Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Neri,18845]Nero - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url]
  2. [quote name='dorobella']Wizyta poadopcyjna kotów doszła do skutku, po wielu nieudanych próbach...teraz....ile to miesięcy upłynęło 6 czy 7.... To egoizm przemówi przeze mnie, ale cieszę się, że nie ma u Fioletki "mojego" kota...bo nie wiem co bym zrobiła :smhair2: OTOZ jak widzę niewiele może.... Odwiedzajcie zwierzaki, kontrolujcie... latami, jeśli tym uda się dożyć i "nie padną" zarażone czymś tam....nie ważne czy proteusem czy innym paskudztwem .... Tak ...słowa są słowami, ale przestają nimi być,kiedy nie mają oparcia w faktach, kiedy upadają pod naporem konfabulacji....przestają być słowami w pejoratywnym znaczeniu....[/quote] widzę, że nie rozumiemy się. mówię o słowach wypowiadających się tutaj osób. Ten wątek nie jest akademicką dyskusją. Ma swoje odbicie realne. Bardzo się cieszę, że jest Kana. Bardzo.I cieszę się, że stosunek z Fioletka jest pozytywny. Jeśli ktoś czuje, że musi sobie popisac......Tylko najpierw pomyślcie o tych zwierzętach. I życzę wszystkim miłej niedzieli:)
  3. słowa na dogomanii do niczego nie doprowadzą. jesli się zaczniemy obrażac wzajemnie napotkamy zamknięte drzwi...i tyle. podstaw do czegokolwiek jak widzimy brak.
  4. Vitka jestes mistrzynią. Zdjęcia sa wspaniale:loveu:
  5. dziewczyny- próbujemy dogadac się.. Odwiedzac zwierzaki. Na dzien dzisiejszy- to najlepsze co możemy zrobić. Słowa są słowami i do niczego nie prowadzą.
  6. Taki jestem strasznie smutny, kiedy nie jestem na spacerku i kiedy musze siedzie w kojcu z innym szczekającymi psami. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/70/249ce7b25d0aca41med.jpg[/IMG][/URL] prosze pokochaj, spraw zebym byl zawsze jak na zdjęciach powyzej
  7. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5920/dsc04089640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/8885/dsc04092640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8206/dsc04095640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4269/dsc04090640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5031/dsc04096640x480.jpg[/IMG]
  8. [quote name='natalia_aa']Zakochałam się w Tede :loveu: W jakim on jest wieku! Kurde cudny jest! PS: Vitka jaki masz aparat i jakim obiektywem robisz te zdjęcia?[/quote] tede jest boski. jamnik pokochal olbrzyma:evil_lol::loveu: Bardzo przyjazny, niesamowicie. do ludzi- nie wiem jak do psów. Vitka te zdjecia odjazd. wspaniale
  9. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1123/dsc03995640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/336/dsc03966640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7706/dsc03958640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/3351/dsc03957640x480.jpg[/IMG] tu jakas wymiana zdan z Fabio:) [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4782/dsc03965640x480.jpg[/IMG] i koniec:) [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4141/dsc03978640x480.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5619/dsc03983640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3097/dsc03980640x480.jpg[/IMG] ślicznosci jestem:smile: oczki troszkę mogła mi wyczyscic;-) [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2569/dsc03994640x480.jpg[/IMG] przepiękny pies [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2020/dsc03996640x480.jpg[/IMG]
  11. idzie do mnie idzie do mnie i zabierze na spacer:multi: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2719/dsc03955640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8631/dsc03960640x480.jpg[/IMG] chcę wąchać, nie biegać...eeeej [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1038/dsc03975640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6715/dsc03977640x480.jpg[/IMG] drapie mój bok ..o..o..jak dobrze (hihihi) [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/1765/dsc03981640x480.jpg[/IMG]
  12. Spojrzcie na niego. Nero:loveu: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/605/dsc03985640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3097/dsc03980640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5619/dsc03983640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/5961/dsc03992640x480.jpg[/IMG]
  13. 18. luty 2010: Gruby pojechal do domu:) Oto Grubcio:cool3::loveu:. Grubcio jest malutki, zółciutki i grubiutki. Jest wspaniały. Mały pies o niezniszczalnej psychice. Grubcio już od wielu tygodni przebywa w izolatce. Psy z sąsiedniego kocja próbowaly przeciągnąc go przez kraty....Grucio byl brzydko skaleczony. Ale teraz rana się już prawie zagoila:multi:. Grubcio wychodzi na spacerki. wychodzić z Grubciem na spacer to wspaniala sprawa. Otwierasz drzwi izolatki, otwierasz jego drzwi, a on rozpoznaje, że to ty, że nie było cię całe 2 dni i robi wymówki:evil_lol:. Tak się cieszy, że cięzko załozyc obroze. Kręci się, wierci się, skacze, radości końca nie ma:lol: W końcu wypadacie z budynku jak nakręceni. Małe zółte obwieszcza swiaty całemu a szczególnie tym "wrednym kundlom" z kojców obok, że to on Grubcio na spacer wychodzi. I leci, pędzi, leci, pędzi na złamanie karku. A potem się uspokaja. Poza schroniskiem powoli adrenalina opada. ładnie idzie, jest grzeczniutki, czasem szczeknie na rowerzystę, czasem na auto- ale tylko raz lub dwa- na wypadek gdyby ktoś zapomniał, kto jest szefem :lol: Grubcio jest bardzo fajnym, miłym, pewnym siebie, wesolym, wspaniałym bardzo pozytywnym psem. Jest silny, bardzo energiczny i bardzo czuły. Miewa napady miłości- okazuje swoje uczucia wtedy natychmiast i bardzo namiętnie. Jakos zawsze trafi jęzorem prosto w usta:mad: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9642/dsc03929640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/8489/dsc03932640x480.jpg[/IMG] smutny w izolatce:( [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5531/dsc04079640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4391/dsc04083640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7561/dsc04073640x480.jpg[/IMG]
  14. Grubcio jest piękny. Wspanialy, zwariowany, pewny siebie. szybki i zdecydowany w dzialaniu:evil_lol:- buziaki idą prost w usta- jest tak szybki ze nigdy nie zdązę się usunąc- zakladam obroże i już jęzor wylizuje mi usta..fuuu:evil_lol:
  15. oj kurcze. przed występem tzn. wejsciem do budynku będzie musial się przejsc. tak 20 minut mu starczy.
  16. a to super. tzn. super ze jest ogloszenie i ze beznsensowny dom odrzucilas. Kasparek jest bardzo fajnym typowo rodzinnym pieskiem. ale ma lowcze zapędy;) takze smycz wskazana.
  17. ciocie chyba nie. ale ja to zrobilam z nim dzis. fakt tylko 20 min. bo z psami chodzilam na spacerki i co miala z tym dziadem:evil_lol: stac i stac:roll: nie zrobil nic, ale zajmowalam go caly czas glaskaniem:). jesli będzie wyspacerowany przed myśle ze będzie ok. swoją droga tam jeszcze zaden psiak nie nasikal? bo ja myslalam szczeze mowiąc, ze mają tam jakąs słome czy cus
  18. ta adopcja to cos bardzo fajnego. Ta pani wczoraj zobaczyla ogloszenie, wczoraj zadzwonila i od razu zdecydowala się na psa. przyjechali z Wroclawia po Harrego i połaczyli tą podróz z wypadem nad morze. Więc Harry prosto z kojca pojechał nad morze:multi: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/112/5a8b089da39eed49.jpg[/IMG][/URL]
  19. no bo mamy budy, ktore będą wstawiane do boksów. Te budy staly puste, więc sa przy nich psy z izolatek Pachyderek np. Albo wlasnie pogryzione psiaki- np. Nerus. Nerus co prawda już sie zagoil prawie, ale zostal. jest na dlugiej smyczy. ale i tak prawie caly czas spędza w budzie. Byc moze będzie taka mozliwosc ze zostanie przy budzie, tylko.....jak będą mrozy to co wtedy. Nie wiem za bardzo jak lepiej-ale porozmawiam o tym w schronisku. może wspolnie wymyslimy jakies optymalne rozwiązanie. Pies który byl agresorem w tym kojcu jest teraz sam w innym miejscu. Więc niby Nero mógłby wrócic gdzie był. Trzeba przyznac, ze ludzie nie interesuja się raczej psem przy budzie. Bedąc w kojcu Nero ma także wiekszą mozliwośc ruchu. No bo mają kojec wewnętrzy- z kaloryferem i niewielki wybieg.
  20. [quote name='Vitka']Już wróciłam do cywilizacji, ale przyznam zabawa u wikingów przednia 8-) Teraz powracam do XXI wieku i wrzucam zdjęcia. Spodziewajcie się niebawem :cool3:[/quote] to czekamy na zdjęcia. Wasza osada faktycznie imponująca.
  21. Kasparka wyprowadzam zawsze jak jestem w schronisku. siedzi w izolatce, nie ma dostępu do slonca, wiatru, innych psiaków. Mimo iz nie nalezy- nie nalezal:cool3:do moich ulubiencow wyprowadzam go więc. I musze powiedziec, ze te regularne spacerki bardzo dobrze wplynęły na jego psychikę. Wspaniale odzywiane zapewne tez. widzialam ze dziewczyny gotowaly mu piers z kurczaka i marchewkę, więc zyje jak król:lol: Na początku byl strachliwy, niezrównowazony- taki dzikusek nerwowy. A dzis? pelen relaks, nie platal sie pod nogami na spacerze, nie węszyl jak oszalały, szedl spokojnie przy nodze, nie zaczepiał innych psow. A potem zaskoczyl mnie kompletnie....wracamy do schroniska, a tam żona, córka i wnuki jednego z pracownikow zrobily sobie maly piknik przed kojcem szczeniorkow. Kasparek strasznie chcial do nich na koc. poszlam z nim. najpierw ukradl i zeżarł kanapke z maslem i wielkim lisciem zielonej salatki:-o, a potem zaczął się tulic, ale jak:crazyeye:. wszedl zonie p. Janka na kolana,przytulal się, lizal, rozdawal calusy, kladl na plecki i pokazywal brzucho. no niesamowity pieszczoch. Jest wspanialy. powinien jak najszybciej isc do adopcji. bo to wrazliwy piesek i szkoda jego psychiki. Rybciu- może go na portal wstawic. jako pinczera sredniego- moze akurat.
  22. wiesz- oglaszam Nerusia, podnoszę watek- moze ktos zobaczy:roll: Cos Wam powiem- Nerus ma teraz jak wiadomo swoją wlasną bude ( nie wiem na jak dlugo niestety, bo te budy sa do boksow, ktore będą stawiane), swoją wlasną wode i jedzenie. Jest przeszczęśliwy. Nikt go nie podgryza, nie atakuje, nie przegania. Ten pies oprocz strachu i paralizującego smutku nie okazywal nic. Teraz wystarczy odpiąc smycz od budy, ach wystarczy podejsc, a on skacze, rusza się, cieszy. Jest cudowny. Byl dzis na spacerze. mialam dwie dlugie polaczone smycze. Zauwazylam, ze psiak zaczyna szukac kontaktu-wczesniej zyl we wlasnym swiecie. Więc pozwalalam mu się oddalic na cała długosc smyczy, kucalam, a potem przywolywalam do siebie. reagowal na kazde chodz, patrzal się w twarz- no niesamowity byl, więc.... zdecydowalam, ze mogę spuscic go ze smyczy. Nie jest sprinterem, poruszą się raczej wolno, wiec spuscilam. Jaki był szcześliwy. Biegal wolno, caly czas pilnowal, czy jeszcze jestem. czasem przysiadalam- przybiegal szybko sprawdzic, gdzie się podziałam:evil_lol: W czasie spacerku co kilka sekund obracal glowe i kontrolowal czy aby idę za nim. Jestem pod wrazeniem. I co dziwne, nie obsikuje juz wszystkiego wokól. Zachowuje się jak kazdy inny pies. Za wyjątkiem wachania. ma obsesje na punkcie węszenia i wąchania. potrafi stac w jednym miejscu 10 min i wąchać jedną roślinkę:mad: Vitka zrobila nam kilka fajnych zdjęc. będą pozniej.
  23. jestem pół zywa, ale cieszę się ze chodząca izolatka wyszla. Kaspar jest wspaniały. cudowny. zmienił się bardzo na plus. Grubcio to samo. Nero- sami zobaczycie- cud nad cudami- ale to wszytko na ich wątkach. Pozniej będą zdjecia robione oczywiscie przez Vitkę, ale Vitka na razie ubija zwierzynę grubą i żegluje z wikingami:cool1:
  24. Kana co będę mówic- Ty wiesz:loveu:
  25. nikogo nie obchodzi molosek:shake: ale dziś zdjęcia zrobimy mu zdjęcia przynajmniej
×
×
  • Create New...