Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. ha- no to Luśka będzie miala dom jak z bajki:loveu::loveu: Nasza elbląska Buba- teraz Sonia już jest w tym psim raju i żyje iscie bajecznie....-eeee--- to bajecznie jakoś dziwnie mi się kojarzy...powiedzmy, że ma się jak pączek w maśle:cool3::loveu::multi:
  2. [COLOR=darkred][B]cyt. xxx52[/B][/COLOR] "Poszukiwane sa osoby co wyadoptowaly ze schroniska w Myslowicach ,do Niemiec,suczke imieniem LAURA . Suczka urodzona jest 05.09.2007 Paszport wystawiony jest w dniu 02.o7.2008 Suczka nie ma czipu. Zdjecie suczki posiadam podam do wklejenia na watek przez e-mail Prosze informacje na PW,podam kontakt! " [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f86/pilna-sprawa-kto-zna-suczke-imieniem-laura-136473/#post12195547[/URL]
  3. odnowilam ogloszenie na gumtree, Rybcia doda wieczorem na portel:) i trzymam kciuki. tym razem musi się udac:)
  4. kto zobaczy psa w niedzielę...?
  5. [quote name='Rybc!a']Więc według mnie Gaduła ma około 6 lat. A wygląda bardzo staro, to fakt. No i zbyt urodziwa nie jest. Super, że dzisiaj wzięli tego głupkowatego szczeniora-Bufkę. Na spacerze było dziś kilka psów: Nero, Dragon, Fabio, Skoczek, Szczota, Kopi, Niko, Grubcio.. i nie wiem co jeszcze :D[/quote] bidula-naprawdę dałam jej min. 12 . Zobaczę jutro dokladnie z dziewczynami. ...Dziadzio jeszcze był:)
  6. Leyla mąż Ci się udał:loveu::multi: Dziękujemy mężowi:lol: w sprawie Dziadziusia: wczoraj p. kierowniczka miala wolną sobotę. Jutro zapytam czy już jest jakas decyzja w sprawie TV:)
  7. kurcze i co z nim będzie:shake:
  8. Aniu a wiesz może ile lat ma Gaduła? ta sunka w 3 (?) boksy przy budynku pierwszy od lewej przy schodkach do psiarni (?) Gaduly zdjęcie jest na poprzedniej stronie.
  9. ten Halinów- bombe spuscic edit: zresztą Cekinko - wszędzie tak jest.Tylko Ty masz widzące oczy.
  10. jak dla mnie - na szybki krótki rzut okiem to stara sunia. Ale pojawil się głos który ocenił ją na max 5:-o. No to teraz czekamy na ocenę Rybci:cool3:
  11. [quote name='Charly']no dokładnie ta. Gadula hihi- to fakt- duzo i glosno opowiada. nie ma wątku? edit: już ma [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-gadulinka-elblaska-babulinka-136448/#post12193654[/URL][/quote] Vitka wlasnie mowi ze ona ma max 5 lat. Dla mnie wyglada na starutką. nie wiem teraz co myslec:-o:evil_lol:. Nie wiem czy będe w poniedzialek. dziewczyny oglądnijcie ją raz jeszcze...hm..
  12. ....juz wiemy, ze dom..bez kotów:cool3::diabloti:
  13. [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]Oto Gadulinka, pochodne od gaduly;). Sunieczka kilkunastoletnia. starunka, byla kiedys sliczna, teraz jest sliczną babcią. Zawodzi i rozmawia i skarży się. Jest cudowna, jej szanse na adopcje są zerowe.[/SIZE] [SIZE=3]jedno zdjęcie. mam nadzieję, ze nasz fotograf prof Vitka:cool3:zrobi małej jakąs sesyjke:)[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred][B][U]edit: więcej zdjęc od postu 5[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/8262/dsc00668640x480.jpg[/IMG] [SIZE=3][B][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/4902/dsc04101640x480.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]KONTAKT [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]tel: (0) 785 132 983[/B][/SIZE] [EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][B][email protected][/B][/SIZE][/EMAIL]
  14. no dokładnie ta. Gadula hihi- to fakt- duzo i glosno opowiada. nie ma wątku? edit: już ma [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-gadulinka-elblaska-babulinka-136448/#post12193654[/URL]
  15. no raczej tak mysle. ale kto go wie. jednak jest lepiej kazdego dnia. Oskarek juz dzis nie byl taki niepewny. Jak skonczy kwarantanne pewnie będzie już bardziej ufny. Wtedy spróbujemy spacerku. W ogole jakos tak zmienił się- ma inną aurę, ze tak powiem. nie wydawal mi się kiedys taki potężny. Wydawal się domowym psiakiem. A teraz taki duzy podworkowy psiak-tak wyglada teraz. nie wiem o co chodzi w tym wszytkim:roll:
  16. [quote name='kordonia']Moze o Kaję chodzi? Taka biała w rude plamki?[/quote] Kaja to jest chyba ta, ktora miala isc do domku w sierpniu zeszlego roku. a poszla za to ta mala na "p"- . Kaja byla zdaje się kiedys jeszcze za purzyka z tylu tam 9, 10 czy cos takiego. Ale mi chodzi o taką starunkę. Rybcia przyjdzie to pewnie powie co i jak:)
  17. biedny onek- no tak to jest- nie można uratowac wszystkich. I tak medal dla kazdego kto próbuje choc trochę posprzątac bajzel bezmyślnych ludzi:roll:. Bardzo bardzo Ci dziękuję za tą akcję:loveu:
  18. [quote name='Vitka']A nie chodzi Ci o Łatkę? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/latka-spojrz-w-jej-oczy-co-widzisz-tesknote-za-czlowiekiem-130903/[/URL] Ja nie pamiętam gdzie była Zośka. A dziadek z kwarantanny to nie mam pojęcia który... :roll:[/quote] nie to nie łatka. Zoska byla tam z przodu. Gdzie Roxy. Taka starsza laciata sunieczka. Naprawde starutka juz jest. i zawodzi bardzo
  19. co to znaczy tak zwanej pseudo hodowli. to jest pseudo hodowla i czas by odpowiedni organ się tym zajął.
  20. a jakiego mamy fajnego psa w schronisku:cool3::cool3:. Kudlaty, typ północny. mozna by się kłócić ze to grenland:lol:. Wiesz jakby tak ci miejsca przybylo czy cus;) Szalenstwa cudo- wsciekly i pędzący Seraf jest najlepszy. miód na serce zdolowanego wolontariusza:loveu::multi:
  21. [IMG]http://images37.fotosik.pl/81/1b0fc47b3532e086med.jpg[/IMG]
  22. a ja dzis znow bylem na spacerku z moim kumplem Grubciem. Bardzo się lubimy i tolerujemy. Grubcio jest troszkę zazdrosny o nasza wolontariuszkę i jesli ona go glaszcze a ja podejde to czasem warknie. ale tak dla zmylki tylko. Nawet jak nie odejde, to nic mi nie robi. Fajny jest Grubcio. Mniejszy ode mnie z 10 razy- jest tak duży jak moja noga. Zwariowany jak ja- choc szybciej się męczy. A jak ładnie razem spacerujemy na smyczce. Nasza wolontariuszka trzyma obie smycze tylko w jednej ręce i idziemy grzecznie łapa w łapę az do lasu:painting::painting:. Gadamy ze sobą, liżemy się i bijemy na pyski w drodze- ale wszystko z miłości kumpelskiej i towarzystwa w niedoli... No bo mi brakuje kawalka ucha a Grubciowi troszkę sadełka wcięło:niewiem:. w lasku wolontariuszka mnie puszcza wolno wtedy bardzo wariuję:Dog_run: Grubcio nie może byc spuszczony, bo on wtedy zapomina o nas i chce zalatwiac jakies swoje sprawy za siedmiona górami i lasami:scared: Więc zostaje na smyczy. Ale na dlugiej, bo swojej i mojej. To mu wystarcza, choc czasem się buntuje:evilgrin:, ale tylko na chwilkę.Szkoda, ze nie mamy dziś zdjęc, ale w sumie kilka stron wczesniej są. to tyle. niko ( czekam na dom nadal- grubcio tez:roll:) :bluepaw: [URL="http://img12.imageshack.us/img12/4607/nikusigrubcioapril003.jpg"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4607/nikusigrubcioapril003.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...