-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Nadal jest schroniskową wetką ( roczny etat dla wszytkich pracowników byl warunkiem umowy z miastem), ale od początku non stop na zwolnieniu lekarskim...................
-
Byl dzis na spacerku. Brodzil w strumyku. bylo cudownie. Słonecznie- az za bardzo. Nie mam zdjęc niestety. Nikuś jest łokropnie nieokrzesany;) Dziki dzikszy, najdzikszy.
-
...a dziś jak cudnie było...:loveu:Wzięlysmy 6 psow z 17 w trójkę. kazda po dwa i poszłysmy z nimi nad strumyk. Oprócz Parówki, który jest osobistym kotem Vitki:lol: psiaki z radością skorzystały z ochlodzenia. Piły, brodziły w strumyku. Nie miałysmy aparatu ale spacer byl naprawdę udany:lol: Do domu poszły dwa psy, których imienia zapomniałam. Jedna sliczna terrierowata sunia młodziutka i szczeciniasty z 17. Doszedl nowy piesek Maksiu- przygarnięty z ulicy, oddany po roku bo....ucieka i nie załatwia sie na spacerze. Psa przywiezli znajomi wlascicielki, bo ta tak straaaasznei przezywała swoją decyzję...że nie mogla sama go odwiesc.... Ale piesek przed bramą schroniska nawiał znajomej i latal sobie wzdluz ulicy, do lasu i znow w góre i w dól.... Więc zadzwoniono po właścicielkie, ktora przyjechala i przywolałała piesa. Ten przylecial do niej szczesliwy i ufny...a ona odprowadzila go do sshroniska. łzy roniła straszne, ale przecież co ona może skoro on taki jest niewychowany.....
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Co Wy z tą inteligencją? Uroda jest ponoć ważniejsza:eviltong: A nasza Małpka cudniasta jest- te jej łapska grubaśne mnie osłabiają:lol: Dlaczego ta pięknota jeszcze nie w domku?:crazyeye:[/quote] hihi. tak jest. liczy się uroda. Koniec owijania w bawełnę. Już tej pseudogadaniny wbrew doswiadczeniu, jakoby liczy się tylko wnętrze, zdzierżyć nie sposób:watpliwy::mdrmed: Maupeczka w góre:) -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha niekłopotliwą absolutnie kanapową pudliczkę?:-( -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kochana sunieczka:) Wspaniali są tacy ludzie wlasnie idący w kucki, w przeciwieństwie do tych, którzy pewnym szybkim krokiem podchodzą do psa, leżącego na swoim posłanku:smhair2::smhair2: po czym pochylają się nad nim i próbują głaskać, a właściciel wtedy ( np. ja) zamiera w bezruchu widząc oczyma wyobrazni psa wściekle wbijajacego swoje ząbki w natarczywą dłon:smhair2::smhair2: -
ja myślę, że psy tak mają. dla nich nie jest ważne skąd. najlepiej smakuje żarcie ze smietnika, woda z kałuzy czy konewki. Rodowodowa od szczeniora nasza dalmatka pije z uwielbieniem z kałuży, ze starych jakis zbiorników, stęchłą cieplą wode latem. Po obiedzie na deser wskakuje do gnojówki, gdzie wyrzucamy resztki żarcia, skorupki od jajek, zgniłe rośliny itp...i sobie tam dogadza. Filip z Krzyczek też bardzo by chciał, ale jest kurdupel na szczęście, więc pozostaje mu tylko pić gorącą wodę, która do doniczek napada i się latem nagrzeje:roll:
-
lazurowe oczy:loveu::evil_lol::loveu: kocham Elzunię za to, że tak ładnie zaakceptowała Czareckiego. Jamniki są przeca wredne:diabloti:, a tu taka miła koleżanka. A Czarek ma taką gołą sikawkę- nie rosną mu włosy na sikawce?
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
to fakt. ale jakies nowe wiesci ze strony zainteresowanych--są jacys?:roll: -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no. pewnie jakis piesek z boksu. Chociaz Maksiu- Dziadzio jest tam głównodowodzącym. I nadal zero zainteresowanie. A on jest naprawdę swietny. Pelen humoru..naprawdę. fajny psiur -
Może faktycznie ta kobieta nie wiedziala ze to choroba i że mozna leczyc. Tym bardziej nie powinna miec tego psa. Pachyderek powinien moim zdaniem iść do najlepszego swiadomego (wiemy, ze nużeniec ma to do siebie, że może wrócić) domu pod słońcem. Nie chciałabym, żeby służył za nauczkę. Rozumiem intencje, ale ciarki mnie przechodza na myśl, ze on by miał tam wrócić.
-
[quote name='Darianna']Podmienione szczeniaczki i tyle :eviltong:[/quote] oni tu zawsze podmieniają,taki kłamliwy wątek, że nie wiem:shake:....:diabloti:
-
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
Charly replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
----------------------- -
łoł. Genialna metamorfoza:loveu::loveu::multi: i po co te posty skaczą znow ech
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
e..tam..na pewno w meblach są korniki:shock:a ona chce sie przydac:D;) -
Roankowi też..tak wygląda Wszystkiego dobrego w nowym domku Roanku:loveu:
-
[quote name='bonsai_88']I co? Też miałaś kulki na łapach i ogonie :evil_lol:?[/quote] :roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='halbina']kurde... chyba pójde do fryzjera... psiego... ten dla ludzi takich cudów nie potrafi.. .:evil_lol:[/quote] heheh dobre:evil_lol:
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak myslalam. tyle pracy dla wróżek teraz:loveu: