Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. o vitka czy masz więcej zdjec huskiego? bo mu chcialam watek zalozyc. czy ma już?
  2. no. one latem tam zawsze siedzialy. razem czy obok slepego Maksa [*] fajnie bedzie. maluchy na trawce:multi:
  3. purzyk miala kiedys taki fajny kojec. czy nawet dwa. latem sczeniaki siedzialy w tych kojcach na trawie. ciekawe gdzie ten kojec jest teraz nio. porządek na pierwszej by się przydal;)
  4. Jak to dobrze, że zwierzaki akceptują się powolutku. Z tą cieczką to faktycznie może byc, no a Sonieczka nigdy w domu nie była, to pewnie zdzwiona co gdzie i jak. ale przy takich opiekunach wszystko jest kwestią czasu ( oby jak najkrótszą;)) i Sonia wyrosnie pewnie na cudo sunię:multi:
  5. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=597025913]Wylowiony spod lodu 8miesięczny piesek szuka domu (597025913) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  6. domku przyjdz [IMG]http://upload.miau.pl/3/175341.jpg[/IMG]
  7. wspaniale zdjecie:) [URL]http://upload.miau.pl/3/196190.jpg[/URL]
  8. ojejku:evil_lol:. naprawdę mam pecha, gdzie nie wejde to "ogloszenie" a czy te sprawy mają do czynienia z tą sunia? bo jesli nie, to powoli już zakrawa na spam czy jak kto woli OT i nadaje się do usunięcia:roll:
  9. będzie taka akcja. ale tam pójda psy ktore już są bardzo dlugo w schronisku, są starsze i obiektywnie nie mają szans na adopcje. A niko?? niko jest pierwszym, ktory powinien zwrócic na siebie uwagę ludzi w schronisku. nie jest jedynym mlodym psem, ale większośc z tych innych młodziakow jest od malenkosci w schronisku. Trzeba troszkę z nimi pracowac. A Nikuś jest po prostu gotowy. Brac i kochac
  10. Mru opowiedziala mi fajną historyjkę wczoraj... Idzie z psem w Warszawie na spacer. Z naprzeciwka idzie kobieta też z psem: -"niech pani [U]tam[/U] nie idzie"-mowi kobita -"czemu"?- pyta Mru -"tam jest wilk-do tego luzem"- odpowiada kobita :evil_lol:
  11. jak już ludzie takiego psa nie chcą- to już nic nie wymyslę... ładny, młody, samiec, mądry, kochany, wierny, bardzo skoncentrowany na człowieku, podatny na szkolenie.. nie to nie:-(
  12. oj juz chyba nawet dłuzej sledzi:cool3::diabloti:. Ale bzdura byla u mnie w profilu:lol: czekam na zdjęcia pudla, bogo wysylam tu i ówdzie i nawet daleko;)
  13. :roll: a jak tam nasz Stiwek:loveu:
  14. złota dziewczyno. wystawie go na allegratce. moze jeszcze z tego metra ktos z sensem zadzwoni. po naszego dzordza dzwonili kilka tygodni po ukazaniu się ogloszenia.
  15. [quote name='brazowa1']nie,no jak nie odpisala to nie ma o czym gadać. Gameta,a kto chcialby glaskac koty?wiec w kolejce bylyby tylko dwa psy :eviltong:[/quote] dokladnie. po co koty:evil_lol: jakby jakies nagle 2 cuda domy pudla chcialy to piszcie. czekam az rybcia wstawi zdjecia nowemu pudlowi i robie watek. ale ten pudel w porównaniu do Daszenki ( tej starej schroniskowej) jest de luxe:eviltong:
  16. [quote name='brazowa1']ooo,własnie! a co z robalem? udalo sie dowiedziec kim on był?[/quote] zupelnie zapomnialam o robaku. dzwonie jutro
  17. no to jest straszne. ja uwazam, ze tacy ludzie powinni się obowiązkowo ( pod nazdorem specjalnej agencji dogomanii) -uzyję psich okreslen- bardzo licznie rozmnażać:oops::oops:
  18. to jest dobry pomysl. sprzedam go w schronisku. Jesli Rybcia ma jeszcze kontakt sama zadzwonię. dzięki Ajula. moze akurat
  19. dokladnie:evil_lol: ja pytalam-powiedzial: nie! Teraz mam Filipka;)
  20. tyle dobrze, ze facet zmienil zdanie, zanim pies u niego się zjawil a byl ktos na wizycie zanim pies opuscil schronisko?
  21. galaretka z kurzych łapek jest the best:thumbs::thumbs: Sonieczko Tobie to juz niczego brakowac nie będzie:loveu::multi:
  22. Ja mysle ze tak. Tyle jest tych domów. Tyle psow ze schroniska znajduje domy. Nie wszytkioe mają przeciez wątki. ale po czasie mozna zajechac tu czy tam. Tylko dajmy tym ludziom trochę czasu.
  23. oni byli u weta z nią. robil wymaz. bierze jakies zastrzyki i kremy ale to niewiele daje. niby tam ma jakiegos grzyba ale przede wszytkim alergie ( wedlug weta).Ja mam wielką nadzieję, ze zmiana pozywienia i przede wszystkim czas jej pomoże. Oskar nie mial zadnych zmian. A byly juz potem razem. Inne zwierzaki z boksu Sary też są zdrowe. ale przy takim stresie oczywiscie wszystko się moze u psiaka rozwinąc.
  24. czekamy na zdjęcia dalmika:) sluchajcie: oglaszam akcje wielce tajemną pt: szukamy lindy:cool1: Linda jest tutaj, ale gdzies się chowa i nie chce poweidziec jak się nazywa. Wedlug wlasnch wypowiedzi:evil_lol:, chce nas śledzić:smokin: Najnowszym użytkownikiem jest dogomaniak o niku...bzdura:evil_lol::evil_lol: Ale czy to Linda?:diabloti:
×
×
  • Create New...