-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']EVA, a moja kasa jeszcze nie dotarla? Wyslalam 1-go maja.[/quote] Są nowe wpłaty i Twoja Cioteczko też jest. Dziękuję. A oto finanse na dzień dzisiejszy: [SIZE=4][COLOR=blue]1. Aleksandra B - 30 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]2. Tomo - 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]3. Olga 132 - 30 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]4. Emilia 2280 - 126,16[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]5. Agata 51 - 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]Razem jest :[COLOR=red] 286,16 zł.[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]W imieniu Teresy i Jej futerek bardzo Wszystkim dziękuję za pomoc zarówno materialną, fizyczną jak i duchowe wsparcie.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] Ando, są pieniądze więc jeśli szczepionki po cenie hurtowej są nadal aktualne bardzo proszę o pomoc w zakupie. [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Misiu, ja też pamiętam o Tobie, ale ostatnie dni .............były trudne:shake: -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Borysku. Jak nocka minęła i czy już się przyzwyczajasz do własnego domku? -
Dzień dobry Borysku. Domek musi się znaleźć dla takiego pięknego, mądrego psa.
-
[quote name='malagos']He, he, Ty tak nie zapraszaj, bo.... co, EVA, jadziem?[/quote] Jasne ;), jak Tomcug przyjedzie do nas na festyn, to może, może...........
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
I ja też życzę dobrej nocki i spadam spać, bo mam tylko 4 godziny spania :angryy: -
[quote name='malagos']Tomcug, bo tak sobie myslę, ze moze u Was jakiś festyn będzie, to przyjedziemy pozwiedzać Gory Świetokrzyskie? :evil_lol: tak na tydzień z walizką i rodzinką by sie człowiek zwalił na głowę Tobie i innym Kileczanom - w końcu mam kota z Kielc :diabloti:[/quote] Noooooo, grunt to dobry pomysł :evil_lol:
-
Borys nadal samotny :-(
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tweety']przepraszam:oops: z tego wszystkiego zapomniałam podziękować Ci z tak sprawny transport i opiekę nad kociuszkiem.[/quote] Kochana Cioteczko, ale mnie nie o podziękowania chodziło ;) -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05']Ja już mogę zdjąć Boryska z podpisu, prawda? :multi::multi::multi:[/quote] Ja już to dawno zrobiłam. To miejsce trzeba szybko zapełniać następnymi bidami, żeby szybko domki się znajdowały. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']Zapytam. Jest pralka, ale "niezupełnie sprawna". Spróbuje się dowiedziec, co to oznacza. Czy gdyby była na chodzie, ktos mógły ja zabrac z warszawy? podalabym adres.[/quote] Myślę, że transport uda się załatwić. Tylko co z tą niepełnosprawnością, bo jak naprawa bedzie droga to nic z tego. -
Myślę, że z numerem pisma. Niech naród czyta, może coś zostanie w głowach :eviltong:
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Borysek bardzo lubi drapanko i głaskanko. Najpierw patrzy wystraszony, a potem nawet brzusio pokazuje. Kochany koteczek. Dzięki Malagos za zdjecia, a już miałam iść spać ;) -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Tylko jest Frania ( jakaś dobra dusza zreperowała). Jakby ktoś miał uzywany, ale na chodzie automat. -
[quote name='Charly']Ale ja mam to tylko jak sie przytule do siersci Filipa:-( albo kota (tylko koty to juz mam odjazd szpitalny, ale psy mialam zawsze i nic. koty nie, wiec rozumiem...) Jeszcze pare miesiecy temu z naszym dalmatem nie mialam tego:-([/quote] ale dla każdego co innego jest alergenem. Dla Ciebie sierść kota i Filipa. Pamiętaj, że każda sierść jest inna. Słyszałam o tym kiedyś od wetki, która też była alergikiem. I też reagowała na niektóre gatunki psich kudełków.
-
Już w swoim domku! Luna - dostała szanse na życie.
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Ja też już się melduję w odwiedzinach u ślicznej suni, ale dzisiaj mam straszne zaleglości w wizytach ;) -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Ja też mam zdjęcie, jak mój trzyłapek Karol je obiad z jednego talerza z córką :evil_lol: i do dziś żyją w zdrowiu obydwoje :lol: Gacusiowa, obroża Tazi iście królewska :lol: -
Jaka ogromna różnica w spojrzeniu, w postawie, między zdjęciami z okresu gdy Alterek szukał domku a tymi zrobionymi już we własnym domku. Cudny, szczęśliwy pies, to widać :lol: :multi:
-
Charly, to wygląda na alergię. I nie ważne, że do tej pory nigdy tego nie miałaś. Ja też nigdy nie miałam, a teraz jak byłam na Dniu Ziemi na Polach Mokotowskich dostalam strasznego kataru, pieczenia i łzawienia oczu oraz kichania. Następnego dnia po południu przeszło. Czyli uczulenie na trawy, mlecze lub coś takiego. Jeśli chodzi o te plamki suchej skóry, też to miałam i bez dermatologa się nie obeszło. Pierwszy dał jakieś smarowidło, które nie pomogło, a drugi trafił i plamki zeszły. Czasem jednak pokazują się, ale po jakimś czasie znikają.
-
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Misiu, ja też już do Ciebie zaglądam. Jak Twoja łapeczka? Dopóki Wujek Zmysł nie wróci świeżych informacji nie będzie, ale to już niedługo. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Tanitka, dziękuję za jedzonko i żwirek dla koteczków Teresy. Dzisiaj dopiero wróciłam do Warszawy, ale na jutro jestem już umówiona na przekazanie darów. -
Tomcug, Ty zawsze dobrze tłumaczysz. Też kiedyś mi pomogłaś coś zrozumieć, pamiętasz? i zdziwiłaś się, że się nie obraziłam ;). A Borysek nie potrzebuje obserwatorów, tylko kochający domek.
-
[quote name='tomcug']Nie kuś, nie kuś, bo jestem skłonna rzucić wszystko i przyjechać :diabloti:.[/quote] Przypominam, że kilka stron wstecz już Cię zapraszałam, łącznie z noclegiem. To nadal aktualne :lol:. Acha, widziałam się dzisiaj z Malagos, która powtórnie zaprosiła nas na festyn do Krasnosielca nad Narwią. " Maja " może wystawić stoisko. Już się zapowiedziało kilka innych fundacji i stowarzyszeń. Jeśli byłby taki składany pawilon i kilka chętnych osób, fanty mamy, jeszcze trochę ulotek i gotowe. Co Wy na to?