowniczk musi się wypowiedziec. Co myslicie...?
-
[Gdynia] VICTORIA zamieszkała u Asi i jej rodziny!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
skoro się[B] bardzo[/B] nia zajmowala w schronisku to wszytko super nie:p Kordonia w takim razie pewnie wiesz kto zacz? -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
....jestem w schronisku tylko wolontariuszką i nie moge podejmowac okreslonych decyzji.. Ale zapytam o mozliwą wizytę -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Jejku, dziewczyny przestańcie, bo mi głupio :oops: Ale dziękuję za wszelką otuchę i słowa wsparcia :loveu: Najważniejsze jest, żeby szybko znalazła się u mnie :roll: Kordonia - [COLOR=darkred][B]brazowa prosiła o te stópki i kufę (sam pyszczek) żeby ostrzyc, bo tego najbardziej psy się boją, a kufę pewnie i tak będziecie strzyc do zabiegu na zębach - czyli pod znieczuleniem, więc suńka nie bedzie miała bezsensownych stresów[/B][/COLOR] :) Natomiast kazała mi pisać prawie w sekundzie, że broń boże nie resztę, bo jak źle się zrobi to 6 miesięcy odrasta, żeby ją na ludzi (znaczy pudla) ostrzyc :evil_lol:[/quote] jestes wspaniała brązowa. wspaniala -
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
to jeszze jedna tam zostala??? nic nie wiem:oops: -
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Dzis zajrzalam tylko krociutko do Dobika sprawdzając boksy. Ojejku jaka radosc. Cale cialko chodzilo i lizal ręce jak szczeniak. W nagrodę za dobre zachowanie;) następnym razem wyjdzie na spacer:multi: -
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wszystkie zdjęcia są super. Ale to poniżej jest odjazdowe:lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/71/0d19d2a067a0ac98med.jpg[/URL] a tak wygląda szczęsliwy pies [URL]http://images45.fotosik.pl/71/a704a6fb76ee8e75med.jpg[/URL] -
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wspaniale wspaniale wspaniale:multi: Te jej zdjęcia są cudowne. Majeczka w sniegu. Widzę ze apetyt nadal jej dopisuje:cool3::loveu: A jak zachowuje sie Majka na spacerkach w kontaktach z innymi psiakami?