Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Dobranoc Borysku. Zobaczysz znajdziemy Ci domek.
  2. Proszę o info którędy pan będzie wjeżdżał do Warszawy?
  3. Jak ta sunia do 10 w tym schronie wytrzyma. Ja bym ją wzięła na ten tydzień, ale to za daleko, niestety. Dzwoniłam do mojej kuzynki mieszkającej w Lublinie z prośbą o ten tydzień, ale..........................:-(:mad::mad::mad:
  4. Śliczna sunia i musi być dobrze. Trzymam kciuki.
  5. Jaka biedna ta suńka :-(. Bazyliah i Jej TŻ to :angel::angel::angel::angel:
  6. [quote name='Diegula']Borys na labradorym forum :razz:: [URL]http://labradory.info/viewtopic.php?p=379497#379497[/URL][/quote] Dziękuję bardzo :loveu:. Borysek to naprawdę super piesio i dużo z labka na pewno ma. Znam Boryska i wiem, że bardzo grzeczny, przytulasty pies. Dom bedzie miał dużo satysfakcji z Boryska. Tylko niech już się ten domek znajdzie, proszę.
  7. [quote name='malagos']chyba sie wszystko układa pomyslnie. Obgadałyśmy najważniejsze sprawy z EVA, wielkie dzieki za pomoc! :loveu: Będzie w kontakcie z pania, która przywiezie kota do Warszawy.[/quote] A podałaś pani mój telefon? I jeszcze pytanie, jakiego dnia ta pani będzie z Boryskiem w Warszawie? Czy to ma być poniedziałek?
  8. Dziękuję za wpłaty, ale listę podam dopiero w poniedziałek. Też mam weekend. Jak tylko zbierzemy pieniążki załatwiamy szczepienie. A jak wróci Bazyliah obiecała zrobić ogłoszenia. Borys ma jeszcze chyba aktualne. Trzeba jeszcze zrobić dla Pluta i Misi, a w następnej kolejności dla Czada i dwóch psiaków, które zostały po zmarłej pani, a syn polecił okolicznemu pijaczkowi "pozbyć się " ich :-(. Teresa uprosiła o trochę czasu na znalezienie im domku.
  9. Już na którymś wątku starego, porzuconego przez właściciela, psa to pisałam, ale powtórzę. Ja nie jestem mściwa , ale za krzywdę wyrządzoną psim i kocim staruszkom przez takie coś ( bo trudno nazwać to człowiekiem :angryy: ) życzę aby spotkała go taka sama starość ( w nagorszym przytułku) samotna i bez bliskiej istoty. Czasem myślę, że jakbym spotkała takiego potwora na swojej drodze to............. :mad::mad::mad:.
  10. [quote name='Zmysł']Tydzień mnie nie będzie, więc liczę, że jak wrócę, Borysek będzie w nowym domu[/quote] Będziemy się starać Wujeczku ;)
  11. [quote name='waldi481']Dlaczego pytamy o jego zdrowie?Na tym pierwszym zdjęciu,tym długim,wąskim,sylwetka Pluta jest taka pochylona,ociężała.. W+E[/quote] Bo Plutuś trochę się boi obcych, a nas tam trochę było na podwórku ;). Na tym dużym zdjęciu był odważny, bo siedział za Teresą. Plutek to piesio w moim stylu, ale nie mogę :shake: wziąć następnego psa, choć serce mówi co innego :-(.
  12. :loveu: Tereso i Andrzeju czytając wiadomości od Was myślę sobie, żeby wszyscy ludzie byli tacy jak Wy, to na ziemi byłby raj. Muszeczko, wiem, że jesteś w cudownym domku :lol:. Na wiadomości i zdjęcia czekamy, pomimo iż Wujek Zmysł będzie odpoczywał. Cioteczka Tomcug też jest super i pomoże ;).
  13. [quote name='Zmysł']Misiaczku, jutro wyjeżdżam, ale już 10 maja znów cię odwiedzę[/quote] Misiaczku, będzie Ci musiało wystarczyć towarzystwo Cioteczek ;), a Wujek Zmysł niech dobrze odpocznie i z nowymi siłami do nas wraca.
  14. Charly, Gucio jest wzrostu jamnika? Na zdjęciu wygląda na większego. A te oczy ma takie błagalne jak Borysek z mojego podpisu.
  15. [quote name='Minitaur']Dieta a'la Dzitka: kilka skłonów, a potem demontaż czegokolwiek i zjadzenie jedzonka z blatu.stołu :diabloti:[/quote] Ale wszystkich nowo wchodzących tu informujemy, że to wątek [SIZE=4][COLOR=red]Bonda[/COLOR][/SIZE] a nie Dzitki ;), chyba że i Dzitka szuka domku :evil_lol: . Ale kto by oddał takiego zdolnego psa, prawda Cioteczko Bazyliah? ;)
  16. [quote name='agata51']Borysku, już niedługo będziesz w domku z dobrymi ludźmi, zobaczysz.[/quote] Oby te słowa okazały się prorocze.
  17. [quote name='Olga132']czyli teraz zbieramy kasę na odrobaczenie i szczepienie tak?[/quote] Tak i dopytam jeszcze Teresę jak jest ze sterylkami, bo wiem, że coś było robione, ale nie wiem ile jeszcze trzeba ciachnąć.
  18. Piszecie mało konkretnie. Podajcie info czy pies jest zdrowy, czy potrzebuje dalszego leczenia i ewentualnie jakiego, czy jest odrobaczony, zaszczepiony, czy może zostawać na dłużej w domu, czy zachowuje czystość itd. Ewentualnym domkom takie informacje trzeba podać.
  19. Choć nie znam dokładnie sprawy, to chyba muszę przyznać Ci rację. Bo czekanie na hotelik u Murki jak w kolejce jest jeszcze 4 psy to nie jest dobry pomysł. Boję się, że sunia nie doczeka :-(, a innych propozycji nie ma. Domki, szczególnie, niezapsione, w kolejce nie stoją, niestety :-(
  20. [quote name='jagienka42']a co wprowadzasz diete a"la Bond[/quote] Raczej nie, bo Bond na niej się poprawił, a ja potrzebuję odwrotnie ;)
  21. Są porobione zdjęcia psiaków do adopcji i dobra duszyczka - Bazyliah zgłosiła się na ochotnika do zrobienia ogłoszeń. Dziękujemy Cioteczko :loveu:.
  22. EVA2406

    Barf

    Właśnie dałam zmielony, bo kiedyś jak dawałam kostki gdy Nusia była mała zawsze wymiotowała. Potem przestałam, a teraz poradzono mi dawać zmielone i też kiepsko.
  23. [quote name='Bazyliah']Dzitka - ona po max 30 minutach intensywnego spacerku jest już zziajana. dobrze też jej idzie ze sprzątaniem wszelkiego jedzenia z blatów i stołów.[/quote] No to super, bardzo byśmy do siebie pasowały :evil_lol:. Aaaaa i jeszcze jedno pytanko :oops: : czy Bondzik szuka nowego domku, czy już go ma...........;)
  24. Biedna Łateczka :-(. Kto pomoże tej biednej suni?
  25. EVA2406

    Barf

    A ja też mam problem. Pierwszego dnia po zmielonym korpusiku było ok a drugiegi dnia sunia wszystko zwymiotowała. Przestraszyłam się i dzisiaj już nie dałam . Co robić?
×
×
  • Create New...