-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ale się Muszeczce udało :multi:. Ale super domek i nie zapomina o nas. Dziękujemy :lol: -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Smutno mi, bo miałam nadzieję :-(. Mam kotka Karolka na trzech łapkach i daje sobie radę świetnie, ale to zawsze kalectwo i podjęcie tej decyzji jest bardzo trudne. Nie dziwię się Pani Ludmile, że zwleka z decyzją. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Dziekuję Wszystkim bardzo. Cieszę się ze spotkania na festynie. -
[quote name='zolzunka']Niestety bylam na chrzcinach dzis i nie moglam przyjsc na Pola Mokotowskie. A gdzie ten festyn w Markach bedzie ???[/quote] na stadionie
-
[quote name='tomcug']Ewo, możesz do mnie przesłać, może się uda wstawić. Czasami się udaje :mad:.[/quote] To podaj mi maila na pw. Jutro zgram zdjęcia i wyslę Ci.
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz się odzywam, bo dopiero wróciłam. Przepraszam. Talon pewnie się przyda, ale muszę zapytać Teresy czy chce to robić w obcej lecznicy. Nie mogę podjąć sama tej decyzji. Jutro skontaktuję się i dam odpowiedź. W tym tygodniu Teresa ma skontaktować się z wetem i umówić dogodny dla obu stron termin szczepień. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Pytałam, bo Kasia też pracuje w Zielonce na Wolności :) Ale na wszelki wypadek popytajcie u wydz. ochrony środowiska, czy nie dofinansują.[/quote] Mam taki zamiar i w poniedziałek dowiem się w naszym urzędzie. Z Kasią znamy się i wiem, że pracuje też w Zielonce ( poza poniedziałkiem i wtorkiem). -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Gratuluję pomyślnie zdanego egzaminu na mamusię Bondzika :evil_lol: -
[quote name='Zmysł']Eva była chyba:oops:[/quote] Byłam, ale z Malagos tylko rozmawiałam telefonicznie, bo jak ja wchodziłam to Ona już wyjeżdżała do domu. Poznałyśmy się dopiero jak zawiozłam do Niej Boryska. Może niedługo znowu się zobaczymy...........;)
-
[quote name='Zmysł']Ciekawe, jak świętuje Borys.[/quote] Borysek byl dzisiaj ze mną na krótkim spacerku. Czuje się dobrze, tylko jak spadło z niego zimowe ubranko to okazało się, że jest chudzinka. Nie skojarzcie tylko z Krzyczkami. Nie o takiej chudości mówię. Zrobiłam kilka zdjęć, ale są slabe bo pogoda kiepska, a poza tym Borys miał inne zainteresowania i nie chciał pozować :razz:. Komu przesłać na maila, żeby wstawił na wątek i może jakieś nowe ogłoszonka ?
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ta wetka to nie Kasia. Kasia u mojej Marzenki pracuje tylko dwa dni w tygodniu. Zabiegi moich footerek robi właścicielka dr ( z tyt ) Marzena Cieciera. Jest dobrym lekarzem i człowiekiem. Dla bid mam zawsze ceny preferencyjne. -
[quote name='Zmysł']strach pomyśleć[/quote] noooo, kilka " małych" Borysków :evil_lol:
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']służę pomocą fizyczną[/quote] Dzięki. Ty, jak zwykle, na posterunku :lol:. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Rudzielce są piękne. A ten z biały zauroczył mnie wyjątkowo. Nie mogę wziąć następnego :placz: . Zrób ogłoszenia. One na pewno znajdą domki. Są piękne. W jakim wieku te koty? Jak zrobisz papierowe, mogę powiesić u mojej wetki. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
O talonach też pomyślałam, ale nie wiem czy w tych małych podwarszawskich gminach coś takiego funkcjonuje. Transport pralki z Ochoty pewnie uda się załatwić. Gorzej z fachowcem ;) do pomocy w znoszeniu. Sam kierowca nie da rady, ale pomyslę :hmmmm: -
Boryska trzeba ciachnąć, bo za panienkami się rozgląda ;). Jeszcze nie poszedł w ślady Pluta, ale.............
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uśmiechnięta mordka szczęśliwego psa na tle rododendrona - cudny obrazek. Neigh, jesteś WIELKA i :loveu: -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05']Już czas i pora, żeby Borysek wyzdrowiał :)[/quote] najwyższa pora !!! -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ciuchy nie są potrzebne. Lodówka każda w kuchni wejdzie, bo one są dość typowe. Różnią się głównie wzrostem ;). Fajnie byłoby gdyby udało się z pralką i lodówką. Ale jest jeszcze jeden problem, a mianowicie kastracje i sterylki. Jedna kotka - Chiara do sterylizacji, 2 psy - Borys i Pluto i jeszcze jedna sunia ( sasiadów), którą na oczach Teresy dopadł kilka dni temu Pluto. Sąsiad powiedział, że będą piękne pieski.........tylko zapomniał dodać, że później z ulicy trafią do Teresy :mad: :mad::mad:. Ona chce jutro pogadać z sąsiadką na temat sterylki, tylko oni, jeśli się zgodzą, to napewno nie dadzą kasy. Anda dzisiaj miała kupić szczepionki, ale potem wyjeżdżała i mam odebrać to w piątek. Orientacyjne koszty to ok. 200 zł. To zostanie ok.200. Na strylkę kici i 2 kastracje psów potrzeba ok. 550 - 600 zł. a jeśli jeszcze dojdzie ta sunia sąsiadów to następne 200 zeta. Tak więc jakby nie liczyć brakuje ok. 600 zł. nie mówiąc, że miałam kupić trochę jedzonka i żwirek. Z moją wetką będę ceny sterylek negocjować. Wiem, że ona zawsze pomaga w takich sytuacjach, ale to kropla w morzu potrzeb. Może ktoś ma jakiś pomysł............