Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. ja juz rozmawialam z p. Jolą dzis. wiec pojedzie tylko jedna z pań. Maszaberlę już tez poinformowalam. Czekam tearz na info, czy pojedzie p. Jola czy też pani Kasia:)
  2. co to jest brytyjski niebieski dejmon? aaaaaaaaa mowisz o kocie? o devonie? ale to pewnie niemozliwe hm.. więc co takiego przyszlo?:lol:
  3. 99% pytających "wie" co prawda gdzie będzie to DT, młodzież się doinformowala. Ale emdziolku odpisz w koncu, gdzie te psy idą i niech się to skończy albo wejdzie w runde drugą.
  4. nio. tylko Grubcio sam zostal:-(. Bidulek- a tak to mial kompana w Nikusiu. Polubili się. ech. takie zycie.
  5. Doroto ktoś musi wykonac wizytę adopcyjną. tak jest napisane w umowie- przeczytaj. Musimy wywiązać się z tego obowiązku- szczególnie teraz, kiedy sa wątpliwosci tyczące się zdrowia suczki z naszego schroniska. Kana i Brązowa - bardzo Wam dziękuję- zastąpią mnie przy tym- mieszkam w Eblągu. Przekaze im Twoje dane, zadzwonią do Ciebie i umówicie się na wizytę. Bardzo Ci dziękuję i czekam na relacje:lol:
  6. [quote name='kordonia']A jeszcze dodam, ze dziś Niko miał wrócić do 17, czyli skończyłyby sie dla niego spacery...[/quote] wspaniale- zrządzenie losu cudowne. Przedwczoraj jak śmigal po wodzie w bażantarni zamarzylam się i widzialam go w fajnym domku z ogrodem i ciężko przy tym wzdychalam az Grubcio się mną zainteresował:roll:. A tu taka niespodzianka
  7. Poszłam dziś nad kanał rzucić kwiatek na wodę, w miejsce gdzie w styczniu topił się Nikuś- tak dla dobrego losu Nikusia... Poszłam w szczęśliwym nastroju...i już z daleka widzę w tym samym! miejscu grupę osób- auto strażackie, pracowników naszego schroniska....Biorę psa na smycz i pędzę na miejsce....właśnie wyłowili mlodego pieska....klasycznie przywiązany był do wora na ziemniaki, w worku kamienie. Jest gorąc, poziom wody opadl bardzo mocno i światu ukazał się topielec. Kwiatka dla Nikusia zgubilam gdzies po drodze.Po drugiej stronie kanału statek restauracja, ludzie na kajakach, łodkach, motorówkach, muzyka grala....Jak w horrorze...szłam do domu zastanawiając się po co światu ludzie- to jakis błąd w ewolucji.
  8. nie wiem co się dzieje. OTOZ jest powiadomiony. Przekazalam skany umów, ktore przeslala mi Gameta. nie mam żadnych informacji. Ja sama na dzien dzisiejszy nie mogę się ruszyc z Elbląga. Kana czy Ty jestes inspektorem? Czy możesz sie skontaktowac z Gametą. proszę dziewczyny, ktore sa na miejscu o pomoc. [COLOR=red][B]i w ogóle piszcie prosze na pw[/B][/COLOR]
  9. alez on jest piękny Mru, jak mówilas o łancuchu wyobrazalam sobie starszego wylinialego nieszczęsnego psiaka, a tu takie cudo:-o
  10. [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Tofik,18733]Tofik - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] tylko nie mówcie nikomu gdzie on jest. jesli znajdzie się chętny, napiszcie to wspólnie poszukamy kogos do wizyty. no i więcej ogloszen ( lokalna prasa) się przyda
  11. maupiszon będzie sterylizowany. choc w sumie to latwiej by bylo wykastrowac Nikusia i juz. ale pewnie ludzie nie chcą w czasie cieczki Małpki pól psiego miasta mieć pod domem.
  12. Po prostu te informacje ktore są juz w pierwszym poscie. Pomijajac miejsce pobytu psa. Mozesz napsiac, ze przybłąkał sie taki a taki piesek, tak wyglada, nie ma gdzie się podziac. Ze masz tylko mozliwosc oddania go do schroniska, ktore jednak dla psa ulomnego jest wyrokiem smierci i ze szukasz mu bardzo pilnie domu. na dogo jest poza tym link do strony z ogloszeniami na pwp w przyklejonych.
  13. [SIZE=3][COLOR=purple][B]Ogromniaste dzięki Ewcia za telefon:lilangel::lilangel::lilangel:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#800080]A wieści są takie: przyjechała pańcia małpkowa, że Małpiszonek smutny ( nie ma to jak elbląskie schronisko heheheheh:D:mdrmed:)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#800080]Efekt smutku taki, że do domku poszedł.....taram taram ..[SIZE=5]NIKUŚ....:mdleje: :Cool!::Cool!::Cool!:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#800080]gdybym ja chciała młode psiurki ze wspaniałą osobowością- pewne siebie, przyjazne, zwariowane:loveu: wzięłabym dokładnie tą dwójkę. Cudownie:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
  14. .....ciąg dalszy .....Małpka siedzi sobie u pani doktor w ogrodzie i wspomina jak to było jeszcze w schronisku: "Ach..uciekalam sobie z kojca...największa, "najmądrzejsza"..ach biegalam sobie po schronisku. Ach wolności. witalam w tylnej bramie Nikusia jak wracal ze spacerku. Bawilam się z nim trochę- o dziwo mimo ze bylam wszędobylskim szczeniakiem Nikuś nie warczal na mnie- jak to zwykl robic z innymi szczeniakami...Był miły do mnie i merdał ogonkiem, bawil się ze mną....A teraz siedzę sobie tutaj sama i jest mi smutno...." Więc małpkowa pani w te pędy popędzila do schroniska i właśnie teraz (godz. 10) [SIZE=3][COLOR=purple][B]adoptuje Nikusia:crazyeye::-o:crazyeye: Hurraaaa:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]
  15. [SIZE=3][COLOR=seagreen]Nikuś poszedł do domku tam gdzie jest już Maupka z naszego schroniska:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#2e8b57]Kochany Nikusiu i Maupko wszystkiego dobrego:angel::angel::angel:[/COLOR][/SIZE]
  16. jakby Wam to powiedziec..hmm...hmm.... [SIZE=7][COLOR=purple]Niko znalazł dom:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :smilecol: :smilecol: :smilecol: :smilecol: :laola::laola:[/COLOR][/SIZE]
  17. [quote name='Kana']Wychodze z podziwu za waszą cierpliwość do tej osoby... Biedna pudelka...[/quote] Kana...OTOZ jest poinformowany.
  18. Pani Kasia jest przedstawicielem OTOZu. dzięki za numer. Jutro przekaże pani Joli i powiem co i jak a swoją drogą to takie typowe dla nas. Najchętniej wszyscy by pojechali i trzymali psa za łapę hihihi:loveu::multi:
  19. jak najbardziej nie mozna go oglaszac z miejscem pobytu. nie pisac oczywiscie ze jest bezdomny i kazdy moze go sobie zabrac. po prostu napisac ze sie przybląkal i czeka na dom. numer telefonu i tyle. a dom sprawdzic. wizyta przeadopcyjna, umowa i wizyta po adopcji. wzór umowy jesli chcecie moge przeslac na maila
  20. maszaberla wysylam Tobie maila p. Joli na pw no to wszystko dograne. Rybciu popros tate o te koszta jeszcze. bardzo się cieszę, ze p. Jola i Kasia poswięcą się dla grubaska i pojadą:) Domyslam się, ze występ w TV nie jest marzeniem każdego ( szczególnie z grubasem, który w kazdej chwili moze uwalic kupala lub siknąc hihihi...maszaberla zartuję oczywiscie hihihihi). No i oczywiscie niezastąpiona asysta Rybci:) acha..no i trzeba pomyslec do jakiego domu może dziadzio iść. Więc hm...nie wiem czy on w mieszkaniu nie będzie siusial - tzn. nie chodzi mi o nauke czystosci, ale w ogole. zresztą dziadzia stawy nie sa juz najlepsze, więc mieszkanie raczej nie wchodzi w grę- nawet takie z windą nie- bo najpierw trzeba jednak trochę schodkow wejsc, a Dziadzia nózie potrzebują spokoju. Mysle ze dla niego dom z ogrodem a w nim buda ( dobrze ocieplona na zimę) i wejscie do domu jesli będzie tego chcial- (będzie na pewno ,bo on ciągnie bardzo do ludzi:)).
  21. Fioletko dlaczego nie wpuscilas inspektorów?
  22. o dzięki Ci Panie Boże:multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: najszczęśliwszy dzien w moim życiu (dotychczas:cool3:) dzieki dzieki dzieki dzieki yuupiiiiiiiiiiii:multi::multi::multi: niech mu pazury obetnie. dlugie strasznie.
  23. [quote name='Rybc!a']Być może źle zrozumiałam: pies wraca do schroniska? :-o[/quote] jesli to pies wróci do Gamety
  24. Charly

    pudle szukaja domu

    szczególy na pw
×
×
  • Create New...