Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Bylem dziś na spacerku:multi: Ale radocha:multi: Ale taka w sercu, taka ukryta- bo ja taki twardy jestem facet:lol: Tylko ten mój ogonek tak mnie zdradzal...w sumie nieporzebuje ludzi...ale jak mnie poglaszczą to jest bardzo fajnie. czasem sobie az jęknę z rozkoszy,ale w ogole nie pokazuje radosci. nie znam tego, nie wiem co to...i troszkę się boje. jestem wspanialy, niekonflitkowy. Zero agresji do innych psow czy ludzi. Szczekam groznie- ale to tylko tak dla zmylki. Zresztą z ludzmi nigdy nic nie wiadomo- lepiej sie zabezpieczyc. Szczekam no i marzę o fajnej cieplej budzie, trawce zielonej i miseczce z jedzeniem. Marzę o niezaleznym fajnym czlowieku, który ceni psa- partnera, psa z osobowosćia i wlasnym swiatem, psa ktory nie robi maslanych oczy...psa który pokocha bardzo mocno i szczerze.
  2. Vitka masz może zdjęcia tej starszej laciatej suni z boksu gdzie byla Zoska, Majka itd? jesli tak- bardzo poproszę a i może tego staruszka z kwarantanny?:-( starutki jest:shake:
  3. a to pewnie dlatego- zmeczyl się i dziś już nie mógł:evil_lol:
  4. [quote name='Rybc!a']Tak, nasze schronisko jest przykładem wielkich zmian. Zmiany te tyczą się pracy i wysiłku zdeterminowanych osób, którym nie obojętne było życie naszych czworonogów. Jak dobrze, że wszystko się udało. Teraz z wielką dumą mogę powiedzieć, iż nasze schronisko jest przykładem dla innych tego typu placówek. I cieszę się przeogromnie, że mam okazję je reprezentować z innymi,zasłużonymi wolontariuszami :)[/quote] Dzis przed 18 przyszli ludzie po psa- nie zdecydowali się na zadnego- jeszcze-ale oprowadzilam ich po schronisku, a oni się dziwowali i dziwowali i dziwowaniu końca nie było;)... a, że proszę panią psy takie radosne, że na kazdym kojcu opis kazdego jednego psa, ze imiona, że spacery itd itd:multi:
  5. imprezka pewnie się zaczynie za niedlugo:multi: A Dziadzius? Dzis wpadlam w spacerowy szal i wyprowadzilam 4 psy- dziadek byl ostatni. Zaczełam o 12 okolo 16 wycienczona spacerami nie mialam już siły, ale poszlam "tylko zobaczyć";) jak się miewa Dziadzius- on spojrzal jak w moim podpisie i wystawil lapke za kraty i musialam go zabrac;) Wyjęłam z bosku i powiem Wam niedobrze:shake:- przytyl bardzo- jest okropnie zarłoczny, zawzse musi jesc pierwszy, odgania inne psy od miski i efekty są jakie są. Jest najgrubszym psem w schronisku:roll:. Zabrałam na spacer do 100milowego lasu;) zwanego Bażantarnią.... ..I zrobilo mi się bardzo głupio i przykro:oops:, bo Dziadzius to Dziadzius, a ja szlam z nim gdzies tam przez knieje i "z górki na pazurki". Biedak szedl za mną, ale widac bylo, ze to nie te lata:oops:. Przyzwyczajona jestem do podrostków czy psow w sile wieku i jakos nie pomyslalam, ze Dziadzia wcale nie chce takich spacerków. Więc tylko zeszlismy do wody i on tam sobie pił i brodzil po pachy:loveu:. Generalnie spacer go nie interesuje tak bardzo. Interesuje go czlowiek. Jest niesamowicie miziasty, przytulasty i przesmieszny. Kocha trzymac patyczki- trzeba mu je podawac, a on sobie niesie. Od czasu do czasu można udawac, ze chcemy patyczka odebrac- Dziadziu kocha taką zabawę:lol: Tak naprawde ten piesek nie potrzebuje wiele. Budy ( ladnie ocieplonej zimą), miskę jedzenia i picia i swojego czlowieka. Bo czlowieka teraz potrzebuje najbardziej. A spacerki? pewnie od grządki do grządki by zrobil:)
  6. dobrze wygląda i dobrze się czuje. z lekka rozpieszczony (jak to się mogło stac?;)) szczeka dopominając się pieszczot:cool3:
  7. biedaczyna. i gdzie on jest teraz? Ty go dokarmiasz?
  8. [quote name='Rybc!a']Jak do tej pory dziś znalazł dom BEJRUT i śliczna MAŁPKA Czekamy na kolejnych ludzi :)[/quote] i jeszcze po 17 szczeciniasta gryząca i uciekajaca kochana szczeniorka:lol:. nie wiem jak się nazywa. ale poszla i bardzo się cieszyla.
  9. [quote name='furciaczek']No wlasnie...swiebodzice nie swiebodzin:oops:[/quote] z Wroclawia jest ulv, ale to ok. 70 km w jedną stronę. ale z Dzierżoniowa jest justynavege [B][SIZE=1][SIZE=2]697 758 088 [/SIZE][/SIZE][/B] z D do Swiebodzina to 30 km jedna strona. Justyna pisze, ze za zwrot kosztów paliwa robi wizyty. edit: tfu tfu z D do Swiebodzic:evil_lol:
  10. napiszę do malawaszki, może ona wie kto takiego pieska zgubil napisz w tytule ze bez oka. moze akurat ktos go zna
  11. [quote name='Grubasia']Gdzie należy szukać tatuażu u psiaka lub czipa ? Proszę mi podpowiedzieć.????[/quote] tatuaz powinien byc w uchu a czip moze odczytac wet albo w schronisku.
  12. hm.. Wroclaw to dolnosląskie, a swiebodzin malopolska- odleglosc 350 km.. Wroclaw- swiebodzin w lubuskim to ca. 200 km w jedną stronę albo ona tyle chce jechac, albo jest jescze jakis inny swiebodzin:roll: w lubuskim w kazdym razie jest czarok i medar. chyba, ze to sa Świebodzice a nie Świebodzin. Swiebodzice są na dolnym slasku.
  13. który to jest świebodzin?. bo z mapy wychodzi mi ze są 3: jeden w lubuskim i 2 w małopolskim (?):roll: jesli w lubuskim to w Krośnie Odrzańskim jest czarok i medar (fund. Emir). Odległosc w jedna strone to 40 km, ale może jak ladnie poprosić i za zwrotem kosztów to pojadą gg czarok- 3088789 gg medar- 1965792
  14. podrzucę slicznosci w sobotni poranek:lol:
  15. Wszystkiego najlepszego w takim razie:loveu::loveu::loveu: jestes baranek w takim razie- tak jak ja:cool3::diabloti:
  16. e no rozumiem. Raczej nalezy wątpic, ze Niko wykazalby nalezyty szacunek wzgledem Jego Wysokosci, a to mogło by się skonczyc drugim naderwanym uchem:lol: ale...myśle, że najwyższy czas załozyc wątek suni z naszego schronu tak brzydkiej, małej i nieadopcyjnej, ze nawet zdjęcia nie ma. jutro się tym zajme
  17. wow:loveu: Wklej prosze zdjęcie tego tortu koniecznie:multi:
  18. :buzi: bo tak troszkę monologi prowadzilam na tym wątku:) a może przedstawisz tutaj jakies poimprezowe fotki i wogole co to za impreza jest? co robisz?
  19. no cos takiego. a nie chcecie czasem czego duzego, mlodego, slicznego ale za to z naderwanym uchem:evil_lol: To cos jest pierwszym banerkiem w moim podpisie. Gorąco polecam:loveu:
  20. Leyla, jeśli to wszytko wypali to ja mam nadzieję, ze znajdzie się ktos z Elblaga kto za zwrotem kosztów paliwa pojedzie. Bo Ty mialabys trase Warszawa- Elblag- Warszawa-Elblag-Warszawa- to trochę za duzo;)
  21. kto by pomyslal ze ta historia tak się skończy. Buleczka malutka w budzie siedziala, oczko chore miala. A dzis proszę. chodzi za swoją panią krok w krok w slicznych szeleczkach. I jak ją broniła:loveu: "mój" Nikuś nie mial prawa zblizyc się do ławki. Od razu ząbki pokazywala, a ma co pokazywac:cool3:
  22. mam nadzieję, że to wszytko wypali. zapytam p. Jolę jak sprawy stoją:)
  23. o Mru:-o:multi: Cudny plakat. macie swieto ziemi? fajnie Wam
×
×
  • Create New...