-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
[quote name='Tweety']dla mnie bilobil w prezencie, na pewno zwróci się ta inwestycja;) po prostu wyślijcie na razie pieniądze bez tych wandulowych[/quote] No wiesz, po pierwsze, każdy przelew to 4 zeta. Lepiej dać więcej na bidy niż dawać na bankowców i wypasione samochody i gabinety prezesów. Po drugie, fanty z bazarku przeznaczyłam na bidy, a nie na prezenty dla Wandul. Paczkę wysłałam, nie czekając na pieniądze. Więcej tego nie zrobię :angryy: . I kolejna sprawa, zwykła przyzwoitość by nakazywała, jeśli się deklaruje to wpłacić należność. Ja rozumiem opóźnienie, bo coś tam........ ale tyle czasu :shake:
-
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']To mój kolejny ulubiony wątek:loveu:[/quote] Lubimy takie historie, które kończą się jak w bajkach: .........i żyli długo i szczęśliwie :lol: -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Misio przypomina, że szuka domku i czeka na wsparcie finansowe[/quote] A może już tylko wsparcie finansowe wystarczy............. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Dyzio po tylu przejściach nadal bezdomny. Ten pies się załamie :-( -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
A jak dzisiaj Bond? Czy już po długim spacerku? -
[quote name='Ulka18']:evil_lol: Do ludzi najbardziej przemawia obraz, [SIZE=4][COLOR=red]do kobiet [SIZE=2][COLOR=black],[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]rowniez slowa [/quote] Ulka, Zmysł to facet, ale mam nadzieję, że SŁOWA przemówiły :evil_lol: ;) A Alterek jest śliczny i domki powinny stać w kolejce po niego, bez chwytów marketingowych.
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Aniu, chyba to nie ta kobieta. Ona jeszcze chyba nigdy nie miała pomocy. Ja jestem w kontakcie na bieżąco i jak coś to daj znać. -
Dzisiaj na Polach Mokotowskich był festyn z okazji Dnia Ziemi i była loteria na rzecz Stowarzyszenia " Niczyje". Fajnie było to zorganizowane. Zaprosiłam Ich na nasz festyn do Marek.
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Goniu, poczekaj z tą Franią, bo może uda się jakiś używany automat. Tego prania jest dużo po psach i kotach, a tej pani kręgosłup przy Frani padnie całkiem. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
I jeszcze nie napisałam, że wszyscy mieszkają w pokoju z kuchnią i werandką :-(, bo reszta domku jest nie wykończona w środku i nie ma za co wykończyć ( wylewki, schody, podłogi, ocieplenie) -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Witam, witam już jestem. Zmysł, wielkie dzięki za założenie tego wątku. Bazyliah i TŹ też bardzo dziękuję za pomoc i odwiedziny. Teraz co do pomocy. Gonia, to nie taka pomoc potrzebna jak rodzinie pod Poznaniem. Tutaj chodzi głównie o pomoc dla zwierząt. Jest ich na stałe 13 sztuk ( 6 psów i 7 kotów) plus 3 psy dochodzące. Pani Teresa jest po 50 -tce i ma córkę w wieku 13 lat. Podstawowe meble są, ubrania też. Na pewno przydałaby się lodówka, bo stara popsuła się i pralka, bo nawet Frania już padła. Poznańska rodzina marzy o DVD, tutaj wystarczyłby telewizor, bo stary już prawie nie odbiera. Ale przede wszystkim płot i szczepienia, bo to bezpieczeństwo zwierząt. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Dzitka to super kochana sunia jest :evil_lol:. A jeśli chodzi o rannych wrogów ;) to mój Karolek, wstrętny rudzielec :evil_lol:, budzi mnie między 5 a 6 rano, bo upomina się o swoje witaminki, które bardzo lubi. I nie może zrozumieć jak mu tłumaczę, że dostanie później :evil_lol: -
Myślę, że tak. A o której byś chciała, bo Teresa ma być u mnie ok. 14. Przed południem ma chyba jakieś inne plany.