Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. oki. dziś nie będę w schronisku więc nie wiem, może rybci będzie wiedzial. ale to rybcia pewnie napisze pozniej jesli cos wie. co do sisiania jeszcze bo posty skaczą - z dziadziem jest dobrze, bo on jest miziasty. więc wystarczy się z nim poprzytulac i nie będzie myslał o sikaniu.
  2. no hihi. tak trzeba będzie zrobic. jak stoi przy nodze to po prostu stoi. w biurze bylam z nim raz, tez nie sikal. tylko jak zacznie spacerowac to moze siknac:razz:, także o tym trzeba będzei pamiętac. nero np. raczej srednio by się nadawal, bo niestety nie zna chyba pojecia domu... Jak zaden inny pies sika w biurze po scianach bez zażenowania. Wczoraj jak otrzymal nową budę, pierwsze co zrobil, to obsikal ją z każdej strony:lol:
  3. kurcze. no wiesz- z nim nie jest tak zle jak z Nerusiem, bo ten obiskuje kazde nowe miejsce:roll:. Ale Dziadzius tez probuje oznaczy to czy owo. rozwiązanie jest proste- trzeba go będzie trzymac caly czas blisko czlowieka. nie dać lazic i wąchac wszytkiego. wtedy nie będzie sikał
  4. głodowkę będzie mu trzeba będzie zrobic jak nic. wtedy kupola nie walnie:evil_lol:- ale na bank obsisia to i owo:diabloti: daj proszę kontakt do Ciebie na pw- przekaże dane p. kierowniczce.
  5. [quote name='danka1234']ano tak,Frytulcia juz mieszka u bianki,na szczęscie.:multi::multi::multi:[/quote] też tak chce...ledwo wątek założony już w nowym domu...:watpliwy:.....też poszukam takich juz w nowych domach i zaloze watki Mru- tak jak Ty:eggface:
  6. [quote name='Isadora7'][SIZE=6]Frytka jest od tygodnia u [B]bianka0[/B][/SIZE][/quote] [SIZE=7]o to wspaniale:multi:[/SIZE] [SIZE=7]gumtree usunięte[/SIZE]
  7. [url=http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pokochaj-molosa-W0QQAdIdZ123911801]Pokochaj molosa - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Trójmiasto[/url]
  8. gumtree ma na razie [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-jamniczka-wyrzucona-na-bruk-W0QQAdIdZ123909060]Maleńka jamniczka wyrzucona na bruk - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url]
  9. zużyla się na pewno. zrobie jej gumtree. namiary na kogo? a widze
  10. [quote name='li1']Czyli w zeszlym roku byly w danej miejscowosci osoby dorosle ? Czy teraz nie mogla osoba starsza zajac sie psami ? Nikt blizej mieszkajacy niz np. ja nie mogl pomoc psom ? A w przyszlosci, czy znajdzie sie starszy wiekiem dogomaniak co moze zajac sie sprawa bezdomnych psow ? A w ogole, trzeba zmusic wladze gminy do dzialania. Bo jak rozumiem to teraz sa z tym jakies problemy? Tzn jest porzadne schronisko ? Sa sterylki ?[/quote] gameboy odpowiedziala, ale usunięto. Pisalam o wątku - nie miejscowosci. I tak- emdziolek jest sama. Czy jest porządne schronisko? Z tego co pisano na dogo jest tam schronisko i nawet całkiem dobrze funkcjonujące tzn. nie jest to mordownia:roll:
  11. juz się nie mogę doczekac kiedy w ten obrazek wkomponuje się boska Lucka:multi: kurcze nie ma to jak cale stadko ech:lol:
  12. dziewczyny dogo będzie zmieniane, naprawiane i co tylko a wtedy często nie dziala. wymienmy się danymi tak na wszelki wypadek. piszcie tu albo na pw rybci dane są w pierwszym poscie moje: 785 132 983 gg: 8820431
  13. aaaa...to jest najlepsze:evil_lol::evil_lol::multi:
  14. zrobię mu ogloszenia na cafeanimals. trochę szczescia i ukaze się w metro. moze to cos da. na kogo oglaszac?
  15. alegratka, gumtree i kilka innych. nie ma allegro
  16. ..najbardziej podoba mi się, ze Igor właczyl sie w socjalne zycie na podwórku:loveu::multi:i ,że jego pani mówi, że jest sliczny. Bo, że mądry to się wie, wszystkie pieski sa mądre. Ale, że sliczny to..no...wiecie:loveu::lol::multi:
  17. Molly jedzie do Warszawy i będzie w TV razem z Dziadziem:multi: Transport oplaci Leyla:loveu:, psiaki zawiezie tata Rybci:loveu:, a wystąpi Molly, Dziadzio i chyba nasza p. kierowniczka:multi:
  18. Mysle teraz caly czas o tym Skoczku. jak mu tu ulzyc trochę. bardzo mi zal jego szyjki.
  19. jak slyszalam, w tym tygodniu ma dojsc do spotkania i wizyty. Czy to prawda Fioletko ze nie otwieralas drzwi w zeszlym tygodniu? Bo jesli tak- pies z naszego schroniska- odbierzemy go. Mam dosc tej ciuciubabki. do konca tego tygodnia czekam Fioletko.
  20. widzę wlasnie:crazyeye:. Okropnosc. dzieki. ja nie znam się na tym nie wiem jak to naprawic. poprosze Mru- ona robila banerek. a zaraz podam link do jego wątku http://www.dogomania.pl/forum/f28/nero-zapomniany-opuszczony-molosowaty-134806/
  21. ...jak opowiadalam dzis naszej p. kierowniczce o Tobie to twarz przykryla rękami i spytała "kto to taki"? " ale czemu chce to zrobic"? :iloveyou::iloveyou: to takie dziwne..z jednej strony patrzec w oczy ludziom, którzy przynoszą swoje psy, często takie, które domu już nie znajdą, a potem tacy którzy tyle kasy i czasu poswięcić chca na jednego tlustego starego Dziada;):loveu:
  22. mam:) napiszcie do rotek- jak nick wskazuje nie zajmuje się pudlami;) no i osoba godna zaufania jak zresztą justynavege też. Giselle4 wlasnie polecila napisac albo do justyny albo do rotek
  23. poczekamy na termin- bo to nigdy nie wiadomo nic. ja mysle ze do warszawy i z powrotem jest 300:oops:.Ale to rybcia wie lepiej, bo oni już robili takie trasy.
  24. na pewno pani.pan będzie kierowcą, a pani kierowniczka pewnie pojedzie, a jak nie to może Ania behawiorystka. Ale to jest szczegól:) Tak tak kochana Leyluniu- "wystarczy", ze przelejesz kasę:modla::modla::oops: edit: a jak już potem zadzwoni milion ludzi po dziadziusia, to sprzedajcie im też Nerusia (w moim podpisie)- bo też stary, ale w złej sytuacji bo straszna dupcia wolowa. nie potrafi się obronic, w przeciwienstwie do dziadzia, który króluje w boksie:razz:
×
×
  • Create New...