Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. ona zawzse miala wyroznione. wyroznione, podswietlone i pogrubione. tak jak Niko. Nikous mial ponad 2000 wejsc i nawet jednego telefonu. a Zoska kilkaset i tez zero odzewu. wlasnie robie jej nowe ogloszenia
  2. Daszka bylaby bardzo odpowiednia. nie ucieka, w parku itd mozna ją prowadzic bez smyczy ( aczkolwiek na początku nie polecam chodzic z "eks schroniakami" bez smyczy. moga sie czegos wystraszyc i nawiac np.;)) bo grzecznie idzie za nózką. Jest spokojna przytulasta. taka lalunia. a to wszsytko pewnie potwierdzi i doda jeszcze cosik panna Gametka:loveu:
  3. Zbójini powiedz czy Ty oczekujesz biorąc psa na DT, że Weronia będzie szukała dla tej suki, która jest u Ciebie zastępstwa jeśli Ciebie nie będzie?? Czy na tym polegac ma ten DT?? Bo jeśli tak- to dla mnie nie jest to DT, gdzie ja dalabym psa z naszego schroniska np.
  4. [quote name='karusiap']zaraz wysle Ci pw;) Dostalam jeszcze maila,ze Kacprus spi na lozeczku na kocyku. Podlal jeszcze dwa razy (przy nas raz) szafe,ale wszystko jest mu wybaczane:loveu:[/quote] cudowne wiesci. cudowne:loveu::loveu::loveu:
  5. porobie parę ogloszen. moze akurat. tzn. ona ma non stop. ostatnio miala allegro. wygaslo tydzien temu. nic nie dalo:-(
  6. o dzieki za reklamę. wlasnie. jesli ktos chce Marleya, który jest cudownym psem, ale lubi dominowac ( tzn. dom bez zwierząt) zapraszamy do adopcji. z marleyem pracuje teraz pani behawiorystka i mówi ze jest cudownym psem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sos-dla-marleya-zostalo-malo-czasu-pomocy-dogomania-125143/index11.html#post11901130[/URL] i juz nie zasmiecam wątku ----------------------------------- [SIZE=4][COLOR=darkred]Bądz zdrów Kacperku[/COLOR]:loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi:[/SIZE]
  7. trochę o innym piesku, ktory dzięki marleyowi ma domek. dzwonila pani z Krakowa, która obruszyla się bardzo treścią ogloszenia w metrze.Nie mogla marleya przyjąc, ale chciala mu pomóc. Ja bardzo ucieszylam się reakcją tej pani ( bo kogo tak naprawde obchodzi jakis tam pies) , wytlumaczylam o co chodzi i podalam link do wątku. pani na dogo wyczaila innego pieska, ktory mial zgodzić się z jej dwójką pozostalych. i oto ten piesek w wielkiej potrzebie w trybie ekspresowym znalazl nowy domek:loveu: Kochany Marley:-( też szuka domku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-chcialem-byc-tylko-szczesliwy-teraz-pomozcie-mi-przezyc-130637/index33.html#post11901101[/URL]
  8. nie mam doswiadczenia, ale ze sluchu:evil_lol:tak cos wiem, ze w tym wieku kaukaziki jak najbardziej juz pokazują po co są:loveu:. no ale jak będzei u siebe i będa koniki i sunia do pilnowania to kolega pewnie się obudzi. A zresztą nawet gdyby nie- jak taki koles wyrosnie to nikt nie będzie sprawdzal czy on czasem jest czy nie jest pracujący:hmmmm::evilbat: mysle ze nici będą z odwiedzin potem:smhair2: [SIZE=1](ja mu się teraz przychlebiam, spacerki, smyranie, smakolyczki...a nuż zwieje znow (bo on pewnie nawial komus) i go gdzies spotkam:smhair2::cool1:[/SIZE]
  9. martko to jest kwestia finanasowa czy jeszcze się nikt nie zglosil? i trochę tak mi zal ze ten domek nie moze przyjechac. tzn. rozumiem ze moga nie miec auta:roll:
  10. [quote name='natalia_aa']Będę nudna i monotematyczna, ale ponowię pytanie, ma ktoś nowe zdjęcia Viki i fotki Pyzy? Jak Pyza się zachowuje? Dalej są z nią problemy? Wychodzi na spacerki, czy nie da rady jej zabrać?[/quote] jutro, najpozniej w czwartek będę znow w schronisku. dowiem się co z tą psinką. Zróbmy tak:cool3:- ja napiszę co z Pyzią, a Ty mi powiesz co z Atosem, ktorego zawiozłyśmy do Was w misji top secret w listopadzie. ok?;)(początek listopada, 5 listopad bodajze) edit: chcialabym wiedziec jak się miewa. czy jest juz w domu? jaka byla diagnoza(jesli mozna) no i jesli dalabys jakies zdjecie to juz by w ogole bylo genialnie:):multi:
  11. no no do czasu do czasu:cool1:. chociaz Amadi doznal juz tyle dobrego od obcych ludzi, ze pewnie jakies mile wspomnienie zostanie. ale kto wie jak podrosnie to się to wszytko moze zmienic...;) a co za pies?
  12. o tych koniach nie wiedzialam nawet.to super wiesci. on w sumie juz niedlugo będzie mogł isc co nie? zaraz konczyc się powinna kwarantanna.
  13. [quote name='kordonia']eee, no co Ty :) Psów w naszym schronie od 1 stycznia do domu poszło 4x więcej, niż kotów :D[/quote] no ja wiem. ale statystycznie patrząc wyadoptowalas juz prawie wszystko to co bylo:multi:
  14. ode mnie zadnych wiadomosci, bo nie bylam w schronisku od tego czasu. pewnie Linda, ktora tam pracuje moze wiecej powiedziec. ewka ma pewnie jej numer telefonu
  15. wspaniale.dzięki gops:multi: ach gdybysmy z taką szybkoscia daly rade wyadoptowac psy jak Ewka koty:lol:, to juz by bylo prawie pusto. jednak psow ludzie nie chcą:shake: Albo trzeba wymyslic jakąs akcje
  16. jak to 9 przyjeć??? ci ludzie poszaleli ( rybcia ma zdjęcia Noska jak przyszedl kilka tygodni temu.....podziurawiony pies). teraz jest duzo lepiej i moze faktycznie czas aby go przedstawic...(?)) w ogole nosek ostatnio wziąl mi cos z ręki. ale stalam za drzwiczkami i sie przechylilam z puszkowym zarelkiem. Poza tym nadal bardzo wystraszony
  17. jajeczny.... bierze go wolontariuszka do domu na posesje.
  18. no nie ma.
  19. niby wszystko ma sens. ale nie wiem po co Jasiu umarl. on byl wyjątkowy. wyobrazam sobie często, czy może juz by stawal, moze stawiał łapki...ogonkiem merdal...nadchodzi wiosna...Potem przebudzenie i swiadomosc, ze go nie ma, nie ma i nie będzie. i ze to w ogole nie jest wazne. nic nie zmieni. mogł byc ale nie jest. to wszystko. YouTube - Samuel Barber - Adagio for Strings
  20. ojej. kacperku co z Toba:shake:. Mam nadzieje, ze to nic powaznego. moze się czyms strul, a moze karmy nie toleruje. pewnie dr. będzie wiedzial co mu jest. Pani Ewa-bardzo zaangazowana osoba:loveu:. trzymam kciuki
  21. Wspanial jestes Mru z Twoją propozycją. precz z łancuchem- wychowanie nadchodz:lol: (i tak mysle, ze jej miejsce nie jest na symbolicznej wersalce- no ale pewnie wszystko się rozbija wlasnie o kwestię wychowania)
  22. [quote name='gops']moj psiak takze juz malo co widzi ale to kwestia wieku u niego , ma 12 lat(od 9 lat padaczke) i ma bardzo mocna zacme,ponoc pies z padaczka nie dozyje nawet 8 roku zycia -bzdura nie mozna tego operowac bo nie przezyl by narkozy ;) juz nie widzi pilki jak mu rzucam , i nie poznaje ludzi nawet z bliska ale radzi sobie swietnie i ma sie bardzo dobrze ;) dr.Garncarza nie znam...bo ja tylko w Elblągu sie orientuje w wetach [B]mru[/B] moj pies robi tak samo :evil_lol:[/quote] Dr, Garncarz to wybitny zwierzęcy okulista. Jeden z kilku w Polsce. Jest ich bodajze 3 czy 4. Dr. Garncarz jest w Warszawie i ma niesamowite podejscie do zwierzakow. Taki dr. dolittle:lol: Bylam u niego bo myslalam ze moze zacma filipkowa jest do zdjęcia. tak sobie wyobrazalam co by to bylo, jakby się obudzil i nagle wszystko widzial...no ale dr. stwierdzil, że zacma jest już koncowa, a po drugie schrniskowe warunki siatkowke zniszczyly i nic z tego:placz:. Nie szkodzi, pies sobie radzi, a ta op to chyba tylko dla mnie miala byc;) Dr. Garncarz [url=http://www.garncarz.pl/]Serwis internetowy kliniki weterynaryjnej - Jacek Garncarz - okulista lekarz weterynarii, okulistyka weterynaryjna, choroby oczu ps
  23. [quote name='irenaka']Powinnaś jeszcze zuzlikowa:loveu: dodać do tego: [B]wystarczyło mi miłości, cierpliwości i odpowiedzialności aby to wszystko znieść.[/B] Nie wszyscy są niestety tacy. A szkoda.:shake:[/quote] co tu dodac...:roll:
  24. widzę, ze nie przekupię niczym:evil_lol:
×
×
  • Create New...