-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
wlasnie taki byl plan. zmieniac z obrozy na szelki i znow na obroże i tak non stop. poczytam zaraz dokladnie co tam napisalas o tych szelkach, ale ja się nie znam na tym. szkoda ze Ciebie nie ma w schronisku Ania mu przymierzala jakies tam szelki, ktore byly- ale:shake: Jesli masz jakies odpowiednie na zbyciu:roll: to wiesz...;)
-
bieda:-(. Schronisko to wyrok.
-
Kubuś podobno nie jest łatwym pieskiem- nie można mu się dziwic. piszę podobno, bo ja do niego nie ciumkam, bo on ma wielu ciumkaczy:loveu:. Ale podobno akceptuje tylko p. kierowniczke i jej córke, a poza tym jest róznie- podniesiona ręka czy coś i mały gryzie....
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nio. a pojedzie nikt inny jak najwspanialszy tato na swiecie- czyli tata naszej wolontariuszki Rybci:multi: nie wiem jeszcze kto będzie reprezentwoac schronisko. czy p. kierowniczka czy Ania behawiorka- bo takie byly dzis przemyslenia- ale to już dziewczyny obgadają organizacyjnie oznacza to ze 1) czekamy na termin 2) jak juz będzie termin to pieniądze na benzyne trzeba będzie przelac na konto taty Rybci ojejka. ale cud normalnie:-o:multi: Dziadzia i Molly, ale szczegolnei dziadzia trzeba będzie przeglodzic noc wczesniej, bo on na spacerkach non stop kupy robi, bo żre za trzech:lol: -
[quote name='gops']a tak wogole to obroze powinien miec szersza jak caly czas musi w niej chodzic , ale szelki sa najlepszym rozwiazaniem , nie wyobrazam sobie co on bedzie przezywal..zawsze z ludzmi i wogole a teraz sam w boksie zamkniety bez mozliwosci pochodzenia chociaz na tym 4m sznurku[/quote] wyskoczyl z szelek. chyba ze mocno mu się je scisnie, ale wtedy one będą go przecierac. problem z nim taki, ze wszystko musi miec mocno zacisnięte- zeby nie uciekl. gops Ty się znasz na szelkach itp:cool3:. nie ma jakis takich z których pies nie wyskoczy?
-
[quote name='M@d'] UPDATE: odwołuję użyte gdzieś słowo "pracownik" - tego nie wiem i jest to zbyt daleko idące sformułowanie/podejrzenie. (podejrzenie oparte wyłącznie na tym, że spora część postów pisana jest ok. 7 rano, a komu chciało by sie wstawać o 7 rano, żeby napisać coś dobrego o używanej karmie :diabloti:. Pozostałe są po 19, co wskazywało by na pisanie tuż przed pracą i po pracy aby uniknąć użycia firmowego IP) :smhair2::smhair2: dogomaniacy sprytni ludzie...aż strach się bać....:cool1:;)
-
dom dla pudla w okolicach Gdanks, Gdynia, Sopot. Pani z dzieckiem-dom do sprawdzenia- mam tylko kontakt mailowy. Jesli macie w tych okolicach jakiegos pudliszona piszcie na pw
-
dziewczyny macie jakies plany wzgledem niego. Moze jakis plakat zrobic i rozwiesic w okolicy? co?
-
pogryzł go dzis Dragon:placz::-(. Ania behawiorka odczepiala Dragona:-(:placz:, a ja potem łapałam Nerusia na smycz, zeby go wyprowadzic. jaki byl wystraszony:-(. To straszne widziec taką kochaną starszą psinkę tak bardzo wystraszoną. Ma skaleczone oczko i ucho. teraz jest w budzie. Jest taki kochany:-(. Czemu nikt go nie chce. Przeciez on nie wymaga wiele. jest taki nie narzucajacy się, taki fajny..ech tak sie ucieszyl ze wyszedl z tego kojca, ze pierwszy raz radość okazywal W ogole okazal radosc na widok czlowieka- kiedy już stał przy budzie. nerus nie oczekuja nic dla siebie, nic od zycia. Wyciągnięta, podniesiona ręka podowuje, ze piesek sie kladzie. mozna się tylko domyslac co przeszedl:-(
-
Tytaniczny Tycio teraz Tytus ma dom :)
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Już w nowym domu
dziewczyny skontaktujcie się z Justyną i zapytajcie- justyna nie jest zielona, ale czy ma doswiadczenie w sprawdzaniu domkow pod kątem "psób bojowych"...:niewiem:? i bardzo dobrze, że myślicie o tym. Bo czasem takie domy się zgłaszają, ze ręce opadają. furciaczku z Dzierzoniowa jest tez Giselle4. Ach napiszę do niej- może mają kogos z "ras bojowych";) -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Więc rozmawialam z nasza p. kierowniczką. Byla zachwycona i bardzo zdzwiona, że KTOŚ chce pokryc koszty transportu:loveu: Ale nie miała jeszcze możliwości porozmawiac z panią Gebert (prezes OTOZu). Dziś będzie dzwonić raz jeszcze i jak tylko dostanie ok przedzwoni do mnie. Więc najpózniej jutro będę wiedziala. -
Przyjaciółka nasza sliczna babulinka już w swoim domku w Elblągu
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
jest już starsza... :roll: Poprosilam Vitką o zdjęcia. A potem oglaszac bedzie trzeba. Ona bardzo płacze, tuli się i cierpi. Jej szanse w schronisku są zerowe:-( -
W sobotę zdjęłam Skoczkowi na moment obrożę-chciałam zobaczyć jak wygląda skóra pod spodem- no bo obroża jest ciasno, w innym wypadku Skoczuś zwiewa. Na karku oraz na na dole na szyi pod obrozą Skoczek jest tak wytarty , ze w miejscu obroży jest lysy- szczególnie na szyi- na karku skóra natomiat jest zablizniona. Obroża wytarła włosy, teraz przeciera skórę.... Ania behawiorka:) wpadła na pomysł szeleczek-, z których Skoczek niestety szybciej wyskoczył niż wskoczył. Tak jak jest nie może zostac, bo jest to bolesne. Wiec Skoczek prawdopodobnie wróci do kojca. Ja nadal twierdzę, ze piesek o tak cudownym charakterze ma szanse na dom. Bez ogródu ma się rozumiec:cool3: acha:oops: w sobotę po oględzinach jego szyi zrobilo mi się go tak żal, ze poluzowalam obroże. Dziś dowiedzialam się ze Skoczek od razu wykorzystał ten fakt i poszedł na spacer. po czym wrócil do schroniska. uff:oops:
-
Tak Salma znalazla dom z Twojego ogloszenia:):multi:Wspaniali ludzie-życzę każdemu z naszych psów takiego domu. Ta adopja to szczęście w nieszczęsciu:roll: W czwartek zmarl piesek tych państwa. Zobaczyli Salmę w internecie- tak wyglądal ich pies. Zadzwonili, ale dowiedzieli się, że Salma już zaadoptowana (?). Mimo tego wierzyli w pomyłkę i przyjechali do schroniska i wzięli Salmę ze sobą:lol::multi::multi: Poza tym Dragon zdecydowal, że nastąpil dzień sądny dla Nerusia:-(- Ania behawiorka byla na szczęście od razu na miejscu i odgonila/odczepila Dragona od Nera. Nero ma rozerwaną powiekę dolną i uszko. Teraz jest przy budzie i wypoczywa. No i to samo z małym łaciatym pieskiem z 17- nie wiem jak się nazywa. Tez przy budzie. Dragon natomiast jest teraz w kojcu Kluski. A Kluska przy budzie. Na spacerze byla izolatka i Adam z Kordonią:) Rybcia ma rację. Psiakom odwiedziny eks- właścicieli nic nie dają- oprócz bólu. Co do sunieczki- niestety:-( stara jest jak swiat. zajrzałysmy w pychol- resztki, reszteczki niestety- a i to w słabym stanie:shake::-( Vitka proszę proszę- jak będziesz w schronisku zrób jej kilka ładnych zdjęc. trzeba ją będzie oglaszac intensywnie. bidula:roll:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za dobry przebieg zabiegu. Łódzko:evil_lol: myślę o Tobie:loveu: -
faktycznie kupować trzeba małe ilości- małe worki. Ja na szczęsie zamówilam próbki zanim wpadłam na pomysł zakupu jednej z tych super modnych;) ziolowych "dzikich" karm z rybami czy zdrową zwierzyną z lasu itp:lol:. Pies nawet na to żarcie nie spojrzal- co więcej- psy ze schroniska też nie ruszyły.
-
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
banerek zrobiony przez Mru:multi: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hihi. sorki:oops: [COLOR=silver]za to wytlumaczenie dla lekko nierozgarniętych heheh..[/COLOR] -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Najlepiej wyslilj jej od razu wiadomosc z linkiem do wątku pudla i co tam chcesz zapytać. skopiuj sobie link(jak będziesz na wątku całkiem na górze komputera masz link). wejdz w profil uzytkownika- (górna listwa). wejdz w wyslij wiadomosc. wpisz odbiorcę czyli Alicja. no i wysylasz jej wiadomosc- wklej od razu link do wątku pudla:) a poza tym możesz wejsc w listę uzytkownika ( też gorna listwa) i tam w szukaj uzytkownika wpisac nik szukanej osoby:) -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Equus']Słuchajcie szukamy kogoś [B]do WIZYTY PRZEADOPCYJNEJ -RACIBÓRZ, WODZISŁAW, LUBOMIA. [/B]Znacie może kogoś kto mógłby pomóc - chodzi o dom dla pudelki z mojego podpisu.[/quote] napisz do Alicja ona będzie wiedziec. w tamtych okolicach ostatnio pełno czarnych kwiatkow:roll: Alicja jest z Rybnika -
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='dana'] AJULA dla mnie też zwierzęta są takie , jak ludzie , czują , myślą , cierpią , tęsknią , mają swoją godność. Są mądre i wspaniałe :loveu: wszystkie zwierzęta ( krowy, swinie tez?) czy tylko psy?;) -
Wczoraj bylam do wieczora i Kubus ma się dobrze. Tzn on dalej po prostu jest. Bez jakis oznak czy to strachu czy radosci. Corka p. Joli też byla i zajmowala się nim. Opowiadala, że zdażyło mu się już na jej widok zamachac ogonkiem- więc mysle jest coraz lepiej. Oczki ma jeszccze przekrwione, ale poza tym wygląda całkiem ok. Kubus spi w biurze na posłanku. Nauczony jest czystosci wiec trzeba go wyprowadzac. To sliczny, grzeczny, malutki i czysciutki piesek
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jutro dam znac -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no ona jest po prostu booooska:loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/111/80b900f93d6c9344med.jpg[/IMG]