Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='agata51']I jak długo ta Dobra Pani wytrzyma?[/quote] To kobieta, która dla zwierząt poświęciła całą siebie. Boję się tylko, że to ponad jej siły i może się źle skończyć. Poza tym sąsiedzi już krzywo patrzą na tę psiarnię. Ogrodzenie jest w stanie opłakanym i psy potrafią wyjść poza nie. Wtedy niektóre biegają za rowerami i ludzie mają pretensje. Kobieta biega po okolicy i szuka psów. Mogą być kłopoty. Koty, które ma często chorują. Zwierzęta są w większości nie szczepione, bo nie ma pieniędzy.
  2. Zdrówka dla Tygryska i innych choraczków w potrzebie. Dobrze Neigh, że już jesteś, bo smutno bez Ciebie :loveu:
  3. To Zuźka prawdziwa dama będzie :evil_lol:
  4. Widziałam wczoraj Boryska. Jest to super pies. Tylko jak długo będzie musiał przebywać w tak trudnych warunkach.........:shake:
  5. [quote name='Milka87']moge przesłać tyle że przesyłka wyniesie około 40zł ze względu na to że większość to książki niektóre dosyć spore. są w dobrym stanie niektóre jednak nawet z 1972r więc bardziej dla kolekcjonerów. ale jakby co mogę zważyć dokładnie i część przesłać na swój koszt.Ale to po pierwszym maja[/quote] A skąd jesteś? Trochę ostatnio jeżdżę więc może będzie po trasie?
  6. Taka optymistyczna wiadomość :lol: super :lol:
  7. EVA2406

    Barf

    Dzięki za wyjaśnienia. Teraz czekam już tylko na tabelkę od Charley i jeszcze będę czytała, bo wiedzy nigdy dość ;). A dlaczego z banerka Coca- Coli otwiera się Karusia? :evil_lol:
  8. Ja nie umiem, ale spoko, opisz tylko np. dzień 1 rano, wieczorem; dzień 2 rano, wieczorem itd Każdy może sobie przepisać. Dziękuję za Twoją pracę i poświęcony czas :loveu:
  9. EVA2406

    Barf

    A jak mam przestawić swoje psy skoro po kościach zawsze wymiotowaly takimi małymi kawałeczkami? I drugie pytanie ( pewnie równie głupie :oops:). Zawsze mówiono mi, że surowego kurczaka nie wolno dawać ze względu na ptasią grypę i na salmonellę. Poza tym kiedyś wetka mówiła mi, że kości drobiowe przebijają jelita i pies w męczarniach umiera. A co z żywieniem kota, czy też można stosować tę dietę? Proszę o pomoc, bo mam tyle wątpliwości, ale nie chcę dłużej przyczyniać się do tragedii zwierząt :-( w koncernach produkujących gotową karmę.
  10. Mruczusiu, kciuko - łapki za najlepszy domek.
  11. Ja przepraszam ,ja się nie znam, ale nie można tego było zrobić razem? Moja sunia taką operację miała za jednym razem.
  12. Muszeczko, szykuj się do domku, własnego domku. Witam Domek i bardzo się cieszę, że pokochaliście Muszeczkę.
  13. Piesio jest śliczny i taki szczęśliwy :lol: A to zdjęcie z czterema kołami do góry ..........:-D:-D:-D
  14. To podziwiam Cię za umiejętność przystosowania psa nielubiącego kotów do polubienia tychże. Ja mam sporą gromadkę psów i kotów w domu i wszyscy żyją ze sobą w zgodzie. Ale nie miałam nigdy psa, który atakuje koty. Raz tylko miałam tymczasa sznaucerka, ale to było kilka dni i był odizolowany. A jak ich uczysz?
  15. [quote name='ocelot']On po prostu nie chce, żebyś go oddala. Powiedz chłopakowi, że zostaje - to mur beton wyzdrowieje.[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ale Dzitka biedaka zdominuje i facet będzie pod pantoflem ;)
  16. A w jakim wieku jest ten piesek? Jaki ma charakter? Jaki ma stosunek do innych psów i kotów? To ważne informacje, aby szukać domku. Ja mam kotka na trzech łapkach i świetnie daje sobie radę. Miałam też na tymczasie dużego psa trzyłapka i nawet przechodził przez płoty ;). Tak więc zwierzęta świetnie dają sobie radę.
  17. A mnie się wydawało, że to pies, który szybko znajdzie dom.
  18. Dziękuję za te zdjęcia. Tak bardzo się cieszę, że mój ulubieniec ma tak dobrze , że jest zdrowy i szczęśliwy. Dziękuję :loveu:. :loveu:Baxiu bądź szczęśliwy i pilnuj domku i swoich Dużych.
  19. Gacusiowa, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło. Dobrze, że gadałyśmy bo chociaż banerkim możemy pomóc psinie. Może ktoś będzie mógł pomóc. A co do takiej hodowli to ja niestety, przy mojej licznej kociarni, nie dam rady ;). Prędzie już gotową podrośniętą roślinkę jakoś uratuję przed tym stadem :evil_lol:
  20. [quote name='Gacusiowa']z butelki - znaczy zanim się za nie zabrałam, wyglądały tak: [URL]http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=360039334354&_trksid=p3984.cWON.m313.lVI[/URL] hodowane są w Tajlandii najczęściej, z nasion, na agarze, butelki z sadzonkami są sprzedawane, do pewnego momentu mogą jeszcze rosnąc w butelce, ale w pewnym momencie trzeba je przesadzic...[/quote] O Tajlandii i nasionach wiem, ale gdzie kupujesz te butelki z roślinkami? A poza tym do hodowli takiej małej roślinki pewnie potrzebna jest szklarnia?
  21. [quote name='Gacusiowa']ufff, właśnie rozsadziłam jakieś 50-60 storczyków 'z butelki' - ciekawe jak się przyjmą...[/quote] Kocham storczyki. Mam kilka sztuk. A o co chodzi z tą butelką? Przepraszam Bondziu za tematy o kwiatkach.
×
×
  • Create New...