Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Jak Wy to robicie, że posty są w odwrotnej kolejności :-o. W myslach swoich czytacie, czy co...........:evil_lol:
  2. Trzymam kciuki za zdrowie p. Joanny i za super domek dla psiaków.
  3. Biedny Misio, że nie da się pewnie łapki uratować. No tak jak dogo jakoś działa to połączenie z netem mi co chwilę zrywa :angryy:
  4. [quote name='tomcug']A ja nie mogę przeżyć, że mnie tak nie będzie. :placz: W wakacje to na piechotę bym przyleciała, ale to jednak jeszcze nie wakacje. Trudno, może jeszcze kiedyś się złoży....[/quote] i mi też smutno :-(
  5. [quote name='Zmysł']Czy tylko my pamiętamy o psiaku?[/quote] Ja też pamiętam, tylko to dogo...........:angryy:
  6. Borysek to super facet i jak tylko zaufa ludziom bedzie super przytulakiem. Nie mogę od kilku dni wejść na dogo. Malgosiu, miałam byc u Was dzisiaj na festynie, ale moje autko trochę choruje i mam zabronione dłuższe kursy :razz:, a tak chciałam przyjechać.
  7. Udało mi się wejść na dogo dopiero teraz. Cały czas mam białe strony lub informacje, że nie mozna wyświetlić strony :mad:. Emilio, już Ci odpisałam na pw i pieniądze przeleję zgodnie z Twoją dyspozycją.
  8. [quote name='anouk92']Co z tymi ludzmy co byli na początku i szukali podobnego psa bo im zginął - Zmysł pamiętasz w Klembowie jest podobny psina i całkiem możliwe że jest z Marek bo psy z Marek trafiają do Klembowa. Czy macie namiary na tych ludzi - może to ich pies.[/quote] Oni zgłosili się na ogłoszenia Boryska do Teresy. Spróbuj do niej zadzwonić.
  9. a gdzie to znaleźć w internecie?
  10. [quote name='Bodziulka']W takim razie moją wpłatę też proponuję przekazać na Koci Świat, o ile p. Teresa jednak się na nią nie "skusi" ;)[/quote Przekażę Zmysłowi
  11. [quote name='tomcug']Dla mnie najdziwniejsze jest to, jak on utrzymuje równowagę. Bo obie brakujące łapki są po jednej stronie, więc to naprawdę ogromna sztuka. :multi:[/quote] Ja też nad tym się zastanawiałam
  12. bo to chyba jedyny sensowny pomysł. Ależ to dogo działa..........................:mad:
  13. [quote name='malagos']Teraz weszłam do łazienki, zaskoczony Borysek przykucnął przy wannie i udawał, ze go nie ma. Jak zawołałam, zakiciałam, to odpowiedział fuknięciem. Wytrzepałam za to tę budkę i kocyk w niej, bo nagromadził tam sporo śmieci, typu żwirek, zasuszony skrawek miesa i taki tam. Gdy tylko ją postawiłam w starym miejscu, zaraz została zajeta, a ja nafukana, bo po diabła wchodzę do łazienki bez pukania?... :evil_lol:[/quote] No właśnie, jak mogłaś, wstydź się :evil_lol:
  14. Ja też życzę Boryskowi żeby szybko znalazł domek. Temu wspaniałemu psu to naprawdę się już należy.
  15. Lothia, dzięki, już wcześniej pisałam, żeby nie blokować niepotrzebnie talonu, który jest komuś bardziej potrzebny. Olga, dziękuję. Zaraz po 01.06 , jak tylko wpłynie mi coś na konto, przekażę pieniążki od Ciebie i od siebie, aby zapłacić jedną prowizję bankowi. Czy Ty też jesteś zalogowana na Miau?
  16. Mogę płacić za utrzymanie psa, ktory jest na terenie i nic złego mu nie grozi, ale Rudasio podobno cały czas ( od Smierci Mc Gaywera - grudzień 2007 r.) jest poza terenem przytuliska. Ponoć przychodzi w nocy na jedzenie. Nie mogę płacić za utrzymanie ducha :angryy:. Czyżby nie mozna przez tyle czasu złapać psa............coraz trudniej mi w to uwierzyć:angryy:
  17. Z tego co wiem to fundacja ma jej pomagać. A pieniądze mamy przeznaczyć na jakiegoś potrzebującego szybko pomocy biedaka. Ja ostatnio nie jestem na bieżąco z nowymi wątkami, więc może ktoś z Was coś zaproponuje. Wiem, że w bardzo trudnej sytuacji jest Ania od kotka Bazylka z Miau. Ma dużo zwierząt po przejściach, jest sama i nie może pracować, bo ma dziecko specjalnej troski.
  18. [quote name='Zmysł']Ja nic nie powiem, bo się rozpłynąłem[/quote] To już wracaj Wujeczku ze stanu ciekłego w stan stały i szukaj więcej takich wspaniałych domków :evil_lol: ;)
  19. [quote name='tomcug']Ja dopiero teraz widzę - niesamowite :crazyeye:.[/quote] Ja też . Ten piesio tak szybko biega, że nie mogłam doliczyć się łapek.
  20. Kotka do sterylki ma właśnie ruję, więc trzeba odczekać. Poza tym są jeszcze dwa psy, ale w tym ma pomóc fundacja w której Teresa pracuje. Tam teraz zmieniły się władze i pewnie są jakieś nowe ustalenia, ale w to ja już nie wchodzę, bo to nie moje podwórko ;).
  21. Dobranoc Zuleczko. Jesteś śliczną sunią. Już się cieszę, że poznamy się osobiście, jak Cioteczka Bazyliah pokaże suczydło ;)
  22. A ja mam inne, tym razem, dobre wiadomości. Teresa, dostała zaległe jej pobory oraz obietnice pomocy z fundacji w której pracuje. Prosiła, żeby Wszystkim jeszcze raz gorąco podziękować i powiedzieć, że może za szczepienia zapłacić sama. Tak więc pieniądze, które są na moim koncie mogę zwrócić ofiarodawcom lub przekazać na inne wskazane przez Was biedy. Czekam na dyspozycje.
  23. Bardzo sie cieszę, że Dyzio będzie miał domek :lol:. Często tu zaglądałam, choć nie dużo się odzywałam.
×
×
  • Create New...