-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
[quote name='agata51']I jak długo ta Dobra Pani wytrzyma?[/quote] To kobieta, która dla zwierząt poświęciła całą siebie. Boję się tylko, że to ponad jej siły i może się źle skończyć. Poza tym sąsiedzi już krzywo patrzą na tę psiarnię. Ogrodzenie jest w stanie opłakanym i psy potrafią wyjść poza nie. Wtedy niektóre biegają za rowerami i ludzie mają pretensje. Kobieta biega po okolicy i szuka psów. Mogą być kłopoty. Koty, które ma często chorują. Zwierzęta są w większości nie szczepione, bo nie ma pieniędzy.
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdrówka dla Tygryska i innych choraczków w potrzebie. Dobrze Neigh, że już jesteś, bo smutno bez Ciebie :loveu: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
To Zuźka prawdziwa dama będzie :evil_lol: -
Widziałam wczoraj Boryska. Jest to super pies. Tylko jak długo będzie musiał przebywać w tak trudnych warunkach.........:shake:
-
[quote name='Milka87']moge przesłać tyle że przesyłka wyniesie około 40zł ze względu na to że większość to książki niektóre dosyć spore. są w dobrym stanie niektóre jednak nawet z 1972r więc bardziej dla kolekcjonerów. ale jakby co mogę zważyć dokładnie i część przesłać na swój koszt.Ale to po pierwszym maja[/quote] A skąd jesteś? Trochę ostatnio jeżdżę więc może będzie po trasie?
-
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Muszka już pewnie spakowana ;) -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Taka optymistyczna wiadomość :lol: super :lol: -
Dzięki za wyjaśnienia. Teraz czekam już tylko na tabelkę od Charley i jeszcze będę czytała, bo wiedzy nigdy dość ;). A dlaczego z banerka Coca- Coli otwiera się Karusia? :evil_lol:
-
A jak mam przestawić swoje psy skoro po kościach zawsze wymiotowaly takimi małymi kawałeczkami? I drugie pytanie ( pewnie równie głupie :oops:). Zawsze mówiono mi, że surowego kurczaka nie wolno dawać ze względu na ptasią grypę i na salmonellę. Poza tym kiedyś wetka mówiła mi, że kości drobiowe przebijają jelita i pies w męczarniach umiera. A co z żywieniem kota, czy też można stosować tę dietę? Proszę o pomoc, bo mam tyle wątpliwości, ale nie chcę dłużej przyczyniać się do tragedii zwierząt :-( w koncernach produkujących gotową karmę.
-
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
EVA2406 replied to katya's topic in Już w nowym domu
Ja przepraszam ,ja się nie znam, ale nie można tego było zrobić razem? Moja sunia taką operację miała za jednym razem. -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Muszeczko, szykuj się do domku, własnego domku. Witam Domek i bardzo się cieszę, że pokochaliście Muszeczkę. -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
EVA2406 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
To podziwiam Cię za umiejętność przystosowania psa nielubiącego kotów do polubienia tychże. Ja mam sporą gromadkę psów i kotów w domu i wszyscy żyją ze sobą w zgodzie. Ale nie miałam nigdy psa, który atakuje koty. Raz tylko miałam tymczasa sznaucerka, ale to było kilka dni i był odizolowany. A jak ich uczysz? -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']On po prostu nie chce, żebyś go oddala. Powiedz chłopakowi, że zostaje - to mur beton wyzdrowieje.[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ale Dzitka biedaka zdominuje i facet będzie pod pantoflem ;) -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
EVA2406 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
A w jakim wieku jest ten piesek? Jaki ma charakter? Jaki ma stosunek do innych psów i kotów? To ważne informacje, aby szukać domku. Ja mam kotka na trzech łapkach i świetnie daje sobie radę. Miałam też na tymczasie dużego psa trzyłapka i nawet przechodził przez płoty ;). Tak więc zwierzęta świetnie dają sobie radę. -
A mnie się wydawało, że to pies, który szybko znajdzie dom.
-
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
To czekamy na domek -
Bax juz nie denerwuje sie w schronisku-ma dom :)
EVA2406 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za te zdjęcia. Tak bardzo się cieszę, że mój ulubieniec ma tak dobrze , że jest zdrowy i szczęśliwy. Dziękuję :loveu:. :loveu:Baxiu bądź szczęśliwy i pilnuj domku i swoich Dużych. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Gacusiowa, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło. Dobrze, że gadałyśmy bo chociaż banerkim możemy pomóc psinie. Może ktoś będzie mógł pomóc. A co do takiej hodowli to ja niestety, przy mojej licznej kociarni, nie dam rady ;). Prędzie już gotową podrośniętą roślinkę jakoś uratuję przed tym stadem :evil_lol: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gacusiowa']z butelki - znaczy zanim się za nie zabrałam, wyglądały tak: [URL]http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=360039334354&_trksid=p3984.cWON.m313.lVI[/URL] hodowane są w Tajlandii najczęściej, z nasion, na agarze, butelki z sadzonkami są sprzedawane, do pewnego momentu mogą jeszcze rosnąc w butelce, ale w pewnym momencie trzeba je przesadzic...[/quote] O Tajlandii i nasionach wiem, ale gdzie kupujesz te butelki z roślinkami? A poza tym do hodowli takiej małej roślinki pewnie potrzebna jest szklarnia? -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gacusiowa']ufff, właśnie rozsadziłam jakieś 50-60 storczyków 'z butelki' - ciekawe jak się przyjmą...[/quote] Kocham storczyki. Mam kilka sztuk. A o co chodzi z tą butelką? Przepraszam Bondziu za tematy o kwiatkach.