[quote name='Tweety']powiem tak: ja na chwilę (mam nadzieję, że tylko na chwilę) będę musiała wycofać się z prężnych działań, bo zostałam "oddelegowana" na kolejną operację (człowiek jak ten kot, czasem też się "popsuje" ;)) nastąpi to maksymalnie do dwóch tygodni i dlatego chcę wszystko w miarę uporządkować tak aby kociuchy nie ucierpiały na tym i abyście mogli doglądać tych spraw, na które możecie mieć wpływ. Na miejscu mam nadzieję, że zastąpi mnie BeataSabra i mój TŻ, pomimo tego, że zostawiam mu na głowie jeszcze firmę i trójkę dzieci, o naszych domowych kocich pannicach nie wspominając ;) Oczywiście będę pod telefonem w miarę możliwości i postaram się wrócić (jak dobry Bóg da mi jeszcze kolejną szansę) jak najszybciej się da.[/quote]
Będzie dobrze. Musi być dobrze. Przed Tobą jeszcze tyle pracy. Ja już kilka mam za sobą i jeszcze coś przede mną. To kiedy będzie ten dzień?
Bazarków dopilnujemy. Pieniązki przelać na na AFN z jakim dopiskem?