Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Tak, siemie lniane jest rewelacyjne. W takim starym ruskim młynku od kawy można zmielić. Już wiadomo skąd sikanie co pół godziny. Pewnie psisko było trzymane gdzieś w zimnie :angryy:. Zuziu i Bondziu, dużo zdrówka.
  2. [quote name='Tweety']to ja się zastanowię czy oddawać ciotce Green Niusię:evil_lol:[/quote] Ja bym taki domek skreśliła bez zastanawiania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki Green. Dawno tak się uśmiałam na Dogo :lol:.
  3. Alterku, piękny piesku, dlaczego nikt Cię jeszcze nie wypatrzył?
  4. Borysku, jak Ty dzisiaj się czujesz?
  5. Ando nie zapomnij o Borysku
  6. Dzień dobry Misiu. Pamiętamy o Tobie.
  7. Grzeczne psisko. Kciuki za wyniki.
  8. Teraz dopiero widać, że Muszeczka to dość mała dziewczyneczka.
  9. Trzymam za to kciuki.
  10. Zmieścicie się razem, tylko rano się budzisz i nie wiesz dlaczego jesteś cała zdrętwiała :evil_lol:. Skąd ja to znam.........;)
  11. [quote name='Fortuna']Ja tez. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] I ja kocham maluszki na krótkich łapkach :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Mruczuś u Basi pewnie wcale nie czuje się jak na tymczasie ;)
  13. Muszka to śliczna dziewczynka. Tylko fryzjer, trochę zabiegów kosmetycznych ;) i panienka gotowa do nowego życia.
  14. Alterku, śpij słodko i śnij o swoim własnym domku. Może wreszcie i dla Ciebie zaświeci słońce.
  15. Może się uda w środę w telewizji, jak anda Boryska zabierze. Z tv psy idą do domków szybciej.
  16. [quote name='Agnie Koty']Marki, powiadasz... Z przyjemnością poznałabym tak miłe i zacne osoby. I na pewno kupiłabym los.:evil_lol:[/quote] Tym bardziej zapraszamy ;)
  17. [quote name='Zmysł']Dzisiaj wystawię bazarek na Misia[/quote] Ja też mam fanty na bazarek dla Misia. Na jutro naszykuję.
  18. Dziewczyny bardzo Was podziwiam i cieszę się z małych sukcesów psiaczków. Jak one musiały być tam traktowane, biedactwa, że aż tak się boją :-(
  19. [quote name='Zmysł']Gdyby to było takie proste...[/quote] Dasz rade ;)............ dla ślicznej Muszki, albo dla Alterka
  20. [quote name='Zmysł']spróbujemy [IMG]http://images31.fotosik.pl/202/6e0b0dee83361747med.jpg[/IMG][/quote] Ty masz dar przekonywania. Użyj Zmysłowego uroku ;)........... i będzie tak jak z Misiem........
  21. No to szukamy domku dla Muszki. Zmysł, a ta Ania, która chciała Lulę nie skusi się na innego piesia ;)
  22. [quote name='ZUZANNA11']Nie dziwię się, że ślicznota miała takie branie...:razz:[/quote] A co Alterek brzydszy, mniej kochany............:mad: I dalej nie ma swojego domku :shake:
  23. No to niech Teresa jedzie. Ona go zna najlepiej.
×
×
  • Create New...