Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Nadal jest schroniskową wetką ( roczny etat dla wszytkich pracowników byl warunkiem umowy z miastem), ale od początku non stop na zwolnieniu lekarskim...................
  2. Byl dzis na spacerku. Brodzil w strumyku. bylo cudownie. Słonecznie- az za bardzo. Nie mam zdjęc niestety. Nikuś jest łokropnie nieokrzesany;) Dziki dzikszy, najdzikszy.
  3. ...a dziś jak cudnie było...:loveu:Wzięlysmy 6 psow z 17 w trójkę. kazda po dwa i poszłysmy z nimi nad strumyk. Oprócz Parówki, który jest osobistym kotem Vitki:lol: psiaki z radością skorzystały z ochlodzenia. Piły, brodziły w strumyku. Nie miałysmy aparatu ale spacer byl naprawdę udany:lol: Do domu poszły dwa psy, których imienia zapomniałam. Jedna sliczna terrierowata sunia młodziutka i szczeciniasty z 17. Doszedl nowy piesek Maksiu- przygarnięty z ulicy, oddany po roku bo....ucieka i nie załatwia sie na spacerze. Psa przywiezli znajomi wlascicielki, bo ta tak straaaasznei przezywała swoją decyzję...że nie mogla sama go odwiesc.... Ale piesek przed bramą schroniska nawiał znajomej i latal sobie wzdluz ulicy, do lasu i znow w góre i w dól.... Więc zadzwoniono po właścicielkie, ktora przyjechala i przywolałała piesa. Ten przylecial do niej szczesliwy i ufny...a ona odprowadzila go do sshroniska. łzy roniła straszne, ale przecież co ona może skoro on taki jest niewychowany.....
  4. [quote name='epe']Co Wy z tą inteligencją? Uroda jest ponoć ważniejsza:eviltong: A nasza Małpka cudniasta jest- te jej łapska grubaśne mnie osłabiają:lol: Dlaczego ta pięknota jeszcze nie w domku?:crazyeye:[/quote] hihi. tak jest. liczy się uroda. Koniec owijania w bawełnę. Już tej pseudogadaniny wbrew doswiadczeniu, jakoby liczy się tylko wnętrze, zdzierżyć nie sposób:watpliwy::mdrmed: Maupeczka w góre:)
  5. Kto pokocha niekłopotliwą absolutnie kanapową pudliczkę?:-(
  6. Kochana sunieczka:) Wspaniali są tacy ludzie wlasnie idący w kucki, w przeciwieństwie do tych, którzy pewnym szybkim krokiem podchodzą do psa, leżącego na swoim posłanku:smhair2::smhair2: po czym pochylają się nad nim i próbują głaskać, a właściciel wtedy ( np. ja) zamiera w bezruchu widząc oczyma wyobrazni psa wściekle wbijajacego swoje ząbki w natarczywą dłon:smhair2::smhair2:
  7. [quote name='mestudio']Wysłałam w mailu zdjęcia z produktami na bazarek dla psa. dzięki. jutro spojrzę w maila:) Rybciu wstaw proszę pierscionkowy bazarek w pierwszy post:) http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-pachyderka-wioskowego-tredowatego-134862/
  8. ja myślę, że psy tak mają. dla nich nie jest ważne skąd. najlepiej smakuje żarcie ze smietnika, woda z kałuzy czy konewki. Rodowodowa od szczeniora nasza dalmatka pije z uwielbieniem z kałuży, ze starych jakis zbiorników, stęchłą cieplą wode latem. Po obiedzie na deser wskakuje do gnojówki, gdzie wyrzucamy resztki żarcia, skorupki od jajek, zgniłe rośliny itp...i sobie tam dogadza. Filip z Krzyczek też bardzo by chciał, ale jest kurdupel na szczęście, więc pozostaje mu tylko pić gorącą wodę, która do doniczek napada i się latem nagrzeje:roll:
  9. lazurowe oczy:loveu::evil_lol::loveu: kocham Elzunię za to, że tak ładnie zaakceptowała Czareckiego. Jamniki są przeca wredne:diabloti:, a tu taka miła koleżanka. A Czarek ma taką gołą sikawkę- nie rosną mu włosy na sikawce?
  10. to fakt. ale jakies nowe wiesci ze strony zainteresowanych--są jacys?:roll:
  11. no. pewnie jakis piesek z boksu. Chociaz Maksiu- Dziadzio jest tam głównodowodzącym. I nadal zero zainteresowanie. A on jest naprawdę swietny. Pelen humoru..naprawdę. fajny psiur
  12. tak to bywa czasem z tą miłością. Szczególnie do zwierzaków...Olewane, bite, głodzone...ale kochamy i nie oddamy:roll:
  13. Może faktycznie ta kobieta nie wiedziala ze to choroba i że mozna leczyc. Tym bardziej nie powinna miec tego psa. Pachyderek powinien moim zdaniem iść do najlepszego swiadomego (wiemy, ze nużeniec ma to do siebie, że może wrócić) domu pod słońcem. Nie chciałabym, żeby służył za nauczkę. Rozumiem intencje, ale ciarki mnie przechodza na myśl, ze on by miał tam wrócić.
  14. Charly

    Metamorfozy

    [quote name='Darianna']Podmienione szczeniaczki i tyle :eviltong:[/quote] oni tu zawsze podmieniają,taki kłamliwy wątek, że nie wiem:shake:....:diabloti:
  15. [quote name='magenka1']A ja nawet wiem u kogo :) Będzie miał superr domek i kolezankę Samarkę :)[/quote] oooooo:loveu: a to Ty ten domek przygnałas? jakby co..to wiesz...powiedz, że ten, że dawna pani kierowniczk go tak żadnie ostrzygla ahahahhahaah
  16. dla apetytu najnowsze metamorfozy w temacie:) pod koniec czerwca zabrane z Marek szczeniaki leczone w azylu warszawskim zdjęcia Siekowa i we wrzesniu:cool3::loveu: Pachydereczek cukiereczek też będzie taki cudny:multi:
  17. Charly

    Metamorfozy

    łoł. Genialna metamorfoza:loveu::loveu::multi: i po co te posty skaczą znow ech
  18. e..tam..na pewno w meblach są korniki:shock:a ona chce sie przydac:D;)
  19. Roankowi też..tak wygląda Wszystkiego dobrego w nowym domku Roanku:loveu:
  20. Charly

    Metamorfozy

    [quote name='bonsai_88']I co? Też miałaś kulki na łapach i ogonie :evil_lol:?[/quote] :roflt::roflt::roflt:
  21. Charly

    Metamorfozy

    [quote name='halbina']kurde... chyba pójde do fryzjera... psiego... ten dla ludzi takich cudów nie potrafi.. .:evil_lol:[/quote] heheh dobre:evil_lol:
  22. tak myslalam. tyle pracy dla wróżek teraz:loveu:
×
×
  • Create New...