-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
[quote name='Charly']tragedia. napiszę do tej dziewczyny od Sary. straszne on nie wykazywal agresji wczesniej przeciez. napisalam do tej dziewczyny- ale...sami wiecie[/quote] więc napisałam i po odpowiedzi dziewczyny Saruni sama odpisalam, ze nie ma to sensu. Bo niestety jest tak, że i Sarunia pokazala różki i nie jest najłatwiejszym psem. Tzn. ustawila sobie wszystkich w domu, nie każdy może wszystko przy niej robic. Jest b. zaborcza, nie toleruje innych zwierząt i nie zawsze jest przyjemna do ludzi:-o Ona oczywiscie jest bardzo ale to bardzo rozpieszczana od samego początku i tak na odległość można powiedzieć, ze tu tkwi problem. poradziłam zwrócic się do behawiorysty i podałam link do porad Zofi Mrzewińskiej na onecie. Mam nadzieję, że to coś pomoże. Sarunia oczywiscie nadal jest ukochanym psem i nikt nie zamierza jej oddac.. nowe zdjęcie Saruni z jej pancią:cool3: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1156/sara5.jpg[/IMG]
-
[quote name='emilia2280']Link do reportarzu, wklejam na prosbe Basi: [URL="http://ww6.tvp.pl/7244,20090422901180.strona"]TVP OLSZTYN[/URL] [/quote] co za drań:-(.. Biedna ta mamusia sunieczka. już nie cierpi:-(:-(:-( jedyne dobre w tym filmie to mój kochany filipkowy pan weterynarz:)
-
no a jak;) musiliby byc sprawdzeni. psa musialaby przejąc orga jakas, umowa itd. kasa na paszport, kastrację, transport- więc raczej mysle, ze dom będzie tu;) tylko niech się w koncu zglosi. Nikus jest taki cudny. Goni wszystko co się rusza. mój cień, motyle, osy:mad:
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Charly replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
hop:roll: Kto mu zrobi banerek? -
[quote name='Ola la'] A Nikusiowi się uda! z Niemiec powiadasz:cool3:Jakaś polska rodzinka? Jak dobry domek to pewnie nieh tam jedzie;)[/quote] nie nie. niemcy jacys pisali, ale tak tylko pytali. zobaczymy:) na razie dodalm go znow na portel elbląski
-
:-( czyli malutkie od sunki tez w schronisku? Przepraszam, że stawiam takie pytanie, ale czy to ślepy miot? i czy będą uspione?
-
Jazz- mial jechac do Londynu- pojechal do domu:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
JUż widac i od razu nowe wieści. Jazz dzis pojechal do domku nowego:multi: -
niedobrze. niedobrze. nie chca wolontariatu- od razu wiadomo, że coś nie tak. u nas tez tak bylo. dopiero w styczniu OTOZ Animals przejęli schronisko i takie cuda jak na zdjęciach:cool3:sa możliwe:)
-
katowice? ja myslalam ze w Bytomiu będziesz. Katowice- przepelnione jest czytalam po brzegi:-( A Nikus tak- musi isc do wspanialego domku -takiego jak on sam. Oglaszam go wszędzie. Ostatnio mialam zapytanie z Niemiec o niego. Ale wiesz jak to jest- raczej mało kto pojedzie 1000 km po psa. Ale kto wie. Nigdy nic nie wiadomo:)
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Charly replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
allegro Spajkiego:) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=617859630]Cudowny Spajki z jednym oczkiem prosi o dom! (617859630) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
[quote name='Ola la']o tak na pierwszy spacerek biore jakiegoś weterana;) jakieś szkolenie będzie nawet dla wolontariuszy:cool3:[/quote] bardzo fajnie:). Czy Wasze schronisko jest tutaj na dogo?
-
MagYa zrobila piękny banerek. Nie będę jej trudzic z powodu "d". Dobrze, że wspomniałas. Zapomniałam, że chcialam porozmawiac z p. Jolą i poprosić, żeby Niko nie został wydany do żadnej firmy.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
straszne jest to wszystko. jak z filmu. te papużki w klatce , królik w klatce, koty wychudzone zamknięte gdzieś, problemy finansowe i gotowość do następnych adopcji i w tym wszytkim nasza:-( Balbina z kokardkami i róznymi, slicznymi kolorowymi spineczkami na glowie:nerwy: Poznałam Gametę, osobiście- jest niezwykle sympatyczną dziewczyną. Wiem, że to co mówi, jest 100% prawdą. Czekam na dalsze wiesci. ale..moze już nie tu. na pw. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Fioletko, ty dalej nic nie rozumiesz :shake: Proszę bardzo - reszta zwierzaków: 1. Królik, który siedzi w klatce 60x40cm, i prawdopodobnie nie jest z niej wypuszczany 2. Ptaki, fakt w dużych klatkach, ale po 15 szt w jednej - jak w zoologicznym. Tylko, że w sklepie zoologicznym, taki tłok jest przejściowy z założenia a u Ciebie mają dożywocie jeden na drugim 3. Suczka, wcale nie najgrubsza, sierść zaniedbana, łysa blizna średnicy 3cm po - jak sama stwierdziłaś - wrzącym oleju z patelni, który na siebie wylała Odnośnie kotów na pierwszej wizycie - nie miałam szans ich obejrzeć, ponieważ uciekały, głównie przed Daszą. Co ciekawe, piszesz, że Maine Coon musi być izolowany od reszty stada - czyli izolujesz go od wczoraj, bo zarówno na pierwszej wizycie był razem z innymi, jaki i na drugiej, gdzie siedział w jednym zamkniętym pokoju z całą resztą. Ten kot umiera - przez Ciebie, z braku opieki. Kot, którego da się objąć kciukiem i palcem wskazującym musi być zaniedbany do granic - a on tak wygląda. Co ciekawe, że jednak dotarło coś do Ciebie (jeśli znów nie kłamiesz, jak masz to w zwyczaju) i poszłaś do weta. I tu otworzyły ci się oczy - tak fioletko, posiadanie zwierząt kosztuje - trzeba je szczepić, leczyć a przed wszystkim karmić. Uwierz, że dołożę wszelkich starań, aby twoje słowa zostały dobrze sprawdzone i żeby te biedne zwierzęta mogły żyć normalnie. I żebyś już nigdy nie zaadaptowała kolejnego stworzenia...[/quote] paranoja...biedne zwierzaki. jak to mozliwe za nasza Bablina tam się dostała. to jakas pomyłka:placz: Oddaj ją Fioletko. Oddaj te zwierzęta. biedne one, kotki, ten królik, ptaszki:-( -
to jest jasne. Oskar byl fajnym psem. Od samego początku nei sprawial problemów- agresja?:shake: on zdaje się poszedl do budy. Oskar jest z mieszkania przyzwyczajony do stalego kontaktu z włascicielem. ale to chyba nie powód dla zrownowazonego psa nagle w agresje popadac. zresztą kto tam wie, co się stalo. dobrze, ze go odwiezli. wielka szkoda ze nie poszedl z Sarunia.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:-oFioletko Ty bierzesz zwierzęta, mimo, ze masz chorą gromadke kotów-mimo, ze masz problemy finansowe bierzesz i bierzesz i bierzesz. Po co to robisz? Nie masz za co leczyc? To po co Tobie był jeszcze jeden bardzo chory pudel? Fioletko dobre chęci nie wystarczą. -
Atos- Kapsel nareszcie znalazł dom! Spędzi święta w domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
pierwsze ogloszenia Atoska [URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=122549653&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ122549653MXGuidMZ120ccfc2-ead0-a20b-2746-3346ffff5c03&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200005%3B9034%3B122549653%3B19392621%3B%3B&secev=AQAAASC%2BP0oAAM0AAAABACIxMjBjY2ZjMzk1Ny5hMjBiMjc4LjU4NTI1LmZmZmVhZjAwAAAAAQAAAAAHTfWVAKpEm9k8alhBm1F6IGTVkThYHZIM&wmid=122549653"]Nr referencyjny ogłoszenia Piękny Atos w typie sznaucera i terriera czeka na dom na : 122549653[/URL] [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1921197_cudny_mlody_atos_czeka_na_dom.html]Cudny m -
Zabrzmialo to jak mowa Jezusa do uczniów na łodzi rybackiej:lol: mam nadzieję, że tak nie jest. że brak Grzegorza na dogo nie jest rownoznaczne z zaniechaniem działań.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zastanawia mnie dlaczego dziewczyny z OTOZu- inspektorki, postanowily nie interweniowac. Czy nie widziały podstaw??????????? Jeśli jest tak jak mówi Gameta, jeśli koty są w złym stanie- to....nie wypowiem się na ten temat. Nie byłam na miejscu. -
to wspaniale:multi:. nie ma to jak spacerki dla zwierzaków:multi: