Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Rybciu nie mogą bezposrednio do schroniska zadzwonic- przynajmniej nie z moich ogłoszeń- tam nigdzie nie podałam ze jest z Elblaga a ogloszenia nie są regionalne. Jest podany numer na mnie. Ale mówiłam Tobie juz, że trzeba mu imię zmienic. Fakt, że jest słodkie i pasuje, ale "normalni" ludzie tego tak nie widzą i to imie go na wstępie dyskwalifikuje. Proponuje zmienic imię- np. na Natan, albo jak tam chcesz:lol:.
  2. kurde- myslalam, że dzis juz się dowiem ze pudel u Ciebie szczęśliwy. shit shit shit
  3. 1.powiększenie o 1 punkt Wyślij SMS o treści G5 na numer 7136 koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod: Powiększenie wyróżnienia o 3 punkty Wyślij SMS o treści G0 na numer 7355 koszt 3,66 zł (3 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod: Powiększenie wyróżnienia o 6 punktów Wyślij SMS o treści G1 na numer 7636 koszt 7,32 zł (6 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod: Powiększenie wyróżnienia o 9 punktów Wyślij SMS o treści G3 na numer 7936 koszt 10,98 zł (9 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie tu są te numery; o 1 punkt, o 3, 6 i 9. im więcej punktów tym wyzej:roll:. ale ja ostatnio wyroznialam za cale 10 zl i nic:placz::evil_lol: jesli chcesz jakis wyroznic i dostaniesz kod, przeslij mi na pw to wstawie:) Tak czy siak strasznie dzieki za pomoc. Dziadzius ma male wziecie:shake:
  4. [quote name='Maupa4']To "wychyl" się z innym "ślepaczkowym" allegro ... ;)[/quote] dobrz:lol: juz ide patrzec z kim się wychylę tym razem:)
  5. Biedak. Szczęscie mial chlopak wielkie, że trafil do schroniska:loveu:
  6. To trzeba wyslac smsa na jakis tam numer. potem przyjdzie kod i ten kod ja mogę wstawic w jego ogloszenie-wtedy automatycznie jest wyrozniony. wyroznienie jest na 7 dni i mozna wyroznic o 1, 2, 3 itd punkty. Od 1, 22 do 10 zl. nie wiem co to są te punkty:roll: Jesli mozesz jakis plakat zrobic i rozwiesci to bardzo bardzo proszę. Tak tak ja wiem z tymi ogrodkami. Posika, wysuszy, wykopie:evil_lol:
  7. To fakt. Majlo faktycznie nie ma takich szans jak Skoczek:) Wiem przeciez, ze ma się jak pączek w maśle. I jesli chodzi o jakąs tam firme, czy w ogole firme-to bylabym pierwsza krzycząca nie:cool3::evil_lol: Tyle tylko, ze on jest niesamowicie wdzięczny i przytulasty. Dlatego myslalam o domku prawdziwym- nie firmie. Inne psiaki tez uciekaja, Maks np. czy Husky- to takze są psy gdzie niestety trzeba ludziom mówic, ze nie będa mogly byc spuszczane ze smyczy. Tylko i wylącznie do takiego domu mógłby iść Skoczek, bo tylko prawdziwy dom przebije te warunki jakie już teraz ma. Ewcia Ty najlepiej wiesz przeciez o co chodzi;) Twoja Saba tez byla biurowa. I to nie "bele gdzie", a w samym Ciapkowie. W biurze sobie mieszkała, frykasy dostawala, miziana była ...dobrze jej bylo. Jednak zabrałas ją i dałas prawdziwy dom. Wiem, że decyzja zapadła. wiem, ze krzywda mu się nie dzieje. To tyle ode mnie:)
  8. [IMG]http://images41.fotosik.pl/102/c4b6f572058b07f3med.jpg[/IMG]
  9. Cudna sesja Vitka- wspaniala:loveu: dzieki wielkie:loveu::loveu:
  10. nowe ogloszenie. Maksiu cudowny starszy pan o wielkim sercu:) wyroznienie na 7 dni link do wyroznien: nie wiem czy widac, czy trzeba byc zalogowanym http://ale.gratka.pl/uzytkownik/wyroznienie/sms/1916501.html
  11. ciezko mi patrzec na zdjecia Niko w schronisku...Czemu go nikt nie chce:-( a Keyti jak wyrosla juz- sliczna jest
  12. aaa juz wiem...mowisz o allegratce. tak. zrobilam mu ogloszenie na allegratce. trzeba zaplacic kilka zlotych i wtedy pies na tydzien czy dwa czy jakos tak jest na przodzie.
  13. nie wiem nie znam się na tym. porobilam mu kilka ogloszen i odnawiam, ale weisz...nikt nie chce starszego psiaka. A on jest cudowny. Taki z humore, energiczny przesmieszny psiak:-(
  14. pewnie masz racje Vitka. Tak szybko się zapomina jak bylo...a było tak przeciez. Smutne, ale prawdziwie...schronisko mu słuzy:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/95/6c3b4ac54ccd14f4med.jpg[/IMG][/URL]
  15. tak szybko mozna zapomniec jak bylo:-o...:multi: Wygłodzony, chory PACHYDER prosi o POMOC! (607764876) - Aukcje internetowe Allegro
  16. tylko czemu nadal taka chudzina:roll:. Nie zwrócilam uwagi na to ile on je w ogole..On chętnie je? Może mu trzeba puszkowe dawac albo coś..:roll:
  17. kurcze, jaki on jest piękny:-o. Mru miala racje...mowila ze belgijski owczarek w nim siedzi jak nic. Tak czy siak. piękny dlugonogi super pies
  18. wlasnie mu robie nowe ogloszenia
  19. [IMG]http://images49.fotosik.pl/106/4a01f2b563cd26e4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/106/939d72dd7aa1c913med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/106/db86dba01fd5f0efmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/106/55bd9ea591134ba3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/102/12fa36d2a50ce874med.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images45.fotosik.pl/106/4292360534b02b3amed.jpg[/IMG] nie ma to jak dłuuuuuuuuga smycz! :loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/106/0e476b1451d5ea82med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/106/e8954d872638bd01med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/106/44bad7965fb4f684med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/102/7d01f9e9c560ca7amed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...