Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [SIZE=4][COLOR=#0000ff]1. Aleksandra B - 30 zł. 2. Tomo - 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]3. Olga 132 - 30 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]4. Emilia 2280 - 126,16[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]5. Agata 51 - 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]6. Tomcug - 30 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]7. Bodziulka - 30 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]8. z bazarku dla p. Teresy - 50 zł. ([SIZE=2][COLOR=black] proszę podać nick, bo nie mogę zidentyfikować, czy to zdjęcia Paryża? )[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] Mamy razem na dzień dzisiejszy : [SIZE=4][COLOR=red]396,19 [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]Dziekuję :loveu:[/COLOR][/SIZE] Mam jeszcze jedną wpłatę od Asiaczka, tylko z opisem dla Julki. Asiaczku, dla Julki zbiera Bazyliah, ale ja będę sie z Nią widzieć niedługo więc przekażę. Tylko potwierdź, że to nie pomyłka.
  2. [quote name='Zmysł']A ja się w tym tygodniu rozejrzę za lodówką[/quote] Piękne dzięki :lol:
  3. On przyjmuje prywatnie chyba w Milanówku, ale też podobno na SGGW. Jak potrzebujesz szczegóły to muszę zapytać koleżankę. Ma chyba też nr. tel do niego.
  4. [quote name='Tweety']najbardziej zapamiętałam tę, jak Borys odganiał pozostałe koty od klatki gdy je łapano. W dodatku świetnie radził sobie z zamykaniem klatki z zewnątrz. Siadywał tez z boku klatki, wygrzebywał pazurkami karmę z miseczki i zanosił do piwnicy innym kotom. Wiecie, że on ważył kiedyś 6 kg?:crazyeye:a futro miał gęste jak miś polarny, zresztą one wszystkie takie miały[/quote] Pani Lucyna i mnie tę historię opowiadała. Poryczałam się, bo to wyglądało tak jakby Borysek wiedział, że to wszystko źle się skończy :-(. On miał przeczucie i ja w to wierzę.
  5. [quote name='tomcug']Ja agresywna? Będę jadła z Twoimi psami i kotami z jednej miski i .............nie ugryzę. Obiecuję :evil_lol:.[/quote] A miseczki kocie mamy piękne :lol:, na bazarkach dogo zakupione :evil_lol: i zawsze pełne.
  6. Super wiadomość :lol: :lol: :lol:
  7. Niestety, wszędzie tak z domkami :-(
  8. Ten lek robiony to bromek potasu. Koleżanka podaje go 15 minut po luminalu. Tylko Maciuś dostaje te leki codziennie. I to chyba działa, bo Maciuś już od dwóch miesięcy nie miał ataku.
  9. Aaaa i jeszcze jedno, jak sie juz taka swojska atmosfera tu zrobiła. Przekazuje pozdrowienia od Hakitki. Dziewczynom prosiła przekazać buziaki, a Panów pozdrowić, co z wielką przyjemnością czynię. Ania ma duże problemy w tym ze zdrowiem i niestety brak kompa :-(
  10. [quote name='Zmysł']zaadoptujemy!!![/quote] Jasne :lol: :lol: :lol: Jak nie jesteś agresywna ;) i dogadasz sie z moimi psami i kotami, to jakiś pokoik znajdziemy :evil_lol:
  11. Super pies, tylko na tym pierwszym zdjęciu wygląda, że ortodonta potrzebny :evil_lol:, a w rzeczywistości ząbki są ok. Nowe zdjęcia zrobię w czwartek, bo Teresa kończy pracę o 16, po drodze ma dzisiaj wetkę, zakupy i coś tam jeszcze więc będzie za późno, a jutro ja pracuję do wieczora.
  12. Moja koleżanka ma kota padaczkowego, też pourazowa. Kotek jest pod kontrolą dr. Olkowskiego, podobno rewelacyjny. Kotek miał ataki kilka razy dziennie. Teraz atak bywa co miesiąc lub rzadziej. Wiem, że Maciuś dostaje luminal i jeszcze jakiś lek ( robiony), aby dawka luminalu była jak najmniejsza, bo to lek szkodliwy ( szczególnie na wątrobę). Poza tym jak następuje atak to trzeba do zwierzaka mówić i starać się przerwać atak jak najszybciej, bo taki atak powoduje obumieranie komórek mózgowych.
  13. Cieszę się, że Borysek zaczyna się przytulać. Myślałam, że tak będzie. Jak był u mnie to bardzo podobało mu się drapanko i głaskanko, ale jak brałam go na ręce. On sam bał się jeszcze , ale to było za krótko.
  14. Olga :loveu:, dziękuję !!!!!!! Kasiek, nie wiem czy są jeszcze ogłoszenia. Jeśli możesz to zrób Miśce i Plutowi, bo Borys chyba jeszcze ma.
  15. [quote name='tomcug']Misio - kochany psiak.[/quote] I ma szczęście w nieszczęściu, że trafił na takich LUDZI
  16. [quote name='tomcug']A kto może obiecać na 100%? Zgłaszać się proszę. :lol:[/quote] Jeśli nie będzie jakiegoś "kataklizmu " rodzinnego czy zdrowotnego to oczywiście pomogę. Postaram się też pomyśleć o stoliku. Mam nadal nadzieję, że przyjedziesz...........;)
  17. [quote name='tomcug']No no, tylko żeby się na obietnicach nie skończyło :eviltong: :evil_lol:.[/quote] :oops: :oops: :oops:
  18. [quote name='desideratum'][B]Malagos -[/B] chyba trochę przesadziłaś.. a nawet bardzo... :shake:[/quote] Przykro mi, ale ja też odebrałam takie wrażenie jak Malagos. Najlepiej jest krytykować i ferować wyroki siedząc przy kompie, a to niestety nie pomoże kotu. Malagos, jestem z Tobą i Boryskiem. Nie przejmuj się i rób swoje.
  19. [quote name='Zmysł']Kto będzie chciał pojechać ze mną do Misia?[/quote] Jeśli będzie pasował mi termin to chętnie pojadę. A jeszcze powinna pojechać Teresa, bo to do niej zadzwoniła p. Ludmiła i to właśnie Teresa prosiła nas o pomoc dla Misia.
  20. Tylko chwilę mnie nie było, a tu tyle nowości. Witam nowy domek Bondzika :lol:, ale jednocześnie protestuję ;). Bo to niesprawiedliwe, że bedą dwa psy i tylko jeden kot :angryy: ;)
  21. Borysek ok , ale domku nie ma nadal :shake:. Zdjęć nie zrobiłam :oops:, bo nie mogłam znaleźć wspólnego dogodnego terminu dla mnie i dla Teresy. Obiecuję poprawę.
×
×
  • Create New...