-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Dobranoc Borysku. Zobaczysz znajdziemy Ci domek.
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Proszę o info którędy pan będzie wjeżdżał do Warszawy? -
Już w swoim domku! Luna - dostała szanse na życie.
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia i musi być dobrze. Trzymam kciuki. -
[quote name='Diegula']Borys na labradorym forum :razz:: [URL]http://labradory.info/viewtopic.php?p=379497#379497[/URL][/quote] Dziękuję bardzo :loveu:. Borysek to naprawdę super piesio i dużo z labka na pewno ma. Znam Boryska i wiem, że bardzo grzeczny, przytulasty pies. Dom bedzie miał dużo satysfakcji z Boryska. Tylko niech już się ten domek znajdzie, proszę.
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']chyba sie wszystko układa pomyslnie. Obgadałyśmy najważniejsze sprawy z EVA, wielkie dzieki za pomoc! :loveu: Będzie w kontakcie z pania, która przywiezie kota do Warszawy.[/quote] A podałaś pani mój telefon? I jeszcze pytanie, jakiego dnia ta pani będzie z Boryskiem w Warszawie? Czy to ma być poniedziałek? -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wpłaty, ale listę podam dopiero w poniedziałek. Też mam weekend. Jak tylko zbierzemy pieniążki załatwiamy szczepienie. A jak wróci Bazyliah obiecała zrobić ogłoszenia. Borys ma jeszcze chyba aktualne. Trzeba jeszcze zrobić dla Pluta i Misi, a w następnej kolejności dla Czada i dwóch psiaków, które zostały po zmarłej pani, a syn polecił okolicznemu pijaczkowi "pozbyć się " ich :-(. Teresa uprosiła o trochę czasu na znalezienie im domku. -
Już na którymś wątku starego, porzuconego przez właściciela, psa to pisałam, ale powtórzę. Ja nie jestem mściwa , ale za krzywdę wyrządzoną psim i kocim staruszkom przez takie coś ( bo trudno nazwać to człowiekiem :angryy: ) życzę aby spotkała go taka sama starość ( w nagorszym przytułku) samotna i bez bliskiej istoty. Czasem myślę, że jakbym spotkała takiego potwora na swojej drodze to............. :mad::mad::mad:.
-
[quote name='Zmysł']Tydzień mnie nie będzie, więc liczę, że jak wrócę, Borysek będzie w nowym domu[/quote] Będziemy się starać Wujeczku ;)
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481']Dlaczego pytamy o jego zdrowie?Na tym pierwszym zdjęciu,tym długim,wąskim,sylwetka Pluta jest taka pochylona,ociężała.. W+E[/quote] Bo Plutuś trochę się boi obcych, a nas tam trochę było na podwórku ;). Na tym dużym zdjęciu był odważny, bo siedział za Teresą. Plutek to piesio w moim stylu, ale nie mogę :shake: wziąć następnego psa, choć serce mówi co innego :-(. -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
:loveu: Tereso i Andrzeju czytając wiadomości od Was myślę sobie, żeby wszyscy ludzie byli tacy jak Wy, to na ziemi byłby raj. Muszeczko, wiem, że jesteś w cudownym domku :lol:. Na wiadomości i zdjęcia czekamy, pomimo iż Wujek Zmysł będzie odpoczywał. Cioteczka Tomcug też jest super i pomoże ;). -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Misiaczku, jutro wyjeżdżam, ale już 10 maja znów cię odwiedzę[/quote] Misiaczku, będzie Ci musiało wystarczyć towarzystwo Cioteczek ;), a Wujek Zmysł niech dobrze odpocznie i z nowymi siłami do nas wraca. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Minitaur']Dieta a'la Dzitka: kilka skłonów, a potem demontaż czegokolwiek i zjadzenie jedzonka z blatu.stołu :diabloti:[/quote] Ale wszystkich nowo wchodzących tu informujemy, że to wątek [SIZE=4][COLOR=red]Bonda[/COLOR][/SIZE] a nie Dzitki ;), chyba że i Dzitka szuka domku :evil_lol: . Ale kto by oddał takiego zdolnego psa, prawda Cioteczko Bazyliah? ;) -
[quote name='agata51']Borysku, już niedługo będziesz w domku z dobrymi ludźmi, zobaczysz.[/quote] Oby te słowa okazały się prorocze.
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olga132']czyli teraz zbieramy kasę na odrobaczenie i szczepienie tak?[/quote] Tak i dopytam jeszcze Teresę jak jest ze sterylkami, bo wiem, że coś było robione, ale nie wiem ile jeszcze trzeba ciachnąć. -
Piszecie mało konkretnie. Podajcie info czy pies jest zdrowy, czy potrzebuje dalszego leczenia i ewentualnie jakiego, czy jest odrobaczony, zaszczepiony, czy może zostawać na dłużej w domu, czy zachowuje czystość itd. Ewentualnym domkom takie informacje trzeba podać.
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagienka42']a co wprowadzasz diete a"la Bond[/quote] Raczej nie, bo Bond na niej się poprawił, a ja potrzebuję odwrotnie ;) -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Są porobione zdjęcia psiaków do adopcji i dobra duszyczka - Bazyliah zgłosiła się na ochotnika do zrobienia ogłoszeń. Dziękujemy Cioteczko :loveu:. -
Właśnie dałam zmielony, bo kiedyś jak dawałam kostki gdy Nusia była mała zawsze wymiotowała. Potem przestałam, a teraz poradzono mi dawać zmielone i też kiepsko.
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Dzitka - ona po max 30 minutach intensywnego spacerku jest już zziajana. dobrze też jej idzie ze sprzątaniem wszelkiego jedzenia z blatów i stołów.[/quote] No to super, bardzo byśmy do siebie pasowały :evil_lol:. Aaaaa i jeszcze jedno pytanko :oops: : czy Bondzik szuka nowego domku, czy już go ma...........;) -
A ja też mam problem. Pierwszego dnia po zmielonym korpusiku było ok a drugiegi dnia sunia wszystko zwymiotowała. Przestraszyłam się i dzisiaj już nie dałam . Co robić?