[quote name='Monia70']A ja podrążę temat z lekami "neurologicznymi" :roll:,które zapewne moga pomóc w chodzeniu.[/quote]
Moniu, masz rację, tylko kto ma się tym zainteresować skoro do tej suczki nie chodzą wolontariusze, a klinika mówi, że leczy psa za darmo.
Ja też wiem, bo rozmawiałam z moją wetką, że takie leki powinny być podane, tylko jak w tej sytuacji to załatwić.