-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oki. dziś nie będę w schronisku więc nie wiem, może rybci będzie wiedzial. ale to rybcia pewnie napisze pozniej jesli cos wie. co do sisiania jeszcze bo posty skaczą - z dziadziem jest dobrze, bo on jest miziasty. więc wystarczy się z nim poprzytulac i nie będzie myslał o sikaniu. -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no hihi. tak trzeba będzie zrobic. jak stoi przy nodze to po prostu stoi. w biurze bylam z nim raz, tez nie sikal. tylko jak zacznie spacerowac to moze siknac:razz:, także o tym trzeba będzei pamiętac. nero np. raczej srednio by się nadawal, bo niestety nie zna chyba pojecia domu... Jak zaden inny pies sika w biurze po scianach bez zażenowania. Wczoraj jak otrzymal nową budę, pierwsze co zrobil, to obsikal ją z każdej strony:lol: -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze. no wiesz- z nim nie jest tak zle jak z Nerusiem, bo ten obiskuje kazde nowe miejsce:roll:. Ale Dziadzius tez probuje oznaczy to czy owo. rozwiązanie jest proste- trzeba go będzie trzymac caly czas blisko czlowieka. nie dać lazic i wąchac wszytkiego. wtedy nie będzie sikał -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
głodowkę będzie mu trzeba będzie zrobic jak nic. wtedy kupola nie walnie:evil_lol:- ale na bank obsisia to i owo:diabloti: daj proszę kontakt do Ciebie na pw- przekaże dane p. kierowniczce. -
Stara zużyta jamniczka Frytka... już w nowym domu :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']ano tak,Frytulcia juz mieszka u bianki,na szczęscie.:multi::multi::multi:[/quote] też tak chce...ledwo wątek założony już w nowym domu...:watpliwy:.....też poszukam takich juz w nowych domach i zaloze watki Mru- tak jak Ty:eggface: -
Stara zużyta jamniczka Frytka... już w nowym domu :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][SIZE=6]Frytka jest od tygodnia u [B]bianka0[/B][/SIZE][/quote] [SIZE=7]o to wspaniale:multi:[/SIZE] [SIZE=7]gumtree usunięte[/SIZE] -
[url=http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pokochaj-molosa-W0QQAdIdZ123911801]Pokochaj molosa - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Trójmiasto[/url]
-
Stara zużyta jamniczka Frytka... już w nowym domu :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
gumtree ma na razie [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-jamniczka-wyrzucona-na-bruk-W0QQAdIdZ123909060]Maleńka jamniczka wyrzucona na bruk - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url] -
Stara zużyta jamniczka Frytka... już w nowym domu :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
zużyla się na pewno. zrobie jej gumtree. namiary na kogo? a widze -
[quote name='li1']Czyli w zeszlym roku byly w danej miejscowosci osoby dorosle ? Czy teraz nie mogla osoba starsza zajac sie psami ? Nikt blizej mieszkajacy niz np. ja nie mogl pomoc psom ? A w przyszlosci, czy znajdzie sie starszy wiekiem dogomaniak co moze zajac sie sprawa bezdomnych psow ? A w ogole, trzeba zmusic wladze gminy do dzialania. Bo jak rozumiem to teraz sa z tym jakies problemy? Tzn jest porzadne schronisko ? Sa sterylki ?[/quote] gameboy odpowiedziala, ale usunięto. Pisalam o wątku - nie miejscowosci. I tak- emdziolek jest sama. Czy jest porządne schronisko? Z tego co pisano na dogo jest tam schronisko i nawet całkiem dobrze funkcjonujące tzn. nie jest to mordownia:roll:
-
czekamy:lol:
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
juz się nie mogę doczekac kiedy w ten obrazek wkomponuje się boska Lucka:multi: kurcze nie ma to jak cale stadko ech:lol: -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny dogo będzie zmieniane, naprawiane i co tylko a wtedy często nie dziala. wymienmy się danymi tak na wszelki wypadek. piszcie tu albo na pw rybci dane są w pierwszym poscie moje: 785 132 983 gg: 8820431 -
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
Charly replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
aaaa...to jest najlepsze:evil_lol::evil_lol::multi: -
zrobię mu ogloszenia na cafeanimals. trochę szczescia i ukaze się w metro. moze to cos da. na kogo oglaszac?
-
alegratka, gumtree i kilka innych. nie ma allegro
-
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
Charly replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
..najbardziej podoba mi się, ze Igor właczyl sie w socjalne zycie na podwórku:loveu::multi:i ,że jego pani mówi, że jest sliczny. Bo, że mądry to się wie, wszystkie pieski sa mądre. Ale, że sliczny to..no...wiecie:loveu::lol::multi: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jak slyszalam, w tym tygodniu ma dojsc do spotkania i wizyty. Czy to prawda Fioletko ze nie otwieralas drzwi w zeszlym tygodniu? Bo jesli tak- pies z naszego schroniska- odbierzemy go. Mam dosc tej ciuciubabki. do konca tego tygodnia czekam Fioletko. -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
widzę wlasnie:crazyeye:. Okropnosc. dzieki. ja nie znam się na tym nie wiem jak to naprawic. poprosze Mru- ona robila banerek. a zaraz podam link do jego wątku http://www.dogomania.pl/forum/f28/nero-zapomniany-opuszczony-molosowaty-134806/ -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
...jak opowiadalam dzis naszej p. kierowniczce o Tobie to twarz przykryla rękami i spytała "kto to taki"? " ale czemu chce to zrobic"? :iloveyou::iloveyou: to takie dziwne..z jednej strony patrzec w oczy ludziom, którzy przynoszą swoje psy, często takie, które domu już nie znajdą, a potem tacy którzy tyle kasy i czasu poswięcić chca na jednego tlustego starego Dziada;):loveu: -
Tytaniczny Tycio teraz Tytus ma dom :)
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Już w nowym domu
mam:) napiszcie do rotek- jak nick wskazuje nie zajmuje się pudlami;) no i osoba godna zaufania jak zresztą justynavege też. Giselle4 wlasnie polecila napisac albo do justyny albo do rotek -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poczekamy na termin- bo to nigdy nie wiadomo nic. ja mysle ze do warszawy i z powrotem jest 300:oops:.Ale to rybcia wie lepiej, bo oni już robili takie trasy. -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na pewno pani.pan będzie kierowcą, a pani kierowniczka pewnie pojedzie, a jak nie to może Ania behawiorystka. Ale to jest szczegól:) Tak tak kochana Leyluniu- "wystarczy", ze przelejesz kasę:modla::modla::oops: edit: a jak już potem zadzwoni milion ludzi po dziadziusia, to sprzedajcie im też Nerusia (w moim podpisie)- bo też stary, ale w złej sytuacji bo straszna dupcia wolowa. nie potrafi się obronic, w przeciwienstwie do dziadzia, który króluje w boksie:razz: