Pisałam już to dość dawno, ale na to dostałam odpowiedź, że w tym schronie są takie super warunki i opieka, że nie ma różnicy między pobytem psa u nich a w hoteliku.
No, dziwne to trochę. Hotelik ma 10, 20 miejsc a schron 300. Doba tu i tu trwa tylko 24 h. To chyba zasadnicza różnica..........