Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Charly

    Barf

    może być. mój w każdym razie je tylko jak mu jest niedobrze. zauwazylam też, że psy ze schroniska, które są tylko na suchej karmie jedzą dużo trawy na spacerach.
  2. Charly

    Barf jadlospisy!!!

    [quote name='Wandalka17']Mam takie pytanie . Czy BARF jest odpowiedni dla psiaka z dysplazją ??? Chciałabym spróbować , ale nie wiem czy mozna .[/quote] zadaj swoje pytanie proszę na wątku głownym BARFa, ten jest dla jadlospisów oraz pytan dotyczących jadlospisów (poproszę moda o usunięcie tych ostatnich postów)
  3. Wlasnie rozmawialam z Basią i wyslala tam kogoś. więc mam nadzieję na dniach będą informacje o Florku.
  4. Charly

    Barf

    pewnie tak- ale pomyśl dlaczego je trawę. moj je trawę kiedy zjadł cos nieodpowiedniego ( np. kiedy niedokladnie dogotuję mięso:oops: toleruje albo calkiem surowe albo bardzo mocno ugotowane, sredniego nie toleruje) zawsze je trawę, żeby sprowokować wymioty.
  5. czy oficjalna strona Ebląga wyskakuje Wam gdzies w googlu? bo mi nie:shake:
  6. Charly

    Metamorfozy

    hihihi. przywiózł robaczka rodem z krajów tropikalnych- ale dokladnie grono profesorskie uniwersytetu olsztynskiego nie potrafilo go zakwalifikować. robaczek mieszkał sobie na szyi pod skórą przez rok, optymalnie odżywiany rósł sobie i rósł, udawał guzka lub nowotwora, a potem go wycięli:)
  7. Charly

    Metamorfozy

    [quote name='mru']no tak ;) ale są takie duże koty... yy... patrz Garfield :eviltong: inna sprawa że on był wtedy chudy, ledwo ciepły i niemal łysy :( nie da się, ale trzeba patrzeć[/quote] a no Garfield:loveu::evil_lol: lysy to się dopiero zrobił po kąpieli:-o ale teraz jest superancki;) [SIZE=1]dobra idę wyprowadzić psiaki schroniskowe, bo się zezlą na mnie;)[/SIZE]
  8. Charly

    Metamorfozy

    [quote name='mru']Filippe jak kot? musiałby to byc duży kot! ;) [/quote] to oktawia tak napisala- mądrala- dobrze go zareklamowala. myslalam ze się zmiesci do torebki:cool3:hihih. na zdjęcia z Krzyczek patrzeć się nie da tak naprawdę.
  9. Charly

    Metamorfozy

    dziękuję Wam serdecznie za to "niedowiarstwo"- o to własnie chodziło:evil_lol::loveu::buzi::evil_lol:
  10. ona jest cuuudowna:loveu: dzis wieczorem jak wróce ze schroniska pooglaszam ją i czekam na zdjęcia ze spacerku znią w zeszlym tygodniu. te z izo są srednio zachęcające. [URL]http://img269.imageshack.us/img269/7639/dsc00542640x480.jpg[/URL]
  11. [quote name='Rybc!a']Już Ci napisałam, że nie trzeba mi powtarzać po 10 razy . I to w dwóch źródłach - i na GG , i na Dogo . Ostatnie, całe dnie spędzam w schronisku - tam nie będę zajmować się dodawaniem zdjęć, a jak wracam wieczorami, zajmuję się swoimi psami i padam! Widzisz przecież- że zaczęłam dodawać zdjęcia wczoraj, późną porą . Dalej nie mogłam- bo zasypiałam przed kompem! Niestety internet to dla mnie nie wszystko i nie siedzę na Dogo 24/24 . Jeśli obiecałam zdjęcia- to te zdjęcia będą i na pewno o tym pamiętam .[/quote] nie skomentuje tego, za dodanie zdjęc serdeczne dzięki:) sunia boska, Pachyderek cudnie zarasta. a nikusia zaraz wyprowadzę,sunieczkę zresztą też:) ps. [B]skoczek czeka na zmianę tytułu.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/skoczek-juz-nie-do-wydania-nie-szuka-domu-zostaje-u-nas-w-schronisku-126034/index11.html[/URL]
  12. ojej współczuje- ale cudownie, że ma domek. Wszystko brzmi bardzo fajnie:loveu:
  13. [quote name='Charly'][SIZE=3]Rybciu wstaw prosze zdjęcia slepej suni[/SIZE][/quote] !!!!!!!!!!!!!
  14. tak. teraz ma okolo 33 lat. ale lepiej niech się Kordonia wypowie- ona wie dokladnie- ma chyba jakos 32:lol::evil_lol:
  15. mru w ogóle odkąd jest pozorantem swojego szkoleniowca to tylko pozuje i pozuje i mało jej jakoś jest...:eviltong:
  16. Charly

    Metamorfozy

    nie moge się opanować i nie wstawić Filipa tu raz jeszcze. był dzisiaj pierwszy raz na morzem. cieszył się jak dzieciak mimo, że strach przed ryczącym potfornym potforem był wielki:lol: Filutek w Krzyczkach [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6964/tnp1210008qg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/953/tnp1210015gc3.jpg[/IMG] i dziś nad morzem [IMG]http://upload.miau.pl/3/229118.jpg[/IMG]
  17. Charly

    Barf

    ...ale powiem Wam, że ja nie podaję mojemu psu surowych kości króliczych- większość jest bardzo bardzo krucha. być może wszystkie króliki, które kupuję są jakies stare czy coś, bo kości mają słabiutkie.
  18. jeszcze nic. napisalam do kogos z ilawy i czekam na odpowiedz
  19. dziś Filutek był nad morzem po raz pierwszy. Zaaferowany jak dzieciak, biegał, trząsł się z wrażenia, chodził na zgietych nogach i strasznie bał ryczącego pootfora. W końcu biorąc przykład z Saby - suni Kordoni- postanowil zbliżyć się do wody. Zblizyl się i w nagrodę przyszła większa fala i zakryła Flipka:evil_lol:. uciekł i już więcej nie zblizyl się do potfora, ale za to jadł suchy piasek z wielką chęcią:-o Saba Kordoni nie byla lepsza, gdyż popijala sobie morskiej wody od czasu do czasu:errrr:. pieski troszkę:stupid:
  20. ja chodziłam do 3 wetów zanim znalazlam odpowiedniego. ale na dogo sporo się dowiedzialam. bylo sporo informacji, które nie przedstawiały zadnej wartosci ( ot tak, każdy chce się czasem powymądrzać;)) ale byly i bardzo fajne rady. Dlatego konsultowalam wyniki badan, diagnoze i leczenia tutaj na dogomani. To bylo dla mnie b. ważne- w przypadku Lilki- nie wiem nadal na co te sterydy Lemonko odpisz proszę co jest na kartce z wynikami badan krwi którą dostałaś od lekarza. Ile czerwonych krwinek ( czyli RBC) ile białych ( czyli WBC)- itd itd..
  21. lemonko możesz napisać wyniki czego? co dokladnie zbadano i jakie są wyniki?
  22. wspaniale:loveu: kochana sonieczka:lol:
  23. [quote name='natalia_aa']Są jakieś wieści i zdjęcia z domów Marqusa i Florka?[/quote] na wieści florkowe czekam na Basię.
  24. dziewczyny z tyskiego schroniska- mam prośbę:oops:- zdejmijcie temu biedakowi tą kolczatkę.. [URL]http://www.tychy.schronisko.net/images/adopcje/29939.jpg[/URL]
×
×
  • Create New...