-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
A w jakiej dzielnicy ta kobieta mieszka? -
[quote name='ARKA']Wpłacic na sterylizacje suczek jastrzebskich. To jest najlepsze co mozna zrobic dla psow wogole.[/quote] A ja też mam pytanie: dlaczego arka ma o tym decydować? Czyżby sterylki ma robić wetka schroniskowa i brać za to dodatkową kasę przez nas zebraną i potem jeszcze decydować, że nikomu z dogo nie wyda psa?:crazyeye:. To chyba jakieś nieporozumienie.............
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Już się po malutku możecie cieczyć. Aczkolwiek nie do końca :cool1:[/quote] Co to znaczy Cekinko............nie do końca.............czy masz jakieś wątpliwości, czy tylko domek się jeszcze zastanawia? Przelewik dzisiaj wysłany :lol:. Aż się kobitka w banku zdziwiła, jak przeczytała dla kogo :evil_lol: -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
EVA2406 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A w życiu................Czucz i tak jest piękniejszy od wszystkich śliniaków :eviltong: -
Mielec-Sabinka za TM [*], KASIA W DOMKU!!! Kasia za TM [']
EVA2406 replied to Sabina02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że jeśli można suni pomóc operacyjnie, to czas gra tu dużą rolę i zasłanianie się wyjazdem jest jakimś nieporozumieniem. -
Ja byłam w tej całodobowej, gdzie jest szpitalik i laboratorium. Chyba pod nr 101, ale nie jestem pewna.
-
Przepiękny mix leonbergera już w nowym domu!!!
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Pani Halino, to my dziękujemy, że Pani zainteresowała się losem tego porzuconego psa, bo to tylko dzięki takim ludziom jak Pani, dobrym, wrażliwym i nie przechodzącym obojętnie obok zwierzaka w potrzebie, my docieramy do tych biednych istot. Tylko wtedy jest szansa pomocy, bo w takiej drużynie jaką jest Dogomania tkwi wielka siła i są tego liczne przykłady. Życzymy Pani dużo zdrowia i takiej ogromnej wrażliwości jaką wykazała Pani w tej sytuacji. A Patrycja i Cekinka, to ten sam ANIOŁ :loveu:, chociaż robotę robi za dwie, albo i więcej. -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Myślałam, że Mała już dawno w domku a ona jeszcze w gościnie ;) -
MISIO-MIAŁ BYĆ DANIEM NA TALERZU...prosimy o ogłoszenia..
EVA2406 replied to kometa's topic in Już w nowym domu
ale tu cisza................... -
Byłam kiedyś ( jako osoba towarzysząca a właściwie jako kierowca ) ze znajomą, w lecznicy na Bemowie na powstańców Śląskich u dr. Rajskiej. Wyglądała na sensowną, ale to był tylko jeden raz.
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
To trzymamy mocno i czekamy............na dobre informacje -
Młodziutka Spinka z olkuskiego schroniska juz w domku!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A ja już coś wiem, ale nie powiem ;) :lol: :multi: -
Jolu, to nie tak, że mają ważniejsze sprawy, tylko tej biedy jest tyle, że nie ma jak "przerobić". Ja cały czas " walczę" z cmentarnymi kotami. Dla części znalazły się domki, jeden chory i leczę, jeden może jeszcze znajdzie domek ( przed chwilą dzwoniła chętna kobitka, zobaczymy) a reszta do odwiezienia tam gdzie były. Najważniejsze, że nie będą się rozmnażać. Coć tam jeszcze zostały koty i nie są ciachnięte i nie chcą się dać złapać. Jolu, porobiłam już zdjęcia i dzisiaj postaram się wysłać je do Malagos, bo obiecała, że wystawi bazarek, to mam nadzieję, że wpadnie troszkę kasy na jedzonko dla Twoich piesków.
-
Piękna ta bajka o Kazanku, aż się poryczałam. Oby tylko zakończenie było szczęśliwe, bo ja tylko takie bajki lubię.
-
Ja też się cieszę i czekam na zdjęcia zadowolonego pycholka :lol:
-
Przepiękny mix leonbergera już w nowym domu!!!
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Jak miło na koniec dnia czytać takie historie :lol: :multi: -
Czy ktoś może mi otwartym tekstem powiedzieć, czy nadal chodzi o te cholerne 200 zł, czy o coś innego. Co jest przyczyną nie wydania psa do domku ? Jeśli tą przyczyną jest tylko 200 zł, to tak jak nie mam kasy, to na uszach stanę i wpłacę te pieniądze, żeby psa wyciągnąć. Jeśli natomiast jest inny powód, proszę o podanie go.
-
[quote name='monika55']Przepis schroniska mowi wyraznie - "chorych psow sie nie wydaje". No coz, sprawa jasna o co tu chodzi.[/quote] A czy wetka może łaskawie powiedzieć jak długo Wanilka będzie jeszcze chora?, bo ponoć wszystko się udało. Czyli po dwóch tygodniach od zabiegu pies może iść do domu. Czegoś tu nie rozumiem......................... :angryy: :angryy: :angryy: A może wetka " trenuje? na tych bidach, bo już sama nie wiem co mysleć......................
-
Witaj Wujeczku :loveu:, miło, że już jesteś :lol: