-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
ona zawzse miala wyroznione. wyroznione, podswietlone i pogrubione. tak jak Niko. Nikous mial ponad 2000 wejsc i nawet jednego telefonu. a Zoska kilkaset i tez zero odzewu. wlasnie robie jej nowe ogloszenia
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Daszka bylaby bardzo odpowiednia. nie ucieka, w parku itd mozna ją prowadzic bez smyczy ( aczkolwiek na początku nie polecam chodzic z "eks schroniakami" bez smyczy. moga sie czegos wystraszyc i nawiac np.;)) bo grzecznie idzie za nózką. Jest spokojna przytulasta. taka lalunia. a to wszsytko pewnie potwierdzi i doda jeszcze cosik panna Gametka:loveu: -
porobie parę ogloszen. moze akurat. tzn. ona ma non stop. ostatnio miala allegro. wygaslo tydzien temu. nic nie dalo:-(
-
o dzieki za reklamę. wlasnie. jesli ktos chce Marleya, który jest cudownym psem, ale lubi dominowac ( tzn. dom bez zwierząt) zapraszamy do adopcji. z marleyem pracuje teraz pani behawiorystka i mówi ze jest cudownym psem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sos-dla-marleya-zostalo-malo-czasu-pomocy-dogomania-125143/index11.html#post11901130[/URL] i juz nie zasmiecam wątku ----------------------------------- [SIZE=4][COLOR=darkred]Bądz zdrów Kacperku[/COLOR]:loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi:[/SIZE]
-
trochę o innym piesku, ktory dzięki marleyowi ma domek. dzwonila pani z Krakowa, która obruszyla się bardzo treścią ogloszenia w metrze.Nie mogla marleya przyjąc, ale chciala mu pomóc. Ja bardzo ucieszylam się reakcją tej pani ( bo kogo tak naprawde obchodzi jakis tam pies) , wytlumaczylam o co chodzi i podalam link do wątku. pani na dogo wyczaila innego pieska, ktory mial zgodzić się z jej dwójką pozostalych. i oto ten piesek w wielkiej potrzebie w trybie ekspresowym znalazl nowy domek:loveu: Kochany Marley:-( też szuka domku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-chcialem-byc-tylko-szczesliwy-teraz-pomozcie-mi-przezyc-130637/index33.html#post11901101[/URL]
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nie mam doswiadczenia, ale ze sluchu:evil_lol:tak cos wiem, ze w tym wieku kaukaziki jak najbardziej juz pokazują po co są:loveu:. no ale jak będzei u siebe i będa koniki i sunia do pilnowania to kolega pewnie się obudzi. A zresztą nawet gdyby nie- jak taki koles wyrosnie to nikt nie będzie sprawdzal czy on czasem jest czy nie jest pracujący:hmmmm::evilbat: mysle ze nici będą z odwiedzin potem:smhair2: [SIZE=1](ja mu się teraz przychlebiam, spacerki, smyranie, smakolyczki...a nuż zwieje znow (bo on pewnie nawial komus) i go gdzies spotkam:smhair2::cool1:[/SIZE] -
martko to jest kwestia finanasowa czy jeszcze się nikt nie zglosil? i trochę tak mi zal ze ten domek nie moze przyjechac. tzn. rozumiem ze moga nie miec auta:roll:
-
[quote name='natalia_aa']Będę nudna i monotematyczna, ale ponowię pytanie, ma ktoś nowe zdjęcia Viki i fotki Pyzy? Jak Pyza się zachowuje? Dalej są z nią problemy? Wychodzi na spacerki, czy nie da rady jej zabrać?[/quote] jutro, najpozniej w czwartek będę znow w schronisku. dowiem się co z tą psinką. Zróbmy tak:cool3:- ja napiszę co z Pyzią, a Ty mi powiesz co z Atosem, ktorego zawiozłyśmy do Was w misji top secret w listopadzie. ok?;)(początek listopada, 5 listopad bodajze) edit: chcialabym wiedziec jak się miewa. czy jest juz w domu? jaka byla diagnoza(jesli mozna) no i jesli dalabys jakies zdjecie to juz by w ogole bylo genialnie:):multi:
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no no do czasu do czasu:cool1:. chociaz Amadi doznal juz tyle dobrego od obcych ludzi, ze pewnie jakies mile wspomnienie zostanie. ale kto wie jak podrosnie to się to wszytko moze zmienic...;) a co za pies? -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
o tych koniach nie wiedzialam nawet.to super wiesci. on w sumie juz niedlugo będzie mogł isc co nie? zaraz konczyc się powinna kwarantanna. -
jak to 9 przyjeć??? ci ludzie poszaleli ( rybcia ma zdjęcia Noska jak przyszedl kilka tygodni temu.....podziurawiony pies). teraz jest duzo lepiej i moze faktycznie czas aby go przedstawic...(?)) w ogole nosek ostatnio wziąl mi cos z ręki. ale stalam za drzwiczkami i sie przechylilam z puszkowym zarelkiem. Poza tym nadal bardzo wystraszony
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
jajeczny.... bierze go wolontariuszka do domu na posesje. -
niby wszystko ma sens. ale nie wiem po co Jasiu umarl. on byl wyjątkowy. wyobrazam sobie często, czy może juz by stawal, moze stawiał łapki...ogonkiem merdal...nadchodzi wiosna...Potem przebudzenie i swiadomosc, ze go nie ma, nie ma i nie będzie. i ze to w ogole nie jest wazne. nic nie zmieni. mogł byc ale nie jest. to wszystko. YouTube - Samuel Barber - Adagio for Strings
-
Szarlotka mała, niekłopotliwa - ma dom w Makowie! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Wspanial jestes Mru z Twoją propozycją. precz z łancuchem- wychowanie nadchodz:lol: (i tak mysle, ze jej miejsce nie jest na symbolicznej wersalce- no ale pewnie wszystko się rozbija wlasnie o kwestię wychowania) -
[quote name='gops']moj psiak takze juz malo co widzi ale to kwestia wieku u niego , ma 12 lat(od 9 lat padaczke) i ma bardzo mocna zacme,ponoc pies z padaczka nie dozyje nawet 8 roku zycia -bzdura nie mozna tego operowac bo nie przezyl by narkozy ;) juz nie widzi pilki jak mu rzucam , i nie poznaje ludzi nawet z bliska ale radzi sobie swietnie i ma sie bardzo dobrze ;) dr.Garncarza nie znam...bo ja tylko w Elblągu sie orientuje w wetach [B]mru[/B] moj pies robi tak samo :evil_lol:[/quote] Dr, Garncarz to wybitny zwierzęcy okulista. Jeden z kilku w Polsce. Jest ich bodajze 3 czy 4. Dr. Garncarz jest w Warszawie i ma niesamowite podejscie do zwierzakow. Taki dr. dolittle:lol: Bylam u niego bo myslalam ze moze zacma filipkowa jest do zdjęcia. tak sobie wyobrazalam co by to bylo, jakby się obudzil i nagle wszystko widzial...no ale dr. stwierdzil, że zacma jest już koncowa, a po drugie schrniskowe warunki siatkowke zniszczyly i nic z tego:placz:. Nie szkodzi, pies sobie radzi, a ta op to chyba tylko dla mnie miala byc;) Dr. Garncarz [url=http://www.garncarz.pl/]Serwis internetowy kliniki weterynaryjnej - Jacek Garncarz - okulista lekarz weterynarii, okulistyka weterynaryjna, choroby oczu ps
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
widzę, ze nie przekupię niczym:evil_lol: