-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
puk puk..no jak można go nie chciec:-o nie ma chyba zdjęcia, ktore lepiej oddaje naturę Nikusia niż to własnie. taki słodki głupolek łobuziak:loveu::loveu:. [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/2295/dsc02397640x480.jpg[/IMG]
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Charly replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
47 wejsc na allegro i..nic poza tym -
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o dzięki Nika za banerki:loveu: -
cudownie Ogryzko cudownie:placz::loveu::loveu:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
dla wszystkich denerwujących się;) rozmawialam własnie z Gametą. nie denerwujcie się. i na razie nie będę tutaj już pisac:) -
[quote name='epe']Takie zmiany jak u Was w schronie można podciągnąć pod cud prawdziwy:loveu: Jesteście przykładem,że wiara /i wysiłek;)/ czyni cuda![/quote] Basia byla to cudotwórczynią:) W życiu nie myslalam, że to tak szybko nastąpi:-o
-
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
--------------------- -
troszkę zaofuje- chodzcie na wątek p. prezes OTOZu:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czy-ludzkie-okrucienstwo-ma-granice-iza-uratowana-przed-glodowa-smiercia-136371/[/URL]
-
Nerus jest w nowym kojcu i jak zawsze jest psem do bicia:placz:. Nie gryza go ( chyba), ale terroryzują. nie wiem czemu- wszędzie gdzie był to go nie lubią. nikt go nie chce i pewnie nie zechce bo jest stary:-(
-
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ewa36']Skurwysyny z piekła nie wylezą Dawno mi tak hormon agresji nie podskoczył jakos nie wiem czemu lekko mi ulżylo czytając te słowa. czasem nie można inaczej. nie ma innych okreslen na takich ludzi. jak długo to ma jeszcze trwac:angryy: czy ktoś potrafi- ja nie:oops:zdjęcia powiększyc na forumową wielkość. przydalyby mi się do ogloszeń, no i słabo widac tak. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak posuwa się akcja. dostaje info na pw, ze co rusz już ktos mial tam byc- ale nie ma zadnych nowych informacji. fioletka pisze ze przyszly tydzien, potem pisze, ze z Brązową się może spotkac. Kana na począktu proponowala swoją pomoc. Poprosze Kordonię o numer Gamety albo sprawdzę jutro w schronisku i dowiem się co i jak. nie chce się wtrącac, bo nie chcę przeszkadzac. Ale jesli mamy czekac, to ja tak nie chcę i powiadomię kogo trzeba. -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to dobrze, to bardzo dobrze:multi: -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem pod wrażeniem. Nasz Dziadzius kochany. Powiem mu jutro na uszko co go czeka. Pewnie z wrazenia będzie ( jak zawsze) podlewal kazdy kamien i każde drzewko:evil_lol: Nie wiem czemu ludzie nie chca starych psów. Rozumiem ze szybciej odejdą- ale jaka radość z zapewnienia im godnej starosci. A Dziadek jest naprawdę naprawdę świetny. Taki starszy pełen humoru pan:loveu: z wrażenia iszczęścia na spacerku zawsze mu sikawka wychodzi:lol:, ale tego nie musicie mówic w TV:diabloti: -
[quote name='Rybc!a']Pani kierownik zapoznana z propozycją i jak zawsze chętna na wszelkie możliwe sposoby, które pomagają w jakiś sposób psiakom :) Teraz musi przedstawić ten pomysł pani Ewie Gebert . :)[/quote] tak a propos p. Gebert juz na dogo:multi: jako Ewa OTOZ ANIMALS i oczywiscie ze straszną bidą:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czy-ludzkie-okrucienstwo-ma-granice-iza-uratowana-przed-glodowa-smiercia-136371/[/URL]
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no a Ty:cool3::multi: -
z nas straszne szczęściary:lol::multi: kto by pomyslal:-o
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leyla jak Twoja dykcja?:cool3::loveu: Maszaberla ja wiem, ze Ty:loveu:. chodzilo mi tylko co Ty na to, ze jednak akcja trwa:multi: -
jakby co jest transport do Warszawy. Leyla:loveu::loveu::loveu: z Warszawy oferowala zawiesc i odwiesc psiaki lub zaplacic za transport. Maszaberla planuje cos kolo maja. Jutro p. kierowniczki nie bedzie w schronisku. Jak tylko się zobaczymy ( albo tu na dogo albo w schronisku zapytam jak sprawy stoją)
-
jest trudny. bo niko trzeba wnosic. on się zapiera. teraz jest w izolatce, gdzie sa takie drzwiczki metalowe, a dopiero potem drzwi z szybą. Niko wspina się po tych metalowych drzwiczkach i próbuje uciekac, zanim zamknę drzwi. Jest tak zwinny, że faktycznie jak maupka wychodzi tak z kojca. zamykam drzwi a on trąca mnie łapą. muszę mu drzwi zatrzaskiwac przed nosem i wiem że stoi pod nimi i wychwytuje kazdy mój ruch...to wszystko nie jest łatwe-ale trudno. ja w schronisku generalnie mam doła. Ale co zrobic. bez spacerow jeszcze gorzej dla nich.
-
rejonizajca jest wszędzie- u nas tez. Baska w tym wypadku dzialala jako inspektor OTOZu:), a schronisko otozowskie. A Basia wiadomo, zawsze już jezdzila po interwencjach i wyciągala najgorsze psie bidy:lol:
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiesz- mi jest strasznie glupio, ale ja nie ogarniam tych wszystkich imion naszych elbląskich psów:oops: molly to która? bo wiem ze ta grubsza, ktora urodzila tez niby miala jechac ps. napisalam do maszaberli juz. czekamy na odpowiedz -
własnie, szczęśliwy- te psy są niesamowite. płaczą w kojcach, takie są opuszczone i nieszczęśliwe. Ale na spacerku zapominaja o wszystkim. nie mysla co bylo i nie myslą co będzie. bardzo się staram choć troszkę tego nauczyć
-
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy to sie nigdy nie skonczy.....Szczęścia niewyobrazalne miała ta psina w efekcie dostać sie w Wasze ręce.... Poprosze Mru o banerek ps. mam nadzieję, ze wlasciciele będą pociągnieci do odpowiedzialnosci. choć wiadomo jaki będzie finał -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
problem w tym, ze raczej nie ma jak- chyba, że tata jednej z wolontariuszek. ale to zapytam:) jestes niesamowita:-o to zobaczymy co Maszaberla na to