-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
a ok. to zamiast Ice będę proponowac Harrego. Czy są jakies aktualne zdjęcia? Vitko nasza fotografko wspaniala:)- mam strasznie duzą prosbe o zdjecia Gadulki z 3 ( i jesli zostanie czasu i miejsca to Grubcia- on nie ma zadnych fajnych i kilka Nerusia- jest przy budzie). Ja zresztą w sobotę też będę ...prawdopodobnie;)
-
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Charly replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
dziewczyny wpadam tu ni z gruchy nie z pietruchy..sorry za to:oops:, TG sa mi bardzo bliskie dlatego tez i CK i Wasze psy. Ostatnio tyle dziwnych domków jest:-(- róbcie wizyty przed adopcją.W Warszawie np ( i w sumie wszędzie) jest tyle dogomaniakow- na mapie dogo az się od dogomaniaków roi. Rozmowa telef. a wizyta to dwa różne swiaty. Ale to same wiecie;) -
Tytaniczny Tycio teraz Tytus ma dom :)
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Już w nowym domu
furciaczku czy moglabys tutaj wkleic tekst z jakim oglaszalas psiaka. I kontakt. zrobię mu gumtree na trójmiescie -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki Kana. Czy ktoś z Gdańska (dorosły i obiektywny);)mógłby pójść z Kaną? -
ma swoją wlasną bude. nie wiem na jak dlugo- ale na razie ma. bardzo się nią cieszy. Jest b. zastraszany przez inne psy. Silny mocny pies- a zachowuje się jak malizna slabiutka...Jak on sie chowal w boksie, po tym jak go Dragon pogryzl, jaki byl przerazony:-(. teraz siedzi sobie w budzie i jest bezpieczny. Boi się szybkich ruchów- chowa do budy, ale jest juz duzo lepiej. Dzis okazywal radość, ze idzie na spacer:-o- pies, którego zyciowym zadaniem jest okazywanie smutku tylko i wyłącznie cieszył się. Na spacerku polizal mnie w twarz- dla Nerusia to wieeelki postęp.
-
Eldo ( no chyba nie pomylilam imienia- kto ja:evil_lol:?) to ten bialy szczeniorek na spacerku byla "chodząca"izolatka, czyli Grubcio, Kaspar. Grubcio ( czy on ma wątek?) byl taki szczęsliwy. jest cudowny. Kaspar przytyl i chyba powoli musi zejsc z tej kurczakowej diety, bo robi się parówka;). Ania wzięla Bajaderke. Na koniec poszlam z Nerusiem- odkąd ma swoją budę bardzo się zmienił. Jest b. szczęśliwy,że ma swoje własne miejsce. Ze nikt go nie przegania, nie gryzie, nie podgryza. Ledwo co wychodzi z budy- siedzi i się nią rozkoszuje. Poza tym otwiera się coraz bardziej. Na spacerku mnie polizał (szok) w twarz:)
-
przyniósł do schroniska dzis ktos psa w typie sznaucera olbrzyma (?). czarny duży misio- max 5tyg. - pan go znalazł:crazyeye:. Jest cudniasty:loveu: i Eldo poszedł do domu:multi:. Spotkalam go pózniej na przystanku autobusowym- chodzi na smyczy jak wyszkolony:-o. bardzo grzeczny i pewny siebie piesek:loveu:
-
lepiej. zachodzę do niego- nie wchodzę- bo jakos boję się, ale gadam zza krat. nie szczeka już. jest lepiej za każdym razem.
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Charly replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
interesuje mnie wlasnie jak to jest. moze kiedys skorzystam z uslug Morii - jesli wezmie mojego Filipka:cool3:-ale boje się ze psiak będzie plakal czy cierpial czy cos. Jak to jest Moria? jak zachowywal się Dyzio? -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ja przesle numer Kanie. sorry zapomnialam:oops: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioletka'][ KIEDY MOGE SPODZIEWAC SIE TELEFONU? CHCE TO MIECJUZ ZA SOBA.[/quote] no ja mam nadzieję ze jak najszybciej:) Jak się Kana skontaktuje z Brązową to do Ciebie zadzwonią -
taki był malutki jak przyszedł do schroniska [IMG]http://upload.miau.pl/3/172938.jpg[/IMG] a tu sobota [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/2295/dsc02397640x480.jpg[/IMG]
-
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
Charly replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
zaglądam zaglądam, ale jak nie ma zdjęc to nie ma co zaglądac:cool3: a te są cudne w ogródku słonecznym:loveu::multi: -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To życzę relaksu w diabłach i czekam na wieści o nowym nabytku:) -
o fakt. zupelnie zapomialam o tym, ze Niko na kotki chętnie by zapolowal:oops:
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzeba bedzie z nim posiedziec w biurze i zpbaczyc. tyle ze to też są inne warunki, bo tam wszystko psami pachnie/smierdzi ( jak kto woli). One przy adopcji często z wrażenia sisiają i wtedy hamulce takiego psa, który te zapachy tam ma pod nosem sa oczywiscie inne. no ale nie ma innego wyjscia. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioletka'][ Kana i Brązowa - bardzo Wam dziękuję- zastąpią mnie przy tym- mieszkam w Eblągu. Przekaze im Twoje dane, zadzwonią do Ciebie i umówicie się na wizytę. Bardzo Ci dziękuję i czekam na relacje:lol: PRZECIEZ JA JUZ W PIATEK PISALAM ZE SIE ZGADZAM NA WIZYTE POADOPCYJNA. TYLKO MUSZE WIEDZIEC TROCHE WCZESNIEJ ZEBY BYC W DOMU I WYSLAC GDZIES MEZA. ON SIE KATEGORYCZNIE NIE ZGADZA. JEST STRASZNIE WSCIEKLY ZA ATAK NA NAS.[/quote] tak mi się zacytowalo -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fioletko- numer mam. przesle dziewczynom. lepiej wyedytuj ten Twoj numer tutaj. szkoda, zeby ktos niepowolany do Was wydzwanial i mieszal. a takie historie się zdarzaja niestety. wez pod uwage, ze każdy może do Ciebie teraz zadzwonic. Pokaż mężowi umowę- niestety takie mamy społeczeństwo. musimy chronic zwierzęta. To ludzie je maltretują, glodzą i zabijają. Dlatego w sprawie zwierząt nie ma miejsca na zaufanie. Wszystko musi być zapisane, udokumentowane i skontrolowane. Dlatego też umowa. Wszytko dla bezpieczeństwa zwierząt. chodzi tylko i wylącznie o nie. Nie o porządek w mieszkaniu, fryzurę czy ilość książek na półkach. Więc jesli ze zwierzakami wszytko tak jak ma byc-nie ma się czego obawiac:)