Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='emilia2280']EVA, a moja kasa jeszcze nie dotarla? Wyslalam 1-go maja.[/quote] Są nowe wpłaty i Twoja Cioteczko też jest. Dziękuję. A oto finanse na dzień dzisiejszy: [SIZE=4][COLOR=blue]1. Aleksandra B - 30 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]2. Tomo - 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]3. Olga 132 - 30 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]4. Emilia 2280 - 126,16[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]5. Agata 51 - 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]Razem jest :[COLOR=red] 286,16 zł.[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]W imieniu Teresy i Jej futerek bardzo Wszystkim dziękuję za pomoc zarówno materialną, fizyczną jak i duchowe wsparcie.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] Ando, są pieniądze więc jeśli szczepionki po cenie hurtowej są nadal aktualne bardzo proszę o pomoc w zakupie. [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE]
  2. Misiu, ja też pamiętam o Tobie, ale ostatnie dni .............były trudne:shake:
  3. Dzień dobry Borysku. Jak nocka minęła i czy już się przyzwyczajasz do własnego domku?
  4. Dzień dobry Borysku. Domek musi się znaleźć dla takiego pięknego, mądrego psa.
  5. [quote name='malagos']He, he, Ty tak nie zapraszaj, bo.... co, EVA, jadziem?[/quote] Jasne ;), jak Tomcug przyjedzie do nas na festyn, to może, może...........
  6. I ja też życzę dobrej nocki i spadam spać, bo mam tylko 4 godziny spania :angryy:
  7. [quote name='malagos']Tomcug, bo tak sobie myslę, ze moze u Was jakiś festyn będzie, to przyjedziemy pozwiedzać Gory Świetokrzyskie? :evil_lol: tak na tydzień z walizką i rodzinką by sie człowiek zwalił na głowę Tobie i innym Kileczanom - w końcu mam kota z Kielc :diabloti:[/quote] Noooooo, grunt to dobry pomysł :evil_lol:
  8. Borys nadal samotny :-(
  9. [quote name='Tweety']przepraszam:oops: z tego wszystkiego zapomniałam podziękować Ci z tak sprawny transport i opiekę nad kociuszkiem.[/quote] Kochana Cioteczko, ale mnie nie o podziękowania chodziło ;)
  10. [quote name='Margo05']Ja już mogę zdjąć Boryska z podpisu, prawda? :multi::multi::multi:[/quote] Ja już to dawno zrobiłam. To miejsce trzeba szybko zapełniać następnymi bidami, żeby szybko domki się znajdowały.
  11. [quote name='fona']Zapytam. Jest pralka, ale "niezupełnie sprawna". Spróbuje się dowiedziec, co to oznacza. Czy gdyby była na chodzie, ktos mógły ja zabrac z warszawy? podalabym adres.[/quote] Myślę, że transport uda się załatwić. Tylko co z tą niepełnosprawnością, bo jak naprawa bedzie droga to nic z tego.
  12. To TŻ może jest bioenergoterapeutą lub ma takie predyspozycje? A co do chrapania, to moja sunia Nuka też tak głośno chrapie i nie tylko w nocy :evil_lol:
  13. a feeeeee, dwóch facetów i mają się całować........... wcale się nie dziwię, że pies gryzie. To zdrowy objaw, pies jest hetero .......:evil_lol:
  14. Myślę, że z numerem pisma. Niech naród czyta, może coś zostanie w głowach :eviltong:
  15. Borysek bardzo lubi drapanko i głaskanko. Najpierw patrzy wystraszony, a potem nawet brzusio pokazuje. Kochany koteczek. Dzięki Malagos za zdjecia, a już miałam iść spać ;)
  16. Tylko jest Frania ( jakaś dobra dusza zreperowała). Jakby ktoś miał uzywany, ale na chodzie automat.
  17. [quote name='Charly']Ale ja mam to tylko jak sie przytule do siersci Filipa:-( albo kota (tylko koty to juz mam odjazd szpitalny, ale psy mialam zawsze i nic. koty nie, wiec rozumiem...) Jeszcze pare miesiecy temu z naszym dalmatem nie mialam tego:-([/quote] ale dla każdego co innego jest alergenem. Dla Ciebie sierść kota i Filipa. Pamiętaj, że każda sierść jest inna. Słyszałam o tym kiedyś od wetki, która też była alergikiem. I też reagowała na niektóre gatunki psich kudełków.
  18. Ja też już się melduję w odwiedzinach u ślicznej suni, ale dzisiaj mam straszne zaleglości w wizytach ;)
  19. Ja też mam zdjęcie, jak mój trzyłapek Karol je obiad z jednego talerza z córką :evil_lol: i do dziś żyją w zdrowiu obydwoje :lol: Gacusiowa, obroża Tazi iście królewska :lol:
  20. Jaka ogromna różnica w spojrzeniu, w postawie, między zdjęciami z okresu gdy Alterek szukał domku a tymi zrobionymi już we własnym domku. Cudny, szczęśliwy pies, to widać :lol: :multi:
  21. Charly, to wygląda na alergię. I nie ważne, że do tej pory nigdy tego nie miałaś. Ja też nigdy nie miałam, a teraz jak byłam na Dniu Ziemi na Polach Mokotowskich dostalam strasznego kataru, pieczenia i łzawienia oczu oraz kichania. Następnego dnia po południu przeszło. Czyli uczulenie na trawy, mlecze lub coś takiego. Jeśli chodzi o te plamki suchej skóry, też to miałam i bez dermatologa się nie obeszło. Pierwszy dał jakieś smarowidło, które nie pomogło, a drugi trafił i plamki zeszły. Czasem jednak pokazują się, ale po jakimś czasie znikają.
  22. Misiu, ja też już do Ciebie zaglądam. Jak Twoja łapeczka? Dopóki Wujek Zmysł nie wróci świeżych informacji nie będzie, ale to już niedługo.
  23. Tanitka, dziękuję za jedzonko i żwirek dla koteczków Teresy. Dzisiaj dopiero wróciłam do Warszawy, ale na jutro jestem już umówiona na przekazanie darów.
  24. Tomcug, Ty zawsze dobrze tłumaczysz. Też kiedyś mi pomogłaś coś zrozumieć, pamiętasz? i zdziwiłaś się, że się nie obraziłam ;). A Borysek nie potrzebuje obserwatorów, tylko kochający domek.
  25. [quote name='tomcug']Nie kuś, nie kuś, bo jestem skłonna rzucić wszystko i przyjechać :diabloti:.[/quote] Przypominam, że kilka stron wstecz już Cię zapraszałam, łącznie z noclegiem. To nadal aktualne :lol:. Acha, widziałam się dzisiaj z Malagos, która powtórnie zaprosiła nas na festyn do Krasnosielca nad Narwią. " Maja " może wystawić stoisko. Już się zapowiedziało kilka innych fundacji i stowarzyszeń. Jeśli byłby taki składany pawilon i kilka chętnych osób, fanty mamy, jeszcze trochę ulotek i gotowe. Co Wy na to?
×
×
  • Create New...