-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Jak Wy to robicie, że posty są w odwrotnej kolejności :-o. W myslach swoich czytacie, czy co...........:evil_lol: -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za zdrowie p. Joanny i za super domek dla psiaków. -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Biedny Misio, że nie da się pewnie łapki uratować. No tak jak dogo jakoś działa to połączenie z netem mi co chwilę zrywa :angryy: -
[quote name='tomcug']A ja nie mogę przeżyć, że mnie tak nie będzie. :placz: W wakacje to na piechotę bym przyleciała, ale to jednak jeszcze nie wakacje. Trudno, może jeszcze kiedyś się złoży....[/quote] i mi też smutno :-(
-
[quote name='Zmysł']Czy tylko my pamiętamy o psiaku?[/quote] Ja też pamiętam, tylko to dogo...........:angryy:
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Borysek to super facet i jak tylko zaufa ludziom bedzie super przytulakiem. Nie mogę od kilku dni wejść na dogo. Malgosiu, miałam byc u Was dzisiaj na festynie, ale moje autko trochę choruje i mam zabronione dłuższe kursy :razz:, a tak chciałam przyjechać. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Udało mi się wejść na dogo dopiero teraz. Cały czas mam białe strony lub informacje, że nie mozna wyświetlić strony :mad:. Emilio, już Ci odpisałam na pw i pieniądze przeleję zgodnie z Twoją dyspozycją. -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Dzięki Isabel:lol: -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Malagos, jak Pelaśka? -
[quote name='anouk92']Co z tymi ludzmy co byli na początku i szukali podobnego psa bo im zginął - Zmysł pamiętasz w Klembowie jest podobny psina i całkiem możliwe że jest z Marek bo psy z Marek trafiają do Klembowa. Czy macie namiary na tych ludzi - może to ich pies.[/quote] Oni zgłosili się na ogłoszenia Boryska do Teresy. Spróbuj do niej zadzwonić.
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
a gdzie to znaleźć w internecie? -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bodziulka']W takim razie moją wpłatę też proponuję przekazać na Koci Świat, o ile p. Teresa jednak się na nią nie "skusi" ;)[/quote Przekażę Zmysłowi -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Dla mnie najdziwniejsze jest to, jak on utrzymuje równowagę. Bo obie brakujące łapki są po jednej stronie, więc to naprawdę ogromna sztuka. :multi:[/quote] Ja też nad tym się zastanawiałam -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Teraz weszłam do łazienki, zaskoczony Borysek przykucnął przy wannie i udawał, ze go nie ma. Jak zawołałam, zakiciałam, to odpowiedział fuknięciem. Wytrzepałam za to tę budkę i kocyk w niej, bo nagromadził tam sporo śmieci, typu żwirek, zasuszony skrawek miesa i taki tam. Gdy tylko ją postawiłam w starym miejscu, zaraz została zajeta, a ja nafukana, bo po diabła wchodzę do łazienki bez pukania?... :evil_lol:[/quote] No właśnie, jak mogłaś, wstydź się :evil_lol: -
Ja też życzę Boryskowi żeby szybko znalazł domek. Temu wspaniałemu psu to naprawdę się już należy.
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Lothia, dzięki, już wcześniej pisałam, żeby nie blokować niepotrzebnie talonu, który jest komuś bardziej potrzebny. Olga, dziękuję. Zaraz po 01.06 , jak tylko wpłynie mi coś na konto, przekażę pieniążki od Ciebie i od siebie, aby zapłacić jedną prowizję bankowi. Czy Ty też jesteś zalogowana na Miau? -
Mogę płacić za utrzymanie psa, ktory jest na terenie i nic złego mu nie grozi, ale Rudasio podobno cały czas ( od Smierci Mc Gaywera - grudzień 2007 r.) jest poza terenem przytuliska. Ponoć przychodzi w nocy na jedzenie. Nie mogę płacić za utrzymanie ducha :angryy:. Czyżby nie mozna przez tyle czasu złapać psa............coraz trudniej mi w to uwierzyć:angryy:
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem to fundacja ma jej pomagać. A pieniądze mamy przeznaczyć na jakiegoś potrzebującego szybko pomocy biedaka. Ja ostatnio nie jestem na bieżąco z nowymi wątkami, więc może ktoś z Was coś zaproponuje. Wiem, że w bardzo trudnej sytuacji jest Ania od kotka Bazylka z Miau. Ma dużo zwierząt po przejściach, jest sama i nie może pracować, bo ma dziecko specjalnej troski. -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Ja nic nie powiem, bo się rozpłynąłem[/quote] To już wracaj Wujeczku ze stanu ciekłego w stan stały i szukaj więcej takich wspaniałych domków :evil_lol: ;) -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Ja dopiero teraz widzę - niesamowite :crazyeye:.[/quote] Ja też . Ten piesio tak szybko biega, że nie mogłam doliczyć się łapek. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Kotka do sterylki ma właśnie ruję, więc trzeba odczekać. Poza tym są jeszcze dwa psy, ale w tym ma pomóc fundacja w której Teresa pracuje. Tam teraz zmieniły się władze i pewnie są jakieś nowe ustalenia, ale w to ja już nie wchodzę, bo to nie moje podwórko ;). -
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Zuleczko. Jesteś śliczną sunią. Już się cieszę, że poznamy się osobiście, jak Cioteczka Bazyliah pokaże suczydło ;) -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
A ja mam inne, tym razem, dobre wiadomości. Teresa, dostała zaległe jej pobory oraz obietnice pomocy z fundacji w której pracuje. Prosiła, żeby Wszystkim jeszcze raz gorąco podziękować i powiedzieć, że może za szczepienia zapłacić sama. Tak więc pieniądze, które są na moim koncie mogę zwrócić ofiarodawcom lub przekazać na inne wskazane przez Was biedy. Czekam na dyspozycje. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie cieszę, że Dyzio będzie miał domek :lol:. Często tu zaglądałam, choć nie dużo się odzywałam.