Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [URL="http://img12.imageshack.us/img12/4607/nikusigrubcioapril003.jpg"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4607/nikusigrubcioapril003.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3903/nikusigrubcioapril006.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7800/nikusigrubcioapril023.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5769/nikusigrubcioapril009.jpg[/IMG] i mój Adonis raz jeszcze:loveu: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1589/nikusigrubcioapril016.jpg[/IMG]
  2. na spacerku byłem dzis z moim kolega Grubciem:) [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6638/nikusigrubcioapril031.jpg[/IMG] ..a tak Grubcio robi kupę:smile:..Okoliczne drzewka tak ładnie naznaczył:errrr: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7471/nikusigrubcioapril019.jpg[/IMG] a tak Niko:lol: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7578/nikusigrubcioapril018.jpg[/IMG]
  3. [quote name='gops']jesli to jest ten o ktorym mysle to to zaden doberman a najprawdziwszy pinczer sredni :loveu: i na waszym miejscu szukalabym tatuazu :diabloti::evil_lol:[/quote] pogoglowalam- poczytalam wikipedię i.......:crazyeye:masz rację najprawdziwszą. To rasowiec, choc chyba lekko skundlony;) tak wygląda "Kacperek- doberman elbląski":evil_lol::evil_lol: [URL="http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Pinczer_%C5%9Bredni_YORK_YUE_WAN_Igniculus_(FCI).jpg&filetimestamp=20090218085951"][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/54/Pinczer_%C5%9Bredni_YORK_YUE_WAN_Igniculus_%28FCI%29.jpg/250px-Pinczer_%C5%9Bredni_YORK_YUE_WAN_Igniculus_%28FCI%29.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Pinczer_%C5%9Bredni"]Pinczer średni - Wikipedia, wolna encyklopedia[/URL] tzn. na razei tak nei wygląda- bo jest b. wychudly i coś dopadło jego siersc- troszkę lysieje- no ale już idzie do przodu:) "..(..) posiada silny instynkt łowiecki" - acha- wszytko pasi. Poza tym to straszny przytulaka:)
  4. [quote name='Vitka']To chyba Kaspar :evil_lol: nie Kacper ;)[/quote] Niech będzie Kaspar:)
  5. Kacper jest w izo obok Nikusia i Grubcia-taki chudziutki- "pseudodoberman";)
  6. [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6638/nikusigrubcioapril031.jpg[/IMG] ..a tak Grubcio robi kupę:)..Okoliczne drzewka tak ładnie naznaczył:errrr: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7471/nikusigrubcioapril019.jpg[/IMG] a tak Niko:lol: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7578/nikusigrubcioapril018.jpg[/IMG] i mój Adonis raz jeszcze:loveu: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1589/nikusigrubcioapril016.jpg[/IMG] Zdjęcia Kacperka są na aparacie pani Joli. Kacperek ma jakiegos myśliwego w rodowodzie pewnie. W lesie zmienil się nie do poznania. Tak jakby wreszcie był tam gdzie ma być. Pewny siebie piesek. Nos w glebe i węszył węszyl, węszyl- nic już się nie liczylo:)
  7. Grubcio to wędrowniczek i troszkę cięzko zrobić mu zdjęcie [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3346/nikusigrubcioapril010k.jpg[/IMG] ładnie stanął na portrecik, no ale zaczął się otrzepywać:roll: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6163/nikusigrubcioapril025.jpg[/IMG] jest szalenie przyjazny i miziasty. skacze, liże, tuli się. Z tego mam tylko takie zdjęcie:lol: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2043/nikusigrubcioapril014.jpg[/IMG] kumple:lol: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5720/nikusigrubcioapril022.jpg[/IMG]
  8. Dziś na spacerek zabrałam z izolatki Grubcia z Niko, a potem Kacperka. Towarzysze niedoli z 17;) Nikuś i Grubcio [URL="http://img12.imageshack.us/img12/4607/nikusigrubcioapril003.jpg"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4607/nikusigrubcioapril003.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3903/nikusigrubcioapril006.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7800/nikusigrubcioapril023.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5769/nikusigrubcioapril009.jpg[/IMG] Shot with [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=DC-302&make=AGFAPHOTO"]DC-302[/URL] at 2009-04-21 cdn....
  9. [quote name='brazowa1']jest jeszcze inna mozliwosc.Gdyby Fioletka pozwoliła pomoc zwierzetom,schowala ambicje do kieszeni.Juz nic nie chcemy,tylko pomoc zwierzetom,ludzie nas nie obchodza,ani dlaczego,nic...[/quote] no właśnie. ugodowe rozwiązanie bez wyciągania jakichkolwiek prawnych konsekwencji.
  10. [B]Glutofia[/B] podaj proszę maila
  11. każdy patriarchat się kiedys skonczy- Sonieczka & Co. wskazują drogę:multi::multi:
  12. jest tearz tutaj:) [url=http://ale.gratka.pl/kategoria/zwierzeta-7.html?p=1]Zwierz link nie dziala:roll:
  13. ona musi po prostu. jest tak cudna, tak serdeczna i radosna- serce sie otwiera jak wybiega na spotkanie. Udało się tym psiakom po tej zmianie- szczegolnie szczeniorki są dopieszczane, doglądane- tlusciutkie i szczęsliwe:loveu: nie wiem czy to juz pisalam- Maupeczka ma niesamowite futro. takiego nie spotkalam jeszcze u zadnego psa. A przeciez nie jest kąpana, tarza się we wszystkim jak to szczeniak. Futerko jest niesamowicie delikatne i miękkie. jak pióra ptaka. cudna jest:loveu:
  14. e no to wszytko zostanie w rodzinie pod nadzorem:multi: Super, po tym wszystkim co ta dziewczynka przeżyła należy jej się prawdziwy fajny domek. suuuuper:multi:
  15. Leyla wyrózniła ogłoszenie Dziadziusia i powędrowal na samą góre:loveu: Dziękuję:loveu::loveu:
  16. była. piszcie najlepiej do gamety na pw
  17. ale ma ogon:crazyeye:. nie ucieknie w dal? miałaś oko...pięknego psa sobie wybrałaś:multi:
  18. Charly

    Chinook

    o dzięki:) nie znalazlam wczesniej. w takim razie wątek do zamknięcia
  19. czy jest organizacja jakas tutaj, ktora probowala juz tego: cytat Grzegorz Lindenberg: :Zgodnie z przepisami, hodowanie psów, jak w zasadzie każde działanie, na którym się zarabia, jest opodatkowane podatkiem dochodowym, którego pseudohodowle przypuszczalnie nie płacą. Poniżej znajdziecie przygotowany przez prawnika wzór pisma do lokalnego Urzędu Skarbowego, który każde stowarzyszenie czy fundacja zajmujące się zwierzętami może wysłać - z odpowiednimi pieczątkami i podpisami osób upoważnionych (Zarząd itp.). Pismo raczej należy wysyłać listem poleconym a jeśli brak będzie odpowiedzi - dzwonić ponaglająco albo wysyłać kolejne pisma ze skargami. Jeśli będzie trzeba, wzór skargi przygotujemy. [B]Urząd Skarbowy w ...................... Zawiadamiający: .................................................. ............................................ Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa lub wykroczenia skarbowego. Zawiadamiający informuje, że w toku wykonywania zadań statutowych ustalono, że zachodzi uzasadnione podejrzenie iż Pan/Pani.............. zam. ........................ prowadzi niezarejestrowaną zgodnie z obowiązującymi przepisami działalność gospodarczą w formie hodowli psów. Hodowla znajduje się w ................................. Z uzyskanych informacji wynika, że działalność ta prowadzona jest stale i nieprzerwanie co najmniej od ....... roku. Istnieje prawdopodobieństwo, że wymieniona/y nie ujawnia właściwemu organowi skarbowemu przedmiotu i podstawy opodatkowania oraz nie składa deklaracji w odniesieniu do dochodów osiąganych z wyżej wymienionej działalności. Powyższe może stanowić przestępstwo skarbowe określone w art. 54 § 1 lub wykroczenie skarbowe określone w art. 54 § 3 Kodeksu karnego skarbowego. Mając na uwadze powyższe Zawiadamiający wnosi o: 1.przeprowadzenie stosownego postępowania wyjaśniającego, 2.Informowanie Zawiadamiającego o podjętych działaniach i ustaleniach. Data, /podpis...../"[/B]
  20. ten domek Roxi zawdzięcza w całości Tobie Vitka:lol:- najpierw okiełznałaś dziką bestię:evil_lol:-a potem ją socjalizowałas no i potem poszla do Swiatowidu:lol::multi:
  21. maupka jest cudna.biega sobie, bo jej pozwolą, a jak nie pozwolą to sama sie gramoli z kojca:evil_lol:. Wracalam wczoraj z NIko ze spacerku, a w bramie ( tylnej) wita nas jak najserdeczniej..kto? no Maupiszonek kochany. Rozradowana, ogonkiem merdała, ślicznotka. acha- zmienił jej się wyraz pyszczka. teraz wyglądac wielce ynteligentnie:loveu:
  22. dziękuję Natusiu:) Dziś nie dałam rady z allegrem. Zrobię jutro. allegro zaproponowała i opłaca pani dobra dusza Maupa4:loveu:
  23. piękny- ale zarósł:crazyeye: Baaaaaardzo dziękuje:loveu: zaraz zabieram się za ogłoszenia
  24. [quote name='Maszaberla']Rybcia ja czekam na Twoja sunie (w tej chwili w ciazy) ale robie grafik na przelom maja/czerwca - schronisko z Elblaga jeszcze sie nie pokazalo w TV Jestescie chetni przyjechac do studia z Dziadziusiem i przy okazji wziac Molly? http://www.dogomania.pl/forum/f28/molly-mikroskopijna-sunia-idealna-dla-osoby-starszej-132861/ To samo napisalam na watku dziewczyneczki Molly ;) :-o o wow. A gdzie to jest? edit: a widze- Warszawa...
×
×
  • Create New...